Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrew Stevens | ||
Francis R. Mahony III
(asystent)
|
||
Greg Zekowski
(asystent)
|
||
Kelly Kiernan
(asystent)
|
||
Robert Ohlandt
(asystent)
|
||
Vanick Moradian
(druga ekipa)
|
||
Tripp Reed
(druga ekipa)
|
||
Chick Vennera
(trzecia ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
William C. Martell | ||
Stacey Upton
(dodatkowe dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ashok Amritraj
producent
|
||
Andrew Stevens
producent
|
||
Alan B. Bursteen
producent wykonawczy
|
||
Trapper Reed
współproducent
|
||
Tripp Reed
współproducent
|
||
Jan Kikumoto
nadzorca postprodukcji
|
||
Andrew Stevens
kierownik produkcji
|
||
Nicole Dintaman
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michael Dudikoff
James Carter
|
||
Frederic Forrest
Adm. Pendleton
|
||
Reiner Schöne
Richter
|
||
Jay Acovone
Murphy
|
||
Clay Greenbush
MacDonald
|
||
Catherine Bell
Kmdr ppor. Lisa Stark
|
7,1
|
|
Michael Cavanaugh
Kpt. Lange
|
||
Cyrus Farmer
Wager
|
||
Time Winters
Saprich
|
||
Elena Arzhanik
Bolanne
|
||
Pasha D. Lychnikoff
Newton
|
7,0
|
|
Mio R. Jakula
Avallone
|
||
Christopher Titus
Dent
|
8,0
|
|
Brittain Marcus
Tommy
|
||
Adam Gifford
Robinson
|
||
John Lafayette
Kmdr Crichton
|
||
Michael Kopelow
Block
|
||
Marty Yost
Collins
|
||
Ashok Amritraj
Marynarz
|
||
Susan Lonergan
Susan
|
||
Tripp Reed
Roe
|
||
Christian Svensson
Drake
|
||
James Chankin
Daley
|
||
Matthew R. Anderson
Marynarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Slovis | ||
Pierre Chemaly
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Francis 'Tobasco' Treedo
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
||
Gary Graver
(dyrektor ds. fotografii podwodnej) (druga ekipa)
|
||
Craig Price
(główna pomoc techniczna)
|
||
M.C. Davee
(pomoc techniczna)
|
||
Owen Hablutzel
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Holmes
(pomoc techniczna)
|
||
Jordan Lapsansky
(pomoc techniczna)
|
||
Chuckie Travers
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Wurst | ||
Eric Wurst | ||
Kostiumy | Ocena | |
Elisabetta Rogiani | ||
Amy Brubaker | ||
Gail De Krassell
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Vanick Moradian | ||
Tricia Fass
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marjolein Moore
główny charakteryzator
|
||
Marjolein Moore
fryzjer
|
||
Cyn Anne Jackson
charakteryzator
|
||
Cyn Anne Jackson
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mick Strawn
scenograf
|
||
Tim Zeug
dyrektor artystyczny
|
||
Peter Carnahan
główny rekwizytor
|
||
David Riggs
główny rekwizytor
|
||
Eric Bacha
stolarz (asystent)
|
||
Tim Crawford
koordynator konstrukcji
|
||
Kyle Davis
rekwizytor
|
||
Jason Galbreath
rekwizytor
|
||
John Harris
główny konstruktor dekoracji
|
||
Bretton Haycock
stolarz
|
||
Thomas V. Johnson
malarz
|
||
Jon Klein
stolarz (asystent)
|
||
Larry Limb
główny architekt
|
||
Lea Mares
rekwizytor (asystent)
|
||
Sean Melius
stolarz (asystent)
|
||
Brian Menedez
konstruktor dekoracji
|
||
Pavel Sterba
stolarz
|
||
Benjamin Storey
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lee Archer
mikser
|
||
David Bach
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sarah Brady
nadzorca postsynchronu
|
||
John Brasher
mikser ponownego nagrania
|
||
Rob Disner
mikrofoniarz
|
||
Emily Gaydos
mikser imitacji
|
||
Eric Hoeschen
imitator dźwięku
|
||
Eric Hoeschen
montaż imitacji
|
||
Carlos Isais
operator dźwięku
|
||
Adriane Marfiak
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Anthony M. McCovey
mikrofoniarz
|
||
Bruce Murphy
montaż dialogów
|
||
Doug Reed
imitator dźwięku
|
||
Doug Reed
montaż imitacji
|
||
Brian Smith
mikser postsynchronu
|
||
Christopher Sposa
mikrofoniarz
|
||
Linda Wehde
operator postsynchronu (asystent)
|
||
Michael Wetherwax
montaż postsynchronu
|
||
James G. Williams
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Brett Newkirk
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Dale Newkirk
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mark Malis
dobór obsady
|
||
Joe Reich
dobór obsady
|
||
Laura Albert
kaskader
|
||
Matthew R. Anderson
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Rick Avery
kaskader
|
||
Jeffrey G. Barnett
kaskader
|
||
Michael Lee Baron
kaskader
|
||
Jeff Cadiente
kaskader
|
||
George B. Colucci Jr.
kaskader
|
||
Luke Darnell
kaskader
|
||
Randall Huber
kaskader dublujący
|
||
Brian Imada
kaskader
|
||
Dan Koko
kaskader
|
||
Kim Robert Koscki
kaskader
|
||
Irving E. Lewis
kaskader
|
||
Salomon I. Marx
kaskader
|
||
Myke Michaels
kaskader
|
||
Warren A. Stevens
koordynator kaskaderów
|
||
Robert Wood
kaskader
|
||
Larry Arpin
efekty wizualne
|
||
David L. Hewitt
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Abby Pielet
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alex Warner
efekty cyfrowe
|
||
Gavin Ames
operator steadicam
|
||
Romeo Sarkis
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Andrew Bikichky
operator kamery (asystent)
|
||
Darrin DeLoach
operator kamery (asystent)
|
||
Dimitri Djanbani
operator kamery (asystent)
|
||
Mary Kasparian
operator kamery (asystent)
|
||
Sean Krinkle
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Robert McGinly
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Christopher C. Pearson
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Laura Mae Sutherland-Bobick
operator kamery (asystent)
|
||
Christopher Taylor
operator kamery (asystent)
|
||
Hector Corona
elektryk
|
||
C.E. Courtney
oświetlenie
|
||
Suzanne England
fotosista
|
||
David Irwin
elektryk
|
||
Ely Mennin
elektryk
|
||
Jeffrey Michael Ross
mistrz oświetlenia (pomoc techniczna)
|
||
Larry Sushinski
elektryk
|
||
Scott Winig
elektryk
|
||
Sam Kikumoto
księgowy (asystent)
|
||
Marc Kunis
księgowy produkcji
|
||
Vic Moradian
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…