Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jaco Van Dormael | ||
Renaud Alcalde
(asystent)
|
||
Marcus Himbert
(asystent)
|
||
Bob van Wayenberg
(asystent)
|
||
Carl Kouri
(asystent)
|
||
Patrice Lefebvre
(asystent)
|
||
Evelyne Renaud
(asystent)
|
||
Richard von Groeling
(asystent)
|
||
Sinan Saber
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Louis Morin
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jaco Van Dormael | ||
Producenci | Ocena | |
Philippe Godeau
producent
|
||
Nathalie Gastaldo
współproducent
|
||
Mark Gill
współproducent
|
||
Alfred Hürmer
współproducent
|
||
Christian Larouche
współproducent
|
||
Alexandre Lippens
współproducent
|
||
Bert Hamelinck
współproducent
|
||
Daniel Marquet
współproducent
|
||
Marco Mehlitz
współproducent
|
||
Frank Van Passel
współproducent
|
||
Jean-Yves Asselin
producent wykonawczy
|
||
Jean-Yves Asselin
kierownik produkcji
|
||
Marc Dalmans
kierownik produkcji
|
||
Vlad Doclin
kierownik produkcji
|
||
Christopher Granier-Deferre
kierownik produkcji
|
||
Anne Lessnick
kierownik produkcji
|
||
Olivier Rausin
kierownik produkcji
|
||
Gladys Brookfield-Hampson
koordynator produkcji
|
||
Sian Habell-Aili
koordynator produkcji
|
||
Caspar Heider
koordynator produkcji
|
||
Annabel Leroy
koordynator produkcji
|
||
Katharina Gapski
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jared Leto
Nemo Nobody (lat 118) / Nemo Nobody jako dorosły
|
7,4
|
|
Sarah Polley
Elise
|
7,1
|
|
Diane Kruger
Anna
|
7,5
|
|
Linh-Dan Pham
Jeanne
|
||
Rhys Ifans
Ojciec Nemo
|
7,2
|
|
Natasha Little
Matka Nemo
|
||
Toby Regbo
Nemo (lat 16)
|
||
Juno Temple
Anna (lat 15)
|
6,7
|
|
Clare Stone
Elise (lat 15)
|
||
Thomas Byrne
Nemo (lat 9)
|
||
Audrey Giacomini
Jean (lat 15)
|
||
Laura Brumagne
Anna (lat 9)
|
||
Allan Corduner
Dr Feldheim
|
||
Daniel Mays
Młody dziennikarz
|
5,0
|
|
Michael Riley
Harry
|
||
Harold Manning
Prezenter telewizyjny
|
||
Emily Tilson
Eve
|
||
Roline Skehan
Joyce
|
||
Anders Morris
Noah
|
||
Pascal Duquenne
Henry
|
||
Noa De Costanzo
Nemo (lat 5)
|
||
Chiara Caselli
Żebrak na stacji metra
|
||
David Schaal
Zbir
|
||
Nathan Boydell
Paul
|
||
Laurent Capelluto
Mężczyzna w czerni
|
||
Harry Cleven
Mężczyzna w czerni
|
||
Vincent Dupont
Michael
|
||
Jenna Wheeler-Hughes
Dziewczyna w sali pokazowej
|
||
Valérie-Marie Chadelaud
Kobieta w sali pokazowej
|
||
Andrew Simms
Mężczyzna w sali pokazowej
|
||
Stéphane Thiry
Pielęgniarz
|
||
Bruno Verstraete
Pielęgniarz
|
||
Alice van Dormael
Anioł zapomnienia
|
||
Juliette Van Dormael
Anioł zapomnienia
|
||
Tedd Dillon
Teksańczyk
|
||
Melanie Doerr
Teksanka
|
||
Talya Rubin
Nieśmiała kobieta
|
||
Vito DeFilippo
Nieśmiały mężczyzna
|
||
Laura Van Hove
Nastolatka
|
||
Jack Proudlove
Nastolatek
|
||
Marc Zinga
Gej
|
||
Martin Swabey
Gej
|
||
Philippe Godeau
Golfiarz / Smutny mężczyzna
|
||
Sarah Gravel
Smutna kobieta
|
||
Donna Jacobs
Indianka Mohawk
|
||
John Canoe
Indianin Mohawk
|
||
Fujio Ishimaru
Japoński ogrodnik
|
||
Robin Carette
Nemo (18 miesięcy)
|
||
Léa Thonus
Elise (lat 9)
|
||
Anaïs Van Belle
Jean (lat 9)
|
||
Hugo Harold Harrison
Instruktor pływania
|
||
Sylvie Olivé
Matka rodziny na Marsie
|
||
Stéphane Taillasson
Ojciec rodziny na Marsie
|
||
Jules Taillasson
Syn rodziny na Marsie
|
||
Jan Hammenecker
Dyrektor firmy obuwniczej
|
||
Serge Larivière
Dostawca sznurowadeł
|
||
Leni Parker
Nauczycielka
|
||
Katharina Pejcic
Córka Anny
|
||
Alexander Türk
Syn Anny
|
||
Tanya Trombetta
Przyjaciółka Anny ze szkoły
|
||
Charlotte "Lola" Pauwels
Dziewczyna Stefano
|
||
Daniel Brochu
Peter
|
||
Louise Sophia Engel
Córka Anny i Nemo
|
||
Aaron Landt
Syn Anny i Nemo
|
||
Christelle Cornil
Pielęgniarka na oddziale z pacjentami w śpiączce
|
||
Tawny Andersen
Pielęgniarka na oddziale z pacjentami w śpiączce
|
||
Christophe Beaucarne
Właściciel willi
|
||
Jules Eerdekens
Kolega z konserwacji basenu
|
||
Philippe Lévy
Kolega z konserwacji basenu
|
||
Renaud Alcalde
Sąsiad w podróży kosmicznej
|
||
Dominique Warnier
Sąsiad w podróży kosmicznej
|
||
Catherine Demaiffe
Delikatna pielęgniarka
|
||
Jaco Van Dormael
Bezrobotny Brazylijczyk
|
||
Pierre Chaves
Ochroniarz przy wejściu do hotelu
|
||
Nicholas Beveney
Czarnoskóry mężczyzna na lotnisku
|
||
David Kennedy
Zbir
|
||
Josselin Moinet
Policjant w kostnicy
|
||
Carlo Mestroni
Policjant
|
||
Nicolas Ross
Syn Anny i Petera
|
||
Marie-Ève Beauregard
Córka Anny i Petera
|
||
Manfred Andrae
Sąsiad Anny
|
||
Thi-Mai Nguyen
Prehistoryczna ciężarna kobieta
|
||
John Churchill
Ślizgający się chłopiec
|
||
Valentijn Dhaenens
Julian (sceny usunięte)
|
||
Michele Anne De May
(sceny usunięte)
|
||
Gaspard Pauwels
(sceny usunięte)
|
||
Clayton Nemrow
(sceny usunięte)
|
7,0
|
|
Brian Wrench
(sceny usunięte)
|
||
Dietmar Rüttiger
(sceny usunięte)
|
||
Valentina Dolla
Córka na stacji (sceny usunięte)
|
||
Aloise Duponcheel
(sceny usunięte)
|
||
Bill Corday
(sceny usunięte)
|
||
Rob Burns
(sceny usunięte)
|
||
Vanya Rose
(sceny usunięte)
|
||
Sam Jaramillo
(sceny usunięte)
|
||
Milo Bouquelle
(sceny usunięte)
|
||
Logan Mothanal
(sceny usunięte)
|
||
Joel Cross
Chłopiec z bańkami
|
||
Ben Mansfield
Stefano
|
||
Didier De Neck
(niewymieniony w czołówce)
|
||
CinSyla Key
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandrine Laroche
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Nenad Lučić
Rowerzysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thamea Winterfeld
Młoda dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christophe Beaucarne | ||
Stéphane Thiry
(główna pomoc techniczna)
|
||
Julien Covens
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dominique Degand
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Pierre van Dormael | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ulla Gothe | ||
Petra Becker | ||
Dietke Brandt | ||
Lorenzo Mancianti | ||
Iris Reisig | ||
Daniela Backes
(asystent)
|
||
Simone Kreska
(asystent)
|
||
Meike Schlegel
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Matyas Veress | ||
Susan Shipton
(współmontażysta)
|
7,0
|
|
Thomas Vanthuyne
(asystent)
|
||
Emilien Lazaron
(asystent)
|
||
Laora Bardos-Feltoronyi
(dodatkowy)
|
||
Lenka Fillnerova
(dodatkowy)
|
||
Catherine Le Mignant-Labye
(dodatkowy)
|
||
Bruno Tracq
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Tamar Aviv
efekty specjalne makijażu
|
||
Jörn Seifert
efekty specjalne makijażu
|
||
Saskia Verreycken
efekty specjalne makijażu
|
||
Kaatje Van Damme
nadzorca charakteryzacji
|
||
Sebastian Lochmann
projektant makijażu
|
||
Lisa Schonker
główny charakteryzator
|
||
Anne Moralis
perukarz
|
||
Anne Moralis
główny stylista
|
||
Ghislaine Sant
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sylvie Olivé
scenograf
|
||
Andreas Olshausen
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Stéphane Taillasson
dyrektor artystyczny
|
||
Céline De Streel
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Emmanuelle Lelong
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Emmanuel Prévot
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Regine Constant
dekorator wnętrz
|
||
Daniele Drobny
dekorator wnętrz
|
||
Maria Schöpe
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Stefan Speth
projektant wnętrz
|
||
Christoph Merg
główny konstruktor dekoracji
|
||
Alejandro Lecuna
projektant graficzny
|
||
Sébastien Autphenne
rekwizytor
|
||
Christian Pralle
rekwizytor
|
||
Ronny Gosselin
modelarz
|
||
Laurie Crochelet
malarz
|
||
Justine Debekker
malarz
|
||
Jean-Marc Liben-Steyns
malarz
|
||
Chantal Talbot
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Valérie Lindon
nadzorca muzyki
|
||
Jane Tattersall
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Fred Demolder
montaż dźwięku
|
||
Nicolas Provost
montaż dźwięku
|
||
Renaud Guillaumin
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nicolas Provost
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Yves Renard
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Vranken
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Philippe van Leer
imitator dźwięku
|
||
Olivier Thys
imitator dźwięku (asystent)
|
||
Mathieu Cox
operator imitacji
|
||
Rick Gould
operator postsynchronu
|
||
Peter Gleaves
mikser postsynchronu
|
||
Dominique Warnier
mikser
|
||
Emmanuel de Boissieu
mikser ponownego nagrania
|
||
Lou Solakofski
mikser ponownego nagrania
|
||
Edouard d'Heucqueville
technik miksu
|
||
Norman Bernard
mikrofoniarz
|
||
Mathieu Weber
mikrofoniarz
|
||
Dina Eaton
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michael Luppino
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Guillaume Murray
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Uli Nefzer
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
David Payne
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Norman Ernst
technik
|
7,0
|
|
Till Hertrich
technik
|
8,0
|
|
Bernd Rautenberg
technik
|
7,0
|
|
Jens Schmiedel
technik
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Anja Dihrberg-Siebler
dobór obsady
|
||
Louis Morin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rosina Bucci
dobór obsady
|
||
Joanna Colbert
dobór obsady
|
||
Toby Whale
dobór obsady
|
||
Marcel Dykiert
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rich Mento
dodatkowy dobór obsady
|
||
Iris Müller
dodatkowy dobór obsady
|
||
Eric Aubry
efekty cyfrowe
|
||
Patrick Bergeron
zecer
|
||
Jean-Pierre Boies
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marc Bourbonnais
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Xavier Bourque
zecer
|
||
Nadège Bozzetti
efekty cyfrowe
|
||
Eloi Brunelle
zecer
|
||
Andrew Burnett
nadzorca efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jacinthe Côté
koordynator efektów wizualnych
|
||
Daniel Coupal
zecer
|
||
Simon Devault
zecer
|
||
Séverine De Wever
producent efektów wizualnych
|
||
Thai Son Doan
zecer
|
||
Nina Fallon
producent efektów wizualnych
|
||
Anne Foged
zecer
|
||
Gael Hollard
zecer
|
||
Luc Julien
zecer
|
||
Ara Khanikian
zecer
|
||
Eric Gervais-Despres
dyrektor techniczny
|
||
Francois Duchesneau
dyrektor techniczny
|
||
Alexandre Lafortune
efekty cyfrowe
|
||
Nicholas Lambert
efekty cyfrowe
|
||
Jeremy Lambolez
animator
|
||
Emilien Lazaron
koordynator efektów wizualnych
|
||
Simon Lehembre
zecer
|
||
Martin Lipmann
zecer
|
||
Philip Melancon
animator
|
||
Sébastien Moreau
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christophe Pacaud
zecer
|
||
David Payne
nadzorca efektów wizualnych
|
7,0
|
|
Jonathan Piche-Delorme
zecer
|
||
James Pina
efekty cyfrowe
|
||
Vincent Poitras
zecer
|
||
Muriel Tiberghien
animator
|
||
Nathalie Tremblay
zecer
|
||
Antonin Messier Turcotte
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marc Umé
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Serge Umé
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jean Frédéric Veilleux
zecer
|
||
Yanick Wilisky
producent efektów wizualnych
|
||
Mike Chute
koordynator kaskaderów
|
||
Jean Frenette
koordynator kaskaderów
|
||
Lutz Schleisner
koordynator kaskaderów
|
||
Evangelos Grecos
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Mari-Pier Gaudet
kaskader dublujący
|
||
François Gauthier
kaskader dublujący
|
||
Alessija Lause
kaskader dublujący
|
||
Jason Cavalier
kaskader
|
||
Felix Famelart
kaskader
|
||
Jean-Francois Lachapelle
kaskader
|
||
Stéphane Lefebvre
kaskader
|
||
Lori MacKay
kaskader
|
||
Chantal Thomine-Desmazures
fotosista
|
||
Hopi Demattio
prowadzący ostrość
|
||
Annabelle Handke
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Eric Bialas
operator steadicam
|
||
Zoé Vink
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Benjamin Hautenauve
operator kamery (asystent)
|
||
Luc Pallet
operator kamery (asystent)
|
||
David Wright
operator kamery (asystent)
|
||
Joachim Philippe
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Charles Beetz
oświetlenie
|
||
Terry Lewis
oświetlenie
|
||
Erik Steingröver
oświetlenie
|
||
Bruno Verstraete
oświetlenie
|
||
Nicolas Blampain
elektryk
|
||
Wim Cloots
elektryk
|
||
Mario Grech
elektryk
|
||
Julia Kundler
elektryk
|
||
David Lamberta
elektryk
|
||
Denis Liégeois
elektryk
|
||
Adrien Medy
elektryk
|
||
Wim Temmerman
elektryk
|
||
Cyran Van Den Hove
elektryk
|
||
CinSyla Key
dubler
|
||
Gianni Manno
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…