Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joe Chappelle |
6,0
|
|
Dan Bradley
(reżyser drugiej ekipy)
|
6,0
|
|
Thomas Burke
(asystent)
|
||
Maximillian D. Day
(asystent)
|
||
Valerie Bleth Sharp
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dean R. Koontz
(również) (powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Steven A. Lane
producent
|
||
Michael Leahy
producent
|
||
Robert Pringle
producent
|
||
Joel Soisson
producent
|
4,0
|
|
Enrique Cerezo
współproducent
|
||
Laurie Borg
kierownik produkcji
|
||
Jennifer Lane
nadzorca postprodukcji
|
||
Dean R. Koontz
producent wykonawczy
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Yoji Kurokami
współproducent wykonawczy
|
||
Richard Potter
współproducent wykonawczy
|
||
Andrew Rona
współproducent wykonawczy
|
||
Jennifer Conroy
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jason Mundy
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tami Perkins
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ron Schmidt
koordynator produkcji
|
||
Ronald Cosmo Vecchiarelli
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ben Affleck
Szeryf Bryce Hammond
|
7,0
|
|
Peter O'Toole
Dr Timothy Flyte
|
7,5
|
|
Rose McGowan
Lisa Pailey
|
||
Joanna Going
Jennifer Pailey, lekarka
|
||
Liev Schreiber
Stuart "Stu" Wargle, zastępca szeryfa
|
7,5
|
|
Nicky Katt
Steve Shanning, zastępca szeryfa
|
||
Clifton Powell
Gen. Leland Copperfield
|
||
Rick Otto
Lockland, naukowiec
|
||
Valerie Chow
Yamaguchi, naukowiec
|
||
Adam Nelson
Burke, naukowiec
|
||
John Hammil
Talbot, naukowiec
|
||
John Scott Clough
Shane, naukowiec
|
||
Michael DeLorenzo
Velazquez, żołnierz
|
||
William Hahn
Borman, naukowiec
|
||
Robert Himber
Walker, naukowiec
|
||
Bo Hopkins
Agent Hawthorne
|
||
Robert Knepper
Agent Wilson
|
7,7
|
|
Paul Schmidt
Żołnierz kościoła
|
||
Dean Hallo
Sierż. Harker
|
||
Clive Rosengren
Oficer dowodzący
|
||
Edmund Wyson
Kpr. Guthrie
|
||
Lucas Elliot Eberl
Chłopak w tunelu
|
||
Rich Beall
Strażnik
|
||
Judith Drake
Hilda
|
||
Yvette Nipar
Mleczarka
|
||
Linnea Quigley
Kobieta w pokoju 204 (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Odien
Szeryf Henderson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Graham
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lonny Chapman
Stary mężczyzna w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Richard Clabaugh
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Williams | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dana Litwack | ||
Montaż | Ocena | |
Randy Bricker |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Roy Knyrim
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dan Bradley
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Daniel W. Barringer
kaskader
|
||
Dick Beach
kaskader
|
||
Ben Hernandez Bray
kaskader
|
||
George Castle Jr.
kaskader
|
||
Scott Alan Cook
kaskader
|
||
Mickey Giacomazzi
kaskader
|
6,0
|
|
James M. Halty
kaskader
|
||
Bob Havice
kaskader
|
||
Daniel "Duke" Jackson
kaskader
|
||
Kathy Jarvis
kaskader
|
||
Lane Leavitt
kaskader
|
||
Michael LeStat
kaskader
|
||
Bobby Ore
kaskader
|
||
Raymond Pearl
kaskader
|
||
Tracy Phillips
kaskader
|
||
Louellen Poore
kaskader
|
||
Darrin Prescott
kaskader
|
||
Susan Purkhiser
kaskader
|
||
Scott Rogers
kaskader
|
||
Cheryl Wheeler Duncan
kaskader
|
||
John Stoneham Jr.
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelly Baldwin
operator kamery (asystent)
|
||
Stephen Consentino
operator steadicam
|
||
Darrin DeLoach
operator kamery (asystent)
|
||
Daryl Didier
elektryk
|
||
Mark Fragale
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Gonsoulin
operator kamery (asystent)
|
||
John Hankammer
operator steadicam
|
||
Kent Harvey
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
John Johnson
fotosista
|
||
Mike Karasick
oświetlenie
|
||
Ann Lukacs
operator kamery
|
||
Susie Masterson
operator kamery (asystent)
|
||
George Maxwell
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Tony Olivieri
operator kamery (asystent)
|
||
Gerry O'Malley
operator steadicam
|
||
Vince Palomino
operator kamery
|
||
Eric 'Jetson' Pfoutz
operator kamery (asystent)
|
||
Ken Seagren
oświetlenie
|
||
R. Michael Stringer
oświetlenie
|
||
Paul Taylor
operator steadicam
|
||
Etienne Terblanche
operator kamery
|
||
Steve Van Ness
elektryk
|
||
Joseph Walsh
operator kamery (asystent)
|
||
Chad Wilson
operator steadicam
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…