Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Woo |
7,2
|
|
Thomas Chow
(asystent)
|
||
Han Niu
(asystent)
|
||
Fei Wong
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Khan Chan |
7,0
|
|
Cheng Kuo | ||
Heyu Sheng | ||
John Woo |
7,2
|
|
Guanzhong Luo
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Sanping Han
producent
|
||
Zilong Guo
współproducent
|
||
Xiaoei Han
współproducent wykonawczy
|
||
Bing He
współproducent
|
||
Chin-Wen Huang
współproducent
|
||
Terence Chang
producent
|
||
Ju Feng Yeh
współproducent
|
||
David Tang
współproducent
|
||
Wei Wang
współproducent
|
||
Cheri Yeung
współproducent
|
||
Xiaofeng Hu
producent wykonawczy
|
||
Rick Nathanson
kierownik produkcji
|
||
Richard Murken
nadzorca produkcji
|
||
David Dresher
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Yong You
Liu Bei
|
||
Fengyi Zhang
Cao Cao
|
||
Tony Chiu-Wai Leung
Zhou Yu
|
7,5
|
|
Takeshi Kaneshiro
Zhuge Liang
|
7,0
|
|
Shidô Nakamura
Wa Long
|
8,0
|
|
Chen Chang
Sun Quan
|
||
Chiling Lin
Xiao Qiao
|
6,0
|
|
Jun Hu
Zhao Jun
|
||
Wei Zhao
Sun Shangxiang
|
6,5
|
|
Dawei Tong
Sun Shucai
|
||
Qingxiang Wang
Kong Rong
|
||
Jia Song
Li Ji
|
||
Chun Sun | ||
Yong Hou
Lu Su
|
||
Jiang Tong
Li Tong
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Yue Lü | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tarô Iwashiro | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Angie Lam | ||
Hongyu Yang | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Tim Yip
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Chris Goodes
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James Harvey
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Robert Mackenzie
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Huijia Mo
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Andy Neil
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Glenn Newnham
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Paul Pirola
montaż efektów dźwiękowych
|
7,0
|
|
Sam Wang
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Ryan
montaż muzyki
|
||
Steve Burgess
projektant dźwięku
|
||
Steve Burgess
mikser ponownego nagrania
|
||
Roger Savage
mikser ponownego nagrania
|
||
Roger Savage
nadzorca dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Edward T. Reiff Jr.
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sang Lin
koordynator kaskaderów
|
||
Rui Hua Deng
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Joe Fung
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Jian Yong Guo
koordynator kaskaderów
|
||
Julie Siu Wai Lau
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Amy Lee
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Guo Yuan Li
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Ming Zhe Liu
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Weixing Yao
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Tiam Xiang Yi
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Dion Lam
choreograf walk
|
||
Jie Cheng
dobór obsady
|
||
Luigi Riitano
księgowy produkcji
|
||
Tom Chung
księgowy (asystent)
|
||
Neil Lim Sang
animator
|
||
Tim Kadowaki
animator efektów
|
||
David Ridlen
efekty cyfrowe
|
||
Joshua LaCross
główny zecer
|
||
Brad Moylan
główny zecer
|
||
Quan Lin
montaż efektów wizualnych
|
||
Sharon Smith Holley
montaż efektów wizualnych
|
||
Greg Gilmore
montaż efektów wizualnych
|
||
Jonathan Alvord
montaż efektów wizualnych
|
||
Craig Hayes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kevin Rafferty
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dong Yeop Shin
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Russell Darling
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Josh Cole
nadzorca komponowania
|
||
Valerie Delahaye
producent efektów wizualnych
|
||
George Macri
producent efektów wizualnych
|
||
Vicki Galloway-Weimer
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Marc Sadeghi
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Rusty Ippolito
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Qi Yao
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dan Cayer
zecer
|
||
Robin Scott Graham
zecer
|
||
Chris M. Halstead
zecer
|
||
Brad Kalinoski
zecer
|
||
Jaye Krebs
zecer
|
||
Michael Miller
zecer
|
||
Thomas Rosseter
zecer
|
||
David Schnee
zecer
|
||
Kevin Struckman
zecer
|
||
Leif Einarsson
układ graficzny
|
Pozostałe
Proszę czekać…