Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Milius | ||
Derek Cracknell
(asystent)
|
||
Julian Wall
(asystent)
|
||
Terry Leonard
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Pierre Schoendoerffer
(książka)
|
||
John Milius | ||
Producenci | Ocena | |
Andre Morgan
producent
|
||
Charles Hannah
współproducent
|
||
Gopala Krishnan
współproducent
|
||
Ralph Marshall
współproducent
|
||
Albert S. Ruddy
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nigel Havers
Kpt. Fairbourne
|
||
Frank McRae
Sierż. Tenga
|
6,0
|
|
Gerry Lopez
Gwai
|
4,0
|
|
Nick Nolte
Learoyd
|
7,6
|
|
Marilyn Tokuda
Yoo
|
||
Choy Chang Wing
Lian
|
||
Aki Aleong
Płk Mitamura
|
3,0
|
|
Marius Weyers
Sierż. Conklin
|
6,0
|
|
William Wise
Wybuchowy Dave
|
||
Wayne Pygram
Bren Armstrong
|
||
Richard Morgan
Strech Lewis
|
||
Elan Oberon
Vivienne
|
||
James Fox
Płk Ferguson
|
||
Michael Nissman
Gen. Sutherland
|
||
John Bennett Perry
Gen. MacArthur
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dean Semler | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Basil Poledouris | ||
Kostiumy | Ocena | |
David Rowe | ||
Montaż | Ocena | |
Anne V. Coates |
8,0
|
|
Carroll Timothy O'Meara | ||
Mark Eggenweiler
(asystent)
|
||
Donah Bassett
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Paul Pattison
fryzjer
|
||
José Luis Pérez
nadzorca charakteryzacji
|
||
Angela Conte
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gil Parrondo
scenograf
|
||
Bernard Hides
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Bernard Hides
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Don Connolly
dźwięk
|
||
Ken Dufva
imitator dźwięku
|
||
David Lee Fein
imitator dźwięku
|
||
Andy Duncan
mikrofoniarz
|
||
Marty Church
mikser imitacji
|
||
Marty Church
mikser postsynchronu
|
||
Lionel Strutt
mikser postsynchronu
|
||
Steven Ramirez
montaż dźwięku
|
7,0
|
|
David Williams
montaż dźwięku
|
||
Tom Villano
montaż muzyki
|
||
Jim Borgardt
montaż postsynchronu
|
||
Blake R. Cornett
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dino Dimuro
montaż dźwięku
|
||
Jack Dronsky
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dan Engstrom
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bruce Foster
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Gordon
montaż dźwięku
|
||
William Hartman
montaż dźwięku
|
||
David M. Ice
montaż dźwięku
|
||
David Jansen
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Roxanne Jones
montaż dźwięku
|
||
Michael J. Kohut
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Tom C. McCarthy
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Howard Neiman
montaż dźwięku
|
||
John Shouse
montaż dźwięku
|
||
Mary Ruth Smith
montaż dźwięku
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu
|
||
Don S. Walden
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Conrad Rothmann
efekty specjalne
|
||
Michael Clifford
technik
|
||
Gene Grigg
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Terry Leonard
koordynator kaskaderów
|
||
Danny Baldwin
kaskader
|
||
Guy Norris
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader dublujący: Nick Nolte
|
||
Mike Fenton
dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…