Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ted Kotcheff | ||
Conrad E. Palmisano
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Joe Gayton |
7,0
|
|
Wings Hauser
(historia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Buzz Feitshans
producent
|
||
Wings Hauser
współproducent
|
||
Ted Kotcheff
producent wykonawczy
|
||
John Milius
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Gene Hackman
Płk Cal Rhodes
|
8,2
|
|
Robert Stack
MacGregor
|
||
Fred Ward
Wilkes
|
||
Reb Brown
Blaster
|
||
Randall 'Tex' Cobb
Marynarz
|
||
Patrick Swayze
Kevin Scott
|
8,0
|
|
Harold Sylvester
Johnson
|
||
Tim Thomerson
Charts
|
||
Lau Nga Lai
Lai Fun
|
||
Kwan Hi Lim
Jiang
|
||
Kelly Junkerman
Paul MacGregor
|
||
Todd Allen
Frank Rhodes
|
||
Gail Strickland
Helen Rhodes
|
||
Jane Kaczmarek
Pani Wilkes
|
||
Gloria Stroock
Pani MacGregor
|
||
Constance Forslund
Pani Charts
|
||
Charles Aidman
Sen. Hastings
|
||
Debi Parker
Mai Ling
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stephen H. Burum
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Frank M. Holgate
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
John L. Black
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Tom May
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Horner |
7,8
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Mark Melnick | ||
Muzyka | Ocena | |
James Horner
dyrygent (niewymieniony w czołówce)
|
7,8
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Dorothy Byrne
fryzjer
|
||
Lynda Gurasich
fryzjer
|
||
Michael Westmore
charakteryzator
|
||
Monty Westmore
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
James L. Schoppe
scenograf
|
||
Jack G. Taylor Jr.
dyrektor artystyczny
|
||
John H. Anderson
dekorator wnętrz
|
||
George Gaines
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kenneth Karman
montaż muzyki
|
||
Bub Asman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Juno J. Ellis
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Tony Garber
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Darren T. Holmes
montaż dźwięku (asystent)
|
8,0
|
|
Joe Kenworthy
mikser
|
||
Don MacDougall
mikser ponownego nagrania
|
||
John L. Mack
mikser ponownego nagrania
|
||
Michele Sharp
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stan Siegel
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Fred Stafford
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard Tyler
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Conrad E. Palmisano
koordynator kaskaderów
|
||
Bruce Paul Barbour
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Cecere
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Chong
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenny Endoso
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Imada
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Lee
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bennie Moore
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Romano
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Charles White
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lynn Stalmaster
dobór obsady
|
||
Martin G. Beazell
operator kamery (asystent)
|
||
Richard J. Beban
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Alan S. Blauvelt
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Carl Boles
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Buzz Feitshans IV
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael Gershman
operator kamery
|
||
Jerry D. Good
operator kamery (asystent)
|
||
Jack N. Green
operator kamery (asystent)
|
7,0
|
|
Tim Griffith
oświetlenie
|
||
Kim Guthrie
operator kamery (asystent)
|
||
Thomas Laughridge
operator kamery
|
||
Brian T. Maeda
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Art Manzo
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Joe R. Marquette Jr.
operator kamery
|
||
Michael R. Marquette
operator kamery (asystent)
|
||
Leo J. Napolitano
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Douglas Olivares
operator kamery (asystent)
|
||
Michael G. Riba
operator kamery (asystent)
|
||
Douglas Ryan
operator kamery
|
||
Baird Steptoe
operator kamery (asystent)
|
||
Michael St. Hilaire
operator kamery
|
||
Ted T. Sugura
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Bruce W. Talamon
fotosista
|
||
Johnny Walker
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…