Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Rasmus Heide | ||
Scenariusz | Ocena | |
Rasmus Heide | ||
Mick Øgendahl | ||
Producenci | Ocena | |
Ronnie Fridthjof
producent
|
||
Mouns Overgaard
kierownik produkcji
|
||
Tue Czajkowski
kierownik produkcji
|
||
Daniel Karpantschof
koordynator produkcji
|
||
Mads Peter Ole Olsen
producent wykonawczy
|
||
Toke Rude Trangbæk
kierownik postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Thure Lindhardt
Jesper
|
5,0
|
|
Sidse Babett Knudsen
Lotte
|
7,0
|
|
Mick Øgendahl
Dion
|
||
Troels Lyby
Theodor
|
||
Beate Bille
Dorte
|
||
Helle Fagralid
Sofie
|
||
Dick Kaysø
Ojciec Diona
|
||
Martin Brygmann
Nauczyciel prawa jazdy
|
||
Maibritt Saerens
Kasandra
|
||
Mira Wanting
Żona Diona
|
||
Claire Ross-Brown
Tine
|
||
Mia Lyhne
Kobieta z AF
|
||
Anne-Grethe Bjarup Riis
Elin
|
||
Søren Malling
Varberg
|
||
Claes Bang
Lars
|
||
Jens Jørn Spottag
Steiner
|
||
Ditte Hansen
Hanne
|
||
Kristian Ibler
Mądrala w kurtce
|
||
Kim Kold
Rocker
|
7,0
|
|
Thomas Voss
Kolega Jespera
|
||
Adam Brix
Niemiec
|
||
Bo Thomas
Niemiec
|
||
Benjamin Lorentzen
Kelner
|
||
Marie Caroline Schjeldal
Fiona
|
||
Mads Wille
Kolega Jespera
|
||
Bettina Daugaard Petersen
Dziewczyna w klubie fitness
|
||
Louise Gry Boldreel
Dziewczyna w klubie fitness
|
||
Noah Lazarus
Żołnierz
|
||
Allan Grøndahl
Ratownik medyczny
|
||
Per Scheel-Krüger
Szef
|
||
Simon Sigurd
Mężczyzna w centrum fitness
|
||
Erik Heyer
Niemiec
|
||
Marc Wolfgram
Niemiec
|
||
Hussam Al-Mashadani
Imigrant
|
||
Troels Malling Thaarup
Przyjaciel Sofie
|
||
Bülent Uzun
Imigrant
|
||
Eva Kåås
Stara kobieta
|
||
Per Rosenberg
Carsten Jørgensen, syn Theodora
|
||
Rolf Rasmussen | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Eric Kress |
7,0
|
|
Jan Pallesen | ||
Daniel Parmo
(asystent)
|
||
Søren Skov Haraldsted
(asystent)
|
||
Mikael Kort Kristensen
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Suzanne von Bornemann | ||
Megan Bjorholm
(praktykant)
|
||
Ketil Wathne Rasmussen
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Martin Wehding | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kirsten Zäschke
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gitte Bundgaard-Malling
scenograf
|
||
Gitte Malling
scenograf
|
||
Martin Skovbjerg
dekorator wnętrz
|
||
Christian Rathmann
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jeppe Jungersen
dźwięk
|
||
Lars Gerrild
mikrofoniarz
|
||
Henry J. Michaelsen
mikrofoniarz
|
||
Henrik Garnov
mikrofoniarz
|
||
Martin Langenbach
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Christian Kitter
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Karsten Jacobsen
operator steadicam
|
||
Martin Andersen
kamerzysta (asystent) (druga ekipa)
|
||
Allan Legarth Nielsen
operator kamery
|
||
Ilse Schoutteten
fotosista
|
||
Per Danbo
oświetlenie
|
||
Andreas Kragh-Jacobsen
oświetlenie
|
||
Jeppe N. Christensen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alexander Kucera
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bill Shearman
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rikke Hovgaard Jørgensen
koordynator efektów wizualnych
|
||
Martin Bønsvig Wehding
efekty wizualne
|
||
Bo Scheurer
efekty wizualne
|
||
Kim Nielsen
efekty wizualne
|
||
Sune Daugaard
efekty wizualne
|
||
Claus Greffel
efekty cyfrowe
|
||
Kenneth Dederding
efekty cyfrowe
|
||
Daniel Elophe
kompozytor efektów cyfrowych
|
||
Munir Avn
kaskader
|
||
Stig Günther
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…