Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gary Fleder | ||
Mark Vargo
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michael Zimbrich
(asystent)
|
||
Gary Romolo Fiorelli
(asystent)
|
||
James Roque
(asystent)
|
||
Jimi Woods
(asystent) (druga ekipa)
|
||
George Bott
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Ann C. Salzer
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Jay Tobias
(asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Brian Koppelman |
8,0
|
|
David Levien |
8,0
|
|
Rick Cleveland | ||
Matthew Chapman | ||
John Grisham
(powieść)
|
||
Elizabeth Ludwick-Bax
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Alice St. Germain
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Lauren McAuliffe
(nadzorca ciągłości scenariusza) (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Gary Fleder
producent
|
||
Christopher Mankiewicz
producent
|
||
Arnon Milchan
producent
|
||
Jeffrey Downer
producent wykonawczy
|
||
Dana Robin
kierownik produkcji
|
||
Tracy Keller
koordynator produkcji
|
||
Rankin Hickman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Natalie Borlaug
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mara Buffett
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aloura Melissa Charles
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tina Dowd
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan Eustis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Caleb Guillotte
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robin Haas
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jennifer Kamrath
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan H. Martin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jason Reppert
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrea Roa
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Paul Uddo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Wise Wolfe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kenny Chaplin
kierownik produkcji (asystent / asystent: druga ekipa)
|
||
Steven Brown
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ilya Beynenson
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chip Carey
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Dyches
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael D. Kennedy
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tricia Mercaldi
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Pendergrass
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Van Hee
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
John Cusack
Nicholas Easter
|
7,5
|
|
Gene Hackman
Rankin Fitch
|
8,2
|
|
Dustin Hoffman
Wendell Rohr
|
8,2
|
|
Rachel Weisz
Marlee
|
7,4
|
|
Bruce Davison
Durwood Cable
|
||
Bruce McGill
Harkin, sędzia
|
7,0
|
|
Jeremy Piven
Lawrence Green
|
8,0
|
|
Nick Searcy
Doyle
|
||
Stanley Anderson
Henry Jankle
|
||
Cliff Curtis
Frank Herrera
|
6,9
|
|
Nestor Serrano
Janovich
|
||
Leland Orser
Lamb
|
||
Jennifer Beals
Vanessa Lembeck
|
7,2
|
|
Gerry Bamman
Herman Grimes
|
||
Joanna Going
Celeste Wood
|
||
Bill Nunn
Lonnie Shaver
|
||
Juanita Jennings
Loreen Duke
|
||
Marguerite Moreau
Amanda Monroe
|
||
Nora Dunn
Stella Hulic
|
4,0
|
|
Guy Torry
Eddie Weese
|
||
Rusty Schwimmer
Millie Dupree
|
6,0
|
|
Margo Moorer
Kaufman
|
||
David Dwyer
Birk
|
||
Michael Arata
Raines
|
||
Rhoda Griffis
Rikki Coleman
|
6,5
|
|
Fahnlohnee R. Harris
Sylvia Deshazo
|
||
Corri English
Lydia Deets
|
7,0
|
|
Jason Davis
Phillip Savelle
|
||
Xuan Van Nguyen
Henry Wu
|
||
Douglas M. Griffin
Terry Docken
|
||
Carol Sutton
Lou Dell
|
5,0
|
|
Deneen Tyler
Recepcjonistka
|
||
Zach Hanner
Ted
|
||
Andrea Powell
Deborah
|
||
Ted Manson
Pulaski
|
||
David Jensen
Shamburg
|
5,5
|
|
Lori Heuring
Maxine
|
||
Adella Gautier
Właścicielka sklepu voodoo
|
||
Afemo Omilami
Kierowca SUVa
|
||
Barret O'Brien
Technik
|
||
Ned Bellamy
Jerome
|
7,0
|
|
Orlando Jones
Russell
|
7,0
|
|
Michelle M. Miller
Reporterka
|
||
Eric Paulsen
Reporter
|
||
Margaret Lawhon
Reporterka
|
||
Gary Grubbs
Dobbs
|
||
Lark Marie Fall
Śpiewająca kobieta
|
||
Marco St. John
Daley
|
||
Henry Darrow
Sebald
|
||
Don Henderson Baker
Thernstrom
|
||
Danny Kamin
Cash
|
||
Lance E. Nichols
Shield, agent
|
||
Deacon Dawson
Hoppy Dupree
|
||
Elliott Street
Ringwald
|
||
Mike Pniewski
Strode
|
||
Joe Chrest
Owens
|
6,0
|
|
David Ramsey
Jimmy Hoke
|
||
Marcus Hester
Kyle Murphy
|
6,0
|
|
Lara Grice
Blondynka robiąca za przynętę
|
6,0
|
|
Loren Kinsella
Kelnerka w kawiarni
|
||
Mark Jeffrey Miller
Vaughn
|
||
Wayne Roberts
Urzędnik
|
||
Harvey Reaves
Crowley, agent
|
||
Wayne Ferrara
Novecki, agent
|
||
Peter Jurasik
Prof. Phelan
|
||
Shannon Eubanks
Phyllis
|
||
Celia Weston
Pani Brandt
|
5,0
|
|
Irene Ziegler
Peg Grimes
|
4,0
|
|
Ed Nelson
George Dressler
|
||
Bernard Hocke
Mason Foley
|
||
Mark Krasnoff
Agresywny reporter
|
||
Christopher Mankiewicz
Barman
|
||
Cedric Pendleton
Kumpel z sąsiedztwa
|
||
Perry Brown
Potencjalny sędzia przysięgły
|
||
Don Hood
Potencjalny sędzia przysięgły
|
||
Elizabeth Omilami
Potencjalna sędzia przysięgła
|
||
Claudia Coffey
Reporterka
|
||
Charlie Detraz
Reporter
|
||
Sally Ann Roberts
Reporterka rozmawiająca z Cable
|
||
Stuart Greer
Kincaid
|
||
Kathy Seiden
Kathy
|
||
Jack Massey
Henry Wood
|
||
Jude Cambise
Asystent Lamba / Technik w pokoju wojennym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Davidson
Właściciel domu w Cincinnati (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Groetsch
Świadek wydarzenia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luis Guzmán
Jerry Hernandez (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Murphy Martin
Mężczyzna z telefonem komórkowym w kawiarni DuMond (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan McDermott
Jacob Woods (niewymieniony w czołówce)
|
6,7
|
|
Darlene Moore
Reporterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annie Morgan
Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
T.J. Toups
Recepcjonista w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Elswit |
8,0
|
|
Mark Vargo
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Michael Kenner
(główna pomoc techniczna)
|
||
Gilly Charbonnet
(główna pomoc techniczna: asystent / główna pomoc techniczna: druga ekipa)
|
||
John Morris
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Daniel Rector
(pomoc techniczna)
|
||
Michael L. Smith
(pomoc techniczna)
|
||
Gordon Ard
(pomoc techniczna)
|
||
Buddy Carr
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Ekstrom
(pomoc techniczna)
|
||
Don W. Wegner
(pomoc techniczna / pomoc techniczna: druga ekipa)
|
||
Gary Cadow
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franklin Jones II
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Kubicek
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Young |
7,5
|
|
Steve Weisberg
(muzyka dodatkowa)
|
||
Jessica Clements
(koordynator muzyczny) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Abigail Murray |
8,0
|
|
Caroline Eselin | ||
Linda Gardar | ||
Jeannie H. Kelly | ||
Meagan McLaughlin | ||
Jennifer Day Young | ||
Dana Embree
(również) (nadzorca kostiumów: druga ekipa)
|
||
Donna Chance
(nadzorca kostiumów)
|
||
Valerie Zielonka
(nadzorca kostiumów)
|
||
Ann Foley
(asystent)
|
||
Michelle M. Pershing
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
William Steinkamp |
7,0
|
|
Brett Lavinthal
(współmontażysta)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Lee Grubin
(asystent)
|
||
Bob Shugrue Jr.
(asystent)
|
||
Jim Passon
(laborant-opisywacz)
|
||
Jeff Williams
(asystent)
|
||
Anthony Gore
(praktykant) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Adam Stern
dyrygent
|
||
Kostas Christides
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Scott H. Eddo
nadzorca charakteryzacji
|
||
Allison Gordin
główny charakteryzator
|
||
Steve Artmont
charakteryzator osobisty: Rachel Weisz
|
||
Stacy Kelly
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Adelita Solorzano
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Judy Crown
nadzorca stylizacji
|
||
Donna Spahn
główny stylista
|
||
Frances Mathias
fryzjer osobisty: Rachel Weisz
|
||
Betty Hamnac
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Sherry Heart
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Nelson Coates
scenograf
|
||
Scott Plauche
dyrektor artystyczny
|
||
Tessa Posnansky
dekorator wnętrz
|
||
Chad S. Frey
projektant wnętrz
|
||
Adele Plauche
projektant wnętrz
|
||
John Patterson
główny architekt
|
||
Randall S. Coe
koordynator konstrukcji
|
||
Vince LeBlanc
główny konstruktor dekoracji
|
||
Leonard R. Spears
główny konstruktor dekoracji
|
||
Tracy Farrington
główny rekwizytor
|
||
John Sweeney
główny rekwizytor (asystent / druga ekipa)
|
||
Michael S. Martin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jorin Ostroska
główny rekwizytor (asystent)
|
||
David Erwin
rekwizytor
|
||
Paul Blanchard
rekwizytor
|
||
Kenneth Chauvin
rekwizytor
|
||
Daniel Fox
rekwizytor
|
||
John Gathright
rekwizytor
|
||
Patrick McGuire
rekwizytor
|
||
Danny Nick
rekwizytor
|
||
Eric William Pierson
rekwizytor
|
||
Raymond Pumilia
rekwizytor
|
||
Ron Terry
rekwizytor
|
||
Marc Baird
scenopis obrazkowy
|
||
Eileen Garrigan
główny malarz
|
||
Bill Darrow
malarz (rezerwowy)
|
||
Marvin Perry
stolarz
|
||
Jack Blanchard
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Coe
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sara Fanelli
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Hendrick
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monroe Kelly
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Molly Mikula
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Turchi
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Arena
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Croyle
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Dupuy
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Goldstein
główny malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael A. Johnson
główny konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Kelsey
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leo Lauricella
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Rayden
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Reichardt
główny malarz (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Wylie Stateman
projektant dźwięku
|
||
Rick Ash
mikser ponownego nagrania
|
||
Patrick Cyccone Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Keller
mikser ponownego nagrania
|
||
Jay Meagher
mikser
|
||
Scott Martin Gershin
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mark Allen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bryan Bowen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Hector C. Gika
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Peter Zinda
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Branden Spencer
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Neal J. Anderson
montaż dialogów
|
||
Eric Flickinger
technik miksu
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Craig S. Jaeger
montaż imitacji
|
||
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
Julie Lindner
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Alexander Markowski
mikser postsynchronu
|
||
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Randy Pease
mikrofoniarz
|
||
Christopher S.P. Jones
okablowanie
|
||
Peter Afterman
nadzorca muzyki
|
||
Dick Bernstein
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Michael K. Bauer
montaż muzyki
|
||
John Bires
technik dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Kudell
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Finnigan
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Reed
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caron Weidner
montaż imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Margaret Yen
nadzorca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bob Cooper
koordynator efektów specjalnych
|
||
Stephen Bourgeois
efekty specjalne
|
||
David K. Nami
efekty specjalne
|
7,0
|
|
John C. Hartigan
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Craig Fincannon
dobór obsady (Nowy Orlean)
|
||
Lisa Mae Fincannon
dobór obsady (Nowy Orlean)
|
||
Kelly Jones
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jennifer L. Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Amy Staub
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tommy Staub
dodatkowy dobór obsady
|
||
Chrysanthy Lyras
dobór obsady (asystent)
|
||
Ron Stein
koordynator kaskaderów
|
||
Robert Apisa
kaskader
|
||
Charlie Brewer
kaskader
|
||
Joe Bucaro III
kaskader
|
||
Billy D. Lucas
kaskader
|
||
Dana Stein
kaskader
|
||
David Crone
operator steadicam
|
||
Michael Applebaum
operator kamery
|
||
David Crone
operator kamery
|
||
James W. Apted
operator kamery (asystent)
|
||
Matthew Gaumer
operator kamery (asystent)
|
||
Philip Shanahan
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael S. Endler
prowadzący ostrość
|
||
Barry Baz Idoine
prowadzący ostrość
|
||
Bob Hall
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Jim Plannette
oświetlenie
|
||
Paul Olinde
oświetlenie (asystent / druga ekipa)
|
||
Cougar Easley
oświetlenie (asystent)
|
||
Zade Rosenthal
fotosista
|
||
Bob Bates
elektryk
|
||
Sean Finnegan
elektryk
|
||
Lavelle Higgins
elektryk
|
||
Mike "Chewie" Pappas
elektryk
|
||
R. Scott Lebell
elektryk
|
||
Nick Leon
elektryk
|
||
Sherman Shelton Jr.
elektryk
|
||
Vic Keatley
elektryk (druga ekipa)
|
||
Elston Howard
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Dana A. Hanby
menedżer obiektów zdjęciowych (druga ekipa)
|
||
Batou Chandler
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Joe Hartwick Jr.
księgowy produkcji
|
||
Sam Bruskin
księgowy
|
||
Mark Miller
księgowy
|
||
Helen Sideris
księgowy (asystent)
|
||
Julieann Snow
księgowy (asystent)
|
||
Billy Slaughter
dubler (Dustin Hoffman / druga ekipa)
|
||
Bridget Fenlason
dubler
|
||
Greg Goossen
dubler (druga ekipa)
|
||
Wise Wolfe
dubler (druga ekipa)
|
||
Rick Lupton
koordynator grafiki komputerowej
|
||
David Baerwald
konsultant (muzyka)
|
||
Elliot Brown
konsultant (prawny)
|
||
Rebecca L. Denton
konsultant (prawny)
|
||
Dennis Henigan
konsultant (prawny)
|
||
Timothy P. Hurley
konsultant (prawny)
|
||
Winston Gregory
konsultant (techniczny)
|
||
Laurel Wolowic
konsultant (badania)
|
||
John Cenatiempo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Derek Ledbetter
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Smallwood
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barry Wetcher
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Seth Whitlow
dobór lokalizacji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rachel Brewer
dubler: Rachel Weisz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Galpin
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raymond Gonzales
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damon Marcellino
oświetlenie (technik) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Norris
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Tony Ciccone
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Spatny
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Spatny
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron Orenstein
kolorysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jude Cambise
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Joly
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick S. Sulier
księgowy postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robbin Michael Wagner
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Garson Yu
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…