Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Agnieszka Holland |
6,0
|
|
Andrzej Chojecki
(asystent)
|
||
Mary-Jane April
(asystent)
|
||
Ivan J. Fonseca
(asystent)
|
||
Robert Schick
(asystent)
|
||
Ellen H. Schwartz
(asystent)
|
||
Amanda Slater
(asystent)
|
||
J. Miller Tobin
(asystent)
|
7,0
|
|
David H. Venghaus Jr.
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Carol Doyle | ||
Henry James
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Julie Bergman Sender
producent
|
||
Roger Birnbaum
producent
|
||
Randy Ostrow
producent wykonawczy
|
||
Chrisann Verges
współproducent
|
||
Chrisann Verges
kierownik produkcji
|
||
Melissa Stanley Cohen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Deirdre De Tappan
koordynator produkcji
|
||
Jacqueline Shea Pfeifer
koordynator produkcji
|
||
Sara E. White
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jennifer Jason Leigh
Catherine Sloper
|
7,1
|
|
Ben Chaplin
Morris Townsend
|
||
Albert Finney
Dr Austin Sloper
|
7,0
|
|
Maggie Smith
Ciotka Lavinia Penniman
|
7,7
|
|
Judith Ivey
Ciotka Elizabeth Almond
|
||
Arthur Laupus
Pan Almond
|
||
Jennifer Garner
Marian Almond
|
7,2
|
|
Robert Stanton
Arthur Townsend
|
||
Betsy Brantley
Pani Montgomery
|
||
Nancy Daly
Maureen, służąca
|
||
Sara Ruzicka
Catherine Sloper (lat 11)
|
||
Rachel Layne Sacrey
Sarah Almond
|
||
Rachel Osborne
Alice Almond
|
||
Scott Jaeck
John Ludlow
|
||
Peter Maloney
Jacob Webber, notariusz
|
||
Lauren Hulsey
Edith
|
||
Sara Constance Marshall
Therese, służąca
|
||
Marissa Anna Muro
Paryska piosenkarka
|
||
Loretto McNally
Położna
|
||
Eva Jean Berg
Kucharka Sloperów
|
||
David Hildebrand
Pianista na przyjęciu zaręczynowym
|
||
James J. Waltz
Piosenkarz na przyjęciu zaręczynowym
|
||
Peter Klaus
Gość na przyjęciu zaręczynowym
|
||
Jack Lilley
Stangret
|
||
Janet Paparazzo
Ofiara gilotyny
|
||
Emily Allyn Barth
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandi Burkhardt
Gość na weselu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Campbell
Student medycyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Dinsmoor
Statysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Whicker
Dziewczyna w parku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jerzy Zieliński |
7,0
|
|
Michael Alexonis
(pomoc techniczna)
|
||
Dean Citroni
(pomoc techniczna)
|
||
Toulouse Holliday
(pomoc techniczna)
|
||
Kenneth Morton
(pomoc techniczna)
|
||
Brian H. Reynolds
(główna pomoc techniczna)
|
||
Lee Shapira
(pomoc techniczna)
|
||
Richard William Strodel
(pomoc techniczna)
|
||
Rick Strodel
(pomoc techniczna)
|
||
Rick Uva
(pomoc techniczna)
|
||
Niel Williams
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jan A. P. Kaczmarek | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anna Biedrzycka-Sheppard | ||
Mark Burchard
(nadzorca kostiumów)
|
||
Morgan Elliott
(asystent)
|
||
Michael O'Conner
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
David Siegel | ||
Mark L. Levine
(asystent)
|
||
Stuart Sperling
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Krzesimir Dębski
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Sherri Bramlett
fryzjer
|
||
Wayne Herndon
główny stylista
|
||
Barbara Lacy
główny charakteryzator
|
||
Aaron F. Quarles
fryzjer osobisty
|
||
Micheline Trépanier
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Allan Starski
scenograf
|
8,0
|
|
Alan E. Muraoka
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
William A. Cimino
dekorator wnętrz
|
||
Kasia Adamik
scenopis obrazkowy
|
6,3
|
|
Elizabeth Bell
rekwizytor
|
||
Sarah Costello
malarz
|
||
F. Dale Davis
rekwizytor
|
||
Susanna Glattly
malarz
|
||
Randy G. Herbert
stolarz
|
||
R. Mark Hughes
rekwizytor (asystent)
|
||
Kristina Kilpe
rekwizytor
|
||
Jay Klein
główny konstruktor dekoracji
|
||
Thomas C. Mentzer
stolarz
|
||
John Millard
rekwizytor
|
||
Silvija L. Moess
malarz
|
||
Kenny Sheehan
rekwizytor
|
||
Rob Simons
dyrektor artystyczny (asystent)
|
7,0
|
|
Jeff Stacy
rekwizytor
|
||
Tom Turnbull
główny architekt
|
||
Lorraine Walker
główny rekwizytor
|
||
Stephen B. Walker
główny rekwizytor
|
||
Elizabeth Weber
rekwizytor
|
||
Becky Weidner
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Christopher Kennedy
montaż muzyki
|
||
Michael Barosky
dźwięk
|
||
Javier Bennassar
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Boggs
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Joseph F. Brennan
mikrofoniarz
|
||
Benjamin L. Cook
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mary Erstad
mikser imitacji
|
||
Sean Fahimian
montaż dialogów (asystent)
|
||
Michael Ferdie
montaż dialogów
|
||
Alan Freedman
mikser postsynchronu
|
||
Frank Gaeta
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Hank Garfield
mikser
|
||
Patrick Giraudi
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Marilyn Graf
montaż dialogów
|
||
David Grant
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
Robert Jackson
montaż dialogów
|
||
Thomas Jones
montaż dialogów
|
||
Ossama Khuluki
imitator dźwięku
|
||
David Mann
montaż imitacji
|
||
Derek Marcil
mikser ponownego nagrania
|
||
Diane Marshall
imitator dźwięku
|
||
David Melhase
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Ross
mikser ponownego nagrania
|
||
Susan Shin
montaż dialogów
|
||
Micah Solomon
mikrofoniarz
|
||
Tony Suraci
montaż imitacji
|
||
Lucy Sustar
montaż imitacji
|
||
Kelly Vandever
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Marc Vanocur
montaż dźwięku
|
||
Andy Hill
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David L. Gerlach
efekty specjalne
|
||
Douglas Retzler
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Richard H. Kryder
elektryk
|
||
Michael K. O'Melia
elektryk
|
||
Mark William Shell
elektryk
|
||
Ross Dunkerley
elektryk
|
||
Dan Jones
elektryk
|
||
Debra Zane
dobór obsady
|
||
Pascal Charpentier
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christian Guillon
producent efektów wizualnych
|
||
Fred Place
zecer
|
||
Paul Swendsen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christine Anne Baur
kaskader
|
||
Janet Paparazzo
koordynator kaskaderów
|
||
Jack Ward
koordynator kaskaderów
|
||
Kevin A. Barnes
elektryk
|
||
Ron Batzdorff
fotosista
|
||
Megan Forste
kamerzysta (asystent)
|
||
Joseph E. Gallagher
kamerzysta (asystent)
|
||
Jay Kemp
elektryk
|
||
Jim McConkey
operator steadicam
|
||
Richard Merryman
operator kamery
|
||
Vojislav Mikulic
oświetlenie
|
||
David J. Thompson
kamerzysta (asystent)
|
||
Rob Coughlin
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Moran
dobór obsady
|
||
Susan Stolar
dobór obsady (asystent)
|
||
John Strawbridge
dodatkowy dobór obsady
|
||
Elizabeth Aldrich
choreograf
|
||
Joan Altman
księgowy produkcji
|
||
Jill Bennett
księgowy (asystent)
|
||
Benjamin Whitehouse
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…