Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marco Tullio Giordana | ||
Caterina Mongiò
(asystent)
|
||
Silvia Albertini
(asystent)
|
||
Igor Borghi
(asystent)
|
||
Dario Ceruti
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Marco Tullio Giordana | ||
Sandro Petraglia | ||
Stefano Rulli | ||
Maria Pace Ottieri
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marco Chimenz
producent
|
||
Fabio Conversi
producent
|
||
Giovanni Stabilini
producent
|
||
Riccardo Tozzi
producent
|
||
Terence S. Potter
współproducent
|
||
Jacqueline Quella
współproducent
|
||
Gianfranco Barbagallo
kierownik produkcji
|
||
Francesco Beltrame
kierownik produkcji
|
||
Stefano Benappi
kierownik produkcji
|
||
Elisabetta Burranca
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Alessio Boni
Bruno
|
||
Michela Cescon
Lucia
|
||
Rodolfo Corsato
Popi
|
||
Matteo Gadola
Sandro
|
||
Ester Hazan
Alina
|
||
Vlad Alexandru Toma
Radu
|
||
Marcello Prayer
Tore
|
||
Giovanni Martorana
Barracano
|
||
Simonetta Solder
Maura
|
6,0
|
|
Andrea Tidona
Ojciec Celso
|
6,0
|
|
Adriana Asti
Sędzia
|
||
Emmanuel Dabone
Soki
|
||
Alessandro Mistichelli
Instruktor pływania
|
||
Ana Caterina Morariu
Leana
|
7,0
|
|
Rita Statte
Ocalała
|
||
Fuschia Sumner
Diana
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Roberto Forza | ||
Daniele Dessena
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Maria Rita Barbera | ||
Marzia Nardone
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Roberto Missiroli | ||
Maria Fantastica Valmori
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Enrico Iacoponi
główny charakteryzator
|
||
Raffaella Iorio
charakteryzator (asystent)
|
||
Carlo Barucci
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Giancarlo Basili
scenograf
|
||
Ludovica Ferrario
dyrektor artystyczny
|
||
Cosimo Giannuzzi
główny architekt
|
||
Cristian Marchetti
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Fulgenzio Ceccon
dźwięk
|
||
Jacopo Anzellotti
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Luca Anzellotti
projektant dźwięku
|
||
Luciano Anzellotti
imitator dźwięku
|
||
Massimo Anzellotti
imitator dźwięku
|
||
Marta Billingsley
montaż dźwięku
|
||
Mike Dowson
mikser ponownego nagrania
|
||
Roberto Moroni
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Taylor
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Tiberio Angeloni
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jacqueline Freda
kaskader dublujący
|
||
Stefano Maria Mioni
koordynator kaskaderów
|
||
Alessandro Novelli
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Barbara Melega
dobór obsady
|
||
Luigi Palmulli
dodatkowy dobór obsady
|
||
Fabrizio Saracinelli
dodatkowy dobór obsady
|
||
Emanuele Comotti
zecer
|
||
Corrado Rizzo
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fabio Luongo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Salvo Severino
efekty wizualne
|
||
Paolo Zeccara
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Ambrosi
kierowca kaskader
|
||
Federico Angelucci
operator kamery (asystent)
|
||
Matteo Ortolani
operator kamery (asystent)
|
||
Michele Paradiso
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Vincenzo Carpineta
operator kamery
|
||
Stefano Paradiso
operator kamery
|
||
Stefano Paradiso
operator steadicam
|
||
Simone Trecca
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Massimo Gubinelli
mierzący temperaturę barwową
|
||
Paola Chicarella
księgowy produkcji
|
||
Carlo Miscoli
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…