Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Patrice Leconte | ||
Grégoire Barachin
(asystent)
|
||
Marianne Capian
(asystent)
|
||
Emmanuel Roussille
(asystent)
|
||
Jacques Pasquier
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Serge Frydman
(również) (dialogi)
|
||
Maggie Perlado
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Lucie Truffaut
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Producenci | Ocena | |
Christian Fechner
producent
|
||
Hervé Truffaut
producent wykonawczy
|
||
Catherine Adart
kierownik postprodukcji
|
||
Daniel Baschieri
kierownik produkcji
|
||
Guenola Chaussard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yorick Kalbache
kierownik produkcji
|
||
Grégory Valais
kierownik produkcji (stażysta)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Vanessa Paradis
Adèle
|
||
Daniel Auteuil
Gabor
|
8,5
|
|
Frédéric Pfluger
Akrobata
|
||
Demetre Georgalas
Takis
|
||
Catherine Lascault
Irene
|
||
Isabelle Petit-Jacques
Panna młoda
|
||
Mireille Mossé
Panna Memory
|
||
Didier Lemoine
Konduktor
|
||
Bertie Cortez
Kusak
|
||
Stéphane Metzger
Włoska kelnerka
|
7,0
|
|
Claude Aufaure
Ofiara
|
||
Farouk Bermouga
Kelner
|
||
Nicolas Donato
Mr Loyal
|
||
Enzo Etokyo
Włoski spiker
|
||
Giorgios Gatzios
Barker
|
||
Pierre-François Martin-Laval
Strażak
|
||
Franck Monsigny
Stażysta
|
||
Boris Napes
Barman
|
||
Luc Palun
Kierownik sceny
|
||
Jacques Philipson
Facet w T-Shircie
|
||
Jean-Paul Rouvray
Strażak
|
||
Philippe Sire
Portier w hotelu
|
||
Natasha Solignac
Pielęgniarka
|
||
Isabelle Spade
Kobieta w kasynie
|
||
Jacques Vertan
Klaun
|
||
Bruno Villien
Sąsiad w kasynie
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jean-Marie Dreujou |
6,0
|
|
Charlet Recors
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Roland Savoye
(zdjęcia podwodne)
|
||
Denis Scozzesi
(główna pomoc techniczna)
|
||
Michel Méry
(pomoc techniczna)
|
||
Pierre Mery
(pomoc techniczna)
|
||
Raphael Jourdan
(pomoc techniczna)
|
||
Axel Jenneson
(pomoc techniczna)
|
||
Frédéric Bergé
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Annie Périer | ||
Tess Hammami | ||
Marie Foulon
(praktykant)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joëlle Hache | ||
Olivier Fontenay
(laborant-opisywacz)
|
||
Isabelle Julien
(laborant-opisywacz)
|
||
Yvan Lucas
(laborant-opisywacz)
|
||
Sylvie Van der Vorm
(asystent)
|
||
Denis Parrot
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Véronique Boitout
fryzjer
|
||
Christophe Danchaud
główny charakteryzator
|
||
Joël Lavau
główny charakteryzator
|
||
John Nollet
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ivan Maussion
scenograf
|
||
Virginie Denis Roy
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Ludovic Garçon
malarz
|
||
Gerasimos Karvounis
rekwizytor
|
||
Nicolas Raffy
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Fanchon Brûlé
montaż dialogów
|
||
Pascal Chauvin
efekty dźwiękowe
|
||
Pascal Dedeye
efekty dźwiękowe (asystent)
|
||
Jean Goudier
dźwięk
|
||
Dominique Hennequin
dźwięk
|
||
Jean-Paul Hurier
mikser ponownego nagrania
|
||
Jean-Paul Hurier
mikser
|
||
Paul Lainé
dźwięk
|
||
Peggy Rivoallan
operator dźwięku (stażysta)
|
||
Sandrine Strauss
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Didier Lizé
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Philippe Hubin
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Séverine De Wever
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Corinne Renard-Bendjadi
dobór obsady
|
||
Geneviève Acien
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Alain Carsoux
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Stephane Dittoo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Thomas Duval
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Xavier Fourmond
zecer
|
||
Frederic Medioni
zecer
|
||
Antoine Simkine
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Georges Tornero
zecer
|
||
Daniel Trujillo
efekty cyfrowe
|
||
Rémi Canaple
kaskader
|
||
Patrick Cauderlier
kaskader
|
6,0
|
|
Elisabeth Joinet
kaskader
|
||
Roland Neunreuther
kaskader
|
||
Alain Villain
kaskader
|
||
Ümit Barlas
oświetlenie
|
||
Florent Bazin
prowadzący ostrość
|
||
Alexandre Bon
operator kamery (asystent)
|
||
Stéphanie Branchu
fotosista
|
||
Catherine Cabrol
fotosista
|
||
Renaud Chassaing
operator kamery (asystent)
|
||
Patrick Gasché
elektryk
|
||
Patrice Leconte
operator kamery
|
||
Pascal Morisset
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Jean-Claude Reux
elektryk
|
||
Michel Revest
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Gilbert Seybald
elektryk
|
||
Delphine Bouix
dobór obsady (asystent)
|
||
Catherine Deserbais
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anne Barbier
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Danielle Dumanoir
sekretariat produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…