Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Martin Koolhoven | ||
Wouter Severijn
(asystent)
|
||
Stefanie Hamann
(asystent)
|
||
Laura Stankeviciute
(asystent)
|
||
Willem de Beukelaer
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Martin Koolhoven | ||
Mieke de Jong | ||
Paul Jan Nelissen | ||
Jan Terlouw
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
San Fu Maltha
producent
|
||
Els Vandevorst
producent
|
||
Antonino Lombardo
współproducent
|
||
Niko Post
kierownik produkcji
|
||
Marianne van Hardeveld
kierownik produkcji
|
||
Inga Zavoronok
kierownik produkcji
|
||
Darius Jarašunas
kierownik produkcji
|
||
Maars van Haaften
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anouk Bozon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jessica Felsenthal
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eefje Smulders
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hans van Helden
nadzorca postprodukcji
|
||
Sarah Depeweg
koordynator produkcji
|
||
Rasa Rimkute
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Martijn Lakemeier
Michiel van Beusekom
|
||
Yorick van Wageningen
Wuj Ben
|
||
Jamie Campbell Bower
Jack
|
9,0
|
|
Raymond Thiry
Vader van Beusekom
|
||
Melody Klaver
Erica van Beusekom
|
||
Anneke Blok
Moeder van Beusekom
|
||
Dan van Husen
Auer
|
||
Ad van Kempen
Schafter
|
||
Peter Eberst
Niemiecki żołnierz
|
||
Emiel Jansen
Pan Knopper
|
||
Mees Peijnenburg
Dirk Knopper
|
||
Peter Post
Niemiecki żołnierz
|
||
Remco Teer
Niemiecki żołnierz
|
||
Tibo Vandenborre
Niemiecki żołnierz
|
||
Ben Ramakers
Veerman
|
||
Jesse van Driel
Theo Knopper
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Guido van Gennep | ||
Bart Beekman
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Vytaitas Gudlevicius
(główna pomoc techniczna)
|
||
Daan Dillo
(pomoc techniczna)
|
||
Peter Tambach
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Pino Donaggio | ||
Kostiumy | Ocena | |
Alette Kraan | ||
Ton Hermans
(asystent)
|
||
Aldona Levandaviciené
(asystent)
|
||
Justina Lazdauskaite
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Job ter Burg | ||
Niels Koopman
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Maurizio Abeni
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Diana Dreesen
charakteryzator
|
||
Bianca van der Steen
charakteryzator
|
||
Inga Raslanaité
charakteryzator (asystent)
|
||
Patrick de Loor
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Floris Vos
scenograf
|
||
Darius Bastys
dyrektor artystyczny
|
||
Raimond van Soest
scenopis obrazkowy
|
||
Ramunas Rastauskas
główny rekwizytor
|
||
Aurelijus Gaidelionis
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Susanna de Groot
rekwizytor
|
||
Cecile Heideman
rekwizytor
|
||
Andrius Zubkaitis
rekwizytor
|
||
Domino Daugherty
malarz
|
||
Marieke Verhoeven
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Herman Pieëte
projektant dźwięku
|
||
Herman Pieëte
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Alek Goosse
mikser ponownego nagrania
|
||
Marco Streccioni
technik dźwięku
|
||
Kasper van Wieringen
dźwięk (asystent)
|
||
Kasper Koudenburg
dźwięk (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Karl-Heinz Bochnig
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Volker Lorig
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Edward Wiessenhaan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Harry Wiessenhaan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Darius Cicenas
koordynator efektów specjalnych
|
||
Rick Wiessenhaan
koordynator efektów specjalnych
|
||
Gintas Ciupala
technik
|
||
William Croese
technik
|
||
Roland Goddijn
technik
|
||
Michel Jansco
technik
|
||
Patrick Rappard
technik
|
||
Robert Seepers
technik
|
||
Gintaras Tamulevicius
technik
|
||
Valdemaras Zarinas
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Elske Falkena
dobór obsady
|
||
Rebecca van Unen
dobór obsady
|
||
Imme Dros
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ilse Schouten
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kasper Oerlemans
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Hans van Helden
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ewoud Heidanus
efekty wizualne
|
||
Tzetzi Lazarov
efekty wizualne
|
||
Stefan Rademakers
efekty wizualne
|
||
Lodewijk van Olffen
efekty wizualne
|
||
Willem de Beukelaer
koordynator kaskaderów
|
||
Nicolas de Pruyssenaere
koordynator kaskaderów
|
||
Tomas Ereminas
koordynator kaskaderów
|
||
Marco Maas
kaskader dublujący
|
||
Sergej Mogish
kaskader dublujący
|
||
Bernd Pietsch
kaskader dublujący
|
||
Nicolas de Pruyssenaere
kaskader
|
||
Leonid Kotik
kaskader
|
||
Christian Petersson
kaskader
|
||
Slava Samuchov
kaskader
|
||
Jonas Tamulevigius
kaskader
|
||
Jasper Bazuin
operator kamery
|
||
Bart Beekman
operator kamery
|
||
Rolandas Joneliukstis
prowadzący ostrość
|
||
Michael Monteiro
prowadzący ostrość
|
||
Vincent Geijsel
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Feliksas Abrukauskas
operator kamery (asystent)
|
||
Vincent Visser
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Tim Janssens
mistrz oświetlenia
|
||
Vitalij Kutko
mistrz oświetlenia
|
||
Kim van Honschooten
mistrz oświetlenia
|
||
Dieter Van der Eecken
oświetlenie
|
||
Darius Zolmonas
oświetlenie
|
||
Kristof Collier
elektryk
|
||
Leonid Gunovic
elektryk
|
||
Joost Henderieckx
elektryk
|
||
Johan Hoitink
elektryk
|
||
Zdislav Jagelo
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…