Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Simon Wincer |
7,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
David Ambrose | ||
Allan Scott | ||
Jeffrey Ellis | ||
Producenci | Ocena | |
John Heyman
producent
|
||
Burtt Harris
współproducent
|
||
Gabrielle Kelly
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mary Beth Hurt
Joyce Richardson
|
||
Michael McKean
Andy Richardson
|
||
Kathryn Walker
Dr Ellen Lamb
|
||
Colleen Camp
Elaine Fox
|
||
Josef Sommer
Dr Jeffrey Stewart
|
8,0
|
|
Ron Frazier
Gen. Graycliffe
|
||
Steve Ryan
Howie Fox
|
||
David Wohl
Pan Nesbitt
|
||
Danny Corkill
Turtle Fox
|
||
Amy Linker
Sherie Lee Fox
|
||
Barret Oliver
Daryl
|
||
Ed Grady
Pan Bergen
|
||
Tucker McGuire
Pani Bergen
|
||
Richard Hammatt
Dr Mulligan
|
||
Charlie Gudger
Młody koszykarz
|
||
Stacy Woods
Młoda koszykarka
|
||
Pat Fuleihan
Kobieta w oknie
|
||
Noreen Lange
Siostra przełożona w placówce
|
||
Joseph Reed
Lekarz w placówce
|
||
Jessica Johnson
Melanie
|
||
Ginny Light
Puszysta kobieta
|
||
Danielle LeMoine
Trudi
|
||
Patrick Branner
Mart Bennet
|
||
Susan West
Andrea
|
||
Benjamin Peterson
Uczeń pianisty
|
||
Hardy Rawls
Bull McKenzie
|
||
Dalton Poole
Arkoff
|
||
Wayne Shindoll
Sędzia
|
||
Sean Hower
Hannibal
|
||
Brian Stafford
Łapacz
|
||
James LaPointe
Dzieciak mówiący "Żegnaj trenerze"
|
||
James H. Armfield
Fotograf
|
||
Ski Collins
Harry, pilot
|
||
Russ Wheeler
Drugi pilot
|
||
Kevin J. O'Neill
Mechanik
|
||
Paul Darby
Mechanik
|
||
Blain Fairman
Mjr Willows
|
||
Robert Arden
Pułkownik
|
||
William Roberts
Członek komitetu
|
||
Christopher Muncke
Członek komitetu
|
||
Burtt Harris
Generał sił powietrznych
|
||
Major Wiley
Pracujący w siłach powietrznych
|
||
Jim Fitzpatrick
Strażnik w Tascom
|
||
Matt Butler
Policjant
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Frank Watts | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Marvin Hamlisch | ||
Kostiumy | Ocena | |
Shay Cunliffe | ||
Montaż | Ocena | |
Adrian Carr | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jan Dorman
fryzjer
|
||
Lyndell Quiyou
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alan Cassie
scenograf
|
||
William Alley
dekorator wnętrz (USA)
|
||
Terise Rokers
dekorator wnętrz (USA)
|
||
Simon Wakefield
dekorator wnętrz (Wielka Brytania)
|
||
John Jay Moore
dyrektor artystyczny (USA)
|
||
John Siddall
dyrektor artystyczny (Wielka Brytania)
|
||
Vic Simpson
główny architekt
|
||
Barry Gibbs
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Robert D. Bailey
efekty wizualne
|
||
Eric Brevig
efekty wizualne
|
9,0
|
|
Michael L. Fink
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Robert Grasmere
efekty wizualne
|
||
Richard Hewitt
efekty wizualne
|
||
Thomas Hollister
efekty wizualne
|
||
Fred Iguchi
efekty wizualne
|
||
Gregory Jeia
efekty wizualne
|
||
Hoyt Yeatman
efekty wizualne
|
5,0
|
|
Orwin C. Harvey
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…