Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lexi Alexander | ||
Jacinthe Noreau
(asystent)
|
||
Stéphane Byl
(asystent)
|
||
Renato De Cotiis
(asystent)
|
||
John McKeown
(asystent)
|
||
Doug Coleman
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Caroline Landry
(asystent)
|
||
Sinan Saber
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Matt Holloway | ||
Art Marcum | ||
Nick Santora | ||
Kurt Sutter | ||
Producenci | Ocena | |
Avi Arad
producent
|
||
Kevin Feige
producent wykonawczy
|
10
|
|
Ogden Gavanski
producent wykonawczy
|
||
Oliver Hengst
producent wykonawczy
|
||
Gale Anne Hurd
producent
|
||
Bill Johnson
producent wykonawczy
|
||
Stan Lee
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Michael Paseornek
producent wykonawczy
|
||
John Sacchi
producent wykonawczy
|
||
Ernst-August Schnieder
producent wykonawczy
|
||
Jack L. Murray
współproducent
|
||
Wolfgang Schamburg
współproducent
|
||
Chris Foss
kierownik produkcji
|
||
Carl Pedregal
nadzorca postprodukcji
|
||
Philip Stilman
nadzorca postprodukcji
|
||
Victorine Tamafo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ray Stevenson
Frank Castle / Punisher
|
7,1
|
|
Dominic West
Billy Russoti / Jigsaw
|
6,9
|
|
Doug Hutchison
Loony Bin Jim
|
8,0
|
|
Colin Salmon
Paul Budiansky
|
||
Wayne Knight
Micro
|
||
Dash Mihok
Martin Soap
|
7,0
|
|
Julie Benz
Angela Donatelli
|
||
Mark Camacho
Pittsy
|
||
Romano Orzari
Nicky Cavella
|
||
Keram Malicki-Sánchez
Ink
|
||
T.J. Storm
Maginty
|
||
Larry Day
Agent Miller
|
||
David Vadim
Cristu Bulat
|
7,0
|
|
Tony Calabretta
Det. Saffiotti
|
||
Ron Lea
Kpt. Ross
|
||
Carlos Gonzalez-Vio
Carlos
|
||
John Dunn-Hill
Cesare
|
||
Niko Nikolov
Pompiliu
|
||
Aubert Pallascio
Tiberiu
|
||
Francis B. Goldberg
Pani Gordlock
|
||
Robert Harrop
Ksiądz
|
||
Linda Smith
Pani Cesare
|
||
Lynne De Bel
Matka Mikro
|
||
Bill Hall
Reporter telewizyjny
|
||
Matt Holland
Wysoko wykfalifikowany sanitariusz karetki pogotowia
|
||
Bjanka Murgel
Arm Candy
|
||
Brent Skagford
Kelner
|
6,0
|
|
James Murray
Ochroniarz
|
||
Cas Anvar
Chirurg plastyczny
|
7,0
|
|
Ethan Gould
Uczeń
|
||
Michael Paterson
Zarządzający motelem
|
||
Kane Chan
Metal machający głową
|
||
Steven P. Park
Metal machający głową
|
||
Edward Yankie
Ojciec Mike
|
||
Tracy Jerome Phillips
Przywódca gangu z Harlemu
|
||
Giovanni Cipolla
Mądrala
|
||
Andrew Farmer
Strażnik
|
||
Jean-Loup Yale
Złodziej
|
||
Miro Bedard
Syn Franka
|
||
Edouard Keller
Bandzior
|
||
Marco Desjean
Alpha Dog
|
||
Lise Sita
Mama Nicki
|
||
Nick Sita
Tata Nicki
|
||
Oleg Popkov
Stary człowiek
|
||
Eric Dauphin
Cesare spryciarz
|
||
Stéphane Byl
Agent FBI w furgonetce
|
||
Jon Barton
Przywódca drużyny Ice
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Steve Gainer |
6,0
|
|
Fraser Boyle
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Franke |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Odette Gadoury | ||
Rosalie Clermont
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
William Yeh | ||
Stéfanie Guadagnino
(asystent)
|
||
Mark Tuminello
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Nathalie Garon
fryzjer
|
||
Christophe Giraud
charakteryzator
|
||
Serge Lavigueur
efekty specjalne makijażu
|
||
Sharon Markell
fryzjer
|
||
Sabin Paradis
główny stylista
|
||
Melissa Purino
nadzorca charakteryzacji
|
||
Jessica Rain
główny stylista
|
||
Ronald J. Rolfe
fryzjer
|
||
Gaétan Landry
główny stylista
|
||
Magali Métivier
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Andrew Neskoromny
scenograf
|
7,0
|
|
Martin Gendron
dyrektor artystyczny
|
||
Frédéric Amblard
projektant wnętrz
|
||
Benoit Camerlain
malarz (asystent)
|
||
Louis Frederic Denomme
rekwizytor
|
||
Gavin De West
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Henry Fong
ilustrator
|
||
Mathieu Giguère
modelarz
|
||
Vincent Gingras-Liberali
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michel R. Lambert
rekwizytor
|
||
Benoit Robitaille
rekwizytor
|
||
Yanick Veilleux
rekwizytor
|
||
Alex Touikan
projektant wnętrz
|
||
Lucie Tremblay
projektant wnętrz
|
||
Mathieu Verreault
projektant graficzny
|
||
Shane Vieau
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Marie France Denoncourt
rekwizytor
|
||
Terry Weaver
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Catherine Bellazzi
mikrofoniarz
|
||
Francis Péloquin
mikrofoniarz
|
||
Claude La Haye
mikser
|
||
Jay Faires
nadzorca muzyki
|
||
Daniel Hubbert
nadzorca muzyki
|
||
Tom Ozanich
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Babcock
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Hackner
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Greg Hedgepath
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Rudy Michael
mikser postsynchronu
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Frank Smathers
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Elliott Goldkind
montaż muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gary Coates
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Ryal Cosgrove
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Jak Osmond
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
George Tucci
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Rodney Alexander
kaskader
|
||
Alain Bérard
kaskader
|
||
Jonathan Bergeron
kaskader dublujący
|
||
Marc-Andre Brisebois
kaskader
|
||
Alexandre Cadieux
kaskader
|
7,0
|
|
Annie Carignan
kaskader
|
||
Jason Cavalier
kaskader
|
||
Akotene Chanoine
kaskader
|
||
Gracia Charles
kaskader
|
||
Allan Yuk-lun Chou
kaskader
|
||
Mike Chute
kaskader
|
||
Neon Cobran
kaskader
|
||
Stéphane Dargis
kaskader
|
||
Felix Famelart
kaskader
|
||
Naomi Frenette
kaskader dublujący
|
||
François Gauthier
kaskader
|
||
Jere Gillis
kaskader
|
||
Johnny Goar
kaskader
|
||
Pat E. Johnson
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Tyler Hall
kaskader
|
||
Trevor Ward
konsultant (dźwięk Dolby)
|
||
Ray McIntyre Jr.
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Ridlen
animator
|
||
Stéphane Julien
kaskader
|
6,0
|
|
Kevin Kelsall
kaskader
|
||
Patrick Kerton
kaskader
|
||
Jean-Francois Lachapelle
kaskader dublujący
|
||
Larry Lam
kaskader
|
||
André Laperrière
kaskader
|
||
Gilbert Larose Jr.
kaskader
|
||
Yan Lecomte
kaskader
|
||
Mathieu Ledoux
kaskader
|
||
Christopher McGuire
kaskader
|
||
David McKeown
kaskader
|
||
Robyn McNicoll
kaskader dublujący
|
||
Anthony McRae
kaskader
|
||
Erick Meslier
kaskader
|
||
Martin Morel
układacz
|
||
Jeffery Aro
kaskader
|
||
Shawn C. Orr
kaskader
|
||
Louis Paquette
kaskader
|
||
Jan Pivon
kaskader
|
||
Alexandre Prefontaine
kaskader
|
||
David Rigby
kaskader
|
||
Jonathan Rooney
kaskader
|
||
John Ross
kaskader
|
||
Jean-Daniel Roy
kaskader
|
||
Normand Roy
kaskader
|
||
Paul Rutledge
kaskader
|
||
Michael Scherer
kaskader
|
||
Ken Tran
kaskader
|
||
Lee Villeneuve
kaskader
|
||
Jeff Wolfe
kaskader dublujący
|
||
Russell Yuen
kaskader
|
||
Patrick Beaulac
operator kamery (asystent)
|
||
Charles Beetz
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Yves Drapeau
operator kamery (asystent)
|
||
Eames Gagnon
oświetlenie
|
||
Chloé Giroux-lachance
operator kamery (asystent)
|
||
Martin Lebel
operator kamery (asystent)
|
||
Dominique Ricard
operator kamery
|
||
Geoffroy St-Hilaire
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jennifer L. Smith
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Samantha Finkler Brainerd
dodatkowy dobór obsady
|
||
Erin Toner
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anthony Barcelo
zecer
|
||
Jamie Baxter
efekty wizualne
|
||
Trinh Baxter
efekty wizualne
|
||
Chris Ervin
zecer
|
||
James David Hattin
zecer
|
||
Adam Howard
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Geoff Leavitt
efekty wizualne
|
||
Hugh Macdonald
zecer
|
||
Ray McIntyre Jr.
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Becky Roberts
producent efektów wizualnych
|
||
Mike Uguccioni
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Patrick Bernier
operator kamery (asystent)
|
||
Maxime Imbeau
elektryk
|
||
Johanne Titley
dodatkowy dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…