Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Becky Smith | ||
Frank Caridi
(asystent)
|
||
Christian H. Clark
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Becky Smith | ||
David D. DeBord
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Jenny Siff
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Denise Mann
producent
|
||
Becky Smith
producent
|
||
Sandra Sue Smith
producent (asystent)
|
||
Carol Cassidy
współproducent
|
||
Carson Kressley
współproducent
|
||
Andy Stoll
współproducent
|
||
Terry Trimpe
producent wykonawczy
|
||
Vaughn Halyard
współproducent wykonawczy
|
||
Nicolaas Bertelsen
kierownik produkcji
|
||
Joel Sadilek
kierownik produkcji
|
||
Melinda Burns
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Megan Fleming
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Hammen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cortney Webb
koordynator produkcji
|
||
Darren Matthew
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Karen Smalley
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Hallee Hirsh
Kate
|
||
Theresa Russell
Louise
|
||
Shiloh Fernandez
Rene
|
7,0
|
|
Mandy Musgrave
Darby
|
||
Jaime Gomez
Ronald
|
||
Will Rothhaar
Carson
|
||
Carson Kressley
Tancerz
|
||
Emily Baldoni
Tatiana
|
7,5
|
|
Pamela Dunlap
Babcia Kate
|
||
Nicholas Downs
Bobby
|
||
Ryan Gourley
Harley
|
||
Michael Cornelison
Wielebny Kerr
|
||
Julie Mickelson
Amber
|
||
Ian Paul
Ben
|
||
James Serpento
Tata Kate
|
||
Gabrielle McNally
Terry
|
||
Brendan Dunphy
Jordan
|
||
Stewart Hayden Butler
Candi
|
||
Rachel Storey
Rory
|
||
Clint Curtis
Kierowca Trans Am
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Quyen Tran | ||
Robert Cates
(główna pomoc techniczna)
|
||
Julie Kirkwood
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
5,0
|
|
Rick Lacoste
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
H. Scott Salinas | ||
Asaf Sagiv
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Mia Gyzander | ||
Stephanie Bracken
(garderoba) (asystent)
|
||
Samantha Kuester
(również) (nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Eleanor Infante | ||
Janice Hampton
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Andrew Jewell
(asystent)
|
||
Joe Pascual
(asystent)
|
||
Karen Smalley
(dodatkowy) (również) (asystent)
|
||
Soraya Sélène
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jonathan Martin Berry
wykonawca muzyki
|
||
Michelle Cahoon
wykonawca muzyki
|
||
Michael Melvoin
wykonawca muzyki
|
||
Asaf Sagiv
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Brandy Bryson
charakteryzator
|
||
Ashley Hammen
charakteryzator (asystent)
|
||
Nikki Hynek
fryzjer (asystent)
|
||
Nikki Hynek
główny charakteryzator
|
||
Thomas Terhaar
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eva Anna Andry
scenograf
|
||
Paul Steffensen
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jim Fitzpatrick
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Gotthelf
mikser postsynchronu
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Ron McKiernan-Struve
mikrofoniarz
|
||
Andrew Morgado
mikser postsynchronu
|
||
Nancy Pope
mikser
|
||
David Raines
mikser ponownego nagrania
|
||
David Raines
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Beth Sterner
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
David Weisberg
mikser postsynchronu
|
||
Cathi Black
nadzorca muzyki
|
||
Shannon Halwes
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mark R. Johnson
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sunday Boling
dobór obsady
|
||
Deb Copeland
dobór obsady
|
||
Meg Morman
dobór obsady
|
||
Ann Wilkinson
dobór obsady
|
||
Megan Fleming
dobór obsady (asystent)
|
||
Brian Hutchings
kolorysta
|
||
George Benedict
oświetlenie
|
||
J. Patrick Coll
elektryk
|
||
Stephen Holm
prowadzący ostrość
|
||
Julie Kirkwood
operator kamery
|
5,0
|
|
Topher Osborn
operator kamery (asystent)
|
||
Rick Pilcher
elektryk
|
||
Kent Pope
oświetlenie (asystent)
|
||
Travis Schott
operator kamery (asystent)
|
||
Ian S. Takahashi
prowadzący ostrość
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…