Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Schultz | ||
Daisy Cummins
(asystent)
|
||
Susan Drennan
(asystent)
|
||
Konrad Jay
(asystent)
|
||
Michelle L. Keiser
(asystent)
|
||
Owen Magee
(asystent)
|
||
Jono Oliver
(asystent)
|
||
Anne Warter
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Danny Jacobson | ||
David Sheffield | ||
Barry W. Blaustein | ||
Don Rhymer |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Julie Durk
producent
|
||
David T. Friendly
producent
|
||
Eric Rhone
producent
|
||
Marc Turtletaub
producent
|
||
Jamie Buckner
producent (asystent)
|
||
Kenneth Chu
producent (asystent)
|
||
Laura DiBiase
producent (asystent)
|
||
Ross Flannery
producent (asystent)
|
||
Patrick Huber
producent (asystent)
|
||
Genevieve Palmieri
producent (asystent)
|
||
Amanda Bonavita
producent (asystent) (dodatkowy)
|
||
Mary Alleguen
kierownik produkcji
|
||
Blair Breard
kierownik produkcji
|
||
Rachel Smith
koordynator produkcji
|
||
Amy Dempsey
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Cedric the Entertainer
producent wykonawczy
|
||
Mike Epps
producent wykonawczy
|
6,9
|
|
Hal Ross
producent wykonawczy
|
||
Niles Kirchner
współproducent
|
||
Paul Myler
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Cedric the Entertainer
Ralph Kramden
|
||
Mike Epps
Ed Norton
|
6,9
|
|
Gabrielle Union
Alice Kramden
|
6,8
|
|
Regina Hall
Trixie Norton
|
||
Eric Stoltz
William Davis
|
6,9
|
|
Jon Polito
Kirby
|
7,0
|
|
John Leguizamo
Dodge
|
7,3
|
|
Carol Woods
Mama Alice
|
||
Ajay Naidu
Vivek
|
7,0
|
|
Arnell Powell
DJ Suckaslam
|
||
Leticia Castillo
Młoda matka
|
||
Chuy Bravo
Sklepikarz
|
||
Doreen Keogh
Panna Celestine
|
||
Camille Donegan
Lissa
|
||
Joanna Dickens
Kobieta na przystanku autobusowym
|
||
Kim Chan
Quinn
|
||
Alice Drummond
Panna Benvenuti
|
||
Jerry DeCapua
Prezenter programu Play-by-Play (głos)
|
||
Guss Williams
Grubas na basenie
|
||
Andrew St Clair James
Grubas na basenie
|
||
James Akpotor
Grubas na basenie
|
||
Kensika Monshengwo
Grubas na basenie
|
||
Tim Dillard
Pracownik w ściekach
|
||
Enrique Fonseca
Pracownik w ściekach
|
||
Charlie Kranz
Pracownik w ściekach
|
||
Dana Lee
Hitako Kawakami
|
||
John Tormey
Licytator
|
||
Lenny Venito
Lenny
|
||
Brad Adkins
Handlarz psami
|
||
Bernard Deegan
Chip
|
||
Fergal Brady
Valet
|
||
Tsisiana Lohmann
Gość na imprezie
|
||
Marcus Valentine
Gość na imprezie
|
||
Charlie Schultz
Gość na imprezie
|
||
Jeffrey Zade Rudom
Gość na imprezie
|
||
Laura Way
Randka Kirbego
|
||
Maria Tecce
Koordynatorka imprezy z wyścigami psów
|
||
Shi Lun Liu
Prawdziwy piosenkarz
|
||
Bai Wong Xiao
Prawdziwy piosenkarz
|
||
Tom Lawrence
Lonnie
|
||
Arlin Miller
Prezenter na wyścigach psów
|
||
Kevin Corrigan
Larry, kierowca autobusu
|
||
Doug MacMillan
Inspektor z City Health
|
||
Michalina Almindo
Stała klientka w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Bizik
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Michalina Scorzelli
Kobieta w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Shawn Maurer |
3,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Richard Gibbs |
7,0
|
|
Charles L. Brown
(piosenka)
|
||
Leon Huff
(piosenka)
|
||
Anthony Jackson
(piosenka)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Joan Bergin | ||
Lynne Maureen Curtis
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
John Pace | ||
Cedric Nairn-Smith
(asystent)
|
||
Anna Maria O'Flanagan
(asystent)
|
||
Jason Solberg
(asystent)
|
||
Frederick Wardell
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Morna Ferguson
charakteryzator
|
||
Jennifer Hegarty
charakteryzator
|
||
Lori Hicks
charakteryzator
|
||
Clare Barman
charakteryzator (asystent)
|
||
Niamh O'Loan
charakteryzator (asystent)
|
||
Orla Carrol
fryzjer
|
||
Deirdre Tormey
fryzjer
|
||
Patrick Byrne
fryzjer (asystent)
|
||
Lisa Mitchell
fryzjer osobisty
|
||
Kenneth Parker
fryzjer osobisty
|
||
Scenografia | Ocena | |
Charles Wood
scenograf
|
9,0
|
|
Eliza Solesbury
dekorator wnętrz
|
||
Darrin Denlinger
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susie Cullen
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Peter Bundrick
główny architekt (Nowy Jork)
|
||
Pat Byrne
rekwizytor
|
||
Darren Crimmins
główny architekt
|
||
Keith Cullen
rekwizytor
|
||
Robert Currie
główny rekwizytor (asystent) (Nowy Jork)
|
||
George DeTitta Jr.
dekorator wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Tom Dowling
koordynator konstrukcji
|
||
Alan Dunne
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Aeveen Fleming
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Alex Gorodetsky
malarz (Nowy Jork)
|
||
Bruce Lee Gross
główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork)
|
||
Richard Hebrank
koordynator konstrukcji (Nowy Jork)
|
||
Anna Kirwan
główny konstruktor dekoracji
|
||
Wing Lee
dyrektor artystyczny (Nowy Jork)
|
7,0
|
|
Daragh Lewis
rekwizytor
|
||
Eoin Lewis
rekwizytor
|
||
Jerome McDonnell
rekwizytor
|
||
Adrienne McGrane
projektant graficzny
|
||
Nuala McKernan
główny rekwizytor
|
||
Steve Mitchell
malarz
|
||
Brendan Rankin
projektant wnętrz
|
||
William F. Reynolds
główny rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Michael Standish
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jil Turner
główny konstruktor dekoracji
|
||
David Wallace
rekwizytor
|
||
Patrick Wood
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Jason 'Jay' Brown
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Romek Delmata
ilustrator (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Colman Corish
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Sarah Monat
imitator dźwięku
|
||
Michael Primmer
mikrofoniarz
|
||
Alfredo Viteri
mikrofoniarz
|
||
Allan Byer
mikser
|
||
Brian Miksis
mikser
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Andy Koyama
mikser ponownego nagrania
|
||
Susan Kurtz
montaż dialogów
|
||
Valerie Davidson
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Paul Byrne
technik
|
||
Conor Coughlan
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Susie Farris
dobór obsady
|
||
Nancy Foy
dobór obsady
|
||
Frank Moiselle
dobór obsady
|
||
Sasha Vaughan
dobór obsady (asystent)
|
||
Bryan Riley
dodatkowy dobór obsady
|
||
Donal O'Farrell
koordynator kaskaderów
|
||
Manny Siverio
koordynator kaskaderów
|
||
Philippe Zone
koordynator kaskaderów (dodatkowy)
|
||
Damian Achilles
kaskader
|
||
Roy Farfel
kierowca kaskader
|
||
Dominick Hewitt
układacz
|
||
Giedrius Nagys
układacz
|
||
Barry Wetcher
fotosista
|
||
David Grennan
prowadzący ostrość (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Huston
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Knox
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Robinson
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…