Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Philip Ridley | ||
Richard Raymond
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Paul Cathie
(asystent)
|
||
Joe Geary
(asystent)
|
||
Simon Hedges
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Philip Ridley | ||
Producenci | Ocena | |
Pippa Cross
producent
|
||
Richard Raymond
producent
|
||
Nigel Thomas
producent wykonawczy
|
||
Charlotte Walls
producent wykonawczy
|
||
Alexander O'Neal
kierownik produkcji
|
||
Livia Burton
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jim Sturgess
Jamie Morgan
|
7,5
|
|
Clémence Poésy
Tia
|
6,9
|
|
Noel Clarke
A.J.
|
||
Luke Treadaway
Lee Morgan
|
5,0
|
|
Joseph Mawle
Papa B
|
7,3
|
|
Ruth Sheen
Marion Morgan
|
8,0
|
|
Justin Salinger
Raymond Morgan
|
||
Fraser Ayres
Vinnie
|
||
Sarah-Jane Sherwood
Trendy
|
||
Eddie Marsan
Facet z bronią
|
7,0
|
|
Timothy Spall
George Morgan
|
7,3
|
|
Bhasker Patel
Pan Mohan
|
||
Jack Gordon
Jeeko
|
6,0
|
|
Imogen Church
Sarah
|
||
Edward Green
Lider w bluzie z kapturem
|
||
Nikita Mistry
Belle
|
||
John Macmillan
Ona
|
6,0
|
|
Rishi Doshi
Lider gangu azjatyckiego
|
||
Shaya Raymond
Miejski chłopak
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Matt Gray | ||
Nic Cupac
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Nick Bicât | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jo Thompson | ||
Jo Mapp
(nadzorca garderoby)
|
||
Emma Rees
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Paul Knight | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Alison Rainey
charakteryzator
|
||
Cara Parry
charakteryzator (asystent)
|
||
Jacqueline Fowler
projektant makijażu
|
||
Kristyan Mallett
efekty specjalne makijażu
|
||
Alison Rainey
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ricky Eyres
scenograf
|
7,0
|
|
Douglas Ingram
scenopis obrazkowy
|
||
Simon Bailey
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Srdjan Kurpjel
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Anthony Ferretti
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Nick Rideout
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Manuel Puro
dobór obsady
|
||
Jeremy Zimmermann
dobór obsady
|
||
Christina Noland
dobór obsady
|
||
Matt Fox
projektant efektów wizualnych
|
||
Christian Manz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andy Wareham
kaskader
|
6,0
|
|
Aldonio Danny Frietas
kaskader dublujący
|
||
Charles Ramsay
kaskader dublujący
|
||
Gareth Milne
koordynator kaskaderów
|
||
Peter Pedrero
kaskader
|
||
Jon Miller
księgowy produkcji
|
||
Ben Oliver
kamerzysta (asystent)
|
||
Chris Burgess
fotosista
|
||
Rachel Clark
elektryk
|
||
Chris Georgas
oświetlenie
|
||
Paul Starkey
mistrz oświetlenia
|
||
Martin Payne
prowadzący ostrość
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…