Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alex Gregory | ||
Peter Huyck | ||
Charity Ozarowski
(asystent)
|
||
Tony Niknejadi
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alex Gregory | ||
Peter Huyck | ||
Producenci | Ocena | |
James D. Stern
producent
|
||
Ram Bergman
producent wykonawczy
|
||
Brian R. Etting
producent wykonawczy
|
||
Christopher Petzel
producent wykonawczy
|
||
George Parra
kierownik produkcji
|
||
Pressley Carter
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jason Sudeikis
Eric Keppler
|
||
Leslie Bibb
Kelly
|
7,0
|
|
Lake Bell
Alison Lobel
|
||
Michelle Borth
Sue Plummer
|
||
Nick Kroll
Adam Richman
|
||
Tyler Labine
Mike McCrudden
|
||
Angela Sarafyan
Willow Talbott
|
6,7
|
|
Lindsay Sloane
Laura LaCarubba
|
||
Martin Starr
Doug Duquez
|
6,0
|
|
Will Forte
Glenn
|
7,0
|
|
Lin Shaye
Dody Henderson
|
7,0
|
|
Rhys Coiro
Marcus
|
6,0
|
|
David Koechner
Vic George
|
||
Lucy Punch
Kate
|
7,0
|
|
Kelly Haas
Sprzedawczyni lodów
|
||
Michael Harding
Pan Weber
|
||
Jan Harrelson
DJ / Emcee
|
||
Bob Hungerford
Farmer
|
||
Peter Huyck
Pete
|
||
Reiko Kaneshiro
Cherie
|
||
Andrea Powell
Policjantka
|
||
DeeDee Rescher
Ellen
|
||
Jon Stafford
Fred
|
||
Rick Warner
Deacon
|
||
Nick Weber
Golfista
|
||
Barbara Weetman
Pani Weber
|
||
Don Johnson
Jerry Keppler (niewymieniony w czołówce)
|
7,7
|
|
Jack Landry
Jake, wielebny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kitty Crystal
Deandra (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tina Mann
Diablica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Houldsworth
Mężczyzna w łóżku (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Lewis III
Prezenter w sali konferencyjnej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Montanti
Bigot na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John Thomas | ||
Logan R. Berkshire
(główna pomoc techniczna)
|
||
Neil Boone
(pomoc techniczna)
|
||
Benedict Fancy
(pomoc techniczna)
|
||
Ritchie Nannini
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Bartsch
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jonathan Sadoff | ||
Kostiumy | Ocena | |
Leah Katznelson | ||
Jessica Williamson | ||
Jayne Marie Kehoe
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Patrick J. Don Vito | ||
Anita Brandt Burgoyne | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sandra S. Orsolyak
nadzorca charakteryzacji
|
||
Joan Shay
nadzorca stylizacji
|
||
Kelly E. Marlow
główny stylista
|
||
Kari Delaney
fryzjer osobisty
|
||
Holly Sago
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alan Hook
scenograf
|
||
Chuck Potter
dekorator wnętrz
|
||
Richard Waldrop
główny rekwizytor
|
||
Jessica Toy
rekwizytor
|
||
Dana White
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Peymon Maskan
nadzorca muzyki
|
||
Tim Chilton
imitator dźwięku
|
||
Mason Donnahoe
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Morgan McMath Rogers
technik
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Susie Farris
dobór obsady
|
||
Abby Marateck
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lindsay Montford
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Henry Jaderlund
dobór obsady (asystent)
|
||
Matt Doll
operator steadicam
|
||
Matt Doll
operator kamery
|
||
Jeff Moore
operator kamery
|
||
Bo Webb
operator kamery
|
||
Fred Norris
fotosista
|
||
John McIntyre
operator kamery (asystent)
|
||
John Verardi
operator kamery (asystent)
|
||
Christian Satrazemis
operator kamery (asystent)
|
||
Sean Yaple
operator kamery (asystent)
|
||
Henry E. Ezzell III
mistrz oświetlenia
|
||
Chrys Blackstone
elektryk
|
||
Darwin Brandis
elektryk
|
||
Derek E. Tindall
elektryk
|
||
Bass Hampton
dokumentacja scenograficzna
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…