Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sngmoo Lee | ||
Liz Tan
(asystent)
|
||
Quentin Whitwell
(asystent)
|
||
Amand Weaver
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Reynolds
(dodatkowy)
|
||
Sngmoo Lee | ||
Producenci | Ocena | |
Lee Joo-Ick
producent
|
||
Barrie M. Osborne
producent
|
||
Michael Peyser
producent
|
||
Steven Nam
współproducent
|
||
Stacy Ruppel
współproducent
|
||
Eui Hong
producent wykonawczy
|
||
Douglas Falconer
współproducent wykonawczy
|
||
Michelle Hartly
współproducent wykonawczy
|
||
Murray Francis
kierownik produkcji
|
||
Rosemary Dority
nadzorca postprodukcji
|
||
Sarah Spurway
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dong-gun Jang
Yang
|
||
Kate Bosworth
Lynne
|
6,9
|
|
Geoffrey Rush
Ron
|
7,9
|
|
Danny Huston
Pułkownik
|
6,9
|
|
Tony Cox
8-Ball
|
7,1
|
|
Lung Ti
Posępny Flet
|
6,0
|
|
Analin Rudd
April, niemowlę
|
||
Markus Hamilton
Baptiste
|
||
Rod Lousich
Craig
|
||
Matt Gillanders
Geyser
|
6,0
|
|
Christina Asher
Esmerelda
|
||
Jed Brophy
Jacques
|
6,0
|
|
Carl Bland
Billy
|
||
Ian Harcourt
Lofty
|
||
Tony Wyeth
Smithy
|
||
Ryan Richards
Slug
|
||
Nic Sampson
Pug
|
||
Ashley Jones
Rug
|
||
Phil Grieve
Ivar
|
||
Eddie Campbell
Zastępca pułkownika
|
||
Ebony Sushames
Meksykańska córka
|
||
Aimee Renata
Meksykańska córka
|
||
Patricia Santana
Meksykańska żona
|
||
Isbert Ramos
Meksykański mąż
|
||
Ross Duncan
Barman
|
||
Makoto Murata
Zastępca Posępnego Fleta
|
||
Chontelle Melgren
Młoda Lynne
|
||
Cath Harkins
Matka Lynne
|
||
Neill Rea
Ojciec Lynne
|
||
Elliott Officer
Brat Lynne
|
||
Ken Smith
Yang (lat 5)
|
||
Youngmin Cho
Yang (lat 10)
|
||
Helene Wong
Babcia
|
||
Han-garl Lee
Najznakomitszy szermierz
|
||
Michael Deane
Marynarz
|
||
Ken McColl
Pogromca lwów
|
||
David Austin
Człowiek-Orkiestra
|
||
Brent Crozier
Kucharz
|
||
Matthew Burgess
Młody Slug
|
||
Phoenix Brown Rigg
Młody Rug
|
||
Jack Rogers
Młody Pug
|
||
Peter Daube
Piekielny jeździec
|
||
John Rawls
Piekielny jeździec
|
||
Itai Biran
Piekielny jeździec
|
||
Josh Randall
Piekielny jeździec
|
||
Andy Conlan
Piekielny jeździec
|
||
Matthew Morris
Piekielny jeździec
|
||
Reuben de Jong
Piekielny jeździec
|
||
Robert Wootten
Klaun
|
||
Wayne Gordon
Klaun
|
||
Brenton Surgenor
Klaun
|
||
Richard Coningham
Klaun
|
||
Angela McInerney
Kobieta z zepsutymi zębami
|
||
Sandra Terry
Kobieta z zepsutymi zębami
|
||
Louise Shadbolt
Kobieta z zepsutymi zębami
|
||
Anna Giordani
Kobieta z zepsutymi zębami
|
||
Eoin McDonald
Piekielny jeździec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Woo-hyung Kim | ||
Kevin Donovan
(główna pomoc techniczna)
|
||
Simon Hawkins
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Rob Marsh
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Javier Navarrete |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
James Acheson | ||
Bob Buck
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Woodford-Robinson | ||
Paul Maxwell
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jane O'Kane
projektant fryzur
|
||
Jane O'Kane
projektant makijażu
|
||
Vinnie Ashton
główny charakteryzator
|
||
Claire Rutledge
charakteryzator
|
8,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Dan Hennah
scenograf
|
||
Philip Ivey
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Megan Vertelle
dekorator wnętrz
|
||
Anya Whitlock
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Nick Connor
projektant wnętrz
|
||
Matt Cornelius
główny rekwizytor
|
||
Gareth Edwards
rekwizytor
|
||
Rose Worley
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Matt Stutter
montaż imitacji
|
||
Simon Riley
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Corrin Ellingford
mikrofoniarz
|
||
Neil Aldridge
operator postsynchronu
|
||
Robyn McFarlane
operator imitacji
|
||
Tim Prebble
projektant dźwięku
|
||
Ron Bedrosian
mikser postsynchronu
|
||
Ray Beentjes
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Gethin Creagh
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris Todd
montaż dialogów
|
||
Emile de la Rey
montaż dialogów (asystent)
|
||
Gilbert Lake
mikser ponownego nagrania
|
||
Matthew Lambourn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Paul Verrall
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Wendy O'Brien
dobór obsady
|
||
Yûji Shimomura
choreograf walk
|
||
Kensuke Sonomura
choreograf walk (asystent)
|
||
Augie Davis
koordynator kaskaderów
|
||
Tim Wong
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Winham Hammond
układacz
|
||
Steve McQuillan
układacz
|
||
David Ott
układacz
|
||
Steven A. Davis
kaskader dublujący
|
||
Adrian McGaw
kaskader dublujący
|
||
Karen Thompson
kaskader dublujący
|
||
Jonathan Costelloe
kaskader
|
||
Peter Dillon
kaskader
|
||
Aron Eastwood
kaskader
|
||
Clint Elvy
kaskader
|
||
Morgan Evans
kaskader
|
||
Winham Hammond
kaskader
|
||
Isaac Hamon
kaskader
|
||
Brian Ho
kaskader
|
||
Adrian McGaw
kaskader
|
||
David J. Muzzerall
kaskader
|
||
Dayna Grant
kaskader
|
||
Kyle Pryor
kaskader
|
||
Shane Rangi
kaskader
|
6,0
|
|
Steve Reinsfield
kaskader
|
||
Andrew B. Stehlin
kaskader
|
||
Tim Wong
kaskader
|
||
Kirsty Griffin
fotosista
|
||
Dana Little
operator steadicam
|
||
Dana Little
operator kamery
|
||
Elodie Boulard
kamerzysta (asystent)
|
||
Jim Rowe
mistrz oświetlenia
|
||
Marc Mateo
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Buckley Collum
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chevy McGoram
animator
|
||
Jason Piccioni
nadzorca efektów wizualnych
|
||
George Ritchie
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Peter Webb
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Asmita Bharrati
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jason Berry
montaż efektów wizualnych
|
||
Robert Cribbett
główny zecer
|
||
Greg Groenekamp
główny zecer
|
||
Zameer Hussain
główny zecer
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…