Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard Brander | ||
Charles Domokos
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Craig Kusaba
(scenariusz oryginalny)
|
||
Producenci | Ocena | |
Eric Louzil
producent
|
||
Laurel A. Koernig
producent towarzyszący
|
||
Howard Heard
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Terry Congie
Janice Johnston
|
||
Lesley Brander
Dit McCoy
|
||
Roselyn Royce
Cheryl Reilly
|
||
Robert Acey
Steve Anders
|
||
Kevin Costner
John Logan
|
8,2
|
|
Larry Degraw
Brent Richardson
|
||
James Pascucci
Von Vitale
|
||
Peter Risch
Pete Fargo
|
||
Justin Michael Scott
Gary
|
||
Lulu Nicholson
Stella Strassman
|
||
Ronald Kiepke
Menedżer nieuczciwej piosenkarki
|
||
Joe Marmo
Mężczyzna w szortach
|
||
Sylvia Wright
Aktorka na imprezie
|
||
Blaine Nicholson
Dyrektor szkoły
|
||
Toni Serritello
Nieuczciwa piosenkarka
|
||
Ted Naimy Jr.
Funkcjonariusz drogówki
|
||
Jennifer Stewart
Orientalna dziewczyna
|
||
Richard Brander
Kowboj w przebraniu
|
||
Claudia Lowe
Kelnerka w knajpie
|
||
Bert Kelley
Gitarzysta
|
||
Lee Grover
Osoba miksująca dźwięk w studio
|
||
Tiffany Renée Naimy
Uczennica szkoły średniej
|
||
Maureen Ochoa
Uczennica szkoły średniej
|
||
Gregory Falk
Uczeń szkoły średniej
|
||
Dot Kuhne
Sekretarz dyrektora szkoły
|
||
Bonnie Class
Uczennica na warsztatach aktorskich
|
||
Barbara Wiltzer
Uczennica na warsztatach aktorskich
|
||
Roy Freeman
Uczeń na warsztatach aktorskich
|
||
Wendy Thompson
Uczennica na warsztatach aktorskich
|
||
Kenneth Landon
Uczeń na warsztatach aktorskich
|
||
Rob Mackie
Uczeń na warsztatach aktorskich
|
||
Lori Ford
Uczennica na warsztatach aktorskich
|
||
Alana King
Uczennica na warsztatach aktorskich
|
||
Hugh Griffin
Opiekujący się koniem
|
||
Laura L. Stewart
Dziewczyna w basenie
|
||
Ken Cummings
Osoba w scenie w agencji
|
||
Bill Gross
Osoba w scenie w agencji
|
||
Patty Dobashi
Osoba w scenie w agencji
|
||
John Kayden
Osoba w scenie w agencji
|
||
Martin Braude
Klient Candi
|
||
Julius Metoyer
Facet na imprezie
|
||
Kathryn Morris
Uczestniczka konkursu śpiewu
|
||
Jeff Roberts
Uczestnik konkursu śpiewu
|
||
Elizabeth Trosper
Uczestniczka konkursu śpiewu
|
||
Steve Moos
Uczestnik konkursu śpiewu
|
||
Christina Pascucci
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Elaine Chan
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Corinne Cook
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Howard Heard
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Lindarea Goldstein
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Beverly Urman
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Sheldon Urman
Osoba w scenie konkursu śpiewu
|
||
Edwin Avedissian
Kanciarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John Sprung
(kierownik zdjęć)
|
||
Jon Robinson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bert Kelley
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Mary Gerhart
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Howard Heard | ||
David Gaines
(asystent)
|
||
Fred Gerhart
(asystent)
|
||
Pamela Kleibrink Thompson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Michelle Ross
charakteryzator
|
||
Vicky Stratford
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
David Gaines
mikser
|
||
Craig Kusaba
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Leslie Braude
dobór obsady
|
||
Rick Blair
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Cummings
operator kamery (asystent)
|
||
Lee Grover
operator kamery (asystent)
|
||
Derek Scott
operator kamery (asystent)
|
||
Ron Halpern
mistrz oświetlenia
|
||
Julius Metoyer
oświetlenie
|
Pozostałe
Proszę czekać…