Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Phil Morrison | ||
Scenariusz | Ocena | |
Angus MacLachlan | ||
Producenci | Ocena | |
Mindy Goldberg
producent
|
||
Mike S. Ryan
producent
|
||
Mark P. Clein
producent wykonawczy
|
||
Ethan D. Leder
producent wykonawczy
|
||
Daniel Rappaport
producent wykonawczy
|
||
Dany Wolf
producent wykonawczy
|
||
Bryan Thomas
kierownik produkcji
|
||
Christopher Edwards
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Embeth Davidtz
Madeleine
|
7,0
|
|
David Kuhn
Licytator
|
||
Alessandro Nivola
George Johnsten
|
7,0
|
|
Alicia Van Couvering
Bernadette
|
||
Jerry Minor
Wywiadowca pozostający w środku
|
||
Matt Besser
Wywiadowca wchodzący do środka
|
||
Will Oldham
Bill Mooney, wywiadowca
|
||
Frank Hoyt Taylor
David Wark
|
||
Scott Wilson
Eugene Johnsten
|
||
Ben McKenzie
Johnny Johnsten
|
||
Celia Weston
Peg Johnsten
|
5,0
|
|
Amy Adams
Ashley
|
7,2
|
|
Bobby Tisdale
Norman Venable w firmie Replacements
|
||
Beth Bostic
Lucille, sąsiadka
|
||
Joanne Pankow
Sissy, siostra Davida Warka
|
||
R. Keith Harris
Bud, młody pastor
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Peter Donahue | ||
Geoff Herbert
(główna pomoc techniczna)
|
||
Hal McFeely
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Bob Williams
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Yo La Tengo | ||
Kostiumy | Ocena | |
Danielle Kays | ||
Deborah Latham
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joe Klotz |
8,0
|
|
Christopher Cavanagh
(asystent)
|
||
Tim Farrell
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Julie Delaney
fryzjer
|
||
Sandra S. Orsolyak
charakteryzator
|
||
Herita Jones
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Doernberg
scenograf
|
||
Sara Parks
dekorator wnętrz
|
||
Jesse Cain
główny konstruktor dekoracji
|
||
Noel McCarthy
główny rekwizytor
|
||
Damon Chessé
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jeffree Bloomer
mikser
|
||
Jeff Formosa
montaż dialogów
|
||
Jeremy Frindel
montaż imitacji
|
||
Eric Milano
montaż postsynchronu
|
||
Kenneth Nigro
dźwięk (asystent)
|
||
Tom Paul
mikser ponownego nagrania
|
||
Daniel Perlin
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Anne Pope
imitator dźwięku
|
||
John Sanders
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mark Bennett
dobór obsady
|
||
Brian Scott Benson
efekty cyfrowe
|
||
Dale Girard
koordynator kaskaderów
|
||
Radium Cheung
oświetlenie
|
||
Jon Ladd
elektryk
|
||
Robert Kirk
fotosista
|
||
Brian Powell
elektryk
|
||
Michael Proscia Jr.
oświetlenie
|
||
Caron A. Townsend
elektryk
|
||
Craig Fincannon
dobór lokalizacji
|
||
Lisa Mae Fincannon
dobór lokalizacji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…