Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jeremiah S. Chechik | ||
Scenariusz | Ocena | |
Henri-Georges Clouzot | ||
Don Roos | ||
Pierre Boileau
(powieść)
|
||
Thomas Narcejac
(powieść)
|
||
Cornelia 'Nini' Rogan
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
James G. Robinson
producent
|
||
Marvin Worth
producent
|
||
Gary Barber
producent wykonawczy
|
||
Chuck Binder
producent wykonawczy
|
||
Jerry Offsay
producent wykonawczy
|
||
Bill Todman Jr.
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sharon Stone
Nicole Horner
|
8,1
|
|
Isabelle Adjani
Mia Baran
|
7,3
|
|
Chazz Palminteri
Guy Baran
|
7,3
|
|
Kathy Bates
Detektyw Shirley Vogel
|
7,3
|
|
Spalding Gray
Simon Veatch
|
||
Shirley Knight
Edie Danziger
|
||
Allen Garfield
Leo Katzman
|
7,0
|
|
Adam Hann-Byrd
Erik Pretzer
|
||
Donal Logue
Kamerzysta
|
7,0
|
|
Diana Bellamy
Pani Vawze
|
6,0
|
|
Clea Lewis
Lisa Campos
|
||
J.J. Abrams
Kamerzysta
|
7,2
|
|
O'Neal Compton
Irv Danziger
|
||
Bingo O'Malley
Gannon
|
||
Stephen Liska
Oficer policji gospodarczej
|
||
James Kisicki
Sprawca wypadku samochodowego
|
||
Kevin Vinay
Desantis
|
||
Cory Pattak
Nunez
|
||
Kate Young
Sprzedawca w sklepie fotograficznym
|
||
Sophia Salguero
Służąca
|
||
Hank Stohl
Gliniarz z kostnicy
|
||
Zachary Mott
Howie
|
||
Jesse Sky Ross
Ochroniarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Peter James |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Randy Edelman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Michael Kaplan |
8,0
|
|
L'Wren Scott | ||
Montaż | Ocena | |
Carol Littleton | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Leslie Dilley
scenograf
|
8,0
|
|
Dennis Bradford
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Michael Seirton
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bill W. Benton
mikser ponownego nagrania
|
||
Jim Brookshire
montaż dźwięku
|
||
Chris Carpenter
mikser ponownego nagrania
|
||
Tim Chau
projektant dźwięku
|
||
Tim Chau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Pat Dames
mikser (druga ekipa)
|
||
Carmen Flores De Tanis
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Susan Dudeck
montaż postsynchronu
|
||
Albert Gasser
montaż dźwięku
|
||
Avram D. Gold
montaż postsynchronu
|
||
Doug Hemphill
mikser ponownego nagrania
|
||
Nils C. Jensen
montaż dźwięku
|
||
David Kern
montaż dźwięku
|
||
Donald J. Malouf
montaż dźwięku
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
John Rotondi
technik dźwięku
|
||
Joan Rowe
imitator dźwięku
|
||
Sean Rowe
imitator dźwięku
|
||
George E. Simpson Jr.
mikrofoniarz
|
||
Christina Tucker
mikser postsynchronu
|
||
Scott Weber
mikser imitacji
|
||
Paul J. Zydel
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kevin Harris
koordynator efektów specjalnych
|
||
Michael E. Doyle
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Donna Evans
kaskader
|
||
Peter Gause III
kaskader
|
||
Don Hewitt
kaskader
|
||
Sammy Thurman
kaskader
|
||
Deborah Watkins
kaskader
|
||
Craig Haagensen
operator kamery
|
Pozostałe
Proszę czekać…