Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Neil Jordan | ||
Scenariusz | Ocena | |
Neil Jordan | ||
Pat McCabe
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
François Ivernel
producent wykonawczy
|
||
Brendan McCarthy
producent wykonawczy
|
||
Cameron McCracken
producent wykonawczy
|
||
Mark Woods
producent wykonawczy
|
||
Alan Moloney
producent
|
||
Neil Jordan
producent
|
||
Stephen Woolley
producent
|
||
Jo Homewood
kierownik produkcji
|
||
Susan Mullen
współproducent
|
||
Meg Clark
nadzorca postprodukcji
|
||
Patrick O'Donoghue
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Cillian Murphy
Patrick „Kociak” Braden
|
7,5
|
|
Morgan Jones
Budowniczy
|
||
Eva Birthistle
Eily Bergin
|
||
Mary Coughlan
Gosposia
|
||
Conor McEvoy
Młody Patrick Braden
|
||
Ruth McCabe
Ma Braden
|
||
Charlene McKenna
Caroline Braden
|
6,0
|
|
Seamus Reilly
Lawrence
|
||
Peter Owens
Rzeźnik
|
||
Emmet Lawlor McHugh
Młody Charlie
|
||
Bianca O'Connor
Młoda Feely
|
||
Paraic Breathnach
Benny Feely
|
||
Pat McCabe
Nauczyciel / Peepers Egan
|
||
Owen Roe
Dean
|
||
Ruth Negga
Charlie
|
||
Rynagh O'Grady
Panienka Coyle
|
||
Laurence Kinlan
Irwin Kerr
|
||
Liam Neeson
Ojciec Liam
|
7,9
|
|
Stephen Rea
Bertie
|
8,5
|
|
Brendan Gleeson
John Joe Kenny
|
7,4
|
|
Gavin Friday
Billy Hatchet
|
||
Bryan Ferry
Pan Silky String
|
||
Britta Smith
Pani Clarke
|
||
Lex Shrapnel
Żołnierz blokujący drogę
|
||
Eamonn Owens
Jackie Timlin
|
||
Mary Ryan
Pani Feely
|
||
Kathryn Pogson
Pani Henderson
|
||
Rachel Donovan
Pielęgniarka
|
||
Neil Jackson
Mężczyzna na dyskotece
|
||
Chris McHallem
Flisak
|
||
Antonia Campbell-Hughes
Striptizerka
|
||
Alan Heyburn
Sanitariusz
|
||
Paul O'Toole
Barman w sali
|
||
Derek Elroy
Syn Rasta
|
||
Mal White
Stephenson
|
||
Marc O'Shea
Republikanin
|
||
Andy Moore
Republikanin
|
||
Alan Moloney
Rozmawiający Navvie
|
||
Ciaran Nolan
Koń Killane
|
||
Fiona Clarke
Dziewczyna na pokazie
|
||
Gillian Johnson
Dziewczyna na pokazie
|
||
Janet Moran
Prostytutka
|
||
Steven Waddington
Inspektor Routledge
|
||
James Greene
Dżentelmen
|
||
Mark Doherty
Biegnący niedźwiedź
|
||
Steve Blount
Ochroniarz
|
||
Keith McCoy
Ochroniarz
|
||
Liam Cunningham
Rowerzysta
|
||
Liam O'Toole
Rowerzysta
|
||
Peter Halpin
Joseph Hanratty
|
||
Tony Devlin
Biała gołębica
|
||
Peter Gowen
Brat Barnabas
|
||
Tom Hickey
Biskup
|
||
Mark Lambert
Sekretarz biskupa
|
||
Catherine Dunne
Solidarna dama
|
||
Doreen Keogh
Sklepikarz
|
||
Sid Young
Anglik Patrick
|
||
Ian Hart
Fotograf
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Declan Quinn | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Anna Jordan | ||
Kostiumy | Ocena | |
Eimer Ni Mhaoldomhnaigh | ||
Rachael Webb-Crozier
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tony Lawson | ||
Jason Wheeler
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Emma Bailey
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tom Conroy
scenograf
|
||
Michael Higgins
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Lowry
dyrektor artystyczny
|
||
Andrew Munro
dyrektor artystyczny
|
||
Denis Schnegg
dyrektor artystyczny
|
||
Crispian Sallis
dekorator wnętrz
|
||
Sara Wan
dekorator wnętrz
|
||
Sandra Campbell | ||
James Collins
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jenni Cooney
projektant graficzny
|
||
Stephen Daly | ||
Frank Howe | ||
Sophie Phillips
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Lucy van Lonkhuyzen
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
William Simpson
scenopis obrazkowy
|
||
Paul Stewart
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mark Auguste
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sam Auguste
montaż imitacji
|
||
Peter Blayney
mikser ponownego nagrania
|
||
Brendan Deasy
dźwięk
|
||
Andrew Felton
mikrofoniarz
|
||
John Fitzgerald
mikser postsynchronu
|
||
James Fox
dźwięk
|
||
Brendan Geaney
operator postsynchronu
|
||
Tom Johnson
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Lafbery
mikser imitacji
|
||
Daniel Laurie
montaż postsynchronu
|
||
Daniel Laurie
montaż dialogów
|
||
Jean McGrath
operator postsynchronu
|
||
Eddie Quinn
mikrofoniarz
|
||
Jens Baylis
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Aidan Byrne
pirotechnik
|
||
Kevin Byrne
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Nick P. Phillips
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jaap Buitendijk
fotosista
|
||
Niall Crawford
elektryk
|
||
Davie Mayes
elektryk
|
||
James McGuire
oświetlenie
|
||
Patrick Redmond
fotosista
|
||
Gerard Sava
operator kamery
|
||
Gerard Sava
operator steadicam
|
||
Lucy Tudhope
dobór obsady (asystent)
|
||
Matt Curtis
projekt czołówki
|
||
Susie Figgis
dobór obsady
|
||
Kim Aldis
dyrektor techniczny
|
||
David Casey
główny zecer
|
||
Mei-Ming Casino
producent efektów wizualnych
|
||
Jack James
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paul Burke
kaskader
|
||
Tony Christian
kaskader
|
||
Amanda Foster
kaskader dublujący
|
||
Jamie Millington
kaskader dublujący
|
||
Garret Baldwin
elektryk
|
Pozostałe
Proszę czekać…