Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard Linklater | ||
David Blyth
(asystent)
|
||
Matthew Penry-Davey
(asystent)
|
||
Sam Haveland
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Holly Gent Palmo
(również) (adaptacja)
|
||
Vincent Palmo Jr.
(również) (adaptacja)
|
||
Robert Kaplow
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ann Carli
producent
|
||
Richard Linklater
producent
|
||
Marc Samuelson
producent
|
||
Holly Gent Palmo
współproducent
|
||
Vincent Palmo Jr.
współproducent
|
||
Sara Greene
współproducent
|
||
Jessica Parker
współproducent
|
||
Steve Christian
producent wykonawczy
|
||
Steve Norris
producent wykonawczy
|
||
John Sloss
producent wykonawczy
|
||
Richard Hewitt
kierownik produkcji
|
||
Emily Stillman
kierownik produkcji
|
||
Francesca Dowd
koordynator produkcji
|
||
Boo Motjuoadi
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Miranda Jones
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ben Chaplin
George Coulouris
|
||
Claire Danes
Sonja Jones
|
7,3
|
|
Zac Efron
Richard Samuels
|
7,0
|
|
Zoe Kazan
Gretta Alder
|
7,3
|
|
Eddie Marsan
John Houseman
|
7,0
|
|
Christian McKay
Orson Welles
|
||
Kelly Reilly
Muriel Brassler
|
7,3
|
|
James Tupper
Joseph Cotten
|
||
Imogen Poots
Lorelei Lathrop
|
7,0
|
|
Leo Bill
Norman Lloyd
|
2,0
|
|
Aidan McArdle
Martin Gabel
|
||
Patrick Kennedy
Grover Burgess
|
||
Michael Brandon
Les Tremayne
|
||
Saskia Reeves
Barbara Luddy
|
||
Garrick Hagon
Dr Mewling
|
7,0
|
|
Robert Wilfort
Dyrektor radia
|
||
Travis Oliver
John Hoyt
|
||
Al Weaver
Sam Leve
|
3,3
|
|
Janie Dee
Pani Samuels
|
||
Jo McInnes
Jeannie Rosenthal
|
||
Marlene Sidaway
Babcia Samuels
|
||
Alessandro Giuggioli
Hiram Sherman
|
||
Iain McKee
Vakhtangov
|
||
Nathan Osgood
Spiker radiowy
|
||
Thomas Arnold
George Duthie
|
||
Simon Lee Phillips
Walter Ash
|
||
Megan Maczko
Evelyn Allen
|
||
Simon Nehan
Joe Holland
|
||
Daniel Tuite
William Mowry
|
6,0
|
|
Harry Macqueen
John A Willard
|
||
Shane James Bordas
Elliott Reid
|
||
Chris Wilson
Mężczyzna od efektów dźwiękowych w stacji CBS
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dick Pope |
7,0
|
|
Colin Strachan
(pomoc techniczna)
|
||
Simon Thorpe
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jools Holland | ||
Michael J. McEvoy
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Nic Ede | ||
Gilly Martin
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sandra Adair | ||
David Rosenblatt
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karen Cohen
charakteryzator
|
||
Carmel Jackson
charakteryzator
|
||
Lisa Pickering
charakteryzator
|
||
Gemma Richards
charakteryzator
|
||
Fran Needham
charakteryzator (asystent)
|
||
Fae Hammond
projektant makijażu
|
||
Fae Hammond
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Laurence Dorman
scenograf
|
||
Bill Crutcher
dyrektor artystyczny
|
||
David Doran
dyrektor artystyczny
|
||
Stuart Rose
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Will Coubrough
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Richard Roberts
dekorator wnętrz
|
||
Lucy Eyre
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Bruce Bigg
główny rekwizytor
|
||
Tony Wright
scenopis obrazkowy
|
||
John Moolenschot
stolarz
|
||
Simon Atherton
zbrojmistrz
|
6,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Colin Nicolson
mikser
|
||
Paul Munro
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Neal Champion
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Alistair Anderson
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lucy Bevan
dobór obsady
|
||
Alice Searby
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lucy Bristow
operator kamery
|
||
Stuart Howell
operator kamery
|
||
Stuart Howell
operator steadicam
|
||
Liam Daniel
fotosista
|
||
Gordon Segrove
operator kamery (asystent)
|
||
Iain Struthers
prowadzący ostrość
|
||
Andy Long
oświetlenie
|
||
Robert Duncan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andreas Maaninka
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jamie Edgell
koordynator kaskaderów
|
||
Linda Gregory
księgowy produkcji
|
||
Neil Pierson
księgowy produkcji (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…