Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Goldie Behl | ||
Tom Delmar
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Shakir Hafoudh
(asystent)
|
||
Neha Kaul
(asystent)
|
||
Archana Menon
(asystent)
|
||
Sahiba Shaikh
(asystent)
|
||
Kapil Sharma
(asystent)
|
||
Ajit Shetty
(asystent)
|
||
Santosh Singh
(asystent)
|
||
Vedprakash Singh
(asystent)
|
||
Shamiel Soni
(asystent)
|
||
Balakrishnan Thevar
(asystent)
|
||
Dusan Vodak
(asystent)
|
||
Mick Ward
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Goldie Behl | ||
Jaydeep Sarkar | ||
Producenci | Ocena | |
Shrishti Behl
producent
|
||
Daniela Humlová
kierownik produkcji
|
||
Iqbal Kidwai
producent wykonawczy
|
||
Namrata Oberoi
kierownik produkcji
|
||
Jagdish Nandi
kierownik produkcji
|
||
Sudesh Nanu
kierownik produkcji
|
||
Guy Nockles
kierownik produkcji
|
||
Gwen Swart
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Abhishek Bachchan
Aditya "Adi" / Drona
|
||
Jaya Bhaduri
Królowa Jayati
|
||
Priyanka Chopra Jonas
Sonia
|
7,1
|
|
Taťána Fischerová
Siostra Anne
|
||
Kay Kay Menon
Riz Raizada
|
||
Conan Stevens
Asura, demon
|
6,5
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Sameer Arya | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Dhruv Ghanekar | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Shyam K. Salgonkar | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Tania R. Behl
scenograf
|
||
Mohammed Kasam Sayyad
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Baylon Fonseca
projektant dźwięku
|
||
Baylon Fonseca
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Wesley Barnard
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Pranay Agarwal
główny zecer
|
||
David Bush
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rahul Galwankar
zecer
|
||
Nitin Jadhav
zecer
|
||
Samapika Karmakar
zecer
|
||
Ashish Malhotra
zecer
|
||
Snehal Mohapatra
zecer
|
||
Himesh Nagda
zecer
|
||
Shaikh Rizwan
zecer
|
||
Shreedhar Sammohinivis
zecer
|
||
Ravi Shekhar
zecer
|
||
Krishna Somaiya
producent efektów wizualnych
|
||
Vivek Tekale
zecer
|
||
Vinay Thakur
zecer
|
||
Ashish Sunder Narayan Singh Tyagi
nadzorca efektów wizualnych (asystent)
|
||
Yohan Wadia
zecer
|
||
Keitan Yadav
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dermot Brogan
układacz
|
||
Pavel Cajzl
koordynator kaskaderów (asystent) (Czechy)
|
||
Tom Delmar
koordynator kaskaderów
|
||
James Grogan
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Jindrich Klaus
kierowca kaskader
|
||
Miroslav Lhotka
kaskader
|
||
Jan Loukota
kaskader
|
||
Scot J. Mann
kaskader dublujący
|
||
Fleur van Eeden
kaskader dublujący
|
||
Rudolf Vrba
kaskader
|
||
Daryl Andrews
kaskader
|
||
George Bailey
kaskader dublujący
|
||
Oliver Bailey
kaskader
|
||
Hennie Bosman
kaskader
|
||
Evangelos Grecos
kaskader
|
||
Scot J. Mann
kaskader
|
||
Mihai Reti
kaskader
|
||
John Smith
kaskader
|
||
Franz Spilhaus
koordynator kaskaderów (Namibia)
|
||
Vernon Willemse
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…