Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ray McKinnon | ||
Carrie Fix
(asystent)
|
||
Mariela Comitini
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ray McKinnon | ||
Producenci | Ocena | |
Lisa Blount
producent
|
||
Walton Goggins
producent
|
7,0
|
|
Bruce Heller
producent
|
||
David Koplan
producent
|
||
Ray McKinnon
producent
|
||
Anthony Katagas
współproducent
|
||
Anthony Katagas
kierownik produkcji
|
||
Peter E. Strauss
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Manzo
kierownik produkcji
|
||
Jamey Pryde
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Billy Bob Thornton
Joe
|
7,5
|
|
Lisa Blount
Chrystal
|
||
Ray McKinnon
Snake
|
||
Harry Lennix
Kalid
|
6,9
|
|
Walton Goggins
Larry
|
7,0
|
|
Grace Zabriskie
Gladys
|
||
Johnny Galecki
Barry
|
7,1
|
|
Colin Fickes
Hog
|
||
Max Kasch
Shorty
|
6,0
|
|
James Intveld
Charlie Cato
|
||
Kathryn Howell
Panna Mabel
|
||
Harry Dean Stanton
Pa Da
|
7,4
|
|
Ed Corbin
Ned
|
||
Eddie King
Roamer
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Adam Kimmel
(kierownik zdjęć)
|
||
Jamie Lagerhausen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stephen Trask | ||
Kostiumy | Ocena | |
Kelli Jones | ||
Stacey Hughes
(asystent)
|
||
Eileen Doss
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Myron Kerstein | ||
Ann Trulove | ||
Rachel Goodlett
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Damon Intrabartolo
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Patricia Androff
główny charakteryzator
|
||
Philip Ivey
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Chris Jones
scenograf
|
||
David Hedge
dyrektor artystyczny
|
||
Elizabeth Keenan
dekorator wnętrz
|
||
Ian Savage
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dane A. Davis
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Scott Edelson
mikrofoniarz
|
||
Paul Hackner
montaż dźwięku
|
||
Jim Hawkins
mikser
|
||
Eric Lindemann
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Lance Brown
mikser ponownego nagrania
|
||
Bill R. Dean
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stephanie Flack
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Stephanie Flack
nadzorujący montaż dialogów
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
Scott Morgan
operator imitacji
|
||
Andy Potvin
technik dźwięku
|
||
Eryne Prine
montaż imitacji
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
Nathan Whitehead
montaż dźwięku (asystent)
|
8,0
|
|
Delvin Williams
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Drew Jiritano
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Neil Ruddy
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Emily Schweber
dobór obsady
|
||
Sarah Tackett
dobór obsady
|
||
Scott Dougherty
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Lingenfelser
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Roy Farfel
kierowca kaskader
|
||
John Barr
operator kamery
|
||
John Barr
oświetlenie
|
||
Tony Bryan
oświetlenie
|
||
Paul DeMarte
operator kamery (asystent)
|
||
Dan Schroer
operator kamery (asystent)
|
||
Chad R. Davis
dubler
|
||
Carl "Rocky" Lee Wright III
dubler
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…