Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Włodzimierz Olszewski | ||
Zbigniew Gruz
(drugi reżyser)
|
||
Beata Bilska
(współpraca)
|
||
Andrzej Kazanecki
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrzej Braun
(powieść "Próba ognia i wody")
|
||
Producenci | Ocena | |
Zbigniew Tołłoczko
kierownik produkcji
|
||
Jerzy Bugajski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Barbara Pietrakowska-Ołdak
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Jacek Obrąpalski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aleksander Pęczalski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jerzy Kryszak
Dziennikarz
|
6,9
|
|
Edward Linde-Lubaszenko
Inż. Janicz
|
7,5
|
|
Iwona Bielska
Krystyna, przyjaciółka Janicza
|
7,0
|
|
Wanda Neumann
Żona Janicza
|
8,0
|
|
Zofia Walkiewicz
Wiesia
|
||
Zdzisław Kuźniar
Inż. Ciećwierz
|
||
Stanisław Michalski
Małecki
|
||
Ferdynand Matysik
Dyrektor stoczni
|
7,2
|
|
Jerzy Moniak
Sobecki, brygadzista
|
||
Wiesław Wójcik
Wiktor
|
||
Krzysztof Zaleski
Redaktor naczelny
|
||
Arkadiusz Bazak
Prokurator
|
7,5
|
|
Stanisław Bębenek
Sekretarz POP
|
||
Marian Gańcza
Stoczniowiec
|
||
Tadeusz Gwiazdowski
Komendant straży pożarnej
|
||
Wiesława Kosmalska
Żona Maleckiego
|
||
Zbigniew Lesień
Inż. Szymanek
|
||
Edmund Pietryk
Inżynier z zakładów "Cegielskiego"
|
||
Wiesław Drzewicz
Kolega dziennikarza
|
||
Jan Twardowski
Kolega dziennikarza
|
||
Bohdan Łazuka
On sam
|
7,5
|
|
Krzysztof Krawczyk
On sam
|
||
Miron Klimowicz | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Krzysztof Wyszyński | ||
Julian Magda
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Jerzy Szewczyk
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jerzy Maksymiuk | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jolanta Jackowska | ||
Anna Przybyszewska | ||
Montaż | Ocena | |
Krzysztof Osiecki |
7,0
|
|
Ewa Pakulska | ||
Muzyka | Ocena | |
Jerzy Maksymiuk
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Krystyna Osiecka
charakteryzator
|
||
Laurencja Pater
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tadeusz Kosarewicz
scenograf
|
||
Leszek Ołdak
scenograf
|
||
Tomasz Szmidt
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Norbert Zbigniew Mędlewski
dźwięk
|
||
Antoni Górecki
dźwięk
|
||
Zygmunt Nowak
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Piotr Skrzyszewski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tomasz Wert
operator kamery
|
||
Zenon Urbaniak
oświetlenie
|
||
Jerzy Matula
konsultant (muzyka)
|
6,0
|
|
Władysław Kita
konsultant
|
||
Miron Klimowicz
konsultant
|
||
Jan Świda
konsultant
|
||
Stanisław Szymański
konsultant
|
||
Antoni Jarpulkiewicz
konsultant
|
||
Stanisław Bester
konsultant
|
||
Zbigniew Szymański
konsultant
|
||
Władysław Frieman
konsultant
|
||
Jerzy Rogowski
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…