Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Thierry Notz | ||
Cecile Brobio
(asystent)
|
||
Henry Strzalkowski
(asystent)
|
||
José Torres
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mark Lee |
5,0
|
|
Cleo Paglinawan
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Matt Salinger
producent
|
||
Mark Lee
współproducent
|
5,0
|
|
André Boissier
producent wykonawczy
|
||
Michael Sayles
producent wykonawczy
|
||
David Ondaatje
kierownik produkcji
|
||
Michael D. Sellers
kierownik produkcji
|
||
Glen Parian
kierownik produkcji
|
||
Isabel Henderson
nadzorca postprodukcji
|
||
Pete Abulencia
nadzorca produkcji
|
||
Tammy Bejerano
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lawrence Filart
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Vivian Villahermosa
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Matt Salinger
Peter Kernan
|
||
Sam Sorbo
Johanna Pimmler
|
||
Haing S. Ngor
Khoy Thuon
|
||
Martin Sheen
Francis Labeck
|
7,3
|
|
Michael Ironside
Carl Pimmler
|
7,1
|
|
Michael Nouri
Ojciec Aran
|
||
Frankie J. Holden
Rodger Crawley
|
||
Vic Diaz
Płk Shan
|
||
John Getz
Franklin Hewitt
|
||
Joonee Gamboa
Sifu
|
||
Louie Katana
Kapral
|
||
Ronnie Francisco
Kierownik hotelu
|
||
Ronnie Lazaro
Porucznik Straży Granicznej
|
||
Adriana Agcaoili
Młoda tajska zakonnica
|
||
Miguel Toledo
Eric
|
||
Herbie Go
Oficer Czerwonych Khmerów
|
||
Nguyen Van Hai
Żołnierz
|
||
Boy Davao
Żołnierz
|
||
Chris Courtney
Żołnierz
|
||
John Antonio
Żołnierz
|
||
Antonio B. Cruz
Żołnierz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bruce Dorfman | ||
Rufo Ballos Balicas
(główna pomoc techniczna)
|
||
Luis Balicas
(pomoc techniczna)
|
||
Danilo Manalac
(pomoc techniczna)
|
||
Raynaldo Balicas
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kennard Ramsey | ||
Kostiumy | Ocena | |
Deborah Araya | ||
Luigi Santos
(nadzorca garderoby)
|
||
Alice Aragon
(garderoba) (asystent)
|
||
Alex Babylonia
(garderoba) (asystent)
|
||
Ronnie Castillo
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Brent A. Schoenfeld | ||
Ricardo Olivero
(laborant-opisywacz)
|
||
Jennifer Jean Cacavas
(asystent)
|
||
Tara Zucker
(asystent)
|
||
Hedi El Kholti
(praktykant)
|
||
Perry Shields
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Teresa Mercader
główny charakteryzator
|
||
Yoly Unabia
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Florante Castillo
scenograf
|
||
Willy Pleras
dyrektor artystyczny
|
||
Salvador Araujo
dekorator wnętrz
|
||
Sean Araujo
konstruktor dekoracji
|
||
Levy Dagucon
konstruktor dekoracji
|
||
Deny Repeche
konstruktor dekoracji
|
||
Jun Sullano
konstruktor dekoracji
|
||
Roldan Dalupan
konstruktor dekoracji
|
||
Nestor Mendiola
główny rekwizytor
|
||
Carlos Mendiola
rekwizytor
|
||
Romualdo Iharas
rekwizytor (asystent)
|
||
Eddie Palogme
rekwizytor (asystent)
|
||
Guy Naelgas
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Juanito Clemente
mikser
|
||
Steve Copley
operator imitacji
|
||
Florentino Corpuz
mikrofoniarz
|
||
Ethan Holzman
montaż dialogów
|
||
Peter Kelly
mikser ponownego nagrania
|
||
Richard Kelly
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ted Lobinger
montaż dialogów
|
||
Jeff Mar
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Bill Morrow
montaż postsynchronu
|
||
Howard Neiman
montaż dialogów
|
||
Dino Pigat
mikser ponownego nagrania
|
||
Benjamin Sacarias
okablowanie
|
||
Mark Sanders
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Sievert
imitator dźwięku
|
||
Don White
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Werth
montaż muzyki
|
||
Ed Douglas
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jason Gaudio
montaż dialogów (asystent)
|
||
Jennifer Hill
montaż dialogów (asystent)
|
||
Angela Huff
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Brandon McNaughton
montaż dialogów (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Joe Cadores
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nick Nicholson
dobór obsady
|
||
Patrick Rush
dobór obsady
|
||
Louis Degg
dobór obsady (asystent)
|
||
Joy Jimenez
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Jerry Bailey
koordynator kaskaderów
|
||
Eddie Boy de Guzman
elektryk
|
||
Pepito Mirador
elektryk
|
||
Cinco Nervato
elektryk
|
||
Rene Pacheco
elektryk
|
||
John B. Aronson
oświetlenie
|
5,0
|
|
John B. Aronson
operator kamery (druga ekipa)
|
5,0
|
|
Hermel Dapilos
operator kamery (asystent)
|
||
Epifanio Moreno Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Daniel Delina
prowadzący ostrość
|
||
Nardo Manlunas
prowadzący ostrość
|
||
Proceso Lázaro
oświetlenie (asystent)
|
||
Nilo Odiaman
fotosista
|
||
Sylvia Soriano
księgowy produkcji
|
||
Chit Espiritu
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…