Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Worth | ||
Joel Morales
(asystent)
|
||
Antony Tanev
(asystent)
|
||
Petya Evtimova
(asystent)
|
||
Peter Mechkoff
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Devine | ||
William Hooke | ||
Milena Mihaylova
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Boaz Davidson
producent
|
6,5
|
|
Danny Lerner
producent
|
||
David Varod
producent
|
||
Danny Dimbort
producent wykonawczy
|
||
Avi Lerner
producent wykonawczy
|
||
Trevor Short
producent wykonawczy
|
||
Scott Devine
współproducent
|
||
William Hooke
współproducent
|
||
Bobby Ranghelov
kierownik produkcji
|
||
Stasi Petrova
koordynator produkcji
|
||
Jennifer Abel
koordynator produkcji (Los Angeles)
|
||
Maggie Stoyanova
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
John Barrowman
Ben Carpenter
|
||
Jenny McShane
Cataline Stone
|
3,0
|
|
Ryan Cutrona
Chuck
|
||
George Stanchev
Esai
|
||
Pavlin Kemilev
Porter
|
||
Plamen Manassiev
Technik radiowy
|
||
Krasimir Simeonov
Obsługujący sonar
|
||
Ivo Tonchev
Ramirez
|
||
Rosi Chernogorova
Sherry
|
||
Plamen Zahov
Hector
|
||
Peter Rusev
Pierwszy oficer
|
||
Viktor Chichov
Turysta
|
||
Anya Pencheva
Żona
|
||
Danny Boy
Nurek
|
||
Bocho Vasilev
Todd, strażnik
|
||
Bashar Rahal
Luis Ruiz
|
6,0
|
|
Harry Anichkin
Tolley
|
||
Georgio Borissov
Raymond
|
||
Kris Lee
Technik
|
||
Jordan Karadjov
Chimpy
|
||
Yavor Ralinov
Phillip
|
||
Nikolai Sotirov
Davis
|
||
Atanas Srebrev
Freidman
|
5,0
|
|
Miroslav Marinov
Paul
|
||
Velizar Peev
Harry
|
||
Atanas Georgiev
Scott
|
||
Malina Georgieva
Gina
|
||
Simeon Vladov
Chris
|
||
Ventzislav Kisyov
Kierownik zmiany
|
||
Niki Nikova
Barmanka
|
||
Petya Evtimova
Dziewczyna Ruiza
|
||
Vladko Stoyanov
Nurek terrorysta
|
||
George Stoyanov
Nurek terrorysta
|
||
Peter Petrov
Nurek terrorysta
|
||
George Rosen
Nurek terrorysta
|
||
Ryan Christopher Keys
Able (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dessi Morales
Barmanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Worth | ||
Zaan Wienand
(główna pomoc techniczna)
|
||
Dimiter Asenov
(pomoc techniczna)
|
||
Nikolai Chupetlovski
(pomoc techniczna)
|
||
Spiro Dichev
(pomoc techniczna)
|
||
Manol Manolov
(pomoc techniczna)
|
6,0
|
|
Georgi Stanishev
(pomoc techniczna)
|
||
Venelin Stepanov
(pomoc techniczna)
|
||
Iliya Yonev
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bill Wandel | ||
Kostiumy | Ocena | |
Katya Ivanova | ||
Aneta Yotova
(nadzorca garderoby)
|
||
Vladimir Kovachev
(garderoba) (asystent)
|
||
Atanas Stoichkov
(garderoba) (asystent)
|
||
Jasmina Vasileva
(garderoba) (asystent)
|
||
Atanas Ivanov
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Kristopher Lease | ||
Charlie Variyski
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Atanaska Popova
charakteryzator
|
||
Yuliya Radoslavova
charakteryzator
|
||
Dimitrina Stoyanova
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
George Costello
scenograf
|
||
Rossitsa Bakeva
dyrektor artystyczny
|
||
Yan Parvanov
dekorator wnętrz
|
||
Ivan Petrov
główny rekwizytor
|
||
Ivan Dimitrov
rekwizytor
|
||
George Hristov
rekwizytor
|
||
Alexander Kotsev
rekwizytor
|
||
Yanko Popov
rekwizytor
|
||
Vasil Stanchev
rekwizytor
|
||
Stoyan Stoyanov
rekwizytor
|
||
Todor Tunov
rekwizytor
|
||
Konstantin Vladimirov
rekwizytor
|
||
Peter Rakovski
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Clive Derrocks
główny architekt
|
||
Buddy MacKett
główny architekt
|
||
Kiril Kovachev
architekt
|
||
Stefan Manchev
architekt
|
||
Milen Mitkov
architekt
|
||
Ivan Nikolov
architekt
|
||
Boris Ranchev
architekt
|
||
Stamen Savov
architekt
|
||
Peter Spasov
architekt
|
||
Strahil Strahilov
architekt
|
||
Lyubomir Tanev
architekt
|
||
Rumen Vitanov
architekt
|
||
Jordan Levchenko
rzeźbiarz
|
||
Iva Sasheva
scenopis obrazkowy
|
||
Desislawa Petrova
rysownik
|
||
Bogdan Bogdanov
stolarz
|
||
Krasimir Kovachev
tynkarz
|
||
Ognyan Zlatkov
modelarz
|
||
Peter Nikolov
zbrojmistrz
|
||
Rosen Stefanov
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Evgeni Yordanov
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
George R. Groves Jr.
projektant dźwięku
|
||
Alexander Bachvarov
operator dźwięku
|
||
George R. Groves Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Tsvetan Kadiiski
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Willie Botha
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Ludmil Ivanov
efekty specjalne
|
||
Lyudmil Nikolov
efekty specjalne
|
||
Nikolai Rafailov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Andrei Ivanov
pirotechnik
|
||
Konstantin Vladimirov
pirotechnik
|
||
Stanislav Yordanov
pirotechnik
|
||
Michael Georgiev
technik
|
||
Marten Ruskov
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikola Simeonov
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yana Stoyanova
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Shana Landsburg
dobór obsady
|
||
Laura Sotirova
dobór obsady
|
||
Lora Danova
dobór obsady (asystent)
|
||
Angelina Marinova
dobór obsady (Bułgaria)
|
||
Alexander Alexandrov
kaskader
|
||
Boyan Anev
kaskader
|
||
Alexander Apostolov
kaskader
|
||
Radoslav Apostolov
kaskader
|
||
Elisaveta Arsova
kaskader
|
||
Gergana Atanasova
kaskader
|
||
Yavor Damyanov
kaskader
|
||
Dimitar Dimitrov
kaskader
|
||
Mario Dinev
kaskader
|
||
Ivo Doichev
kaskader
|
||
Zlatka Gaidarova
kaskader
|
||
Atanas Georgiev
kaskader
|
||
Malina Georgieva
kaskader
|
||
Daniel Halachev
kaskader
|
||
Teodora Kaneva
kaskader
|
||
George Karlukovski
kaskader
|
||
Simeon Lund
kaskader
|
||
Krassimir Manov
kaskader
|
||
Asen Marinov
kaskader
|
||
Todor Marinov
kaskader
|
||
Valeri Parashkevov
kaskader
|
||
Velizar Peev
kaskader
|
||
Emil Petkov
kaskader
|
||
Radka Petkova
kaskader
|
||
Svetoslav Petrov
kaskader
|
||
Maria Raicheva
kaskader
|
||
Ivelina Stateva
kaskader
|
||
Nadya Tsvetkova
kaskader
|
||
Dinko Uruchevski
kaskader
|
||
Zlatina Valchanova
kaskader
|
||
Emil Videv
koordynator kaskaderów
|
||
Ivan Visotskii
kaskader
|
||
Kaloian Vodenicharov
kaskader
|
||
Todor G. Todorov
kolorysta
|
||
Stefan Goranov
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Toma Shivachev
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Vladimir Vladimirov
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Asya Ivanova
księgowy produkcji
|
||
Kalina Kyoseva
księgowy produkcji
|
||
Kristina Mileva
księgowy produkcji
|
||
Ventsislava Yoveva
księgowy produkcji
|
||
Simeon Asenov
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Stanislav Dragiev
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Maria Mavrova
animator (3D)
|
||
Aleksandar Yochkolovski
animator (CGI)
|
||
Radost Ridlen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Scott Coulter
producent efektów wizualnych
|
||
Nikolay Gachev
efekty wizualne
|
||
Tinko Dimov
zecer
|
||
Anton Donchev
zecer
|
||
Jivko Ivanov
zecer
|
||
Ekaterina 'Kuki' Korabelnikova
zecer
|
||
Veselina Georgieva
zecer
|
||
Veselina Georgieva
efekty cyfrowe
|
||
Stefan Tchakarov
zecer
|
||
Victor Chichov
operator kamery
|
||
Greg Huglin
operator kamery
|
||
Emil Topuzov
operator kamery
|
||
Zaan Wienand
operator kamery
|
||
Nikolai Kerezov
operator kamery (asystent)
|
||
Boryana Papazova
operator kamery (asystent)
|
||
Boryana Stambolieva
operator kamery (asystent)
|
||
Yavor Zahariev
oświetlenie
|
||
Hristo Aleksandrov
prowadzący ostrość
|
||
Mitko Bonev
prowadzący ostrość
|
||
Ivanka Nikolova
prowadzący ostrość
|
||
Deyan Donev
fotosista
|
||
Krasi Iliev
elektryk
|
||
Borislav Krastanov
elektryk
|
||
Miroslav Minchev
elektryk
|
||
Plamen Vassiliev
elektryk
|
||
Teodor Yordanov
elektryk
|
Pozostałe
Proszę czekać…