Zombieland 7.1

Mieszkańcy Ziemi powoli zamieniają się w żądne krwi zombie. Nieliczna garstka ludzi, która została musi trzymać się razem. Jednak nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. W jednej z głównych ról można zobaczyć Woody'ego Harrelsona.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Ruben Fleischer -
Kim H. Winther (asystent) -
Heather Wusterbarth (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Paul Wernick -
Rhett Reese -
Producenci
Średnia
Gavin Polone producent -
Ryan Kavanaugh
producent wykonawczy
-
Rhett Reese producent wykonawczy -
Ezra Swerdlow producent wykonawczy -
Paul Wernick producent wykonawczy -
Aktorzy
Średnia
Jesse Eisenberg
Columbus
8.5
Woody Harrelson
Tallahassee
7.7
Emma Stone
Wichita
7.9
Abigail Breslin
Little Rock
8.5
Amber Heard
406
7.5
Bill Murray
On sam
7.6
Derek Graf Klown Zombie -
April Rich Gorąca mama (niewymieniony w czołówce) -
Melanie Booth Hipiska (niewymieniony w czołówce) -
Amir Zeev Kovacs Sąsiad (niewymieniony w czołówce) -
Jacob G. Akins Zombi Banjo (niewymieniony w czołówce) -
Hunter Aldridge Drużba (niewymieniony w czołówce) -
Elle Alexander
Zombi parkingowa (niewymieniony w czołówce)
-
Michael August Zombie policjant (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Burnley Przerażony pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Chris Burns Zombi rowerzysta (niewymieniony w czołówce) -
Dalton Cole Wnuczek Bubbie i Pee Paw's (niewymieniony w czołówce) -
Blaise Corrigan
Groom (niewymieniony w czołówce)
-
Ernest Dancy Zombie biznesmen (niewymieniony w czołówce) -
Anthony J. Davis Klient w sklepie (niewymieniony w czołówce) -
Travis Grant
Zgniłe zombi (niewymieniony w czołówce)
-
Robert Hatch Yuppie Zombie (niewymieniony w czołówce) -
Barry Hopkins Panikujący pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Ming Liu Achilles bizneswoman (niewymieniony w czołówce) -
Lynn McArthur
Dziewczyn z telefonem komórkowym (niewymieniony w czołówce)
-
Jade Moser Dziewczyna z żółtej ciężarówki (niewymieniony w czołówce) -
Paul A. Moser Facet w Jeepie (niewymieniony w czołówce) -
Darian O'Rear Urodzinowa księżniczka (niewymieniony w czołówce) -
Justin Price
Biegnące zombi (niewymieniony w czołówce)
-
Steve Prouty Zombi uderzone w twarz (niewymieniony w czołówce) -
Tammy Luthi Retzlaff Kobieta zaatakowana przez zombi (niewymieniony w czołówce) -
Cody Rowlett Przechodzień (niewymieniony w czołówce) -
Michelle Sebek
Zombie bizneswoman (niewymieniony w czołówce)
-
Steven Stadler Kowboj (niewymieniony w czołówce) -
Brian Stretch DC Zombie (niewymieniony w czołówce) -
Sonya Thompson Pani Zombie ze stołówki (niewymieniony w czołówce) -
Victory Van Tuyl
Wnuczka Bubbie i Pee Pawa (niewymieniony w czołówce)
-
Clay Walker
Mechanik (niewymieniony w czołówce)
-
Steve Warren
Zombie na stacji metra (niewymieniony w czołówce)
-
Mike White
Ofiara w łazience (niewymieniony w czołówce)
8.0
Zdjęcia
Średnia
Michael Bonvillain 7.0
Kompozytorzy
Średnia
David Sardy -
Kostiumy
Średnia
Magali Guidasci -
Montaż
Średnia
Alan Baumgarten 7.0
Charakteryzacja
Średnia
Rachel Kick charakteryzator -
Susan Ransom główny charakteryzator -
Leo Corey Castellano efekty specjalne makijażu -
Lee Grimes efekty specjalne makijażu -
Jamie Kelman efekty specjalne makijażu -
Jonah Levy efekty specjalne makijażu -
Bill McCoy efekty specjalne makijażu -
Toby Sells efekty specjalne makijażu -
Leigh Ann Yandle efekty specjalne makijażu -
Andrea C. Brotherton fryzjer -
T.A. Henderson fryzjer -
Carol Raskin główny stylista -
Dawn Turner fryzjer -
Sarah Mays nadzorca charakteryzacji -
Melissa A. Yonkey nadzorca stylizacji -
Scenografia
Średnia
Maher Ahmad scenograf -
Gene Serdena dekorator wnętrz -
Austin Gorg dyrektor artystyczny -
Jory Alvarado rekwizytor (Los Angeles) -
Bil Barnes rekwizytor -
Dwight Benjamin-Creel główny rekwizytor -
Donald K. Cochran stolarz -
Shawn M. Gray główny rekwizytor (asystent) -
Chris Hunter scenopis obrazkowy -
Mark Keever rekwizytor -
Adam Miller rekwizytor -
Ky Hoang Nguyen rekwizytor -
Timothy David O'Brien dyrektor artystyczny (asystent) -
Katrina Rice rekwizytor -
Grant Samson główny konstruktor dekoracji -
Joey Sisson rekwizytor -
Thomas Spencer
główny konstruktor dekoracji (Los Angeles)
-
Gary Damian Thomas scenopis obrazkowy -
Joel Venti scenopis obrazkowy -
John Weeks stolarz -
Jay Womer koordynator konstrukcji -
Roy Wooley rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Anita Cannella imitator dźwięku -
Vincent Guisetti imitator dźwięku -
Pamela Kahn imitator dźwięku -
Amy Kane imitator dźwięku -
Mary H. Ellis mikser -
Jeff Gross mikser imitacji -
Kyle Rochlin mikser imitacji -
Tateum Kohut mikser ponownego nagrania -
Greg Orloff mikser ponownego nagrania -
Scott G.G. Haller montaż dialogów -
Eryne Prine montaż dźwięku -
Will Riley montaż dźwięku -
Tim Tuchrello montaż dźwięku (asystent) -
Mark Larry montaż efektów dźwiękowych -
Herwig Maurer montaż efektów dźwiękowych -
Kim Drummond montaż postsynchronu -
Kami Asgar nadzorujący montaż dźwięku -
Sean McCormack nadzorujący montaż dźwięku -
Efekty specjalne
Średnia
Bob Shelley koordynator efektów specjalnych -
Lisa Reynolds nadzorca efektów specjalnych 6.0
André Freitas makijaż -
Toby Sells makijaż -
Anthony Lamont Jacobs technik -
Eric A. Martin technik -
Matt Neel technik -
Thom Shepard technik -
Darrin Tilton technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
John Papsidera dobór obsady -
Rocco Passionino nadzorca efektów wizualnych -
Mark Breakspear nadzorca efektów wizualnych -
Arlend Engar efekty wizualne -
Dan Lopez efekty wizualne -
Janella Bersabal dodatkowy dobór obsady -
Patrick Ingram dodatkowy dobór obsady -
Shaun Lynch dodatkowy dobór obsady (asystent) -
John Fitzgerald Page dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Nathan Wright dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Jampier Arias księgowy (asystent) (druga ekipa) -
Michelle A. De Mayo księgowy (asystent) -
Lucy Herrera księgowy (asystent) -
Jill Rosenblatt księgowy produkcji -
G.A. Aguilar koordynator kaskaderów -
Bobby Beckles kaskader -
Brent Bernhard kaskader -
Kacie Borrowman kaskader dublujący -
Jill Brown
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Scott Burik
układacz
-
Chris Cenatiempo
kaskader
-
John Cenatiempo
kaskader
6.0
John Copeman
układacz
-
Blaise Corrigan
kaskader
-
William Cote kaskader -
Scott Dale kaskader -
Chris Daniels
układacz
-
Alan D'Antoni kaskader -
Peter Epstein
kaskader
7.0
Mark Fichera
kaskader
6.0
Aja Frary kaskader -
Lex D. Geddings układacz -
Meegan Godfrey kaskader -
Derek Graf kaskader -
Damita Howard kaskader -
Cal Johnson kierowca -
Bobby Jordan kaskader -
Martin Klebba
kaskader
7.0
Drew Leary
kaskader
-
Rick Le Fevour
kaskader
-
Caroline Vexler
kaskader
-
Samantha MacIvor
kaskader
-
Johnny Martin
kaskader
5.0
T. Ryan Mooney
kaskader dublujący
-
Kimberly Shannon Murphy
kaskader dublujący
-
Kimberly Shannon Murphy
kaskader
-
Victor Paguia kaskader -
Lacy Parish kaskader dublujący -
Stephen A. Pope
układacz
-
Steven Ritzi
kaskader
7.0
Luci Romberg
kaskader dublujący
-
Michelle Sebek
kaskader
-
Trampas Thompson
układacz
-
Russell Towery
kaskader
-
Aaron Vexler
kaskader
-
Nancy Wetzel
kaskader
-
Joe Williams kaskader -
Christian Emond efekty cyfrowe -
Nathaniel Holroyd koordynator efektów wizualnych -
Nik Slotiuk efekty wizualne -
Carolyn Martin koordynator efektów wizualnych -
Riley McDougall koordynator efektów wizualnych -
Mike Rhone efekty wizualne -
Doug Spilatro efekty wizualne -
David Langtry koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Phillip Broste główny zecer -
Stephen James główny zecer -
Vincent Wauters główny zecer -
Joseph Carson montaż efektów wizualnych -
Adam Estey montaż efektów wizualnych -
Stéphan Kosinski nadzorca efektów wizualnych -
Paul Linden nadzorca efektów wizualnych -
Raoul Bolognini producent efektów wizualnych -
Mary Jane Bolton producent efektów wizualnych -
Julien Forest tworzący w technologii cyfrowej -
Daniel Cairnie zecer -
Annabelle Kent zecer -
Pency Kinnard zecer -
Thierry Muller zecer -
Harrison Rutherford zecer -
Tiago Santos zecer -
Ahren Thomas zecer -
Stephen Wilson zecer -
Reid Andrews elektryk -
Alex Calderon elektryk -
Mike Laird elektryk -
Halley Manning elektryk -
Jamie Moreno elektryk (dodatkowy) -
Glen Wilson fotosista -
Stephen Campbell operator kamery (druga ekipa) -
Marc Dobiecki operator kamery (druga ekipa) -
Ian Forsyth operator kamery -
Jos'h Hancher kamerzysta (asystent) -
Thirl Haston operator kamery -
Mike Torino kamerzysta (asystent) -
Robert Veliky kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Stephen Crowley oświetlenie -