Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alfonso Cuarón |
7,7
|
|
Stephen P. Dunn
(asystent)
|
||
David Fudge
(asystent)
|
||
Catherine Bond
(asystent)
|
||
Christina Stauffer
(asystent)
|
||
Bo Welch
(reżyser drugiej ekipy)
|
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Richard LaGravenese | ||
Producenci | Ocena | |
Mark Johnson | ||
Amy Ephron
producent wykonawczy
|
||
Alan C. Blomquist
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jonás Cuarón
Chimmey-sweeper (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liam Cunningham
Kapitan Crewe / Książe Rama
|
||
Sandeep Walia
Indyjski służący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rusty Schwimmer
Amelia Mincin
|
6,0
|
|
Darcie Bradford
Jesse
|
||
Errol Sitahal
Ram Dass
|
7,0
|
|
Heather DeLoach
Ermengarde
|
||
Liesel Matthews
Sara
|
8,0
|
|
Taylor Fry
Lavinia
|
||
Vanessa Chester
Becky
|
||
Eleanor Bron
panna Mincin
|
7,0
|
|
Arthur Malet
Charles Randolph
|
||
Rachael Bella
Betsy
|
||
Alexandra Rea-Baum
Gertrude
|
||
Kelsey Mulrooney
Lottie
|
||
Camilla Belle
Jane
|
7,3
|
|
Lauren Blumenfeld
Rosemary
|
||
Kaitlin Cullum
Ruth
|
||
Alison Moir
Księżniczka Sita
|
||
Time Winters
Frances
|
||
Lomax Study
Pan Dufarge
|
||
Vincent Schiavelli
Pan Barrow
|
||
Pushpa Rawal
Maya
|
||
Rahi Azizi
Laki
|
||
Ken Palmer
John Randolph
|
||
Helen Greenberg
Kobieta z kwiatami
|
||
Norman Merrill
Lekarz w szpitalu
|
||
Peggy Miley
Mabel
|
||
Robert P. Cohen
Ojciec Ermengarde'a
|
||
Will Blomquist
Bogaty chłopiec
|
||
David Fresco
Baggar man i Fantasy Forest
|
||
Judith Drake
Pracownica piekarni
|
||
Chris Ellis
Policjant
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Emmanuel Lubezki |
9,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Patrick Doyle |
7,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Judianna Makovsky | ||
Montaż | Ocena | |
Steven Weisberg |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Bonnie Clevering
fryzjer
|
||
Julie Hewett
charakteryzator
|
||
Fríða Aradóttir
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bo Welch
scenograf
|
8,0
|
|
Tom Duffield
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Cheryl Carasik
dekorator wnętrz
|
||
John Dexter
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Ken S. Polk
mikser ponownego nagrania
|
||
José Antonio
dźwięk
|
||
Richard Beggs
projektant dźwięku
|
||
Michael J. Benavente
montaż dźwięku
|
||
Laurie Bernard
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ruth Bird
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Marty Church
mikser postsynchronu
|
||
Simon Coke
montaż dźwięku
|
||
Pud Cusack
mikrofoniarz
|
||
Ann Ducommun
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Barbara Gandolfo-Frady
montaż dźwięku (asystent)
|
||
José Antonio García
mikser
|
||
Steven Gerrior
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
Nicholas Korda
montaż postsynchronu
|
||
Tom Meadows
mikser
|
||
Bob Newlan
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Mark Pappas
montaż dźwięku
|
||
Kim Petty
okablowanie
|
||
Steve Richardson
montaż dźwięku
|
||
Donald Sylvester
montaż imitacji
|
||
Donald Sylvester
montaż dźwięku
|
||
Hugo Weng
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kathy Brock
kaskader
|
||
Charles Croughwell
koordynator kaskaderów
|
||
Joe Finnegan
kaskader
|
||
Svetla Krasteva
kaskader
|
||
Lee Poppie
kaskader
|
||
Scott Sproule
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…