Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Charles Winkler | ||
Scenariusz | Ocena | |
Eugene Hess
(również) (historia)
|
||
Dennis Fanning
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Randall Emmett
producent
|
||
George Furla
producent
|
||
Avi Lerner
producent
|
||
Matthew O'Toole
producent
|
||
John Thompson
producent
|
||
Charles Winkler
producent
|
||
Irwin Winkler
producent wykonawczy
|
||
Boaz Davidson
producent wykonawczy
|
6,5
|
|
Danny Dimbort
producent wykonawczy
|
||
George Furla
producent wykonawczy
|
||
Warren T. Goz
producent wykonawczy
|
||
Danny Lerner
producent wykonawczy
|
||
Stewart McMichael
producent wykonawczy
|
||
Trevor Short
producent wykonawczy
|
||
John Thompson
producent wykonawczy
|
||
Eileen Fields
kierownik produkcji
|
||
Jose Ruisanchez
współproducent
|
||
Michael P. Flannigan
współproducent
|
||
Eugene Hess
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Val Kilmer
Andy Devereaux
|
7,3
|
|
50 Cent
Stan Green
|
5,7
|
|
Sharon Stone
Nina Ferraro
|
8,1
|
|
Michael Biehn
Agent Brown
|
7,4
|
|
Jose Pablo Cantillo
Pepe
|
||
Brian Presley
Barney
|
||
Barry Shabaka Henley
Kpt. John Friendly
|
8,0
|
|
Edrick Browne
Członek gangu 3NG
|
6,0
|
|
Pilar Sanders
Yolanda Green
|
||
Shirly Brener
Selina
|
||
Amy McGee
Agentka CSI
|
||
Davi Jay
Roy Delacroix
|
||
Jimmy Lee Jr.
Oficer Britt
|
||
James Ralph
Agent Lyon
|
||
Brett Granstaff | ||
Chuck Vail
Prawnik
|
6,0
|
|
Dino Dos Santos
Santos
|
||
Katie Chonacas
Cecillia
|
||
Michael Byrnes
Gliniarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Roy H. Wagner | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stephen Endelman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Clayton Halsey | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Gary Constable
scenograf
|
||
Joshua Stricklin
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Alex Brazan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alex Brazan
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jason Dotts
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jason Dotts
mikser ponownego nagrania
|
||
J. Alex Faucheux
montaż dźwięku
|
||
Cameron O. Galloway
montaż dialogów
|
||
Jason Gaya
mikser postsynchronu
|
||
LaToya George
montaż imitacji
|
||
Judah Getz
mikser postsynchronu
|
||
Jerry Gilbert
montaż postsynchronu
|
||
Jerry Gilbert
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Gradnigo
montaż dźwięku
|
||
Jonathan Harnsongkram
mikser imitacji
|
||
Jesse Kees
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dana McCommon
mikser postsynchronu (dodatkowy)
|
||
Andrew Morgado
mikser postsynchronu
|
||
John O'Bannon
imitator dźwięku
|
||
Rob Smith
mikser
|
||
Bob Tiwana
mikrofoniarz
|
||
Dean Treloar
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dean Treloar
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Oscar Zambrano
technik postsynchronu
|
||
Roy Machado
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nick Plantico
koordynator kaskaderów
|
||
James Ralph
kaskader dublujący
|
||
Scott L. Anderson
układacz
|
||
Ray Abbott
kaskader
|
||
Kevin Beard
kaskader
|
||
Jessika Bonds
kaskader
|
||
Chuck Borden
kaskader
|
||
Edrick Browne
kaskader
|
6,0
|
|
John Cann
kaskader
|
||
Trace Cheramie
kaskader
|
||
Lena Clark
kaskader
|
6,0
|
|
Dino Dos Santos
kaskader
|
||
Brennan Dyson
kaskader
|
||
Jayson James
kaskader
|
||
James Lew
kaskader
|
||
David S. Lomax
kaskader
|
||
Raoul Marques
kaskader
|
||
John A. Metoyer
kaskader
|
||
Cord Newman
kaskader
|
||
Michael Ortiz
kaskader
|
||
Pete O. Partida
kaskader
|
||
Víctor Quintero
kaskader
|
||
Alec Rayme
kaskader
|
7,0
|
|
Tim Smith
kaskader
|
||
Michael Valenzuela
kaskader
|
||
Bryon Weiss
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…