Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Putch | ||
Frank Q. Dobbs
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Leigh Tanchel
(asystent)
|
||
Patricia Wheeler
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Paul Gallico
(powieść)
|
9,0
|
|
Bryce Zabel |
5,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Jon Brown
producent
|
||
Mary Church
producent
|
||
Lincoln Lageson
producent
|
||
Randy Pope
producent
|
||
Robert A. Halmi
producent wykonawczy
|
||
Larry Levinson
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
H. Daniel Gross
współproducent wykonawczy
|
||
Nick Lombardo
współproducent wykonawczy
|
||
Therese Ryan
współproducent wykonawczy
|
||
Steven Squillante
współproducent wykonawczy
|
||
David Wicht
współproducent wykonawczy
|
||
Frank Q. Dobbs
współproducent
|
||
Nina Heyns
kierownik produkcji
|
||
Marisa Soneman
kierownik produkcji
|
||
Caleb Womble
nadzorca produkcji
|
||
Gigi Potter
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Adam Baldwin
Mike Rogo
|
||
Rutger Hauer
Biskup August Schmidt
|
7,9
|
|
Steve Guttenberg
Richard Clarke
|
7,4
|
|
Bryan Brown
Jeffrey Eric Anderson
|
||
C. Thomas Howell
Dr Ballard
|
||
Peter Weller
Kpt. Paul Gallico
|
7,3
|
|
Alex Kingston
Suzanne Harrison
|
||
Alexa Hamilton
Rachel Clarke
|
||
Clive Mantle
James Martin
|
7,0
|
|
Sylvia Syms
Belle Rosen
|
5,0
|
|
Amber Sainsbury
Shelby Clarke
|
7,0
|
|
Rory Copus
Dylan Clarke
|
||
Geoff Pierson
Adm. Jennings
|
8,0
|
|
Peter Dobson
Percy, agent
|
||
Nathalie Boltt
Shoshanna
|
7,0
|
|
Tinarie Van Wyk-Loots
Aimee Becher-Anderson
|
||
Peter Butler
Badawi
|
||
Matt Rippy
Por. Mercer
|
7,0
|
|
Andrew Brent
Ronald Acre
|
||
Russel Savadier
Leo Mandebach
|
||
Jeremy Crutchley
Cyrus Copeland
|
||
Danny Keogh
Kruger
|
6,0
|
|
Paul Zabriskie
Fadaee
|
||
Marshall Manesh
Jordański generał
|
||
Max Daniels
Basem
|
||
Sven Holmberg
Palący terorysta
|
||
Marlon John
Leader drużyny szturmowej
|
||
Kevin Otto
Dyrektor rejsu
|
||
Michael Whaley
Fredericks, oficer
|
||
Parry Shen
Zwerbowany mężczyzna
|
7,0
|
|
Dale Abrahams
Terorysta
|
||
Eve Szapira
Lynn
|
||
Katie Farringer
Melinda
|
||
Farouk Valley-Omar
Kemal
|
||
Adrian Galley
Kpt. Anthony Thorpe
|
||
Shane Manie
Terorysta
|
||
Verity Price
Umierająca kobieta
|
||
Morné Visser
Żołnierz marynarki wojenej
|
||
Dumisani Mbebe
Rashaad
|
||
Andre Weideman
Johnson
|
||
Riaz Solker
Terorysta
|
||
Caroline Rix
Technik rejsu
|
||
Sean Higgs
Członek załogi
|
4,0
|
|
Neels van Jaarsveld
Strażnik doku
|
||
Andre Jacobs
Gravanese
|
||
Lynita Crofford
Matka w Portland
|
||
Jenny Stead
Dziewczyna w Portland
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ross Berryman | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Joe Kraemer | ||
Kostiumy | Ocena | |
Diana Cilliers | ||
Montaż | Ocena | |
Jennifer Jean Cacavas | ||
Matthew Gilna
(asystent)
|
||
Mo Henry
(montażysta negatywu)
|
||
Christine Kelley
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Jonathan A. Carlson
scenograf
|
7,0
|
|
Tom Hannam
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Leon Van Der Merwe
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Doug Hardy
nadzorca efektów specjalnych
|
4,0
|
|
Cordell McQueen
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Kevin Adcock
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gillian Hawser
dobór obsady
|
||
Matthew Lessall
dobór obsady
|
||
Bonnie Lee Bouman
dobór obsady
|
||
Janet Meintjies
dobór obsady
|
||
Lynn Reinstein
dodatkowy dobór obsady
|
||
Daryl Andrews
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
George Bailey
kaskader
|
||
Oliver Bailey
kaskader
|
||
Nigel Brimble
kaskader
|
||
Allison Caetano
kaskader
|
||
Jenna Catlin
kaskader
|
||
Tanyn Coetzer
kaskader
|
||
Dorothy Cole
kaskader
|
||
Jayson Dumenigo
kaskader
|
||
Eyad Elbitar
kaskader
|
||
Freddie Joe Farnsworth
kaskader
|
||
Antonio Franco
kaskader
|
||
Francois Grobbelaar
kaskader
|
||
Adam Horton
kaskader
|
||
Dan Hirst
kaskader
|
||
Tyrell Kemlo
kaskader
|
||
Julian Koberman
kaskader
|
||
Leander Lacey
kaskader
|
||
Craig Leo
kaskader
|
||
Clint Lilley
kaskader
|
||
Jenny Lill
kaskader
|
||
Gizelle Loots
kaskader
|
||
Kortney Manns
kaskader
|
||
Annick Marais
kaskader
|
||
Anthony Mo Marais
koordynator kaskaderów
|
||
Pierre Marais
kaskader
|
||
Jacob Mervine
kaskader
|
||
Anton Moon
kaskader
|
||
Thulani Ndlovu
kaskader
|
||
J.J. Perry
kaskader
|
||
Paul Petersen
kaskader
|
||
Tina Piek
kaskader
|
||
Grant Powell
kaskader
|
||
John Smith
kaskader
|
||
John Smith
kaskader dublujący
|
||
Peter Spiropoulous
kaskader
|
||
Michelle Steyn
kaskader
|
||
Sonny Tipton
kaskader
|
||
Richard Tompson
kaskader
|
||
Kim Van Schoor
kaskader
|
||
Daryl Andrews
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dermot Brogan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Elliott
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Graham
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Hart
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Hirst
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Hirst
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikki Piek
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franz Spilhaus
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antony Stone
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Upton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janine Wyatt-Mair
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…