Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Duigan | ||
P.J. Voeten
(asystent)
|
||
John Martin
(asystent)
|
||
Rowena Tolacko
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Duigan | ||
Producenci | Ocena | |
Sue Milliken
producent
|
||
Micheline Garant
kierownik produkcji
|
||
Catherine Bishop
kierownik produkcji
|
||
Will Mathews
kierownik produkcji
|
||
Hélène Ross
koordynator produkcji
|
||
Emma Schofield
koordynator produkcji
|
||
Neris Thomas
koordynator produkcji
|
||
Michael Solinger
nadzorca postprodukcji
|
||
Justin Ackerman
producent wykonawczy
|
||
Hans Brockmann
producent wykonawczy
|
||
Robert Jones
producent wykonawczy
|
||
Sarah Radclyffe
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Hugh Grant
Anthony Campion
|
7,5
|
|
Tara Fitzgerald
Estella Campion
|
6,3
|
|
Sam Neill
Norman Lindsay
|
7,3
|
|
Elle Macpherson
Sheela
|
7,0
|
|
Portia de Rossi
Giddy
|
||
Tziporah Malkah
Pru
|
||
Pamela Rabe
Rose Lindsay
|
||
Ben Mendelsohn
Lewis
|
||
John Polson
Tom
|
||
Mark Gerber
Devlin
|
||
Julia Stone
Jane
|
||
Ellie MacCarthy
Honey
|
||
Vincent Ball
Biskup Sydney
|
||
John Duigan
Poważny minister
|
||
Lexy Murphy
Brytyjka z buldogiem
|
||
Scott Lowe
Zawiadowca stacji
|
||
Bryan Davies
Barman
|
||
Lynne Emanuel
Barmanka
|
||
Kitty Silver
Kobieta w pubie
|
||
Carolyn Devlin
Kobieta w pubie
|
||
Peter Campbell
Pijany facet
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Geoff Burton
(kierownik zdjęć)
|
||
Kathryn Milliss
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Simon Quaife
(główna pomoc techniczna)
|
||
Dave Hanson
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rachel Portman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Tony Phillips | ||
Terry Ryan | ||
Montaż | Ocena | |
Humphrey Dixon | ||
Susan Midgley
(asystent)
|
||
Nick Breslin
(asystent)
|
||
Jason Costelloe
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Noriko Watanabe
charakteryzator
|
||
Elaine Fitcher
charakteryzator (asystent)
|
||
Jan Zeigenbein
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Roger Ford
scenograf
|
7,0
|
|
Laurie Faen
dyrektor artystyczny
|
||
Prisque Salvie
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kerrie Brown
dekorator wnętrz
|
||
Lin MacDonald
dekorator wnętrz
|
||
Danny Burnett
główny architekt
|
||
Ali Yeldham
modysta
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mark Keating
mikrofoniarz
|
||
Tim Cavagin
mikser ponownego nagrania
|
||
Dean Humphreys
mikser ponownego nagrania
|
||
Alan Bell
montaż dźwięku
|
||
Susan Midgley
montaż dźwięku
|
||
Sylvain Bellemare
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Richard Fettes
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Steve Spencer
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David Lee
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Liz Mullinar
dobór obsady
|
||
Mireille Samson
kaskader
|
||
Terry Lee
pilot helikoptera
|
||
Pauline Hume
projekt czołówki
|
||
Bobbie Johnson
księgowy
|
||
Grant Atkinson
elektryk
|
||
Matt Buchan
elektryk
|
||
Robbie Burr
elektryk
|
||
Robert McFarlane
fotosista
|
||
Ian Plummer
oświetlenie
|
||
Kathryn Milliss
prowadzący ostrość
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…