Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Marzena Wardzyk
(drugi reżyser)
|
10 odcinków
2013 - 2014 |
||
Magdalena Szwarcbart
(drugi reżyser)
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Agnieszka Dąbrowska-Riddersholm
(współpraca)
|
9 odcinków
2008 - 2023 |
||
Justyna Kapuścińska
(asystent)
|
9 odcinków
2013 |
||
Wioletta Paluch
(asystent)
|
9 odcinków
2013 |
||
Maciej Dejczer |
7 odcinków
2008 - 2009 |
||
Wojciech Nowak |
6 odcinków
2014 - 2023 |
||
Andrzej Kostenko |
4 odcinki
2008 - 2009 |
||
Honorata Andryszkiewicz
(drugi reżyser)
|
4 odcinki
2008 |
||
Katarzyna Bastkowska
(współpraca)
|
4 odcinki
2008 |
||
Wojciech Sobko
(asystent)
|
4 odcinki
2022 - 2023 |
||
Patrycja Hurlak
(współpraca)
|
4 odcinki
2008 |
||
Łukasz Głąb
(współpraca)
|
4 odcinki
2008 |
||
Jakub Miszczak |
3 odcinki
2018 |
10
|
|
Krzysztof Zbieranek
(drugi reżyser)
|
3 odcinki
2008 |
||
Katarzyna Dominiak
(drugi reżyser)
|
3 odcinki
2023 |
||
Anita Ciesiółka
(asystent)
|
3 odcinki
2023 |
||
Filip Zylber |
2 odcinki
2017 - 2020 |
||
Radosław Dunaszewski |
2 odcinki
2022 - 2023 |
||
Katarzyna Buda
(asystent)
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Michał Kuraś
(asystent)
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Elżbieta Kolendowicz
(asystent)
|
2 odcinki
2021 - 2022 |
||
Maciej Dutkiewicz |
1 odcinek
2017 |
||
Sebastian Konrad
(drugi reżyser)
|
1 odcinek
2022 |
||
Olga Izdebska
(drugi reżyser)
|
1 odcinek
2019 |
||
Magdalena Redkowska
(drugi reżyser)
|
1 odcinek
2022 |
||
Adrianna Stalewska
(asystent)
|
1 odcinek
2019 |
||
Janusz Petelski
(drugi reżyser)
|
1 odcinek
2008 |
||
Piotr Rajnert
(asystent)
|
1 odcinek
2016 |
||
Artur Żmijewski |
1 odcinek
2013 |
7,2
|
|
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Jolanta Hartwig-Sosnowska |
6 odcinków
2008 - 2009 |
7,0
|
|
Grzegorz Łoszewski |
3 odcinki
2008 - 2016 |
||
Adam Cioczek |
2 odcinki
2017 - 2020 |
||
Michał Kalicki |
1 odcinek
2021 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Teresa Paszkiewicz
kierownik produkcji
|
11 odcinków
2013 - 2021 |
||
Katarzyna Anczarska
nadzorca produkcji / producent wykonawczy
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Ewa Kaczmarek
współproducent / kierownik produkcji
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Anna Kryszkowska
współproducent / kierownik produkcji
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Elżbieta Słupińska
współproducent / kierownik produkcji
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Elżbieta Kolendowicz
współproducent / kierownik produkcji
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Krzysztof Grabowski
producent wykonawczy / nadzorca produkcji
|
10 odcinków
2013 - 2016 |
||
Przemysław Kmiotek
producent wykonawczy
|
9 odcinków
2013 |
||
Roman Sawka
kierownik produkcji
|
1 odcinek
2008 |
||
Marzena Nykiel
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
1 odcinek
2008 |
||
Nina Szlęzak
kierownik produkcji
|
1 odcinek
2021 |
||
Krzysztof Mrowiec
kierownik produkcji (drugi)
|
1 odcinek
2016 |
||
Ireneusz Kaznocha
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
1 odcinek
2008 |
||
Paulina Rzążewska-Bednarczyk
producent
|
1 odcinek
2021 |
||
Beata Cybula
kierownik produkcji (drugi)
|
1 odcinek
2016 |
||
Dariusz Kłodowski
współproducent
|
1 odcinek
2008 |
||
Halszka Janiszewska
współproducent
|
1 odcinek
2008 |
||
Małgorzata Domalik-Płakwicz
kierownik produkcji (drugi)
|
1 odcinek
2016 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Artur Żmijewski
Ksiądz Mateusz Żmigrodzki / Ks. Mateusz Żmigrodzki / Mateusz Żmigrodzki / Eryk Rumer
|
290 odcinków
2008 - 2023 |
7,2
|
|
Piotr Polk
Podinsp. Orest Możejko / Mł. insp. Orest Możejko / Orest Możejko / Inspektor Orest Możejko / Podinspektor Orest Możejko / Młodszy inspektor Orest Możejko / Młodszy insp. Orest Możejko / Młodszy Inspektor Orest Możejko / Podkom. Orest Możejko
|
284 odcinki
2008 - 2023 |
7,4
|
|
Kinga Preis
Natalia Borowik, gospodyni księdza Mateusza / Natalia Borowik / Natalia Borowik, gospodyni
|
283 odcinki
2008 - 2023 |
7,0
|
|
Rafał Cieszyński
Przemysław Gibalski, policjant / Przemysław Gibalski
|
278 odcinków
2008 - 2023 |
6,9
|
|
Michał Piela
Asp. Mieczysław Nocul / Aspirant Mieczysław Nocul / Asp. sztab. Mieczysław Nocul / Mieczysław Nocul / Aspirant sztabowy Mieczysław Nocul / Asp. szt. Mieczysław Nocul
|
275 odcinków
2008 - 2023 |
7,4
|
|
Jędrzej Taranek
Jędrzej Paruzel, policjant
|
244 odcinki
2008 - 2023 |
||
Artur Pontek
Marian Marczak, policjant / Marian Marczak
|
228 odcinków
2008 - 2023 |
7,0
|
|
Aleksandra Górska
Babcia Lucyna Wielicka, mieszkanka plebanii / Lucyna Wielicka, babcia Michała / Lucyna Wielicka / babcia Lucyna Wielicka, mieszkanka plebanii
|
180 odcinków
2008 - 2023 |
7,1
|
|
Katarzyna Burakowska
Emilka Kozłowska, podopieczna ojca Mateusza
|
137 odcinków
2010 - 2021 |
||
Piotr Miazga
Bronisław Wierzbicki, policjant / Bronisław Wierzbicki / Bronisław Wierzbicki, policjant / Ks. Bronisław w śnie Gibalskiego
|
131 odcinków
2010 - 2021 |
6,8
|
|
Marcin Gosz
|
126 odcinków
2013 - 2020 |
||
Tomasz Więcek
Ludwik, policjant / Policjant Ludwik / Ludwik
|
119 odcinków
2008 - 2016 |
||
Witold Bałusz
Witek, policjant / / Witek / Policjant Witek / Policjant
|
99 odcinków
2013 - 2017 |
||
Bartłomiej Firlet
Asp. Antoni Dziubak / Aspirant Antoni Dziubak / Antoni Dziubak / Łukasz
|
94 odcinki
2009 - 2023 |
6,9
|
|
Maciej Urzyczyn
|
87 odcinków
2013 - 2020 |
||
Eryk Lubos
Waldek "Pluskwa" Grzelak / Waldek Grzelak "Pluskwa" / Waldek "Pluskwa" Grzelak, więzień
|
84 odcinki
2009 - 2022 |
7,9
|
|
Ewa Konstancja Bułhak
Barbara Nocul, żona aspiranta / Barbara Nocul
|
78 odcinków
2008 - 2023 |
6,9
|
|
Jacek Reda
Technik policyjny / Jacek, technik policyjny / Jacek /
|
68 odcinków
2010 - 2018 |
||
Sławomir Orzechowski
Biskup
|
66 odcinków
2008 - 2023 |
7,2
|
|
Łukasz Lewandowski
Piotr Derlacki, kościelny / Piotr Derlacki / Piotr Derlacki, organista
|
63 odcinki
2008 - 2014 |
6,9
|
|
Piotr Kozłowski
Ks. Jacek Kolanko, asystent biskupa / Ksiądz Jacek Kolanko, asystent biskupa / Ksiądz Jacek, asystent biskupa / Ksiądz Jacek / Jacek Kolanko, asystent biskupa / Ksiądz Jacek Kolanko
|
58 odcinków
2008 - 2023 |
||
Tamara Arciuch
Justyna Malec, burmistrz Sandomierza / Justyna Malec / Justyna Malec, dziennikarka, była burmistrz Sandomierza / Justyna Malec, była burmistrz Sandomierza / Justyna Malec dziennikarka, była burmistrz Sandomierza
|
58 odcinków
2010 - 2020 |
7,1
|
|
Sławomir Holland
Lekarz
|
53 odcinki
2009 - 2023 |
6,9
|
|
Marek Gałęziowski
Technik policyjny /
|
53 odcinki
2010 - 2015 |
||
Adam Zagrzejewski
|
51 odcinków
2014 - 2016 |
||
Edyta Olszówka
Asp. sztab. Ewa Kobylicka / Aspirant sztabowy Ewa Kobylicka / Ewa Kobylicka
|
49 odcinków
2014 - 2023 |
6,9
|
|
Andrzej Musiał
Lekarz patolog (niewymieniony w czołówce)
|
49 odcinków
2008 - 2022 |
||
Franciszek Bogurski
|
45 odcinków
2014 - 2020 |
||
Maciej Musiał
Michał, wnuk Lucyny Wielickiej / Michał Wielicki, podopieczny ojca Mateusza / Michał Wielicki / Michał Wielicki, wnuk babci Lucyny
|
43 odcinki
2008 - 2020 |
5,7
|
|
Antoni Tyszkiewicz
Dominik, syn Możejki / Dominik
|
42 odcinki
2014 - 2022 |
6,0
|
|
Stefan Rojek
|
35 odcinków
2014 - 2015 |
||
Paulina Chapko
Karolina Górska / St. sierż. Karolina Górska / Starszy sierżant Karolina Górska
|
29 odcinków
2012 - 2014 |
6,9
|
|
Magdalena Emilianowicz
Daria, matka Dominika / Daria / Pielęgniarka / Żona Szkudlarka
|
25 odcinków
2011 - 2017 |
5,0
|
|
Robert Krajewski
|
24 odcinki
2016 - 2018 |
||
Jakub Wesołowski
Dr Wojciech Schiller, partner Kobylickiej / Dr Wojciech Schiller, sąsiad Kobylickiej
|
19 odcinków
2017 - 2022 |
6,4
|
|
Przemysław Chojnacki
|
19 odcinków
2018 - 2020 |
||
Julia Kornacka
Zosia Nocul, córka Mieczysława / Zosia Nocul
|
18 odcinków
2010 - 2018 |
||
Redbad Klynstra-Komarnicki
Nadkom. Aleksander Morus / Nadkomisarz Aleksander Morus / Nadko. Aleksander Morus / Beniamin Rubinrot
|
17 odcinków
2013 - 2023 |
6,7
|
|
Gabriela Pietrucha
Ola Nocul, córka Mieczysława
|
17 odcinków
2009 - 2014 |
||
Beata Olga Kowalska
Lekarka policyjna
|
17 odcinków
2014 - 2021 |
||
Krzysztof Chrzanowski
|
17 odcinków
2013 |
||
Radosław Kaniewski
|
17 odcinków
2013 |
||
Beata Chruścińska
Beata Szpak, reporterka / Beata Szpak
|
16 odcinków
2009 - 2022 |
||
Michał Cyndler
Ratownik / Sanitariusz / Franciszek Kocicki / Lekarz
|
16 odcinków
2013 - 2023 |
||
Mirosław Rzewuski
/ Szofer
|
16 odcinków
2013 - 2020 |
||
Michał Karzatka
|
15 odcinków
2013 |
||
Mirosław Rzońca
Technik policyjny
|
14 odcinków
2014 - 2019 |
||
Janusz Mazurkiewicz
|
13 odcinków
2015 - 2018 |
||
Alżbeta Lenska
Agata Gibalska, żona Przemysława / Agata Wróbel-Gibalska, narzeczona, potem żona Przemysława / Agata Gibalska
|
12 odcinków
2011 - 2023 |
6,7
|
|
Cezary Poks
Roman Jarecki / / Dyrektor / Jan Kawalec / Lekarz w przychodni położniczej / Mężczyzna przed Camelotem / Notariusz / Ojciec Jurka
|
12 odcinków
2010 - 2016 |
10
|
|
Tomasz Rogowski
|
11 odcinków
2017 - 2018 |
||
Mariusz Hans
|
11 odcinków
2015 |
||
Mateusz Grydlik
Mariusz / Mariusz, dziennikarz / / Jacek / Krzysztof Pisarek, dziennikarz / Mariusz ,dziennikarz / Mariusz, dziennikarz, asystent Justyny Malec / Reporter
|
10 odcinków
2010 - 2018 |
||
Kinga Ilgner
Lekarka / Patolog (niewymieniony w czołówce)
|
10 odcinków
2010 - 2015 |
6,9
|
|
Marek Pargulski
/ Antyterrorysta
|
10 odcinków
2012 - 2020 |
||
Daniel Dobkowski
|
10 odcinków
2016 - 2018 |
||
Artur Kuran
|
10 odcinków
2015 - 2016 |
||
Joachim Lamża
Inspektor Niklewicz / Insp. Niklewicz / Niklewicz, inspektor
|
9 odcinków
2009 - 2014 |
7,5
|
|
Szymon Rząca
Mirek / Mirek, dziennikarz / Dziennikarz / Mariusz, dziennikarz / Norbert Kolarski, dziennikarz
|
9 odcinków
2011 - 2016 |
||
Krzysztof Artur Janczar
Sprzedawca / Kierowca / Kierownik w supermarkecie / Mężczyzna w kawiarni / Pan Bogdan / Ratownik / Wychowawca
|
9 odcinków
2014 - 2019 |
6,0
|
|
Ireneusz Kozioł
Pijaczek / Informator / Jacek, kamieniarz / Józef Dziurma, strażnik / Ochroniarz / Pawełek / Pracownik "Atrium" / Ruciak
|
9 odcinków
2009 - 2021 |
5,5
|
|
Franciszek Bogórski
|
9 odcinków
2016 |
||
Łukasz Makuch
|
9 odcinków
2016 - 2017 |
||
Jan Krzysztof Szczygieł
Farmaceuta / Mieszkaniec Sandomierza / Aptekarz / Barman w Ramzesie / Jubiler / Ojciec Dobczewskiego (niewymieniony w czołówce)
|
8 odcinków
2008 - 2017 |
||
Jarosław Boberek
Władysław Filipiak / Władysław Filipiak, barman / Barman / Paweł, kelner
|
8 odcinków
2009 - 2015 |
7,3
|
|
Janusz Mazurkiewicz
|
8 odcinków
2016 - 2018 |
||
Artur Bednarek
/ Klient klubu
|
8 odcinków
2015 - 2017 |
||
Dariusz Siastacz
Właściciel sklepu / Gienek, złomiarz / Rolnik / Tadeusz Makowski / Zastróżny / Łopacki, mechanik
|
7 odcinków
2011 - 2023 |
||
Sławomir Gwizdak
Listonosz
|
7 odcinków
2009 - 2018 |
||
Waldemar Chibowski
/ Mężczyzna / Mężczyzna w ratuszu / Przechodzień / Ratownik / Ratownik medyczny
|
7 odcinków
2017 - 2020 |
9,0
|
|
Grzegorz Świtalski
/ Barman / Członek zespołu / Mężczyzna / Niemirski
|
7 odcinków
2010 - 2018 |
||
Adam Szulakowski
/ Sanitariusz
|
7 odcinków
2013 - 2015 |
||
Mariusz Hanc
|
7 odcinków
2015 |
||
Hanna Śleszyńska
Anna Dziubak, matka Antoniego
|
6 odcinków
2017 - 2023 |
6,3
|
|
Katarzyna Kołeczek
Anna Kłyczko / Dorota, asystentka Agaty Okruszko / Sprzedawczyni / Sylwia Brzeska / Tania Iwanyczuk / Zosia Dołęcka
|
6 odcinków
2009 - 2022 |
||
Maciej Gąsiorek
Ksiądz Tomasz Warnecki / Ks. Tomasz Warnecki / Łuczak
|
6 odcinków
2011 - 2023 |
7,0
|
|
Magdalena Smalara
Lekarka
|
6 odcinków
2010 - 2012 |
7,1
|
|
Małgorzata Maślanka
/ Mieszkanka Sandomierza / Policjantka / Pracownica aresztu / Sąsiadka Gajany i Minasa / Wiesława Sieniawska
|
6 odcinków
2009 - 2016 |
||
Robert Wabich
Andrzej Wolski, ojczym Michała / Antoni Świst, dyrygent / Mechanik samochodowy / Mężczyzna w barze Bruna / Organizator pokazów / Wiesław Mysiak (niewymieniony w czołówce)
|
6 odcinków
2009 - 2021 |
||
Agata Piotrowska-Mastalerz
Dorota Pasek / Dorota Pasek, koleżanka Natalii, agentka AXA / Dorota Pasek, właścicielka mieszkania Heleny Barcz / Sumaczowa, matka Kingi
|
6 odcinków
2009 - 2015 |
||
Jan Kochanowski
Leszek, dyrektor liceum / Leszek, dyrektor szkoły / Dyrektor liceum
|
6 odcinków
2012 - 2017 |
||
Dominik Bąk
Czarek Pawlicki / Paweł "Gała" Gałecki / Przywódca kiboli / Ruciński, brat Sławka / Wasiak, stróż / Więzień
|
6 odcinków
2009 - 2020 |
5,5
|
|
Rafał Ostrowski
Lekarz pogotowia / Patolog / Lekarz policyjny
|
6 odcinków
2014 - 2021 |
||
Anna Korzeniecka
/ Barbara Zawadowska / Ludwika Kalicka, przyjaciółka babci Lucyny / Stanisława Karska / Wanda Glinka, matka Brunona / Zofia Laszkowska, pensjonariuszka domu opieki (niewymieniony w czołówce)
|
6 odcinków
2009 - 2019 |
7,0
|
|
Katarzyna Pierścionek
Basia, pielęgniarka / Pielęgniarka / Eliza Ziółkowska, kochanka Szulca
|
6 odcinków
2010 - 2014 |
||
Robert Ostolski
Straganiarz / Marek Kwiatkowski / Rozmówca Walczaka / Sprzedawca jabłek
|
6 odcinków
2009 - 2015 |
5,0
|
|
Andrzej Golejewski
Dozorca w liceum / Grafolog / Henryk "Żółte Światło" Sikora / Malarz remontujący dom Nocula / Sąsiad
|
6 odcinków
2009 - 2015 |
8,0
|
|
Maciej Kubica
Kierowca / / Biznesmen / Jan Brylski / Radziszewski
|
6 odcinków
2010 - 2016 |
||
Roman Bugaj
Bandyta / Henryk Kęsicki / Rysio, człowiek Czarnockiego / Tyczko, bandyta / Waldek, bramkarz w klubie / Zygmunt Bilski, trener, właściciel klubu
|
6 odcinków
2011 - 2022 |
8,0
|
|
Marek Nowakowski
Gospodarz / Ludwik Majcherek / Przechodzień w Warszawie / Sprzedawca samochodów / Starszy pan / Właściciel warsztatu
|
6 odcinków
2014 - 2017 |
||
Marlena Durda
/ Alina Gałka, salowa / Krupowa, sprzątaczka / Malinowska / Pokojówka / Sąsiadka Sawickiej
|
6 odcinków
2011 - 2018 |
||
Adrianna Góralska
Pielęgniarka
|
6 odcinków
2015 - 2016 |
||
Piotr Mazurkiewicz
/ Sklepikarz / Stanisław Machura
|
6 odcinków
2011 - 2015 |
||
Jan Wojtyński
/ Mechanik / Strażnik / Strażnik więzienny
|
6 odcinków
2009 - 2017 |
||
Tomasz Łukaszek
Sprzedawca / Ekspedient / Hurtownik / Klient sklepu jubilerskiego / Sprzedawca staroci
|
6 odcinków
2015 - 2018 |
||
Rafał Olbrychski
Konferansjer / Komentator / Organizator konkursu / Prowadzący spotkanie / Wodzirej
|
6 odcinków
2013 - 2019 |
||
Piotr Brodowski
|
6 odcinków
2015 - 2016 |
||
Anna Falińska
/ Sprzedawczyni / Kwiaciarka
|
6 odcinków
2015 - 2020 |
||
Danuta Zaleszczyk
|
6 odcinków
2016 |
||
Józef Reguła
/ Pijaczek
|
6 odcinków
2015 - 2019 |
||
Paweł Pliszka
/ Antyterrorysta
|
6 odcinków
2014 - 2020 |
||
Paweł Popis
/ Dziennikarz
|
6 odcinków
2016 - 2019 |
||
Andrzej Teodorski
|
6 odcinków
2019 - 2020 |
||
Łukasz Łaniecki
|
6 odcinków
2019 |
||
Katarzyna Maciąg
Martyna Widacka / Grażyna Krupska, właścicielka salonu fryzjerskiego / Martyna Widawska
|
5 odcinków
2017 - 2022 |
||
Tomasz Sapryk
Piotr (lub Jacek) Marzec, właściciel agencji, szef Barbary Nocul / Jacek Marzec / Krzysztof Kornacki, mąż Aldony / Rajmund Grozdek, ojciec Pawła
|
5 odcinków
2012 - 2018 |
7,1
|
|
Elżbieta Jarosik
Bożena Węgierka / Kobieta - świadek / Krystyna Kołek, nauczycielka / Sąsiadka Romantowskich / Zuzanna Maj, restauratorka
|
5 odcinków
2008 - 2021 |
6,6
|
|
Paweł Szczesny
Chwała, biznesmen / Dyrektor Suchan szantażowany przez Bielskiego / Franciszek Bender / Grodzki / Nowaczyk, właściciel kawiarni (niewymieniony w czołówce)
|
5 odcinków
2010 - 2015 |
||
Katarzyna Łukaszyńska
/ Kioskarka / Lipska / Matka Kacpra / Właścicielka kwiaciarni
|
5 odcinków
2009 - 2015 |
||
Mariusz Jakus
Wiktor Dormut, ojciec Adama / Bogdan "Wróbel" Walczak / Roman Zagórski / Zygmunt Kluza
|
5 odcinków
2010 - 2021 |
7,4
|
|
Barbara Jonak
Teresa, fryzjerka / Gabriela Frączek / Patomorfolog / Pracownica spa
|
5 odcinków
2008 - 2016 |
||
Karina Seweryn
Sylwia Chazara, pracownica agencji / Hania / Iwona Toczyńska, współpracownica Golda / Kobieta z kwiatami
|
5 odcinków
2010 - 2018 |
||
Marta Alaborska
Nauczycielka / Dyrektorka szkoły (niewymieniony w czołówce)
|
5 odcinków
2010 - 2014 |
5,0
|
|
Agnieszka Wielgosz
Elżbieta Chlebowska, prokurator / Halina Reszel / Prokurator Elżbieta Chlebowska
|
5 odcinków
2010 - 2016 |
||
Bartłomiej Krat
Drwal / Florian Rafalski / Mechanik / Przemek Jedliński / Wojciech Krupiec, szwagier Krupców, ojciec Jaśka
|
5 odcinków
2009 - 2021 |
||
Jolanta Rzaczkiewicz
/ Ekspedientka / Pacjentka / Pensjonariuszka przytułku / Sponsorka
|
5 odcinków
2010 - 2012 |
||
Artur Krajewski
/ Aktor / Biegacz / Romuald Stępień, ojciec Igora / Zbigniew Chojnacki
|
5 odcinków
2010 - 2018 |
||
Mariusz Luszowski
Karol Niezgoda, dyrektor "Atrium" / Mianowski, mecenas / Norbert Kawecki / Notariusz / Waldemar Ziemek
|
5 odcinków
2010 - 2020 |
7,0
|
|
Rafał Szałajko
Bogdan Topol / Gangster / II reżyser / Lechu, porywacz / Marian Juras, sąsiad Pietrzykowej
|
5 odcinków
2009 - 2017 |
||
Jakub Lasota
Patolog / Lekarz / Lekarz pogotowia / Mężczyzna
|
5 odcinków
2014 - 2023 |
10
|
|
Krzysztof Mateusiak
Klient / Lekarz pogotowia / Oficer ABW / Stoga / Wiesław Wolak, ochroniarz
|
5 odcinków
2012 - 2018 |
||
Małgorzata Lipka
Dyrektorka / Grażyna / Kucharka / Teresa
|
5 odcinków
2014 - 2017 |
6,0
|
|
Jarosław Gruda
Mieszkaniec Sandomierza / Pracownik "Pol-Freszu" / Leon Toczek
|
5 odcinków
2008 - 2016 |
||
Sławomir Głazek
Lekarz / Antykwariusz
|
5 odcinków
2008 - 2016 |
6,0
|
|
Andrzej Baranowski
Florczak / Janosz / Parafianin / Właściciel kawiarni / Zenon, biskup
|
5 odcinków
2011 - 2017 |
6,0
|
|
Jarosław Dziedzic
Kelner / Reporter / Roman Sitek
|
5 odcinków
2013 - 2016 |
||
Weronika Jaskółka
/ Modelka / Olga Kozak / Sekretarka Lipki / Sekretarka w szkole
|
5 odcinków
2013 - 2018 |
||
Michał Kasprzak
Kelner / Barman / Marcin, strażak / Prokopiuk
|
5 odcinków
2010 - 2017 |
||
Wojciech Cygan
Grzybiarz Czesław Grzyb / Henryk Janak / Henryk Janak, sklepikarz / Rafalski / Sprzedawca
|
5 odcinków
2011 - 2018 |
||
Zbigniew Dziduch
Lekarz / Lekarz pogotowia / Stefan, ojciec Ludmiły / Tadeusz Świerczewski / Świadek
|
5 odcinków
2011 - 2019 |
||
Dionizy Drozdowski
/ Mężczyzna / Popielak / Sprzedawca
|
5 odcinków
2013 - 2018 |
||
Piotr Łukawski
Policjant / Mechanik / Ochroniarz w oczyszczalni ścieków
|
5 odcinków
2014 - 2016 |
||
Daniel Dobkowski
|
5 odcinków
2016 - 2017 |
||
Adam Moliński
/ Antyterrorysta
|
5 odcinków
2012 - 2016 |
||
Tadeusz Więsik
|
5 odcinków
2013 |
||
Sławomir Pacek
Remigiusz "Pączek" / Zdzisław Wasylczuk
|
4 odcinki
2018 - 2023 |
7,1
|
|
Artur Janusiak
Komendant Tadeusz Karpiuk / Stefan Rapacki, współwłaściciel "Euro-Oil"
|
4 odcinki
2011 - 2012 |
5,0
|
|
Kamil Szklany
Bolek Śmiały, policjant / Jasiek Jabłoński
|
4 odcinki
2021 - 2023 |
||
Grzegorz Warchoł
Janusz Kobus, piekarz / Marek / Stanisław Gronowski / Sławomir Panak
|
4 odcinki
2009 - 2021 |
7,0
|
|
Karol Lelek
Tomek Szmorąg, policjant / Marek, barman
|
4 odcinki
2022 - 2023 |
||
Krzysztof Stelmaszyk
Roman Bulzacki / Roman Kostrzewa, notariusz / Roman Kudełko, kustosz / Witold Lachman
|
4 odcinki
2009 - 2022 |
7,4
|
|
Monika Kwiatkowska
Joanna Orska / Marta Winiarska / Patrycja Świerc / Renata
|
4 odcinki
2008 - 2015 |
6,9
|
|
Jadwiga Gryn
Dorota Czapa, wspólniczka Leszczyńskiej / Kasjerka banku / Kinga Sumacz / Pracownica Centrum Informacji Turystycznej w Końskich
|
4 odcinki
2010 - 2023 |
7,0
|
|
Piotr Gawron-Jedlikowski
Adam Kwiatkowski / Franek Chłopicki / Kolega Michała / Radek Woźniak
|
4 odcinki
2011 - 2016 |
||
Jakub Ulewicz
/ Edward Kalicki, syn Ludwiki / Roman Płoński, właściciel "Euro-Oil" / Sudecki
|
4 odcinki
2010 - 2019 |
||
Monika Krzywkowska
Celina, matka Karoliny / Elżbieta, właścicielka biura matrymonialnego / Jola / Magda Mirecka, matka Rafała
|
4 odcinki
2012 - 2020 |
6,8
|
|
Katarzyna Bujakiewicz
Aniela Borsuk, przyjaciółka Morusa
|
4 odcinki
2018 - 2021 |
6,7
|
|
Mariusz Drężek
Artur Rakowski / Góral / Jerzy Mrugała, reżyser / Sławek Ruciński
|
4 odcinki
2009 - 2020 |
||
Jasper Sołtysiewicz
Bruno Kukielski / Dorian / Jędrek / Maks Kasprzak
|
4 odcinki
2014 - 2021 |
10
|
|
Waldemar Błaszczyk
Karol Jasiołek / Rafał Miller / Robert Galiński / Właściciel second handu "Nathalie"
|
4 odcinki
2010 - 2021 |
7,0
|
|
Mariusz Ostrowski
Kalisiak, pilot / Tejmur / Teodor Bliniak / Zbigniew Kotoński, syn profesora
|
4 odcinki
2008 - 2018 |
||
Krzysztof Wach
Karwas, aspirant / Mariańczyk / Operator / Robert
|
4 odcinki
2012 - 2020 |
||
Ewa Telega
Krystyna Sobota / Teresa Goryczko, matka Tomka / Wanda Lisowska / Zofia, matka Krystyny
|
4 odcinki
2010 - 2019 |
||
Wojciech Machnicki
Dyrektor banku / Adwokat Nowaka / Mecenas Walecki, adwokat Napierskiego
|
4 odcinki
2009 - 2012 |
6,9
|
|
Arkadiusz Janiczek
Andrzej Rychlik / Janusz Staroń / Jerzy Banaszek / Lucjan Bychawski
|
4 odcinki
2010 - 2022 |
||
Maciej Mikołajczyk
Bruno Tadziak / Karol Nowak / Paweł Karpiuk, brat Marka / Robert Zapora
|
4 odcinki
2009 - 2021 |
6,0
|
|
Tomasz Sobczak
Bartek Skalski, wydawca Dominiki Berger / Bruno / Ojciec Piotrka / Wojciech "Łapa" Liczak
|
4 odcinki
2009 - 2020 |
||
Marek Siudym
Czyrek, tynkarz / Oskar Kurek, jubiler, mąż Marii / Tadeusz Dolniak, były teść Krygierowej / Wróbel, dyrektor Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
4 odcinki
2009 - 2021 |
7,1
|
|
Agnieszka Czekańska
Maria Dormut vel Anna Sokół / Dentystka / Maria Prokop
|
4 odcinki
2013 - 2021 |
||
Mateusz Banasiuk
Filip / Grzegorz Duracz / Igor Kromer / Leszek Olecki, reżyser (niewymieniony w czołówce)
|
4 odcinki
2011 - 2020 |
||
Artur Łodyga
Prokurator / Adwokat Zapory / Marek Podgórski
|
4 odcinki
2011 - 2021 |
||
Wojciech Duryasz
Adwokat / Andrzej Skowroński / Jerzy Majewski / Sędzia
|
4 odcinki
2009 - 2019 |
7,0
|
|
Jerzy Łapiński
Adam / Chowańczak / Emerytowany nauczyciel / Stanisław Luty
|
4 odcinki
2009 - 2016 |
||
Witold Oleksiak
Gros, pracownik Adrianny Grabek / Pajda, człowiek Tęczyńskiego / Pirotechnik / Roman "Bebzon" Wrona
|
4 odcinki
2009 - 2023 |
||
Katarzyna Bargiełowska
Hanna Dolny / Matka / Matka Czarka / Położna
|
4 odcinki
2009 - 2020 |
6,0
|
|
Robert Czebotar
Bogdan Szarek, plastyk / Jan Romantowski, mąż Leny / Mężczyzna w ratuszu / Wiktor Rotman
|
4 odcinki
2008 - 2018 |
||
Czesław Bogdański
Emeryt / Karolak, uczestnik wycieczki / Ksiądz / Pan Włodzimierz, pensjonariusz domu pogodnej starości
|
4 odcinki
2009 - 2018 |
7,0
|
|
Agnieszka Sienkiewicz
Elwira Gawenda, kelnerka / Elwira Gawenda / Kasia
|
4 odcinki
2010 - 2015 |
5,0
|
|
Beata Deskur
/ Klientka w księgarni / Lilit, wdowa po Aramie / Żona Szarka
|
4 odcinki
2008 - 2015 |
||
Henryk Gołębiewski
"Gruby", więzień / Kotek / Michalak / Włóczęga
|
4 odcinki
2009 - 2015 |
7,1
|
|
Edward Sosna
Stasio, mieszkaniec Sandomierza / Mikołaj Kornacki
|
4 odcinki
2009 - 2020 |
||
Barbara Kałużna
Maria / Marzena Jaworska / Recepcjonistka / Stefańska, matka Ani
|
4 odcinki
2008 - 2017 |
6,9
|
|
Jacek Ryś
/ Kierowca / Marek Gaber / Wiesław Gierczak
|
4 odcinki
2011 - 2023 |
||
Julia Kerner
Koleżanka Emilki / Ala / Córka Jabłońskich
|
4 odcinki
2009 - 2011 |
||
Marcin Błaszak
Adam Jakubiec / Igor Rogaś / Jan Dobrucki / Jan Nowak
|
4 odcinki
2009 - 2022 |
3,0
|
|
Jakub Wróblewski
Damian, syn Chińczyka / Marek Cietrzew, syn Anny / Piotrek / Piotrek, kolega Emilki
|
4 odcinki
2010 - 2017 |
9,0
|
|
Zbigniew Kozłowski
Kierowca / Pedagog / Urzędnik / Warchulski
|
4 odcinki
2013 - 2018 |
||
Norbert Rakowski
Dr Marian Halicki / Kom. Zieliński, specjalista ds. narkotyków / Ojciec Julki / Robert Cholewa, syn Jerzego
|
4 odcinki
2009 - 2015 |
6,0
|
|
Arkadiusz Detmer
Ojczym Szarego / Paweł Kraska, zięć Leona / Roman Kaziuk / Waldi
|
4 odcinki
2011 - 2021 |
7,3
|
|
Maria Broniewska
Leokadia / Matka Gienka / Starsza pani / Starsza pani w supermarkecie
|
4 odcinki
2016 - 2017 |
||
Kamil Miondlikowski
Bandyta / Konkubent Krystyny / Rogużka, bandyta / Zbysio, człowiek Czarnockiego
|
4 odcinki
2011 - 2015 |
||
Wojciech Słupiński
Mechanik samochodowy / Marian, mechanik / Strażnik
|
4 odcinki
2009 - 2013 |
||
Ryszard Abraham
/ Mężczyzna / Ratownik medyczny / Warszawiak
|
4 odcinki
2013 - 2017 |
5,0
|
|
Jacek Pluta
Franciszek Borsucki / Mężczyzna w kancelarii Stawickiego / Policjant / Warszawiak (niewymieniony w czołówce)
|
4 odcinki
2009 - 2016 |
||
Mieszko Barglik
Dziennikarz w redakcji / Kierowca / Syn Krajewskiego
|
4 odcinki
2013 - 2016 |
||
Sebastian Stankiewicz
Gienek "Generał" Strachoń, kolega Lucjana / Instruktor nauki jazdy / Pracownik "Unibudu" / Szymon
|
4 odcinki
2011 - 2017 |
6,9
|
|
Kinga Ciesielska
Gospodyni domu Zaremby / Pani Róża, zastępcza gospodyni księdza Mateusza / Róża, gosposia Randy / Wanda Sowa, żona Janusza
|
4 odcinki
2010 - 2021 |
||
Andrzej Oksza-Łapicki
Józef Janicki, sąsiad Badury / Mieszkaniec Sandomierza / Mąż Genowefy / Pracownik muzeum
|
4 odcinki
2011 - 2019 |
||
Jarosław Witaszczyk
Bogdan Florek / Drabik / Jerzy Nowaczyk / Marian Jaźwik
|
4 odcinki
2013 - 2017 |
5,5
|
|
Bartosz Adamczyk
Fotograf / Kolega Lucjana / Nowicki / Sprzedawca zabawek
|
4 odcinki
2013 - 2017 |
4,0
|
|
Norbert Kaczorowski
/ Henryk, strażnik / Jurek, pracownik Kasperka
|
4 odcinki
2009 - 2017 |
10
|
|
Arkadiusz Gołębiowski
/ Ochroniarz / Roman Zawieja, komentator sportowy / Weterynarz
|
4 odcinki
2013 - 2020 |
||
Katarzyna Joda
Dorota / Hanna "Dżessi" Micwa / Irma, fryzjerka / Podopieczna
|
4 odcinki
2014 - 2022 |
||
Jan Kulczycki
Mieszkaniec Sandomierza / Pracownik huty szkła / Wędkarz
|
4 odcinki
2010 - 2012 |
7,0
|
|
Dorota Gorjainow
Lekarka policyjna / Matka Malwiny / Radziszewska / Sprzątaczka Bliniaka
|
4 odcinki
2014 - 2020 |
7,3
|
|
Stanisław Banasiuk
Chirurg / Lekarz / Ordynator / Pracodawca Jeleny, ojciec Filipa
|
4 odcinki
2011 - 2016 |
5,5
|
|
Tomasz Mandes
/ Leszek Grabiński / Oficer CBŚ / Policjant
|
4 odcinki
2010 - 2015 |
||
Bartosz Dziedzic
/ Człowiek Soroki / Piotr Kosma / Śliwa
|
4 odcinki
2008 - 2018 |
||
Jakub Grzegorek
Lekarz / Ordynator
|
4 odcinki
2012 - 2016 |
||
Gabriela Raczyńska
Dziewczynka / Gosia / Hania Kozłowska, córka Magdy i Rafała / Uczennica
|
4 odcinki
2013 - 2018 |
||
Przemysław Puchała
/ Elektryk / Kelner
|
4 odcinki
2015 - 2023 |
||
Eryk Cichowicz
Chłopak / Chłopak przy domu Karoliny / Chłopiec / Jacek Drabik, brat Jarka
|
4 odcinki
2010 - 2013 |
||
Mateusz Kaczmarek
/ Dziennikarz
|
4 odcinki
2011 - 2013 |
||
Wioletta Paluch
|
4 odcinki
2011 |
||
Bartosz Gajda
Dekarz / Kolega Lucjana / Ochroniarz / Parafianin
|
4 odcinki
2013 - 2020 |
||
Anna Gigiel-Biedka
Pielęgniarka / Basia, pielęgniarka
|
4 odcinki
2018 - 2020 |
||
Małgorzata Moskalewicz
Agnieszka, opiekunka Dominika / Agnieszka / Damulka
|
4 odcinki
2014 - 2018 |
||
Marek Pituch
Barman / / Trener aikido (niewymieniony w czołówce)
|
4 odcinki
2010 - 2017 |
||
Sławomir Partyka
/ Dziennikarz / Reporter / Sprzedawca
|
4 odcinki
2018 - 2020 |
||
Beata Cybula
Sprzedawczyni / / Kasjerka w kantorze
|
4 odcinki
2015 - 2016 |
||
Ireneusz Dydliński
Albert Kuźma / Jakubowski / Lekarz / Stefan Gałka
|
4 odcinki
2011 - 2018 |
||
Tomasz Dąbrowski
|
4 odcinki
2014 |
||
Maciej Drewnik
/ Antyterrorysta
|
4 odcinki
2013 - 2020 |
||
Marek Cybuchowski
/ Antyterrorysta
|
4 odcinki
2014 - 2016 |
||
Jacek Marcinowski
|
4 odcinki
2015 |
||
Bartosz Obuchowicz
Darek Wójcicki / Krzysiek Mróz, brat Kasi / Paweł Jakiewicz
|
3 odcinki
2011 - 2015 |
6,9
|
|
Wojciech Brzeziński
Leszek Pietrzyk, mąż Uli / Maksym Stupka / Norbert Kolski
|
3 odcinki
2012 - 2018 |
6,3
|
|
Marian Opania
Roman Guca, stryj Mieczysława / Roman Nocul, stryj Mieczysława
|
3 odcinki
2011 - 2017 |
7,9
|
|
Jerzy Połoński
Posterunkowy Jaszczur / Jaszczur, posterunkowy
|
3 odcinki
2012 |
||
Dariusz Toczek
Andrzej Walenta, komornik / Jan Karpiuk / Wacek
|
3 odcinki
2010 - 2016 |
||
Piotr Trojan
Bartek Majewski / Marcin Ankwicz / Tadzik, pracownik Andrzeja Wolskiego
|
3 odcinki
2011 - 2016 |
||
Sławomir Grzymkowski
Czarek Wondoł / Mikołaj Wolański / Piotr Korzecki
|
3 odcinki
2011 - 2018 |
||
Dariusz Kordek
Andrzej Halny / Dariusz Donat, aktor / Patryk Minkiewicz
|
3 odcinki
2009 - 2016 |
5,3
|
|
Natalia Rybicka
Agata Lisowska / Agnieszka / Klaudia Piątek
|
3 odcinki
2009 - 2020 |
6,8
|
|
Eryk Kulm
Maciej Kocur / Olek Piotrowski / Zbyszek Fabisiak
|
3 odcinki
2013 - 2020 |
7,0
|
|
Sylwia Juszczak-Krawczyk
Beata Kwiatkowska / Iwona Wojdat, dziennikarka, żona Andrzeja / Marta Łuczak
|
3 odcinki
2011 - 2022 |
||
Jowita Budnik
Manuela Krawczyk, opiekunka Wiktora Dormuta / Siostra Paulina / Zuzanna Kabelis, żona Mariana
|
3 odcinki
2012 - 2021 |
7,2
|
|
Mikołaj Roznerski
Grzegorz Bartnik / Jarek / Walery, ksiądz
|
3 odcinki
2010 - 2020 |
6,9
|
|
Joanna Kuberska
Monika Drzazga, saksofonistka
|
3 odcinki
2021 - 2022 |
6,0
|
|
Anna Cieślak
Emilia Krupa / Magdalena Kozłowska / Wanda Rzemyk
|
3 odcinki
2013 - 2021 |
6,8
|
|
Piotr Borowski
Adam Witko / Konstantin Deleanu / Raszid Ahir
|
3 odcinki
2009 - 2019 |
||
Dariusz Wnuk
Eryk Bednarski, chłopak Agaty / Eryk, mąż Marzeny / Grzegorz Kowal, dziennikarz
|
3 odcinki
2010 - 2016 |
7,0
|
|
Ewa Gorzelak
Anna Jawor / Danka Rowecka, matka Daniela / Patrycja, siostra Aleksandra
|
3 odcinki
2009 - 2019 |
6,6
|
|
Elżbieta Romanowska
Anna, narzeczona Paszyńskiego / Marta Góralska, żona Wiktora / Sylwia Śliwiak
|
3 odcinki
2009 - 2016 |
6,8
|
|
Paulina Gałązka
/ Magda / Mariola Walenta, żona Andrzeja
|
3 odcinki
2010 - 2019 |
6,7
|
|
Weronika Humaj
Małgorzata Wrońska / Julka
|
3 odcinki
2015 - 2018 |
||
Jerzy Schejbal
Dr Greń, właściciel spa / Jeremi Rokitnowski / Ryszard Tokarski, aktor
|
3 odcinki
2010 - 2020 |
||
Krzysztof Janczar
Aleksander Stawicki, mecenas / Ksawery Makart / Ryszard Badura
|
3 odcinki
2009 - 2019 |
7,2
|
|
Michał Sitarski
Jędrzej Bukowski / Olgierd, pracownik Adrianny Grabek / Wojciech Pilski, detektyw
|
3 odcinki
2011 - 2017 |
||
Katarzyna Ankudowicz
Celina Kaziuk, żona Romana / Jagoda Iwanicka, żona Jarka / Krystyna Bednarz, narzeczona Rucińskiego
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
||
Aleksandra Justa
Elżbieta, córka Franciszka / Siostra Anna / Siostra Leokadia
|
3 odcinki
2012 - 2017 |
||
Łukasz Konopka
Aleksander Leski, narzeczony Pauliny / Maciej Berger, mąż Dominiki / Marcin Bednarek
|
3 odcinki
2009 - 2020 |
||
Rafał Zawierucha
/ Andrzej Kochanek, akwizytor / Robert Makowiecki, świadek
|
3 odcinki
2011 - 2016 |
6,8
|
|
Katarzyna Herman
Lewandowska / Magda Stachowiak, przyjaciółka Kobylickiej / Nina Olszyńska
|
3 odcinki
2010 - 2020 |
6,1
|
|
Piotr Szwedes
Kęcik, kucharz / Młodszy inspektor Ludwik Wrona / Łukasz Raczek, właściciel hotelu
|
3 odcinki
2010 - 2017 |
||
Krzysztof Bień
Bogdan Nalberczak, emerytowany nauczyciel fizyki, ojciec Anity / Cezary Noszczyk / Konserwator
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
6,0
|
|
Bogusław Kudłek
Adam Grabek, wspólnik Strąka / Bogdan Rudziej / Makuch, siostrzeniec Alicji, organizator wycieczki
|
3 odcinki
2009 - 2023 |
||
Karolina Piechota
Ela Rozwałka / Maria "Miriam" Maciaszek / Sylwia Bukowska, nauczycielka
|
3 odcinki
2009 - 2018 |
||
Leszek Zduń
Marcin Bukowski, ojciec Sandry / Mirek Fronczak, nauczyciel historii / Radek Górski
|
3 odcinki
2010 - 2015 |
6,8
|
|
Andrzej Deskur
Dr Wiesław Nowak / Krystian / Marek Sandecki, pisarz
|
3 odcinki
2008 - 2016 |
||
Adam Woronowicz
Jerzy Mirecki, ojciec Rafała / Jerzy Stefański, ojciec Ani / Ludwik Mieszko, ojciec Jarka
|
3 odcinki
2008 - 2017 |
7,1
|
|
Marcin Rogacewicz
Asystent Mandaryńskiego / Marek Matusiak / Łukasz Wolski
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
6,9
|
|
Kamil Mróz
Daniel Klimczak / Dominik / Marian Żwirczak, drwal
|
3 odcinki
2012 - 2023 |
6,0
|
|
Zofia Czerwińska
Mieszkanka Sandomierza / Ciotka Wodlewskiego
|
3 odcinki
2009 - 2010 |
7,2
|
|
Mieczysław Morański
Józef Zielonka / Kieszonkowiec / Maszynista
|
3 odcinki
2010 - 2016 |
||
Stefan Popkowski
Diler / Patryk Nowaczyk, policjant / Policjant drogówki
|
3 odcinki
2008 - 2011 |
6,0
|
|
Marcin Kwaśny
Andrzej Bednarek, mąż Pauliny / Marcin Dolny, właściciel hotelu / Łukasz Barański, syn Jerzego
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
7,0
|
|
Monika Pikuła
Anna Rokitnowska, żona Filipa / Eliza Górka / Laura Dobosz, była żona Bogdana
|
3 odcinki
2013 - 2023 |
||
Beata Schimscheiner
Nalberczakowa / Pani Ania / Urszula Morawska, była właścicielka "Euro-Oil"
|
3 odcinki
2011 - 2014 |
||
Joanna Sydor
Alicja / Maria / Teresa Norska
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
||
Delfina Wilkońska
Beata Pawlak, córka Wiesława / Majka Rączy / Majka Rączy, kuzynka "Pluskwy"
|
3 odcinki
2010 - 2017 |
||
Lech Dyblik
Granowski / Józef / Więzień - malarz
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
6,9
|
|
Artur Dziurman
Janusz Dąbrowski, były mąż Brygidy / Jerzy Wichary / Napierski
|
3 odcinki
2009 - 2013 |
7,2
|
|
Wojciech Skibiński
Buciak / Józef, dziadek Patryka / Nowak
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
||
Maciej Wilewski
Mirek Fabisiak / Olgierd Smolik / Stasiak
|
3 odcinki
2010 - 2016 |
||
Rafał Kosiński
Kasjer / Oficer Straży Granicznej / Tajniak
|
3 odcinki
2012 - 2016 |
||
Katarzyna Romańczuk
Kobieta / Regina / Urszula Nowacka, salowa
|
3 odcinki
2010 - 2023 |
||
Anna Smołowik
Alicja Kubus / Beata Fiszer / Beata Jaworska, znajoma Rozena
|
3 odcinki
2012 - 2015 |
6,6
|
|
Janusz Chabior
Kolarczyk / Lenar / Marian
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
7,7
|
|
Tomasz Kozłowicz
Adam Chojnacki, ojciec Julii / Florian Zieliński / Galica, właściciel biura matrymonialnego
|
3 odcinki
2010 - 2018 |
||
Piotr Nowak
Działacz pierwszoligowego klubu / Jacek Tomasik / Mecenas Zygmunt Wieczorek, ojciec Fabiana
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
||
Jacek Kopczyński
Konrad Milo / Oskar Cichosz / Tomasz Kasperek, syn Stefana
|
3 odcinki
2015 - 2020 |
7,1
|
|
Grażyna Zielińska
Ciechanowa / Jadwiga, salowa / Siostra furtianka Leokadia
|
3 odcinki
2009 - 2018 |
7,1
|
|
Mariusz Zaniewski
Maciej Parys, partner Grażyny Krupskiej / Patryk Zawadzki, choreograf / Łukasz Pietuszko
|
3 odcinki
2011 - 2023 |
7,5
|
|
Anna Rusiecka
Dziennikarka / Paulina Rylska / Łucja
|
3 odcinki
2010 - 2020 |
||
Piotr Ligienza
Andrzej / Maciej Gajewski, pielęgniarz w domu pogodnej starości / Wojtek
|
3 odcinki
2010 - 2016 |
6,9
|
|
Katarzyna Jamróz
Janka Stankiewicz / Nauczycielka / Teresa
|
3 odcinki
2008 - 2021 |
||
Anna Grycewicz
Prokurator / Helena Barcz
|
3 odcinki
2010 - 2014 |
||
Halina Chmielarz
/ Aldona Kryza / Kustoszka
|
3 odcinki
2012 - 2023 |
5,0
|
|
Olga Omeljaniec
Dziewczyna / Fryzjerka / Gosia Barańska
|
3 odcinki
2012 - 2015 |
1,0
|
|
Michał Barczak
Kamil / Lech Roszczyński / Patryk
|
3 odcinki
2015 - 2020 |
||
Agnieszka Kawiorska
Ewa Kasperek, żona Tomasza / Gosia, sekretarka i kochanka Napierskiego / Grażyna Wieczorek, narzeczona Andrzeja Łazarka
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
7,1
|
|
Sylwia Wysocka
Mira Nowaczek, matka Heleny Krawicz, była żona Pękala / Mrozowa, matka Kasi i Krzyśka / Radoszowa, matka Pauliny
|
3 odcinki
2011 - 2016 |
7,3
|
|
Ewa Wencel
Jarecka, matka Konrada / Małgorzata, była teściowa Błaszczaka / Pankowa
|
3 odcinki
2012 - 2022 |
6,9
|
|
Stefan Knothe
Sędzia / Skotnicki, mecenas (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2009 - 2011 |
||
Remigiusz Jankowski
Pomocnik Granowskiego / Zbyszek Barański, brat Gosi / Złodziej
|
3 odcinki
2012 - 2021 |
6,0
|
|
Klaudia Halejcio
Dziewczyna w solarium Marioli / Magda Fidecka / Mariola
|
3 odcinki
2009 - 2018 |
||
Damian Kret
Czarek / Robert / Zawodnik Orkana
|
3 odcinki
2014 - 2020 |
8,0
|
|
Piotr Siejka
Andrzej Szulc / Józef Walczak / Rogalski
|
3 odcinki
2009 - 2014 |
||
Karol Stępkowski
Jubiler / Zagrodzki
|
3 odcinki
2009 - 2012 |
||
Grzegorz Małecki
Horacy Jabłoński / Jerzy Kawka / Marcin Czyżewski, wspólnik Bielskiego
|
3 odcinki
2008 - 2014 |
7,2
|
|
Artur Kocięcki
Dyrektor banku / Jerzy Brzozowski / Krystian Sawicki
|
3 odcinki
2011 - 2018 |
||
Kazimierz Mazur
Marcin Witczak, współwłaściciel szkoły nauki jazdy, syn Bogdana / Paweł / Pracownik Klubu Wspinaczkowego
|
3 odcinki
2009 - 2018 |
||
Paulina Chruściel
Iwona / Jolanta Bielska, nauczycielka / Karolina Wińska, asystentka Jaskota
|
3 odcinki
2010 - 2019 |
||
Zbigniew Stryj
Podinspektor Dariusz Mazurek / Tadeusz Sławkowski, ojciec Jarka / Włodzimierz Janota, ojciec Bogdana
|
3 odcinki
2014 - 2020 |
6,0
|
|
Joanna Orleańska
Jagoda Michalska, koleżanka Justyny / Lidia Tokarska, była żona Ryszarda / Olga Konarska
|
3 odcinki
2012 - 2020 |
6,9
|
|
Kazimierz Mazur
/ Jarek Sławkowski / Nogaj, ojciec Joanny
|
3 odcinki
2010 - 2014 |
||
Stanisław Penksyk
Henryk Mituła / Mężczyzna szantażowany przez Bielskiego / Wróbel, ojciec Agaty
|
3 odcinki
2010 - 2012 |
6,0
|
|
Michał Lesień
Jan Kurek / Leszek Mróz / Paweł Adamiec
|
3 odcinki
2009 - 2014 |
6,8
|
|
Zbigniew Suszyński
Bogusław Kłodnicki / Grzegorz Jaworek / Pawlicki, właściciel "Vistula Beach"
|
3 odcinki
2013 - 2018 |
7,3
|
|
Marek Kasprzyk
Arkadiusz Łopuch, stróż w pałacu Rokitnowskich / Bogdan Celej, mąż Róży / Krzysztof Nowak
|
3 odcinki
2009 - 2016 |
||
Maciej Makowski
Oskar Kryński, aktor / Rafał Witkowski, jubiler / Roman Zawidzki
|
3 odcinki
2010 - 2022 |
7,0
|
|
Magdalena Celówna-Janikowska
Gospodyni Noszczyka / Maria Maszewik / Matka Krystiana Sawickiego
|
3 odcinki
2009 - 2023 |
5,0
|
|
Robert Koszucki
Jarek / Radosław Strąk / Waldemar Moroszko
|
3 odcinki
2013 - 2023 |
6,8
|
|
Mateusz Mikołajczyk
/ Andrzej Szkolnicki / Barman w hotelu
|
3 odcinki
2011 - 2014 |
||
Paweł Marczuk
"Junior" / Janek Brodzki / Kolega Michała
|
3 odcinki
2012 - 2023 |
||
Tomasz Dedek
Ludwik Wolski, "narzeczony" Anny Dziubak / Ryszard Dworski / Sadowski, wspólnik Lipskiego
|
3 odcinki
2009 - 2018 |
7,2
|
|
Maria Maj
Florczakowa / Hanna Jaroszowa / Maria Zykun, matka Wojtka, Marka i Franka
|
3 odcinki
2013 - 2018 |
||
January Brunov
Dyrektor domu pogodnej starości / Komar / Trener
|
3 odcinki
2009 - 2016 |
||
Radosław Pazura
Grzegorz Widacki, były mąż Martyny / Orski, mąż Joanny / Ryszard Janicki
|
3 odcinki
2008 - 2022 |
6,9
|
|
Jacek Bursztynowicz
Jan Karaś, dyrektor finansowy fabryki w Ćmielowie / Mecenas Rozwenc / Norbert Górski, ojciec Anny
|
3 odcinki
2011 - 2018 |
||
Adam Krawczuk
Budowlaniec / Paweł Romkowski, mąż Klary / Seweryn
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
6,0
|
|
Agnieszka Michalska
Psycholog / Teresa Świerczewska / Więzienny psycholog
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
7,0
|
|
Adam Dzienis
Andrzej Janiak, właściciel laboratorium analiz lekarskich / Bartosz Irzykowski / Zbigniew Pietruski, reżyser
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
7,0
|
|
Maria Kowalik
Kobieta / Maria Jaskot / Właścicielka antykwariatu
|
3 odcinki
2010 - 2018 |
||
Grzegorz Kulikowski
Józef, leśniczy / Leśniczy
|
3 odcinki
2011 - 2017 |
||
Agata Załęcka
Ewa, współpracowniczka Galicy / Marzena, dziewczyna Wierzbickiego / Striptizerka Diana
|
3 odcinki
2010 - 2017 |
||
Marcin Sztabiński
Paweł Kulig / Rysiek Jarecki / Walczak, policjant
|
3 odcinki
2012 - 2021 |
||
Patrycja Soliman
Eliza Jarecka / Ewa Czajka / Gajana Papazjan
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
7,2
|
|
Waldemar Czyszak
Adamek / August Ciechan / Józef Zielak
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
6,0
|
|
Ryszard Chlebuś
Marcin, ksiądz / Pracownik mleczarni / Sąsiad Anety Czajki
|
3 odcinki
2009 - 2019 |
||
Joanna Jeżewska
Dorota Dobrowolska / Halina Zadurska, matka Wojtka / Iza Jabłońska
|
3 odcinki
2009 - 2014 |
||
Arkadiusz Brykalski
/ Lekarz / Lekarz pogotowia
|
3 odcinki
2010 - 2011 |
||
Maciej Brzoska
Jakub / Maciej Kopiec, mąż Wioli / Roman, recepcjonista
|
3 odcinki
2010 - 2023 |
6,0
|
|
Justyna Kapuścińska
/ Pracownica AXA
|
3 odcinki
2011 - 2013 |
||
Dawid Pokusa
Rafał / Jarek Maryś
|
3 odcinki
2013 - 2023 |
||
Grzegorz Kowalczyk
Mężczyzna z psem / Roman "Sowa" Wolski / Rysiek, żołnierz Łuczaka
|
3 odcinki
2010 - 2023 |
6,5
|
|
Ewa Szykulska
Chojnowska / Henryka, babcia Gai i Darka / Jadwiga Balińska
|
3 odcinki
2009 - 2017 |
7,0
|
|
Joanna Sienkiewicz
Celina Grodzka, psychoterapeutka / Dr Katarzyna Lewandowska / Fizykoterapeutka
|
3 odcinki
2009 - 2014 |
||
Andrzej Hausner
Mariusz Wilczyński, redaktor naczelny "Śladu" / Rehabilitant w "Złotym Jabłku" / Walczak, detektyw
|
3 odcinki
2009 - 2022 |
6,0
|
|
Tomasz Borkowski
Darek / Franciszek Ciszewski / Roman, barman
|
3 odcinki
2011 - 2017 |
7,0
|
|
Dawid Zawadzki
Henryk Sławkowski, brat Tadeusza / Tomasz Gabryś / Właściciel Brutusa
|
3 odcinki
2011 - 2016 |
||
Krzysztof Radkowski
Gajownik, eurodeputowany / Kolega / Lekarz
|
3 odcinki
2011 - 2017 |
||
Karol Bagiński
/ Asystent Tomasza / Fotograf
|
3 odcinki
2010 - 2014 |
||
Adrian Budakow
Kibic / Krystian / Marcin, asesor prokuratorski
|
3 odcinki
2011 - 2016 |
||
Maja Pankiewicz
Karola Waga / Karola
|
3 odcinki
2019 - 2022 |
||
Wojciech Majchrzak
Marek Lewandowski / Mirosław Wolak, detektyw, wspólnik Jawora / Tadeusz Jaskot
|
3 odcinki
2010 - 2017 |
5,0
|
|
Danuta Borsuk
Pielęgniarka / Salowa / Żona więźnia - malarza
|
3 odcinki
2009 - 2016 |
6,0
|
|
Agata Rzeszewska
Janina Maciaszek, matka "Miriam" / Matka Damiana / Właścicielka sklepu
|
3 odcinki
2009 - 2018 |
5,5
|
|
Roksana Krzemińska
Barmanka / Kobieta / Malika Sadiru
|
3 odcinki
2010 - 2018 |
||
Przemysław Glapiński
Lekarz / Lekarz na weselu / Stefan, nauczyciel
|
3 odcinki
2014 - 2023 |
||
Marta Gortych
Lekarka policyjna / Lekarka
|
3 odcinki
2015 - 2016 |
||
Aleksander Mikołajczak
Dyrektor biegu / Józef Górski, ojciec Karoliny / Wasilewski, ojciec Jacka
|
3 odcinki
2009 - 2013 |
||
Mirosław Haniszewski
Jerzy Małecki "Pingwin" / Marcin Denel / Policjant w Opatowie
|
3 odcinki
2010 - 2017 |
7,0
|
|
Magdalena Gnatowska
Maria, pielęgniarka oddziałowa / Maria, pielęgniarka odziałowa / Pielęgniarka
|
3 odcinki
2008 - 2012 |
3,0
|
|
Gizella Bortel
Mama Piotrka / Matka Damiana / Mrozowa
|
3 odcinki
2013 - 2016 |
6,0
|
|
Amelia Radecka
Mama Mai / Sekretarka Barańskiego / Wiola Kopiec
|
3 odcinki
2009 - 2023 |
||
Daniel Szczypa
Bartek Musiał / Kumpel "Kulawego" / Nauczyciel wf
|
3 odcinki
2013 - 2019 |
||
Magdalena Waligórska
Ewelina Boler, prezenterka / Joanna Czarnocka, kochanka Szarguta / Kobieta okradająca Możejkę
|
3 odcinki
2009 - 2020 |
||
Dorota Bierkowska
Doktorowa Jaskulska / Izabela Kowalska / Pracownica Banku Pocztowego
|
3 odcinki
2011 - 2019 |
6,9
|
|
Monika Szalaty
Adamska, szefowa fundacji "Objąć Ramieniem" / Barbara Płońska, żona Romana / Psycholog
|
3 odcinki
2011 - 2021 |
||
Dariusz Wieteska
Barman / Leszek Topol / Przechodzień
|
3 odcinki
2014 - 2016 |
||
Jacek Kałucki
Koryciński / Marek Szkutnik, szef Zbigniewa Kotońskiego / Przechodzień
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
||
Hanna Kochańska
Irena Wajszczukowa / Kobieta / Urszula
|
3 odcinki
2013 - 2015 |
||
Zbigniew Paterak
Janiak, strażnik / Ojciec Kwiatkowskiego / Rusznikarz
|
3 odcinki
2009 - 2012 |
7,0
|
|
Wojciech Michalak
Dziennikarz / Pracownik supermarketu / Robert Borzęcki, brat Marcina
|
3 odcinki
2013 - 2016 |
||
Kamil Przystał
/ Filip
|
3 odcinki
2010 - 2014 |
||
Filip Opania
Dresiarz / Diler
|
3 odcinki
2015 |
||
Sławomir Zapała
Bartosz, kelner / Kelner / Pracownik fabryki obuwia
|
3 odcinki
2009 - 2012 |
||
Sylwia Karczmarczyk
Bibliotekarka / Recepcjonistka w gabinecie Witza / Recepcjonistka w spa
|
3 odcinki
2013 - 2014 |
||
Krzysztof Konrad
Berent, ojciec Alka / Jan Migas, pracownik firmy Jarosza / Pracownik agencji ochrony
|
3 odcinki
2013 - 2019 |
||
Artur Gotz
Dziennikarz / Narzeczony Sandry / Wojciech Słomka, dziennikarz "Głosu Sandomierza"
|
3 odcinki
2010 - 2019 |
||
Izabela Dąbrowska
Jadwiga Pope / Jadwiga, gospodyni Szorskiego / Sprzątaczka Rozena
|
3 odcinki
2009 - 2014 |
7,1
|
|
Elżbieta Kolendowicz
|
3 odcinki
2011 - 2013 |
||
Maciej Winkler
Arkadiusz Rybik, wuj Cichego / Norbert "Pedro" Kiszka / Perełka
|
3 odcinki
2011 - 2018 |
||
Stanisław Pąk
Bogdan Fabisiak / Właściciel osła / Złodziej (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2009 - 2012 |
3,0
|
|
Magdalena Glapińska
Anna / Matka Janka / Pracownica sklepu
|
3 odcinki
2015 - 2017 |
||
Bartosz Głogowski
"Dycha", paser / Burmistrz Sandomierza / Świadek
|
3 odcinki
2009 - 2021 |
7,0
|
|
Jacek Długosz
/ Bezdomny
|
3 odcinki
2012 - 2013 |
||
Maciej Małysa
/ Biznesman / Bogdan Pięta
|
3 odcinki
2012 - 2018 |
||
Marzena Gryzińska-Czura
Matka Patrycji / Opiekunka obozu / Pracownica sklepu
|
3 odcinki
2014 - 2020 |
||
Olga Miłaszewska
Majcherkowa / Michalina / Sprzątaczka
|
3 odcinki
2015 - 2017 |
||
Sebastian Grek
Andrzej Żakiewicz / Ekspert / Kierownik supermarketu (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2009 - 2015 |
5,0
|
|
Klaudia Łepecka
Patrycja
|
3 odcinki
2009 |
||
Grzegorz Jurek
/ Kierowca ABW / Klient
|
3 odcinki
2012 - 2016 |
||
Karolina Jóźwiak
Alicja Kaparska / Kobieta w kościele / Sąsiadka Wandy Rzemyk
|
3 odcinki
2009 - 2022 |
||
Adrian Wajda
Jędraszko, mecenas / Klient / Klient w barze
|
3 odcinki
2012 - 2022 |
||
Tomasz Ignaczak
" Kmdt Mojito" / Kolega / Taksówkarz
|
3 odcinki
2012 - 2022 |
||
Wojciech Andrzejuk
Kierowca busa / Mieczysław Kosik, kierowca ciężarówki / Właściciel klubu
|
3 odcinki
2017 - 2020 |
||
Michał Ochocki
/ Marek / Pracownik firmy przeprowadzkowej
|
3 odcinki
2016 - 2019 |
||
Ewa Trochim
Gospodyni / Kasjerka / Pani Maria
|
3 odcinki
2013 - 2023 |
||
Roch Siemianowski
"Obcęgi Prawdy" / Prowadzący zawody strzeleckie / Waldemar Madejski, ojciec Rafała
|
3 odcinki
2012 - 2019 |
7,5
|
|
Andrzej Konopka
Lekarz policyjny / Marian Bruzda, właściciel domu opieki / Zbigniew Kubisz
|
3 odcinki
2010 - 2014 |
6,5
|
|
Krzysztof Łobodziński
/ Asystent antykwariusza / Mężczyzna
|
3 odcinki
2013 - 2018 |
||
Bartosz Kopeć
/ Agent nieruchomości / Konwojent
|
3 odcinki
2010 - 2016 |
||
Łukasz Nowicki
/ Damian Tarkowski / Karol, menadżer
|
3 odcinki
2012 - 2016 |
6,7
|
|
Piotr Grabowski
Andrzej Grodzki, windykator / Mężczyzna pilnujący dziewczynek / Popielak
|
3 odcinki
2010 - 2017 |
6,0
|
|
Bogumiła Ilczuk
Agnieszka Karwowska, restauratorka / Janoszowa / Klientka
|
3 odcinki
2013 - 2014 |
||
Andrzej Blumenfeld
Cyprian Śmieszkowski / Cyprian Śmieszkowski, wydawca / Emil Grabski, konserwator
|
3 odcinki
2012 - 2014 |
6,9
|
|
Hubert Wiatrowski
Antek / Maks
|
3 odcinki
2014 - 2015 |
||
Piotr Rzymyszkiewicz
Heniek / Kasjer / Świadek potrącenia Grażyny
|
3 odcinki
2013 - 2017 |
||
Tomasz Domagała
/ Adwokat / Instruktor judo
|
3 odcinki
2011 - 2016 |
||
Karolina Muszalak
Jarecka / Matka Jurka
|
3 odcinki
2013 - 2014 |
||
Dariusz Klimek
Grzegorz Ochojski, ojciec Filipa / Ojciec na zebraniu / Ryszard Bielski, kierownik hotelu
|
3 odcinki
2010 - 2020 |
||
Piotr Kieraga
Dyrektor domu kultury / Igor / Krupier
|
3 odcinki
2011 - 2021 |
||
Karina Węgiełek
Recepcjonistka / Pracownica supermarketu
|
3 odcinki
2015 - 2016 |
||
Marcin Zarzeczny
Kuchcik / Sprzedawca na bazarku / Zdzisław Fazenda
|
3 odcinki
2015 - 2021 |
||
Grzegorz Stolarski
/ Chłopak na rynku
|
3 odcinki
2009 - 2014 |
||
Krzysztof Jaworek
/ Klient klubu / Technik
|
3 odcinki
2016 - 2020 |
||
Kamila Kędziora
Kosmetyczka / Recepcjonistka w hotelu / Reporterka
|
3 odcinki
2018 - 2020 |
||
Paweł Trzciński
/ Kuchcik
|
3 odcinki
2017 - 2018 |
||
Marcin Juchniewicz
/ Roman / Zielna, człowiek Korka
|
3 odcinki
2010 - 2018 |
||
Michał Olejnik
/ Taksówkarz
|
3 odcinki
2017 - 2020 |
||
Mariusz Banaszak
/ Chłopak na rynku / Dresiarz
|
3 odcinki
2009 - 2010 |
||
Jakub Świderski
Bednarek, oficer CBŚ / Funkcjonariusz CBŚ / Hulaka
|
3 odcinki
2014 - 2015 |
4,0
|
|
Tomasz Piątkowski
Policjant /
|
3 odcinki
2016 |
||
Robert Błoński
Agent AXA /
|
3 odcinki
2013 - 2018 |
6,0
|
|
Ada Cyndler
/ Mieszkanka Milczan / kobieta
|
3 odcinki
2015 - 2019 |
||
Michał Kruk
Dziennikarz / (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2009 - 2011 |
||
Konrad Rydlewski
/ Robert Kawęcki, brat Ani
|
3 odcinki
2010 - 2013 |
||
Kamil Paczkowski
|
3 odcinki
2018 |
||
Agnieszka Gałęziowska
|
3 odcinki
2015 - 2017 |
||
Bartłomiej Sas
|
3 odcinki
2016 |
||
Damian Bachowski
|
3 odcinki
2016 - 2017 |
||
Marcin Kielar Cybuchowski
Antyterrorysta /
|
3 odcinki
2014 |
||
Krzysztof Ciborowski
|
3 odcinki
2013 - 2014 |
||
Adam Cywka
Krzysztof Jasło / Marek
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
7,0
|
|
Anna Piróg
Dorota, pracownica banku / Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2009 - 2012 |
5,3
|
|
Natalia Lesz
Paulina Radosz / Weronika Grabska
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
||
Angelika Kurowska
Agnieszka Borowik, bratanica Natalii
|
2 odcinki
2014 - 2015 |
||
Marta Chyczewska
Gosia Skowrońska / Julia Chojnacka
|
2 odcinki
2012 - 2018 |
||
Antoni Pawlicki
Julian Dębski, pianista / Marcin Górski
|
2 odcinki
2011 - 2016 |
7,5
|
|
Maria Niklińska
Julia Białas / Maryna Bukowska
|
2 odcinki
2009 - 2012 |
||
Michał Malinowski
Andrzej Schiller, brat Wojciecha / Jędrek
|
2 odcinki
2010 - 2019 |
10
|
|
Edyta Herbuś
Ilona, choreografka / Ula Pietrzyk
|
2 odcinki
2011 - 2018 |
6,3
|
|
Magdalena Lamparska
Anka / Bożena, bratanica księdza Jacka
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
6,4
|
|
Marek Richter
Inspektor policji / Zygmunt Strąk, właściciel wytwórni wody źródlanej
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
6,0
|
|
Krzysztof Piątkowski
Kacper / Uli Schramm
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
||
Antoni Królikowski
Antek Dziak / Wojtek Zadurski
|
2 odcinki
2010 - 2011 |
7,1
|
|
Aleksander Maliszewski
Andrej Stupka, syn Maksyma / Staś Konarski
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
||
Jan Wieczorkowski
Paszyński / Piotr Borkowski
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
7,0
|
|
Michał Włodarczyk
Igor Stępień / Michał Wolski
|
2 odcinki
2015 - 2018 |
6,4
|
|
Michał Lewandowski
Błażej Bastyga / Dyrektor muzeum
|
2 odcinki
2017 - 2022 |
||
Aleksandra Konieczna
Klara Styś / Sławkowska, matka Jarka
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
6,7
|
|
Andrzej Krucz
Andrzej Krystek, mąż Elżbiety / Włodzimierz Chrobak, właściciel drukarni
|
2 odcinki
2011 - 2018 |
||
Krzysztof Czeczot
Andrzej Wojdat / Paweł Kotoński, syn profesora
|
2 odcinki
2012 - 2022 |
6,8
|
|
Aleksandra Nieśpielak
Olga Bilska / Weronika
|
2 odcinki
2009 - 2012 |
8,0
|
|
Sylwia Gliwa
Daniela / Jolanta Danielska, przełożona Śliwińskiej
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
7,2
|
|
Tadeusz Chudecki
Janusz Wejchert / Ludwik, biskup
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Michał Czernecki
Robert Sekinda / Wojtek Jasiak
|
2 odcinki
2009 - 2015 |
6,7
|
|
Igor Michalski
Jakub Pękal / Sawicki, pracownik Galińskiego
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
||
Jolanta Juszkiewicz
Helena, narzeczona Wiesława / Markowska, matka Adriana
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
||
Józef Pawłowski
Marcin Pęk, syn Władysława / Paweł, były chłopak Wiktorii
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
||
Piotr Cyrwus
Andrzej Kozak / Wiesław Pawlak
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
6,1
|
|
Magdalena Warzecha
Alina Napierska / Elżbieta Krystek
|
2 odcinki
2009 - 2018 |
||
Magdalena Czerwińska
Aldona Kornacka / Dorota Malicka, modystka
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
6,9
|
|
Marcin Czarnik
Andrzej, chłopak Anity / Marcin Piasecki
|
2 odcinki
2009 - 2012 |
||
Mariusz Bonaszewski
Paweł Styś / Tomasz Zaremba, aktor
|
2 odcinki
2011 - 2017 |
7,2
|
|
Adam Nawojczyk
Eryk Janas / Robert Gryń, szef kampanii wyborczej Joanny Majewskiej
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
||
Marta Ścisłowicz
Blanka Jung / Monika Helska, córka Eugeniusza
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
6,8
|
|
Karolina Gorczyca
Inka Adamus, żona Marka / Magda Czuma
|
2 odcinki
2013 - 2023 |
6,8
|
|
Milena Suszyńska
Gosia / Monika Kulig
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
||
Olga Kalicka
Monika / Wiktoria Kozakiewicz
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Władysław Kowalski
Henryk Tworowski, archeolog / Wacław Łazarek, stryj Andrzeja
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
7,2
|
|
Piotr Zelt
Romiński, ojciec Michała / Tomasz Walewski
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
6,8
|
|
Bronisław Wrocławski
Paweł Węgrzyniak, prezes klubu sportowego / Piotr Węgrzyniak, brat bliźniak Pawła / Surma vel Buciaruk
|
2 odcinki
2009 - 2018 |
6,3
|
|
Paweł Królikowski
Balcer / Leszek Zadurski, ojciec Wojtka (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2011 - 2013 |
7,5
|
|
Marcin Janos Krawczyk
Krzysztof Opoka, operator / Roman Drawski
|
2 odcinki
2012 - 2018 |
||
Weronika Książkiewicz
Izabela Janiszewska / Mariola Bogucka
|
2 odcinki
2009 - 2012 |
6,5
|
|
Sambor Czarnota
Filip Rokitnowski, syn Jeremiego / Łukasz Kołtun vel Jaworski
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
7,3
|
|
Michał Żurawski
Dymitr Dadajew / Jerzy Rozwadowski
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
6,9
|
|
Ludmiła Witkowska
Irina / Jelena Romanienko
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
||
Małgorzata Mikołajczak
Aneta Felińska / Sandra Maj
|
2 odcinki
2017 - 2022 |
||
Małgorzata Rożniatowska
Maria, kuzynka Aldony Kornackiej / Wąsowa
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
6,7
|
|
Olgierd Łukaszewicz
Antykwariusz / Stanisław Wilk
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
7,2
|
|
Olga Frycz
Agata Madera, córka Czesława / Alina
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
6,4
|
|
Leszek Piskorz
Dr Aleksander Korzecki, ojciec Piotra i Roberta / Prof. Rudkiewicz
|
2 odcinki
2008 - 2018 |
6,5
|
|
Marcin Tyrol
Por. Ryszard Szkudlarek / Zakonnik
|
2 odcinki
2009 - 2013 |
||
Agnieszka Doczyńska
Zosia Nocul, córka Mieczysława
|
2 odcinki
2020 - 2022 |
||
Magdalena Pociecha
Karolina, przyjaciółka Wiktorii / Magda
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
||
Kamil Czarnecki
Jacek Janiak / Wiktor Gomez, tancerz
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
||
Agnieszka Wagner
Prof. Krystyna Dolny / Renata Burzyńska
|
2 odcinki
2013 - 2015 |
7,6
|
|
Tomasz Gęsikowski
Bolesław Rydz / Pawelec
|
2 odcinki
2011 - 2017 |
6,0
|
|
Michał Rolnicki
Arkadiusz Gralak / Marek, porywacz
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
3,0
|
|
Zdzisław Wardejn
Jan Tomczyk, uczestnik wycieczki / Jerzy Cholewa
|
2 odcinki
2009 - 2013 |
7,2
|
|
Andrzej Nejman
Andrzej Hański, właściciel "Złotego Jabłka" / Michał Fiszer, fotograf
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
6,9
|
|
Emilia Warabida
Aneta / Modelka
|
2 odcinki
2010 |
||
Natalia Walarowska
Karolina, modelka / Modelka
|
2 odcinki
2010 |
||
Andrzej Niemirski
Nowak / Staszek Nowak
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Olga Bończyk
Ewa / Irena
|
2 odcinki
2016 - 2018 |
6,8
|
|
Dorota Kamińska
Irena Madera, żona Czesława / Jadwiga Dobrucka
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
6,8
|
|
Włodzimierz Adamski
Edward Korcz, ojciec Manueli / Stanisław Dębski, ojciec Juliana
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
6,0
|
|
Dorota Landowska
Grażyna Kukielska / Klara Romkowska
|
2 odcinki
2009 - 2015 |
6,9
|
|
Mateusz Młodzianowski
"Kulawy" / Killer
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Marek Kałużyński
Marek Jarecki, menager sklepu / Tomasz
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
6,5
|
|
Joanna Gryga
Anita Nalberczak, pracownica banku / Pielęgniarka
|
2 odcinki
2008 - 2012 |
||
Andżelika Piechowiak
Inka Hanisz, żona Kamila / Milena
|
2 odcinki
2013 - 2015 |
||
Karolina Nolbrzak
Dorota Łaska / Ewa, narzeczona Raczka
|
2 odcinki
2010 - 2012 |
||
Marcel Wiercichowski
Jarek Iwanicki / Płochaj, policjant
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
6,0
|
|
Szymon Mysłakowski
Killer / Klamka, człowiek Łapkiewicza
|
2 odcinki
2011 - 2016 |
6,5
|
|
Olga Sarzyńska
Gabi Brzozowska / Karolina, narzeczona Marka
|
2 odcinki
2011 - 2019 |
||
Maciej Jachowski
Oficer ABW / Wojtek Milewicz, ochroniarz w domu Cholewów
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
4,0
|
|
Bartosz Waga
Kornel Brand / Malarz
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
4,0
|
|
Nikodem Rozbicki
Filip Strachota / Rafał Mirecki
|
2 odcinki
2014 - 2017 |
||
Dominik Mirecki
Daniel Rowecki / Kazik Bronisz
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
||
Maciej Kowalewski
Adam Florczak / Andrzej Drozd, reżyser
|
2 odcinki
2011 - 2018 |
||
Marcin Bosak
Jan Dłuski, mąż Miry / Rafał Kozłowski, mąż Magdy
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
6,7
|
|
Beata Kawka
Beata "Sybilla" Kisiel, wróżka / Iwona Fidecka, żona Ryszarda
|
2 odcinki
2010 - 2022 |
6,3
|
|
Marek Frąckowiak
Siwakowski, właściciel papierni / Zbyszek
|
2 odcinki
2008 - 2015 |
7,0
|
|
Maja Barełkowska
Halina Michalska / Katarzyna, matka Marcina
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
5,0
|
|
Witold Bieliński
Stefan Jabłoński / Tadeusz Surmacz, ojciec Marty i Jacka
|
2 odcinki
2009 - 2022 |
||
Ireneusz Czop
Jan "Korek" Kapliński / Krzysztof Janiszewski, mąż Izabeli
|
2 odcinki
2010 - 2012 |
7,1
|
|
Matylda Paszczenko
Alina Białek, pracownica firmy Jarosza / Zdenka Blażkowa
|
2 odcinki
2017 - 2020 |
||
Wojciech Skibiński
Janusz Sowa, majster / Morawiec
|
2 odcinki
2010 - 2021 |
10
|
|
Emilia Komarnicka-Klynstra
Dominika Berger / Paulina, dziewczyna Raszida
|
2 odcinki
2009 - 2020 |
6,9
|
|
Marek Kossakowski
Borys "Kogut" Morenko, stręczyciel / Witek Czarnocki, syn Małgorzaty
|
2 odcinki
2011 - 2017 |
5,0
|
|
Dagmara Bąk
Alicja / Majka Gajda, córka Wacława
|
2 odcinki
2011 - 2013 |
||
Ada Fijał
Dorota Stróżyńska / Krystyna Bychawska, matka Filipa i Piotra
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
||
Justyna Kacprzycka
Anna Bastyga, siostra Błażeja / Nauczycielka
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
||
Adrian Zaremba
Marcin Hurko, kleryk / Tomek Michalski
|
2 odcinki
2014 - 2022 |
||
Andrzej Mastalerz
Adam Gorczyca / Aleksander Szarek
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
7,2
|
|
Bartosz Żukowski
Jaro / Żołnierz Łuczaka
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
7,1
|
|
Tadeusz Borowski
January / Prof. Adam Kotoński
|
2 odcinki
2012 - 2020 |
||
Lesław Żurek
Dr Tomasz Wróbel / Robert Serczyk
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
7,3
|
|
Jan Jankowski
Włodek Wielicki, ojciec Michała
|
2 odcinki
2009 - 2010 |
||
Sylwia Nowiczewska
Dr Alicja Rylska / Wanda Chojnacka, matka Julii
|
2 odcinki
2010 - 2018 |
||
Halina Bednarz
Ewa Mostowska / Halina
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
6,5
|
|
Maja Hirsch
Agata, prokurator / Nadkom. Bożena Dembińska, psycholog policyjny
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
||
Anita Jancia
Ela / Teresa
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
||
Lucyna Malec
Halina Łącka / Monika Bulzacka
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
6,7
|
|
Krzysztof Dutkiewicz
Damian Bielski, antykwariusz / Prof. Zygmunt Grudziński
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
||
Maciej Nawrocki
Szymon / Łukasz Dąbek
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
||
Marcin Walewski
Kacper / Paweł Romer
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Magdalena Żak
Diana Świerczewska / Weronika Kalicka, wnuczka Ludwiki
|
2 odcinki
2015 - 2019 |
5,5
|
|
Mirosław Zbrojewicz
Henryk, ojciec Marioli / Jan Morawski
|
2 odcinki
2013 - 2018 |
7,3
|
|
Marta Dąbrowska
Iga, pracownica Adrianny Grabek / Wiktoria
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
||
Andrzej Zaborski
Graboś, ojciec Julity / Ksiądz Terpiłowski
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
7,1
|
|
Magdalena Kuta
Cecylia Witkowska / Ludmiła Zajarska, parafianka
|
2 odcinki
2014 - 2018 |
7,0
|
|
Eugenia Herman
Anna Śmiałowska / Pani Stefania, pensjonariuszka domu pogodnej starości
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
||
Wojciech Mecwaldowski
Roman Gierczak, detektyw / Stefan Wrzosek
|
2 odcinki
2008 - 2015 |
||
Jacek Rozenek
Jakub Gold / Marek Fornal, dyrektor sklepu "Borsuk"
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
||
Marek Kalita
Norbert Maryś / Winiarski
|
2 odcinki
2010 - 2013 |
6,9
|
|
Mirosław Guzowski
Czesław Garczarek / Jakub Zieliński
|
2 odcinki
2013 - 2018 |
6,0
|
|
Julita Kożuszek
Lena Romantowska / Matka Ludmiły
|
2 odcinki
2008 - 2019 |
||
Waldemar Barwiński
Bogdan, ojciec Agnieszki / Dariusz Lisiecki
|
2 odcinki
2012 - 2018 |
||
Piotr Pilitowski
Paweł Dąbrowski, mąż Julii / Rafał Iwiński, agent Eweliny Linde
|
2 odcinki
2011 - 2016 |
3,0
|
|
Adam Fidusiewicz
Marek Zdort / Wiktor Makart, syn Ksawerego
|
2 odcinki
2015 - 2019 |
||
Małgorzata Sadowska
Dr Iwona Piotrowska / Maria Turkawska
|
2 odcinki
2011 - 2018 |
||
Jakub Wieczorek
Dr Paweł Wiśniewski / Robert Luboń, mąż Kamili
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
||
Piotr Pamuła
Gangster / Pirotechnik
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
10
|
|
Adam Kupaj
Adrian / Strażnik w muzeum
|
2 odcinki
2014 - 2022 |
||
Małgorzata Klara
Ewa Matusiak / Maryla Lawska
|
2 odcinki
2015 - 2018 |
||
Oliwia Ogorzelska
Tosia Widacka, córka Martyny
|
2 odcinki
2021 - 2022 |
||
Łukasz Garlicki
Maurycy Majewski / Nowicjusz Fabian
|
2 odcinki
2009 - 2013 |
6,6
|
|
Agnieszka Warchulska
Agnieszka Fornal, żona Marka / Joanna Cholewa, żona Roberta
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
6,9
|
|
Małgorzata Buczkowska
Alina Kopeć, sekretarka w fabryce w Ćmielowie / Maria Stawska
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
6,6
|
|
Robert Rozmus
Albert Człuchowski, fotograf / Marian Cender
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
||
Jacek Lenartowicz
Andrzej Kromer / Ryszard Fidecki
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
||
Mariusz Pujszo
Reżyser / Wiktor Szymański, reżyser, mąż Brodzkiej
|
2 odcinki
2009 - 2010 |
5,1
|
|
Krzysztof Dracz
Dyrektor muzeum / Maciej Tolak
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
7,1
|
|
Wojciech Błach
Józef Muszyński / Mikołaj Górecki
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
6,5
|
|
Jan Janga-Tomaszewski
Maciej Wołosik, malarz / Zenon Nagórski, artysta
|
2 odcinki
2012 - 2018 |
6,9
|
|
Mariusz Czajka
Jarosław Migoń / Józef Maliniak, były pracownik "Atrium"
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
6,7
|
|
Zina Kerste
Agata Palkowska, nauczycielka chemii / Nauczycielka
|
2 odcinki
2012 |
3,0
|
|
Witold Dębicki
Stefan Kasperek / Władysław Krutyń, ojciec Karoliny i Kamili
|
2 odcinki
2015 - 2017 |
7,3
|
|
Emilia Krakowska
Alicja Lendo / Babcia Janusza
|
2 odcinki
2009 - 2017 |
6,9
|
|
Marek Kaliszuk
Bartek / Piosenkarz Robert Korzecki, brat Piotra
|
2 odcinki
2013 - 2018 |
||
Hanna Konarowska-Nowińska
Alicja Miller, agentka Zaremby / Sylwia Orska
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
||
Łucja Żarnecka
Pani Krystyna / Zofia Pietrzykowa
|
2 odcinki
2015 - 2017 |
||
Sebastian Cybulski
Damian Krawicz, mąż Heleny / Grzegorz Mróz, dźwiękowiec
|
2 odcinki
2016 - 2018 |
7,7
|
|
Mikołaj Osiński
Robert Pawlicki / Syn Granowskiego
|
2 odcinki
2013 - 2015 |
||
Marek Sawicki
Jan Kreczkowski / Zadra
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
||
Justyna Grzybek
Izabela Kujawska, partnerka Glinki / Joanna
|
2 odcinki
2010 - 2013 |
||
Anna Karczmarczyk
Agata / Diana, prostytutka
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
6,8
|
|
Justyna Wasilewska
Magda Chechło, dziewczyna Alka Wrony / Marzena Rela
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
||
Klara Bielawka
Nauczycielka / Wychowawczyni (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2010 |
||
Joanna Drozda
Krystyna Kasprzyk, matka Mirona / Żona Henryka
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
6,0
|
|
Tomasz Radawiec
Jarosław Ratajski / Ryszard Mizera
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
9,5
|
|
Adriana Kalska
/ Regina Górecka
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Dawid Czupryński
Naczelnik Wydziału Sportu / Wiesław "Klakier" Kowal
|
2 odcinki
2015 - 2022 |
||
Dominika Kryszczyńska
Dagmara Baranowska / Ela, dziewczyna Jarka
|
2 odcinki
2017 - 2019 |
7,0
|
|
Wojciech Zygmunt
Adam Wojnar / Karol Rudziej
|
2 odcinki
2021 - 2023 |
||
Cezary Łukaszewicz
Jacek, szef Darii / Kuba, narzeczony Zosi
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
||
Mateusz Janicki
Gajda, menadżer Lachmana / Norbert Kowacz
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Mariusz Zalejski
Andrzej Drzewiecki, dyrektor call center / Edward Szorski, mecenas
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
6,0
|
|
Ewa Decówna
Emerytka / Roma Gąsowska, właścicielka pokoju wynajmowanego przez Ludwika
|
2 odcinki
2018 - 2020 |
||
Łukasz Matecki
Andrzej Szczawnicki / Ryszard Gieroj
|
2 odcinki
2015 - 2023 |
||
Joanna Kwiatkowska-Zduń
Anna Mieszko, matka Jarka / Siostra zakonna
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Andrzej Szczytko
Dyrektor uczelni / Ojciec Jarka
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
||
Marek Bogucki
Dr Białobrzeski / Tadeusz Wójcicki
|
2 odcinki
2018 - 2022 |
7,0
|
|
Jolanta Nowicka
Dr Karmańska / Nauczycielka
|
2 odcinki
2011 - 2019 |
5,0
|
|
Kamil Grenda
Chłopak / Wiśniewski "Lewus"
|
2 odcinki
2013 - 2015 |
||
Agnieszka Grankowska
Helena Kwapiszowa / Matka Kacpra
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
||
Wiesław Niżyński
/ Tigran
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
6,0
|
|
Piotr Seweryński
Adam Chojecki / Roman Sądecki, ojciec Malwiny
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
||
Michał Tokaj
Olek Jarecki, brat Marka / Paweł Jurecki
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
||
Miron Jagniewski
Filip Gruber / Fotograf
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
||
Hovhannes Aleksanyan
Aziz, ojciec Aminy / Hassan Massoud
|
2 odcinki
2009 - 2018 |
||
Marta Mazurek
Iza Dormut, żona Adama / Ola, dziewczyna Rafała
|
2 odcinki
2014 - 2021 |
||
Adrian Brząkała
Franek Zykun / Robert Turek
|
2 odcinki
2013 - 2023 |
||
Szymon Roszak
Listonosz / Waldek Kryza
|
2 odcinki
2015 - 2023 |
||
Karol Dziuba
Adam Dormut
|
2 odcinki
2021 |
||
Ewelina Bator
Joanna Konopka / Małgorzata Biodrowicz
|
2 odcinki
2017 - 2022 |
6,0
|
|
Bogumiła Trzeciakowska
Ekstrawertyczka / Magda Piechur
|
2 odcinki
2021 |
||
Ireneusz Machnicki
Grzegorz Kukielski / Jan Łukasik, prawnik profesora
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Joanna Kurowska
Bogumiła Lipiec / Grażyna Łukowska, pracownica "Pol-Freszu"
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
6,5
|
|
Witold Wieliński
"Gruby", członek gangu Buciaruka / Borys, złodziej
|
2 odcinki
2013 - 2018 |
||
Wojciech Kalarus
"Władimir Popow", hipnotyzer / Policjant w Busku-Zdroju
|
2 odcinki
2010 - 2018 |
6,6
|
|
Małgorzata Rudzka
Zofia Strachota, matka Filipa i Jerzego / Żona Małeckiego
|
2 odcinki
2009 - 2017 |
5,0
|
|
Mariusz Słupiński
Tomasz Haczyk / Weterynarz
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
||
Wojciech Rotowski
Artur Prokop / Marek "Bono" Jaskuła, chłopak Julki Łazarek
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Łukasz Mąka
Artur / Ochroniarz
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
||
Maciej Kulig
Adrian, chłopak Oli Nocul / Michał
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
||
Anna Żytka
Ania Stefańska / Ilona
|
2 odcinki
2008 - 2016 |
||
Paweł Góral
Rafał Madejski / Umar Namedow, brat Polli
|
2 odcinki
2012 - 2022 |
||
Monika Ordowska
/ Magda Janik, gosposia w domu Cholewów
|
2 odcinki
2013 |
10
|
|
Bartłomiej Krajewski
/ Jerzy Strachota, brat Filipa
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Oliwia Bosowska
Dominika Gęsicka / Gosia
|
2 odcinki
2015 - 2020 |
||
Michał Pietrzak
Lutek, złomiarz / Sidorowski, handlarz
|
2 odcinki
2017 - 2023 |
||
Edward Linde-Lubaszenko
Andrzej Krawicz, uczestnik wycieczki / Pan Zygmunt, pensjonariusz domu pogodnej starości
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
7,5
|
|
Andrzej Andrzejewski
Arkadiusz Gryka, kierownik zmiany w "Borsuku" / Olek, człowiek Łapkiewicza
|
2 odcinki
2011 - 2017 |
||
Magdalena Górska
Dereniowa / Klara Makart, córka Ksawerego
|
2 odcinki
2013 - 2019 |
6,5
|
|
Andrzej Szopa
Dyrektor więzienia / Naczelnik więzienia
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
||
Dariusz Karpiński
Członek gangu Buciaruka / Zaremba
|
2 odcinki
2016 - 2018 |
||
Jan Monczka
Czesław Madera / Janusz Nowakowski
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
7,0
|
|
Jakub Przebindowski
Natan Świerc, mąż Patrycji / Wiesiek, mąż Moniki
|
2 odcinki
2009 - 2015 |
6,0
|
|
Katarzyna Taracińska
Kosmetyczka w spa / Matka Ali
|
2 odcinki
2010 |
||
Sebastian Skoczeń
Dr Hubert Morawa / Konferansjer na zawodach
|
2 odcinki
2010 - 2012 |
||
Maciej Skuratowicz
Bartosz Migas / Stefan Bera
|
2 odcinki
2009 - 2015 |
||
Bartłomiej Chowaniec
Ryszard Bako / Staszek
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
||
Sebastian Ryś
Kolekcjoner / Robert "Bonzo" Milecki
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
||
Kamil Toliński
Andrzej Michalak, asystent hipnotyzera / Chłopak Beaty
|
2 odcinki
2010 - 2018 |
||
Krystian Biłko
Czarek / Mirek, chłopak Patrycji
|
2 odcinki
2013 - 2020 |
||
Karolina Charkiewicz
Dorota Sowa, córka Janusza / Monika
|
2 odcinki
2015 - 2021 |
||
Piotr Kruszewski
Artur Notecki / Marcin
|
2 odcinki
2017 - 2020 |
6,0
|
|
Andrzej Precigs
Leon, antykwariusz / Zakonnik
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
7,0
|
|
Katarzyna Skolimowska
Malinowska, uczestniczka wycieczki / Wandzia, klientka "Złotego Jabłka"
|
2 odcinki
2009 - 2017 |
||
Michał Gadomski
Adam, pielęgniarz / Masażysta w spa
|
2 odcinki
2010 - 2013 |
7,1
|
|
Leon Charewicz
Olgierd Rowecki / Prof. Bogusław Mandaryński
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
6,7
|
|
Dariusz Bronowicki
Jan Rachwał, właściciel lombardu / Sadyba
|
2 odcinki
2016 |
||
Wenanty Nosul
"Dorian" / Jakub, muzyk
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
||
Diana Kadłubowska
Kobieta w kancelarii Stawickiego / Marcelina Frączek-Fabisiak (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
6,0
|
|
Ewa Pająk
Sprzątaczka (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2008 |
||
Szymon Kuśmider
Cukiernik / Mężczyzna szantażowany przez Bielskiego (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2010 |
7,0
|
|
Dobromir Dymecki
Maksymilian Walencik / Radek Pukiel, mąż Aldony
|
2 odcinki
2017 - 2021 |
||
Jerzy Pal
Drukarz / Proboszcz
|
2 odcinki
2011 - 2020 |
6,0
|
|
Marcin Korcz
Karol, pasierb Pawickiego / Kolega Szymona
|
2 odcinki
2009 - 2010 |
||
Magdalena Kajrowicz
Maryla, nauczycielka / Nauczycielka Maryla
|
2 odcinki
2013 |
||
Greta Burzyńska
/ Malwina Czapek
|
2 odcinki
2018 - 2020 |
||
Paweł Dobek
Andrzej Walczak / Witek Raczko, chłopak Julii
|
2 odcinki
2013 - 2023 |
||
Małgorzata Paprocka
/ Gospodyni Ksawerego Makarta
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
||
Sonia Jachymiak
Dziewczyna / Julia Pielak
|
2 odcinki
2017 - 2023 |
||
Przemysław Modliszewski
"Łysy" / Kamil "Lewar" Lewarek
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
6,0
|
|
Magdalena Mirek
Irena Dyrwiczowa / Sędzia
|
2 odcinki
2009 - 2010 |
||
Katarzyna Łaniewska
Aniela, babcia Lecha / Matka Fabisiaka
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
6,9
|
|
Jacek Radziński
Broda / Jacek Gierus
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
6,0
|
|
Ewa Szawłowska
Ewa Jęczmyk-Grant, przyjaciółka Natalii / Matka Patrycji
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
||
Grzegorz Kucias
Roman Zięba / Weterynarz
|
2 odcinki
2016 - 2018 |
5,0
|
|
Piotr Siwkiewicz
Andrzej Stróżyński / Zbigniew Jaglak
|
2 odcinki
2009 - 2013 |
5,3
|
|
Zofia Zborowska-Wrona
Lekarka / Żaneta, dziewczyna Strąka
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
||
Grażyna Marzec
Krystyna Fałęcka / Wanda
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Aleksandra Hamkało
Iwona Piątek / Sylwia Midowicz, sędzina
|
2 odcinki
2012 - 2022 |
6,8
|
|
Paweł Ferens
Igor Jocki / Stonka
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
6,0
|
|
Ewa Bakalarska
Helena Dworska / Lekarka
|
2 odcinki
2014 |
6,0
|
|
Hanna Rogowska
Kobieta / Mariola
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Michał Dudziński
Barman w dyskotece / Mirek, pracownik Kasperka
|
2 odcinki
2014 - 2017 |
||
Maria Kaszycka
/ Kasia Krasucka
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
||
Paulina Raczyło
Dziewczyna Ryskiego / Pracownica fabryki
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
||
Michał Buszmicz
/ Woronowicz, klient Chrobaka
|
2 odcinki
2010 - 2011 |
||
Przemysław Furdak
Jarek / Wojciech Magura, pracownik Rachwała
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
5,0
|
|
Tomasz Skrzypniak
Konrad Stach / Pracownik banku
|
2 odcinki
2016 - 2018 |
||
Jacek Kawalec
Dziennikarz tv / Ryszard Skarga
|
2 odcinki
2010 - 2017 |
7,0
|
|
Krystyna Kołodziejczyk
Eugenia Jamioł, koleżanka babci Lucyny z czasów szkolnych / Jankowska, uczestniczka wycieczki
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
||
Elżbieta Panas
Grażyna Kunicka / Róża Burzyńska, była nauczycielka Możejki
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
6,0
|
|
Paweł Ławrynowicz
Bogdan Dobosz / Edmund Leming, dziennikarz
|
2 odcinki
2016 - 2023 |
||
Magdalena Nieć
Dagmara / Żona Adama Gorczycy
|
2 odcinki
2010 - 2012 |
10
|
|
Magdalena Ostolska
/ Janiakowa
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
||
Barbara Babilińska
Janina, sąsiadka Wielickich / Teresa, przyjaciółka Natalii
|
2 odcinki
2008 - 2009 |
5,5
|
|
Renata Pękul
Irena, ciotka Julii Magdziak / Stanisława Majda
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Jakub Mazurek
Bartosz "Gimbus" Migielski / Roman Parnel, były chłopak Bukowskiej
|
2 odcinki
2014 - 2015 |
5,0
|
|
Grzegorz Kwiecień
Franek Michalski / Pracownik "Pol-Freszu"
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
||
Patrycja Piekutowska
Córka Nocula
|
2 odcinki
2008 - 2010 |
||
Kamil Szeptycki
Arek Taplak / Kuba Guzowski
|
2 odcinki
2014 - 2020 |
||
Sylwia Madejska
Janka / Modelka
|
2 odcinki
2014 - 2015 |
9,0
|
|
Małgorzata Moskalewicz
Agnieszka / Agnieszka, opiekunka Dominika
|
2 odcinki
2015 |
||
Marika Tomczyk
Dziewczyna Patryka / Uczennica
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
||
Bohdan Łazuka
Sąsiad Romantowskich
|
2 odcinki
2008 - 2009 |
7,5
|
|
Jarosław Budnik
Konferansjer na zawodach / Marian Kabelis, salowy
|
2 odcinki
2010 - 2018 |
5,3
|
|
Tomasz Jarosz
Bandzior / Pomocnik Lutego
|
2 odcinki
2010 - 2013 |
||
Zbigniew Lesień
Bohdan Bursztyn, biznesmen / Orski, właściciel radia, ojciec Sylwii
|
2 odcinki
2010 - 2012 |
||
Ilona Kucińska
Halinka Romer / Pani Kozik
|
2 odcinki
2010 - 2013 |
||
Rafał Żabiński
Stefan Kąkolewski / Zdzisław Kasiak, pijaczek
|
2 odcinki
2021 - 2023 |
||
Grzegorz Wons
Filip, były teść Błaszczaka / Wojciech Pakosiński
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
6,8
|
|
Wojciech Billip
Dr Piotr Borzęcki / Zygmunt Szargut
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
7,0
|
|
Michał Staszczak
Lombardzista / Sąsiad Szarego
|
2 odcinki
2018 - 2021 |
||
Bogdan Kalus
Ludwik Stępień, ojciec Małgorzaty, Pawła, Igora i Roberta / Tadeusz, komendant w Opatowie
|
2 odcinki
2012 - 2020 |
||
Magdalena Kizinkiewicz
Siostra Hanny / Walicka
|
2 odcinki
2013 - 2021 |
||
Hanna Chojnacka
Matka Łukasza / Pokojówka
|
2 odcinki
2009 - 2017 |
||
Wiesława Gutowska-Siemianowska
Hela, klientka "Złotego Jabłka" / Kozłowa
|
2 odcinki
2017 - 2019 |
||
Patrycja Szczepanowska
Mariola Filipiak, żona Władysława / Pracownica fabryki
|
2 odcinki
2009 - 2016 |
||
Natalia Jakubowska
/ Kasia, uczestniczka nauk przedmałżeńskich
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Anna Wojnarowska
Ada Skowron / Barmanka
|
2 odcinki
2014 - 2015 |
||
Marta Król
Viola Nagórska / Wanda Morska, aktorka
|
2 odcinki
2015 - 2020 |
||
Robert Buczyński
Realizator / Robert Kostrzewa
|
2 odcinki
2017 - 2020 |
1,0
|
|
Joanna Żurawska-Federowicz
Marianna Kąkol / Sabina Lipiec, żona Tomasza
|
2 odcinki
2011 - 2022 |
||
Maciej Marczewski
Adam Brodzki / Ryszard Waldoń
|
2 odcinki
2009 - 2013 |
6,7
|
|
Paweł Iwanicki
Janusz Płazek / Sklepikarz
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Aleksandra Mikołajczyk
Marcelina Cichosz / Żona Rychlika
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
||
Bogusław Kaczmarczyk
Marian Kern, tancerz / Mąż kobiety
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
||
Kacper Anuszewski
Mężczyzna w kościele / Reporter
|
2 odcinki
2011 - 2015 |
||
Gabriela Oberbek
Ewa / Ula, pracownica przychodni położniczej
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Anna Janik
Aneta Łącka / Kelnerka
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
4,0
|
|
Sławomir Doliniec
/ Policjant
|
2 odcinki
2011 - 2020 |
||
Przemysław Wyszyński
Adam Królak / Chłopak
|
2 odcinki
2010 - 2011 |
||
Szymon Nygard
Paweł Bienias, brat Antka / Więzień
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Radomir Rospondek
Producent / Sebastian Dobrowolski
|
2 odcinki
2014 - 2020 |
||
Tomasz Schimscheiner
Mecenas Dziak, ojciec Antka / Zygmunt Chłopicki
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
6,0
|
|
Katarzyna Nowak
Ciężarna w przytułku / Kasjerka
|
2 odcinki
2012 - 2018 |
||
Krzysztof Bochenek
Sławek, listonosz / Właściciel kolektury
|
2 odcinki
2009 - 2017 |
6,0
|
|
Stefan Każuro
Psychiatra / Ryszard Brzozowski
|
2 odcinki
2015 - 2020 |
6,0
|
|
Krzysztof Pyziak
/ Adam "Kasjer" Litwa
|
2 odcinki
2011 - 2016 |
||
Rafał Gerlach
Ratownik pogotowia / Urzędnik w Banku Pocztowym
|
2 odcinki
2011 - 2017 |
5,0
|
|
Marek Nędza
Por. Zięba / Zbyszek Wielgus
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Monika Radziwon
Joanna Szmidt, partnerka Mirka, nauczycielka wf-u / Stylistka
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Arkadiusz Smoleński
Andrzej Cichy / Ojciec
|
2 odcinki
2018 |
||
Agnieszka Przepiórska
Lekarka policyjna
|
2 odcinki
2015 |
||
Marcin Krajewski
Informatyk / Kostiumograf
|
2 odcinki
2016 - 2020 |
||
Ewa Drzymała
Sprzedawczyni / Żona pacjenta
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
6,0
|
|
Michał Tokaj
Adam / Marian Walicki, partner Marioli
|
2 odcinki
2015 - 2018 |
||
Monika Chrzanowska
/ Kamila, ekspediantka
|
2 odcinki
2018 - 2019 |
||
Krzysztof Szczerbiński
Pawlik / Radek, kolega Piotra
|
2 odcinki
2010 - 2018 |
||
Przemysław Kapsa
/ Włodarski
|
2 odcinki
2012 - 2018 |
||
Jacek Grondowy
Majster / Robotnik
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Maciej Robakiewicz
Doc. Makowski / Krzysztof, ojczym Bartka
|
2 odcinki
2011 - 2013 |
||
Ewa Serwa
Ginekolog / Krystyna Korcz, macocha Manueli
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
6,7
|
|
Wojciech Walasik
Jan Bienias, ojciec Antka i Pawła / Kordek
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Grzegorz Gierak
Ksiądz w Opatowie / Właściciel pokoju wynajmowanego przez Dagmarę
|
2 odcinki
2012 - 2019 |
7,0
|
|
Janusz Leśniewski
Andrzej Dybowski, księgowy "Edenu" / Lekarz
|
2 odcinki
2011 - 2019 |
||
Natalia Szyguła
/ Recepcjonistka w hotelu
|
2 odcinki
2011 |
||
Rafał Iwaniuk
/ Edward "Perkoz" Bogusz
|
2 odcinki
2015 - 2019 |
||
Marcin Piejaś
Aktor / Urzędnik kadr w fabryce
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
||
Natalia Kostenko
/ Młoda dziewczyna
|
2 odcinki
2009 - 2012 |
||
Aneta Bałon
Kobieta z psem / Manikiurzystka
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Łukasz Choroń
Artur Kedaj / Dziennikarz
|
2 odcinki
2013 - 2018 |
||
Katarzyna Wąsik
Barmanka / Pomocnica
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Tomasz Mechowicki
Brat furtianin / Włamywacz
|
2 odcinki
2019 - 2020 |
||
Anastazja Wnuczko
Pielęgniarka
|
2 odcinki
2020 |
||
Stanisław Jaskułka
Pracownik Galińskiego / Sąsiad Franka Krempacza
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
||
Arkadiusz Głogowski
Paweł Ryszka / Realizator telewizyjny
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
6,0
|
|
Małgorzata Komornicka
Babcia cmentarna / Kobieta kupująca bilet Emilce
|
2 odcinki
2010 - 2012 |
||
Ewa Lorska
Grażyna Borsucka / Nauczycielka
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
||
Bartosz Dermont
Mareczek / Właściciel kawiarni
|
2 odcinki
2017 - 2023 |
||
Daria Brudnias
Kelnerka w klubie / Sylwia
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Rafał Sadowski
Jarosław Anders / Nauczyciel wf
|
2 odcinki
2015 - 2017 |
||
Andrzej Glazer
Prokurator (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2009 |
8,0
|
|
Marian Krawczyk
Gospodarz imprezy / Stasiak
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
||
Jan Aleksandrowicz-Krasko
Mecenas / Ochroniarz
|
2 odcinki
2010 - 2013 |
||
Bernard Kierat
Ochroniarz w supermarkecie / Strażnik w redakcji
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Ewa Żukowska
/ Janina Makowska
|
2 odcinki
2011 - 2014 |
6,0
|
|
Janusz Komorowski
Adam Rydz, syn Bolesława / Uczeń
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Paweł Wiśniewski
Ogrodnik / Wasiak
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Jakub Zdrójkowski
Chłopak / Robert Stępień, brat Małgorzaty
|
2 odcinki
2013 - 2020 |
||
Marianna Januszewicz
/ Agnieszka
|
2 odcinki
2013 - 2018 |
||
Philippe Tłokiński
Fabian Grzelek / Recepcjonista
|
2 odcinki
2013 - 2016 |
||
Pamela Koleśnik
/ Modelka
|
2 odcinki
2011 - 2013 |
||
Zofia Idzikowska
Pacjentka w przychodni / Pani Janina, pensjonariuszka domu opieki
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
||
Sylwia Rybacka
/ Kelnerka
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Jakub Kotyński
Andrzej Kłodnicki / Pracownik sklepu
|
2 odcinki
2010 - 2016 |
||
Alicja Borkowska-Ciok
Starsza pani / Starsza pani w supermarkecie
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Kacper Miciak
/ Kacperek, syn Gibalskiego
|
2 odcinki
2018 - 2021 |
||
Leszek Jesionek
|
2 odcinki
2017 - 2018 |
||
Andrzej Popiel
Kierowca / Lekarz
|
2 odcinki
2017 - 2020 |
||
Wiktoria Kiszakiewicz
Aga, przyjaciółka Emilki / Dziewczynka grająca Podstolinę
|
2 odcinki
2014 |
||
Marzena Czura
Sąsiadka Jadwigi Malec / Sąsiadka Marii Kurek
|
2 odcinki
2016 |
||
Kamil Cetnarowicz
Banaszyk, windykator / Sanitariusz
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Grzegorz Woś
/ Laborant
|
2 odcinki
2008 - 2017 |
||
Mateusz Gąsiewski
/ Elek Wajszczuk
|
2 odcinki
2013 - 2015 |
||
Barbara Garstka
Ania Surmacz / Kobieta w ratuszu
|
2 odcinki
2018 |
||
Grzegorz Pacanowski
Boy hotelowy / Lekarz
|
2 odcinki
2009 - 2017 |
||
Michał Buczek
/ Lekarz
|
2 odcinki
2011 - 2013 |
||
Adam Sękała
|
2 odcinki
2011 - 2012 |
||
Urszula Zawadzka
/ Recepcjonistka
|
2 odcinki
2017 |
||
Elżbieta Studniarek
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Natalia Zielska
Julka Karpiuk, córka Agaty i Marka / Uczestniczka wycieczki
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Aleksandra Rydzak
/ Kasia
|
2 odcinki
2017 - 2018 |
||
Sylwia Zawiszewska-Woźny
Dziennikarka / Makijażystka
|
2 odcinki
2017 - 2019 |
||
Iwona Rejzner
Prowadząca "randkę w ciemno" / Sekretarka Dębskiego
|
2 odcinki
2011 - 2013 |
||
Piotr Kondrat
Bezdomny / Porywacz
|
2 odcinki
2014 - 2017 |
||
Krzysztof Juniak
|
2 odcinki
2016 |
||
Jacek Łukowski
Klient / Klient w barze
|
2 odcinki
2021 - 2022 |
||
Krzysztof Grabowski
Barman / Kelner
|
2 odcinki
2021 - 2023 |
||
Tomasz Oświeciński
Heniek Wróbel, narzeczony fryzjerki / Lucjan Kasprzak "Stryj"
|
2 odcinki
2015 - 2020 |
5,8
|
|
Paulina Sobota
Charakteryzatorka / Żona Gieroja
|
2 odcinki
2016 - 2023 |
||
Weronika Trittner
|
2 odcinki
2012 - 2014 |
||
Radosław Chabowski
Grzegorz Pszczółka, złodziej / Lekarz pogotowia
|
2 odcinki
2014 - 2017 |
||
Michał Wójcik
|
2 odcinki
2009 - 2011 |
||
Ilona Uranowska
Julia / Kelnerka
|
2 odcinki
2014 - 2017 |
||
Aleksandra Zdunicz-Skośkiewicz
Marzena, koleżanka Julki / Narkomanka
|
2 odcinki
2015 |
||
Leon Pontek
Kacper Chojnacki / Uczestnik wycieczki
|
2 odcinki
2016 - 2018 |
||
Magdalena Stolarska
/ Kobieta w ratuszu
|
2 odcinki
2017 - 2018 |
||
Karina Rezner
Asia / Małgorzata Kuśmik
|
2 odcinki
2023 |
||
Jacek Czyż
Stróż / Zbigniew Ratajski
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Władysław Grzywna
Kioskarz / Paweł
|
2 odcinki
2009 - 2014 |
||
Paweł Niczewski
Lekarz pogotowia / Norbert Trawczyński
|
2 odcinki
2013 - 2022 |
||
Ewa Oksza-Łapicka
Genowefa / Wanda
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
||
Maciej Dmochowski
Lekarz / Piotr Wójcicki
|
2 odcinki
2018 - 2022 |
||
Teresa Stępień-Nowicka
"Manna z Nieba" / Sąsiadka Anety Czajki
|
2 odcinki
2019 |
||
Maria Mamona
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2009 |
6,9
|
|
Hubert Jarczak
Kajetan Szubski / Piotr Najman
|
2 odcinki
2013 - 2017 |
||
Mariusz Odwarzny
Moderatot / Operator
|
2 odcinki
2017 - 2023 |
||
Piotr Stramowski
Barman w "Arizonie" / Kacper Kromer
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
6,8
|
|
Wojciech Dmochowski
Roman, nauczyciel chemii / Sąsiad Klaudii
|
2 odcinki
2015 - 2020 |
||
Filip Ochiński
/ Łukasz Randa
|
2 odcinki
2010 - 2015 |
||
Krzysztof Makarewicz
/ Ciepły
|
2 odcinki
2010 - 2014 |
||
Artur Główka
Kuchcik / Syn Genowefy
|
2 odcinki
2013 - 2019 |
||
Patryk Piras
Uczestnik wycieczki / Wojtek Łazarek
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Juliusz Kubiak
/ Ochroniarz
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
||
Piotr Kubas
/ Konwojent
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Piotr Stopa
/ Fotograf
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Józef Zapała
|
2 odcinki
2012 - 2017 |
||
Karolina Liszewska
|
2 odcinki
2015 |
||
Adam Dorczyc
|
2 odcinki
2015 |
||
Ewa Złotowska
Ciotka Justyny
|
2 odcinki
2012 - 2015 |
||
Piotr Fronczak
/ Pasażer busa
|
2 odcinki
2019 - 2020 |
||
Marian Kielar Cybuchowski
|
2 odcinki
2013 |
||
Grzegorz Staszewski
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Natalia Janowiec
|
2 odcinki
2016 |
||
Robert Brzeziński jr
|
2 odcinki
2013 |
||
Piotr Mazurkiewicz
|
2 odcinki
2017 |
||
Adam Błasiak
|
2 odcinki
2011 |
||
Kacper Pacholczak
|
2 odcinki
2016 |
||
Szymon Kołodziej
/ Pomocnik Wasylczuka
|
2 odcinki
2015 - 2018 |
||
Łukasz Twardo
|
2 odcinki
2013 |
||
Jacek Kopeć
|
2 odcinki
2016 |
||
Marta Kotera
|
2 odcinki
2018 - 2020 |
||
Piotr Matusiak
|
2 odcinki
2018 - 2019 |
||
Robert Kampa
/ Lekarz ratownik
|
2 odcinki
2016 - 2020 |
||
Michał Moliński
|
2 odcinki
2014 - 2016 |
||
Jakub Mazur
|
2 odcinki
2016 |
||
Sylwia Kosowska
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Michał Wielewicki
Klient / Właściciel kantoru
|
2 odcinki
2015 |
||
Filip Chiniewicz-Waskowski
/ Rysiek
|
2 odcinki
2012 - 2013 |
||
Jakub Bujak
|
2 odcinki
2016 |
||
Bartosz Krajewski
|
2 odcinki
2017 |
||
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Babcia Tomka / Zofia Niemirska
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Mateusz Kocięcki
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Łukasz Szmigrodzki
Klient klubu / Tomasz Kowalski, wręczający nagrody na zawodach strzeleckich
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Marek Dubeltowicz
|
2 odcinki
2016 |
||
Paulina Marzec
|
2 odcinki
2016 |
||
Eliza Pietrzyk
|
2 odcinki
2012 - 2019 |
||
Michał Krzatka
|
2 odcinki
2013 |
||
Marek Gawęcki
|
2 odcinki
2016 |
||
Kinga Anusiewicz
/ Ratowniczka medyczna
|
2 odcinki
2016 |
||
Dominika Marczewska
/ Ratowniczka medyczna
|
2 odcinki
2016 |
||
Marcin Kielar-Cybuchowski
/ Antyterrorysta
|
2 odcinki
2015 - 2020 |
||
Izabela Celińska
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Karolina Szafrańska
|
2 odcinki
2016 - 2019 |
||
Sławomir Wieleciński
|
2 odcinki
2013 - 2014 |
||
Małgorzata Liwińska
/ Witek, policjant
|
2 odcinki
2015 - 2016 |
||
Marcin Kowalewski
|
2 odcinki
2016 |
||
Piotr Żukowski
Vitalik Stupka, syn Maksyma
|
1 odcinek
2012 |
||
Weronika Rosati
Marzena Krygier
|
1 odcinek
2012 |
6,7
|
|
Sonia Bohosiewicz
Ewa Falkiewicz, właścicielka cukierni "Pychotki i Łakotki"
|
1 odcinek
2012 |
7,1
|
|
Anna Prus
Maria Jasło, żona Krzysztofa
|
1 odcinek
2011 |
7,0
|
|
Małgorzata Potocka
Urszula Drawska, ciotka Zosi
|
1 odcinek
2011 |
7,1
|
|
Katarzyna Żak
Skowrońska, matka Gosi
|
1 odcinek
2012 |
7,3
|
|
Marta Honzatko
Joanna Majewska, kandydatka na burmistrza Sandomierza
|
1 odcinek
2012 |
||
Monika Stefaniak
Aldona Piskorska, wróżka
|
1 odcinek
2012 |
||
Daria Widawska
Renata Król, żona Roberta
|
1 odcinek
2011 |
||
Ewa Borowik
Teresa, pracownica banku
|
1 odcinek
2012 |
||
Łukasz Dziemidok
Cyprian "Cypisek"
|
1 odcinek
2012 |
6,3
|
|
Oksana Pryjmak
Lenka, narzeczona Marcina
|
1 odcinek
2011 |
||
Danuta Bach
Wiesława Gronowska
|
1 odcinek
2012 |
||
Stefan Pawłowski
Andrzej Piecuch
|
1 odcinek
2012 |
||
Klementyna Szymańska
Kasia Mróz
|
1 odcinek
2014 |
||
Anna Gornostaj
Hanna Pawlica
|
1 odcinek
2012 |
||
Zbigniew Zamachowski
Ks. Antoni Waluś
|
1 odcinek
2014 |
7,5
|
|
Małgorzata Zajączkowska
Małgorzata Czarnocka
|
1 odcinek
2011 |
7,0
|
|
Jarosław Gajewski
Marek Adamus
|
1 odcinek
2013 |
5,5
|
|
Renata Dancewicz
Aneta Randa, żona Andrzeja
|
1 odcinek
2010 |
6,4
|
|
Piotr Pręgowski
Adam Grabski, ojciec Weroniki
|
1 odcinek
2012 |
7,4
|
|
Mirosław Krawczyk
Dołęcki, ojciec Zosi
|
1 odcinek
2011 |
||
Małgorzata Puzio
Brygida Dąbrowska
|
1 odcinek
2012 |
||
Rafał Fudalej
Patryk Bednarek
|
1 odcinek
2012 |
||
Aneta Todorczuk
Renata Rawicz, wiolonczelistka
|
1 odcinek
2011 |
6,8
|
|
Karolina Głąb
Gosia
|
1 odcinek
2014 |
||
Szymon Piotr Warszawski
Roman Długosz, podwładny Wrony
|
1 odcinek
2017 |
7,3
|
|
Mateusz Weber
Tomek
|
1 odcinek
2012 |
||
Grzegorz Damięcki
Konrad Jarecki, kandydat na burmistrza Sandomierza
|
1 odcinek
2012 |
7,0
|
|
Przemysław Bluszcz
Tomasz Lipiec
|
1 odcinek
2011 |
6,8
|
|
Krzysztof Kiersznowski
Wacław Gajda
|
1 odcinek
2011 |
7,2
|
|
Piotr Głowacki
Ks. Roman Waluś
|
1 odcinek
2014 |
7,4
|
|
Beata Poźniak
Ewa Pol, aktorka
|
1 odcinek
2010 |
||
Agnieszka Wosińska
Alicja Lachman
|
1 odcinek
2012 |
6,6
|
|
Aldona Orman
Olga Wiercińska, prezes "Edenu"
|
1 odcinek
2011 |
6,9
|
|
Paweł Orleański
Robert Król
|
1 odcinek
2011 |
5,0
|
|
Małgorzata Pieczyńska
Agata Okruszko, prezes "MedicaLabu"
|
1 odcinek
2016 |
7,2
|
|
Agnieszka Mandat
Barbara Nożyk, ciotka Karoliny
|
1 odcinek
2011 |
6,6
|
|
Piotr Jankowski
Roman Madej
|
1 odcinek
2011 |
||
Wiktoria Gorodeckaja
Galina Markowa
|
1 odcinek
2011 |
||
Jacek Labijak
Adam Adler, właściciel sklepu
|
1 odcinek
2010 |
||
Marta Nieradkiewicz
Paulina Murawa
|
1 odcinek
2009 |
6,5
|
|
Kamil Kulda
Marcin Mociel
|
1 odcinek
2010 |
||
Dagmara Krasowska
Joanna Nogajówna
|
1 odcinek
2011 |
7,0
|
|
Magdalena Karel-Kołodziejczyk
Anna Kruk, pomoc domowa Kornackich
|
1 odcinek
2012 |
||
Józef Hamkało
Skowroński, ojciec Gosi
|
1 odcinek
2012 |
||
Maria Dejmek
Bożena Igras
|
1 odcinek
2011 |
5,5
|
|
Filip Pławiak
Jarek
|
1 odcinek
2014 |
7,1
|
|
Jakub Stoiński
Miron Kasprzyk
|
1 odcinek
2015 |
||
Katarzyna Warnke
Patrycja Górska, żona Marcina
|
1 odcinek
2016 |
6,7
|
|
Konrad Eleryk
Robert Kocur
|
1 odcinek
2020 |
7,5
|
|
Olga Gontarczuk
Sandra Bukowska
|
1 odcinek
2013 |
||
Davina Reeves
Siostra Manuela
|
1 odcinek
2016 |
||
Agata Kulesza
Renata Szulc
|
1 odcinek
2010 |
7,3
|
|
Paweł Burczyk
Antoni, brat Haliny
|
1 odcinek
2012 |
6,9
|
|
Grażyna Błęcka-Kolska
Irena Mańkowska
|
1 odcinek
2013 |
7,0
|
|
Jerzy Bończak
Jerzy "Dzidek" Jarecki
|
1 odcinek
2016 |
7,6
|
|
Sergiusz Żymełka
Darek Szczepanek, brat Gai
|
1 odcinek
2015 |
||
Piotr Prokop
Seweryński "Tolo"
|
1 odcinek
2009 |
||
Rafał Sisicki
Andrzej Randa
|
1 odcinek
2010 |
||
Agnieszka Suchora
Lucyna Waluś, siostra księży Antoniego i Romana
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Anna Korcz
Adrianna Grabek, szefowa "Krezusa"
|
1 odcinek
2011 |
6,9
|
|
Eugeniusz Malinowski
Igor Kowalczuk
|
1 odcinek
2011 |
8,0
|
|
Marta Dobecka
Marta Janowiecka
|
1 odcinek
2014 |
||
Przemysław Redkowski
Piątek, kierownik ośrodka
|
1 odcinek
2020 |
||
Dorota Deląg
Bogna Werner, żona Witolda
|
1 odcinek
2010 |
6,8
|
|
Maja Bohosiewicz
Anna Pol, córka Ewy
|
1 odcinek
2010 |
6,5
|
|
Olga Serebryakova
Maria Owerczuk
|
1 odcinek
2014 |
||
Laura Breszka
Małgorzata Leszczyńska
|
1 odcinek
2021 |
7,2
|
|
Łukasz Stawowczyk
Kacper Tomczyk
|
1 odcinek
2015 |
||
Karolina Porcari
Grażyna Galińska, żona Roberta
|
1 odcinek
2010 |
||
Żora Korolyov
Robert
|
1 odcinek
2012 |
||
Patryk Pniewski
Paweł Grozdek
|
1 odcinek
2015 |
3,0
|
|
Karolina Bacia
Dorota
|
1 odcinek
2020 |
||
Jan Wieteska
Fabian Wieczorek
|
1 odcinek
2017 |
||
Katarzyna Gałązka
Marta Surmacz
|
1 odcinek
2022 |
5,5
|
|
Zuzanna Lit
Kasia Wronkowska
|
1 odcinek
2016 |
||
Wiesław Komasa
Ojciec Julian, opat klasztoru
|
1 odcinek
2009 |
||
Andrzej Zieliński
Witold Werner
|
1 odcinek
2010 |
7,2
|
|
Andrzej Szenajch
Franciszek Szulta
|
1 odcinek
2011 |
7,3
|
|
Mirosław Baka
Przemek Rewulski
|
1 odcinek
2020 |
7,6
|
|
Ilona Ostrowska
Dr Mira Dłuska
|
1 odcinek
2017 |
7,4
|
|
Przemysław Sadowski
Wiktor Góralski
|
1 odcinek
2013 |
6,8
|
|
Marcin Przybylski
Wroński, policjant z "drogówki"
|
1 odcinek
2013 |
6,9
|
|
Bartłomiej Świderski
Grzegorz Wodlewski
|
1 odcinek
2010 |
5,8
|
|
Edwin Petrykat
Eugeniusz Helski
|
1 odcinek
2016 |
||
Anna Samusionek
Grażyna Zięba
|
1 odcinek
2018 |
6,9
|
|
Marcin Jędrzejewski
Mirosław Nowak
|
1 odcinek
2011 |
7,0
|
|
Marek Prażanowski
Stanisław, fryzjer
|
1 odcinek
2010 |
||
Stanisław Brudny
Ks. Profesor Witold "Cynamon" Cynamonowicz
|
1 odcinek
2014 |
7,1
|
|
Małgorzata Duda
Żona Kluzy
|
1 odcinek
2010 |
||
Ilja Zmiejew
Siergiej Selezniow
|
1 odcinek
2011 |
||
Magdalena Stużyńska
Wiesława Pokrzyk, partnerka Lucjana
|
1 odcinek
2017 |
6,8
|
|
Piotr Grabowski
Władysław Pęk
|
1 odcinek
2016 |
7,7
|
|
Monika Świtaj
Jadwiga Wejchert
|
1 odcinek
2012 |
6,0
|
|
Julia Kijowska
Joanna Florczak
|
1 odcinek
2011 |
6,7
|
|
Monika Buchowiec
Eliza Ćwik
|
1 odcinek
2011 |
||
Alan Andersz
Adrian, chłopak Bożeny
|
1 odcinek
2011 |
4,0
|
|
Katarzyna Gniewkowska
Teresa Waldorf, reporterka
|
1 odcinek
2016 |
||
Agnieszka Paszkowska
Danuta Gajda, żona Wacława
|
1 odcinek
2011 |
||
Maciej Radel
Waldek Nowak
|
1 odcinek
2015 |
5,0
|
|
Marta Juras
Jasia Galica
|
1 odcinek
2014 |
||
Matylda Baczyńska
Karolina Ambryszewska
|
1 odcinek
2010 |
6,5
|
|
Agata Meilute
Marina
|
1 odcinek
2014 |
||
Mirosław Kropielnicki
Ksawery Sobota
|
1 odcinek
2016 |
||
Jan Rotowski
Karol
|
1 odcinek
2013 |
||
Anna Czartoryska
Grażyna Wolańska, siostra Mikołaja
|
1 odcinek
2011 |
7,0
|
|
Laura Samojłowicz
Gosia
|
1 odcinek
2009 |
6,2
|
|
Monika Mazur-Chrapusta
Anita Malinowska
|
1 odcinek
2013 |
7,5
|
|
Helena Sujecka
Anna, recepcjonistka w fitness-clubie
|
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Ciachorowski
Artur Karski, chłopak Pauliny
|
1 odcinek
2011 |
3,0
|
|
Szymon Nowak
Michał Romiński
|
1 odcinek
2013 |
||
Katarzyna Zawadzka
Helen Bell vel Kate, niania Łazarków
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Magdalena Różańska
Julita Sławkowska, żona Jarka
|
1 odcinek
2014 |
||
Adam Bobik
Kleryk
|
1 odcinek
2020 |
||
Radosław Osypiuk
Grzesiek
|
1 odcinek
2010 |
||
Magdalena Traczyńska |
1 odcinek
2011 |
||
Monika Mariotti
Liliana Górka
|
1 odcinek
2016 |
||
Ewa Porębska
Joanna, recepcjonistka
|
1 odcinek
2020 |
||
Monika Kaleńska
Roksana Pawik
|
1 odcinek
2015 |
||
Kamila Bujalska
Laura Kasprzak, siostra Maksa
|
1 odcinek
2021 |
2,3
|
|
Mateusz Goławski
Grzesiek Plecha, drwal
|
1 odcinek
2021 |
||
Joanna Smolińska
Ola Rokitnowska, córka Anny i Filipa
|
1 odcinek
2016 |
||
Cezary Kołacz
Jacek Surmacz, brat Marty
|
1 odcinek
2022 |
||
Maria Pakulnis
Eliza Bielska, żona Damiana
|
1 odcinek
2014 |
7,1
|
|
Magdalena Schejbal
Gosia, menadżerka ośrodka
|
1 odcinek
2016 |
6,9
|
|
Danuta Stenka
Teresa Michalska
|
1 odcinek
2014 |
7,3
|
|
Andrzej Grabarczyk
Janusz Pawicki, cukiernik
|
1 odcinek
2010 |
6,9
|
|
Jacek Bończyk
Radek Walicki, saksofonista
|
1 odcinek
2021 |
6,8
|
|
Dorota Chotecka
Dorota Janicka
|
1 odcinek
2014 |
7,1
|
|
Alina Kamińska
Renata Janas
|
1 odcinek
2014 |
||
Magdalena Różczka
Iga Donat, żona Dariusza
|
1 odcinek
2009 |
6,7
|
|
Bartłomiej Kasprzykowski
Daniel Rozen, architekt
|
1 odcinek
2014 |
7,4
|
|
Marcin Perchuć
Ojciec Franciszek
|
1 odcinek
2009 |
6,9
|
|
Marcin Sosnowski
Kustosz
|
1 odcinek
2020 |
||
Henryk Niebudek
Kazio Michoń, wielbiciel Ewy Pol
|
1 odcinek
2010 |
||
Rafał Kwietniewski
Janusz Równy asesor, podwładny Walenty
|
1 odcinek
2016 |
1,0
|
|
Grażyna Wolszczak
Klara Andrzejczak
|
1 odcinek
2017 |
6,5
|
|
Dariusz Wiktorowicz
Lipko
|
1 odcinek
2015 |
||
Ewa Tucholska
Hela Rubinrot, żona Beniamina
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Jolanta Mielech
Julia Dąbrowska
|
1 odcinek
2016 |
||
Grzegorz Gzyl
Kwapisz
|
1 odcinek
2011 |
||
Piotr Rękawik
Leon Krasucki
|
1 odcinek
2012 |
||
Paweł Okoński
Zdzisław Nowaczek, mąż Miry, ojczym Heleny Krawicz
|
1 odcinek
2016 |
||
Stefan Friedmann
Zdzisław Wolski
|
1 odcinek
2015 |
7,4
|
|
Halina Rowicka
Maria, nauczycielka Juliana Dębskiego
|
1 odcinek
2011 |
6,5
|
|
Sławomir Olszewski
Hasan Ahir, ojciec Raszida i Kamala
|
1 odcinek
2009 |
||
Katarzyna Sowińska
Jagoda, partnerka Filipa Rokitnowskiego
|
1 odcinek
2016 |
5,0
|
|
Anna Guzik-Tylka
Kornelia Maciejka
|
1 odcinek
2016 |
6,2
|
|
Laura Łącz
Janina Popławska
|
1 odcinek
2014 |
||
Krzysztof Pilat
Brożek
|
1 odcinek
2012 |
||
Jakub Kornacki
Rogucki, pracownik Kornackiego
|
1 odcinek
2012 |
||
Joanna Białek
Urzędniczka
|
1 odcinek
2011 |
6,0
|
|
Joanna Kupińska
Eliza, asystentka Pawła Borkowskiego
|
1 odcinek
2016 |
||
Joanna Kulig
Dorota Mielnicka
|
1 odcinek
2009 |
7,2
|
|
Dorota Czaja
Kaja Wrzosek, tancerka, partnerka Wiktora
|
1 odcinek
2014 |
||
Magdalena Turczeniewicz
Wiktoria Jaworek
|
1 odcinek
2015 |
6,7
|
|
Katarzyna Dąbrowska
Amelia Rozbrat
|
1 odcinek
2017 |
7,0
|
|
Andrzej Niemyt
Marek Szulta
|
1 odcinek
2011 |
||
Fabian Kocięcki
Jacek Woroszyłło, narzeczony Gai Szczepanek
|
1 odcinek
2015 |
7,0
|
|
Marcin Wojciechowski
Ludwik
|
1 odcinek
2018 |
||
Karol Górski
Rysiek Nowak
|
1 odcinek
2015 |
6,0
|
|
Aleks Wieczorek
Bartek
|
1 odcinek
2015 |
||
Stanisław Cywka
Paweł, syn Przemka
|
1 odcinek
2020 |
6,0
|
|
Mikołaj Dróżdż
Adam Dyrko
|
1 odcinek
2023 |
||
Konstanty Kowalewski
Marcin Maryś
|
1 odcinek
2013 |
||
Julia Konarska
Karolina Krutyń
|
1 odcinek
2015 |
||
Krystian Pesta
Artur Wawrzak
|
1 odcinek
2020 |
||
Konrad Szymański
Zbyszek Dybik
|
1 odcinek
2015 |
||
Szymon Malczewski
Mateuszek Świerc
|
1 odcinek
2015 |
||
Tomasz Kocuj
Marek Jurczak, oświetleniowiec
|
1 odcinek
2020 |
||
Kamila Baar
Beata Bielska
|
1 odcinek
2016 |
||
Bartosz Mikulak
Piotr Nawrocki
|
1 odcinek
2022 |
||
Hanna Turnau
Monika Niewiadomska
|
1 odcinek
2017 |
||
Izabela Perez
Lucy, dziewczyna Michała
|
1 odcinek
2020 |
||
Beata Chyczewska
Helena Michalak
|
1 odcinek
2018 |
||
Justyna Kowalska
Małgorzata Stępień
|
1 odcinek
2020 |
||
Michał Królikowski
Olek Rudziej
|
1 odcinek
2023 |
||
Jakub Pruski
Marek Szary
|
1 odcinek
2021 |
||
Marceli Sikora
Piotruś Wojdat, syn Iwony i Andrzeja
|
1 odcinek
2022 |
||
Andrzej Grabowski
Sylwester, trener
|
1 odcinek
2009 |
7,6
|
|
Adam Ferency
Wiktor Łapkiewicz, właściciel kasyna
|
1 odcinek
2011 |
7,8
|
|
Krzysztof Kalczyński
Dr Robert Piotrowski, mąż Iwony
|
1 odcinek
2011 |
7,0
|
|
Bartłomiej Topa
Tomasz Duszyński, fotografik
|
1 odcinek
2010 |
7,5
|
|
Zdzisław Rychter
Tadeusiak, pracownik szkoły
|
1 odcinek
2010 |
8,5
|
|
Tomasz Bednarek
Marek Karpiuk
|
1 odcinek
2015 |
7,1
|
|
Radosław Krzyżowski
Edward Bielski
|
1 odcinek
2016 |
||
Andrzej Pieczyński
Krzysztof Góra, konserwator zabytków
|
1 odcinek
2014 |
7,1
|
|
Maciej Szary
Franciszek Korynt
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Aleksander Bednarz
Prof. Natan Gold, ojciec Jakuba
|
1 odcinek
2010 |
||
Dominika Kluźniak
Hanna Wrzosek, żona Stefana
|
1 odcinek
2015 |
7,2
|
|
Mariusz Pilawski
Piotr Równy, wuj Marcina
|
1 odcinek
2016 |
||
Magdalena Wójcik
Ewa Banach
|
1 odcinek
2013 |
6,8
|
|
Roma Gąsiorowska
Marzena, reporterka
|
1 odcinek
2016 |
7,0
|
|
Wojciech Starostecki
Włodek Zawadzki
|
1 odcinek
2013 |
||
Marta Chodorowska
Agnieszka Muszyńska
|
1 odcinek
2011 |
7,2
|
|
Aleksandra Popławska
Kamila Luboń, siostra Karoliny
|
1 odcinek
2015 |
6,9
|
|
Marek Żerański
Darek Migas
|
1 odcinek
2009 |
||
Anna Milewska
Zofia Krasnopolska
|
1 odcinek
2009 |
6,9
|
|
Marek Probosz
Andrzej Łazarek
|
1 odcinek
2014 |
||
Andrzej Mrowiec
Leon Gorczyca, ojciec Adama
|
1 odcinek
2010 |
||
Sławomir Federowicz
Marcel Olejarczyk
|
1 odcinek
2016 |
8,0
|
|
Igor Kujawski
Helmut Arndt, mecenas
|
1 odcinek
2016 |
6,0
|
|
Aleksandra Szwed
Monika Lineker
|
1 odcinek
2018 |
||
Katarzyna Węglicka
Róża Celej
|
1 odcinek
2014 |
||
Izabella Bukowska
Beata Sawicka
|
1 odcinek
2016 |
5,5
|
|
Miłogost Reczek
Kazimierz Arkuszewski, antykwariusz
|
1 odcinek
2012 |
||
Magdalena Walach
Monika
|
1 odcinek
2009 |
6,9
|
|
Katarzyna Cichopek
Eliza Kania
|
1 odcinek
2017 |
||
Roman Gancarczyk
Jacek Waga
|
1 odcinek
2013 |
6,9
|
|
Ryszard Ronczewski
Zygmunt Buława, pensjonariusz domu opieki
|
1 odcinek
2013 |
||
Marek Bukowski
Tomasz Podgórski, nauczyciel
|
1 odcinek
2010 |
7,0
|
|
Janusz R. Nowicki
Baczko, kustosz sandomierskiego zamku
|
1 odcinek
2011 |
6,0
|
|
Paweł Pabisiak
Zdzisław Garwoliński, nauczyciel
|
1 odcinek
2017 |
||
Waldemar Kotas
Waldek, stajenny
|
1 odcinek
2010 |
||
Piotr Bąk
Ekspert
|
1 odcinek
2022 |
6,0
|
|
Błażej Wójcik
Romuald Ozimek, ojciec Maurycego
|
1 odcinek
2019 |
||
Mirosława Niemczyk
Gosposia Jaskotów
|
1 odcinek
2010 |
||
Hubert Urbański
Mikołaj Rębacki
|
1 odcinek
2015 |
||
Piotr Kaźmierczak
Bogdan
|
1 odcinek
2017 |
||
Katarzyna Misiewicz
Sekretarka Galicy
|
1 odcinek
2010 |
10
|
|
Krzysztof Franieczek
Bogusław Lipski
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Tomasz Solich
Ttajniak
|
1 odcinek
2014 |
||
Katarzyna Zielińska
Maja Strocka
|
1 odcinek
2017 |
5,6
|
|
Katarzyna Priwieziencew
Gabi Wrzosek, siostra Kai
|
1 odcinek
2014 |
||
Sławomir Popek
Mariusz Jaśkowiak
|
1 odcinek
2018 |
||
Dorota Salamon
Regina Wawrzak, matka Artura
|
1 odcinek
2020 |
||
Sebastian Świerszcz
Marek Wilman, dziennikarz
|
1 odcinek
2013 |
||
Bernadetta Komiago
Urzędniczka
|
1 odcinek
2011 |
||
Wojciech Wachuda
Inż. Andrzej Baziewski
|
1 odcinek
2021 |
||
Filip Garbacz
Szymon Rubinrot, syn Heli i Beniamina
|
1 odcinek
2013 |
||
Sandra Staniszewska
Majka Sroka-Więcek
|
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Kwiatkowski
Klaudiusz Maciak, partner Moniki Helskiej
|
1 odcinek
2016 |
||
Bartłomiej Myca
Konrad Partyka
|
1 odcinek
2013 |
||
Jakub Jankiewicz
Paweł Stępień, brat Małgorzaty
|
1 odcinek
2020 |
||
Bartosz Martyna
Wojtek Zykun
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Adam Serowaniec
Diler
|
1 odcinek
2015 |
||
Maria Pawłowska
Manuela Korcz
|
1 odcinek
2014 |
||
Kinga Suchan
Klaudia, asystentka Armando
|
1 odcinek
2014 |
||
Maria Dębska
Paulina Wiślicka, córka Bogdana
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Marek Tyszkiewicz
Mężczyzna
|
1 odcinek
2012 |
||
Łukasz Węgrzynowski
Robert Czapa, mąż Doroty
|
1 odcinek
2021 |
5,5
|
|
Aleksandra Domańska
Monika Karel, agentka Sandeckiego
|
1 odcinek
2016 |
6,4
|
|
Marcin Gruszka
Janek
|
1 odcinek
2015 |
||
Robert Gulaczyk
Witek, wartownik
|
1 odcinek
2020 |
6,0
|
|
Piotr Nowak
Arkadiusz "Baniak" Wrzodak
|
1 odcinek
2018 |
10
|
|
Marta Stępniewska
Marta, córka Galińskiego
|
1 odcinek
2010 |
||
Piotr Mróz
Marcin
|
1 odcinek
2015 |
||
Jan Cięciara
Andrzej Czarnecki
|
1 odcinek
2015 |
||
Klementyna Jabłońska
Anka, kelnerka
|
1 odcinek
2013 |
||
Katarzyna Sawczuk
Malwina Sądecka
|
1 odcinek
2015 |
||
Iga Górecka
Julia Magdziak
|
1 odcinek
2013 |
||
Zofia Domalik
Krysia
|
1 odcinek
2018 |
||
Mateusz Bożek
Jasiek Krupiec
|
1 odcinek
2018 |
||
Kordian Rekowski
Włodek Nalazek, współwłaściciel szkoły nauki jazdy
|
1 odcinek
2018 |
||
Konrad Skolimowski
Jarek Mieszko
|
1 odcinek
2017 |
10
|
|
Mariusz Ochociński
Tomek Goryczko
|
1 odcinek
2018 |
||
Oliwier Kozłowski
Filip Bychawski, syn Lucjana
|
1 odcinek
2017 |
||
Maja Andrzejczuk
Róża Fabisiak
|
1 odcinek
2016 |
||
Jan Marczewski
Jacek "Miki" Rudak
|
1 odcinek
2016 |
||
Filip Krupa
Bogdan Janota, kleryk
|
1 odcinek
2017 |
||
Grzegorz Prasalski
Marcin Hłaski
|
1 odcinek
2023 |
||
Jędrzej Bigosiński
Kamil Jaszkowski
|
1 odcinek
2018 |
||
Olga Barej
Helena Daniel, hipoterapeutka
|
1 odcinek
2019 |
||
Magdalena Dwurzyńska
Jola, dziewczyna Jarka
|
1 odcinek
2020 |
||
Agata Pieszko
Iwona Kondracka
|
1 odcinek
2023 |
||
Filip Karaś
Iwo Kryński, brat Anny
|
1 odcinek
2022 |
||
Cezary Pazura
Bogdan Wiślicki
|
1 odcinek
2014 |
7,7
|
|
Jacek Borkowski
Hubert Krasnopolski, syn Zofii
|
1 odcinek
2009 |
||
Marcin Troński
Rafał Rozwałka, trener, ojciec Eli
|
1 odcinek
2009 |
7,2
|
|
Paweł Deląg
Filip Ankwicz
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Maciej Kozłowski
Rosa, prezes klubu
|
1 odcinek
2009 |
7,4
|
|
Tomasz Tyndyk
Żołnierz Łuczaka
|
1 odcinek
2010 |
||
Lech Mackiewicz
Bruno Glinka
|
1 odcinek
2013 |
||
Christine Paul
Elżbieta Domaszczyńska
|
1 odcinek
2010 |
||
Robert Gonera
Kpt. Wiktor Banach
|
1 odcinek
2013 |
7,3
|
|
Rafał Maćkowiak
Tobiasz Rosołowski
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Tomasz Karolak
Eugeniusz Piotrowski vel Jerzy Czekański
|
1 odcinek
2009 |
6,3
|
|
Wojciech Solarz
Ksiądz Jan Sitarek / Pietrasiak
|
1 odcinek
2013 |
7,2
|
|
Jolanta Fraszyńska
Agnieszka Murawska, laborantka
|
1 odcinek
2015 |
7,3
|
|
Jan Urbański
Wojtek Gaber, brat Marka
|
1 odcinek
2011 |
10
|
|
Jan Nowicki
Ludwik Olszyński, mąż Niny
|
1 odcinek
2010 |
7,8
|
|
Izabela Kuna
Hanna Waga
|
1 odcinek
2013 |
6,7
|
|
Paweł Domagała
Damian
|
1 odcinek
2009 |
7,1
|
|
Dorota Segda
Ewelina Linde, pisarka
|
1 odcinek
2011 |
6,9
|
|
Waldemar Obłoza
Wiesław Górka
|
1 odcinek
2013 |
||
Maria Góralczyk
Sylwia Wojcieszek
|
1 odcinek
2012 |
6,3
|
|
Magdalena Kumorek
Krystyna Brylska
|
1 odcinek
2010 |
6,7
|
|
Karolina Rosińska
Żona Piotra
|
1 odcinek
2016 |
6,8
|
|
Elżbieta Kijowska
Siostra przełożona klasztoru klarysek
|
1 odcinek
2011 |
||
Marta Żmuda Trzebiatowska
Dr Izabela Nejman
|
1 odcinek
2014 |
6,7
|
|
Georgi Angiełow
Ostap
|
1 odcinek
2009 |
8,0
|
|
Beata Ścibakówna
Maria Brodzka, aktorka
|
1 odcinek
2010 |
6,8
|
|
Janusz German
Robert Jawor, detektyw, mąż Anny
|
1 odcinek
2017 |
||
Karolina Stefańska
Krystyna Pazik
|
1 odcinek
2016 |
||
Ewa Bukowska
Ewa Jurewicz, mecenas
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Elżbieta Jędrzejewska
Wiśniewska, żona Pawła
|
1 odcinek
2011 |
||
Katarzyna Kwiatkowska
Weronika Paprocka
|
1 odcinek
2013 |
6,9
|
|
Lena Schimscheiner
Ela, narzeczona Marcina
|
1 odcinek
2016 |
||
Grzegorz Emanuel
Wariat, człowiek Korka
|
1 odcinek
2010 |
||
Karolina Dryzner
Lucyna Draba, konserwatorka
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Juliusz Krzysztof Warunek
Zbigniew Małecki, kierowca
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Michał Filipiak
Darek Bednarek, policjant
|
1 odcinek
2008 |
||
Jolanta Żółkowska
Danuta Pachett, matka Justyny Malec
|
1 odcinek
2011 |
||
Krzysztof Wakuliński
Paweł Donat, producent
|
1 odcinek
2009 |
7,2
|
|
Karina Kunkiewicz
Ala Zawadzka
|
1 odcinek
2013 |
||
Anna Łopatowska
Danuta Janicka, sąsiadka Badury
|
1 odcinek
2011 |
||
Maciej Buczek
Kolega Michała
|
1 odcinek
2012 |
||
Tadeusz Paradowicz
Jerzy Barański, prezes "Pol-Freszu"
|
1 odcinek
2009 |
||
Oliwia Angerstein
Franciszka, "kandydatka" z biura matrymonialnego
|
1 odcinek
2010 |
||
Tomira Kowalik
Sąsiadka Czapów
|
1 odcinek
2021 |
||
Lidia Bogaczówna
Matka Krystyny
|
1 odcinek
2009 |
||
Marek Zawadzki
Piotr Bychawski, syn Lucjana
|
1 odcinek
2017 |
||
Krzysztof Ławniczak
Mężczyzna
|
1 odcinek
2012 |
||
Piotr Więcławski
Zenon Polepa
|
1 odcinek
2018 |
||
Suzanna von Nathusius
Ania
|
1 odcinek
2015 |
||
Anna Gajewska
Beata Wolańska, żona Mikołaja
|
1 odcinek
2011 |
6,0
|
|
Aleksander Sosiński
Julek Rytel
|
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Chodorowski
Norbert Paluch
|
1 odcinek
2015 |
||
Karolina Kominek
Agata Walczak, córka Zaremby
|
1 odcinek
2017 |
6,9
|
|
Dominika Gwit
Anna Falińska
|
1 odcinek
2012 |
||
Michał Meyer
Alek Wrona
|
1 odcinek
2010 |
6,0
|
|
Marcin Turski
DJ
|
1 odcinek
2014 |
||
Adam Zdrójkowski
Adrian Lewandowski
|
1 odcinek
2014 |
5,3
|
|
Michał Podsiadło
Marek Zykun
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Sławomir Grzymek
Roman Bieruń
|
1 odcinek
2016 |
||
Marcin Sianko
Paweł Kasperek, syn Stefana
|
1 odcinek
2017 |
6,5
|
|
Jan Łajewski
Damian
|
1 odcinek
2015 |
||
Daria Burakowska
Julka Winiarska
|
1 odcinek
2010 |
||
Honorata Witańska
Olga Trzosek
|
1 odcinek
2016 |
6,8
|
|
Maurycy Popiel
Filip Ochojski
|
1 odcinek
2020 |
||
Łukasz Wójcik
Jacek Długi, współwłaściciel szkoły nauki jazdy
|
1 odcinek
2018 |
||
Józef Grzymała
Chłopak Oli Nocul
|
1 odcinek
2010 |
||
Adam Młynarczyk
Kamal Ahir, brat Raszida
|
1 odcinek
2009 |
||
Tomasz Włosok
Maciek Buciak
|
1 odcinek
2015 |
6,8
|
|
Urszula Gotowicka
Wolontariuszka
|
1 odcinek
2011 |
||
Natalia Rzeźniak-Pospieszalska
Karolina Adamiak
|
1 odcinek
2010 |
||
Karolina Kamińska |
1 odcinek
2011 |
||
Aleksandra Kusio
Dominika
|
1 odcinek
2012 |
||
Karol Pocheć
Arek Bąk, kolega "Pluskwy"
|
1 odcinek
2017 |
||
Anna Jażdżyk
Olga Jung
|
1 odcinek
2013 |
||
Joanna Opozda
Sandra, narzeczona Armando
|
1 odcinek
2014 |
7,2
|
|
Maciej Kosmala
Mariusz
|
1 odcinek
2013 |
||
Ignacy Sut
Piotrek Maryś
|
1 odcinek
2013 |
||
Wojciech Kalita
Dr Grzegorz Dworak
|
1 odcinek
2010 |
||
Hubert Kułacz
Jarek Rozwęc
|
1 odcinek
2020 |
||
Aleksandra Święch-Zarzycka |
1 odcinek
2011 |
||
Damian Bereda
Antek Bienias
|
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Czapliński
Maurycy Janicki
|
1 odcinek
2014 |
||
Filip Kosior
Patryk
|
1 odcinek
2015 |
||
Krzysztof Rogucki
Leszek Małek
|
1 odcinek
2018 |
||
Maria Wieczorek
Jaga Nowak
|
1 odcinek
2014 |
4,0
|
|
Anna Mrozowska
Anna Górska
|
1 odcinek
2018 |
||
Dominika Majewska
Świadkini
|
1 odcinek
2014 |
||
Jan Domaszewski
Robert
|
1 odcinek
2018 |
||
Anna Jarosik
Marzena Śliwińska
|
1 odcinek
2016 |
||
Julia Gawrysiak
Anielka Wrzosek, córka Hanny i Stefana
|
1 odcinek
2015 |
||
Jacek Feliks Knap
Listonosz
|
1 odcinek
2021 |
||
Filip Jacak
Adrian Markowski
|
1 odcinek
2016 |
||
Krzysztof Chromiński
Tomek Dołęga
|
1 odcinek
2015 |
10
|
|
Natalia Samojlik
Aktorka
|
1 odcinek
2022 |
||
Klaudia Cygoń
Marianna Skarga, córka Ryszarda
|
1 odcinek
2017 |
||
Kamil Wodka
Zdzisio Gęgniewicz
|
1 odcinek
2022 |
||
Magdalena Żak
Gaja Szczepanek
|
1 odcinek
2015 |
||
Mikołaj Śliwa
Maurycy Ozimek
|
1 odcinek
2019 |
||
Anna Wicka
Recepcjonistka w przychodni
|
1 odcinek
2020 |
||
Piotr Napierała
Bartek
|
1 odcinek
2019 |
||
Maciej Mirgos
Igor Stępień, brat Małgorzaty
|
1 odcinek
2020 |
||
Anja Zalewska
Gabrysia Gołębiowska
|
1 odcinek
2020 |
||
Mateusz Lisiecki-Waligórski
Marek Wolski, wspólnik Zapory
|
1 odcinek
2021 |
||
Magdalena Sękiewicz
Anna Kondracka
|
1 odcinek
2023 |
||
Ewa Kolasińska
Zofia, matka Wacka
|
1 odcinek
2012 |
||
Małgorzata Socha
Sandra Juszczak, kochanka Brylskiego
|
1 odcinek
2010 |
6,8
|
|
Cezary Kosiński
Rafał Konarski
|
1 odcinek
2014 |
7,1
|
|
Edyta Jungowska
Alicja Witko
|
1 odcinek
2019 |
6,9
|
|
Ewa Błaszczyk
Izabela Rytel
|
1 odcinek
2013 |
7,3
|
|
Dorota Pomykała
Matka Schillera
|
1 odcinek
2018 |
6,8
|
|
Hanna Mikuć
Regina Walczak, ciotka Agaty
|
1 odcinek
2017 |
||
Wiesław Cichy
Bogdan Witczak, egzaminator
|
1 odcinek
2018 |
6,0
|
|
Dariusz Jakubowski
Feliks Żabieniec
|
1 odcinek
2023 |
6,8
|
|
Krystyna Tkacz
Irena
|
1 odcinek
2014 |
6,6
|
|
Marek Włodarczyk
Tomek Romer
|
1 odcinek
2013 |
||
Andrzej Młynarczyk
„Armando Fabrizi”, projektant
|
1 odcinek
2014 |
||
Robert Tondera
Przystojniak
|
1 odcinek
2021 |
||
Mikołaj Cieślak
Dr Suchocki
|
1 odcinek
2022 |
7,5
|
|
Maciej Damięcki
Kazimierz Janowicki
|
1 odcinek
2021 |
7,2
|
|
Jan Bzdawka
Andrzej Deć, puzonista
|
1 odcinek
2021 |
5,5
|
|
Dorota Naruszewicz
Ewa Wiślicka, żona Bogdana
|
1 odcinek
2014 |
||
Włodzimierz Matuszak
Romek
|
1 odcinek
2015 |
||
Elżbieta Czerwińska
Anna Mituła
|
1 odcinek
2012 |
||
Robert Wrzosek
Gangster
|
1 odcinek
2012 |
||
Cezary Studniak
Włodzimierz Krajewski "Nefryt"
|
1 odcinek
2019 |
||
Robert Jarociński
Kamil Hanisz
|
1 odcinek
2013 |
||
Katarzyna Walter
Walczakowa, sąsiadka pani Romy
|
1 odcinek
2018 |
7,0
|
|
Maciej Luśnia
Feliks Dybalski
|
1 odcinek
2019 |
||
Katarzyna Galica
Marta Czarnecka
|
1 odcinek
2015 |
6,7
|
|
Hanna Polk
Matka Alka Wrony
|
1 odcinek
2010 |
5,0
|
|
Anna Kerth
Anita Malczyk, przyjaciółka Bukowskiej
|
1 odcinek
2015 |
4,0
|
|
Halina Skoczyńska
Maria Kurek
|
1 odcinek
2016 |
||
Małgorzata Lewińska
"Kandydatka" z biura matrymonialnego
|
1 odcinek
2010 |
6,8
|
|
Renata Kretówna
Krystyna Dolniak, była teściowa Krygierowej
|
1 odcinek
2012 |
||
Anna Tomaszewska
Waleria Lipiec
|
1 odcinek
2014 |
7,0
|
|
Magdalena Boczarska
Anna Górecka
|
1 odcinek
2015 |
7,2
|
|
Krzysztof Nowakowski
Kacper Lipski
|
1 odcinek
2017 |
||
Martyna Peszko
Kochanka Romkowskiego
|
1 odcinek
2009 |
||
Filip Bobek
Wojtek Dereń, policjant z "drogówki"
|
1 odcinek
2013 |
||
Paweł Koślik
Markowski
|
1 odcinek
2012 |
7,0
|
|
Mariusz Wojciechowski
Prof. Bogdan Kraszewski
|
1 odcinek
2010 |
||
Hubert Kostrzewa |
1 odcinek
2010 |
||
Adam Krawczyk
Janusz, narzeczony Amelii Rozbrat
|
1 odcinek
2017 |
5,0
|
|
Julia Pietrucha
Monika Dębowska
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Jolanta Banak
Elżbieta Surmacz, matka Marty i Jacka
|
1 odcinek
2022 |
6,0
|
|
Paweł Parczewski
Drwal
|
1 odcinek
2021 |
||
Michał Pawlik |
1 odcinek
2012 |
||
Natalia Iwańska
Julka Łazarek
|
1 odcinek
2014 |
||
Bartosz Porczyk
Daniel Król
|
1 odcinek
2014 |
||
Tomasz Olejarczyk
"Łysy"
|
1 odcinek
2009 |
||
Pascal Kaczorowski
Reporter prowadzący program w tv
|
1 odcinek
2016 |
||
Mateusz Łasowski
Kacper, ochroniarz w "Vistula Beach"
|
1 odcinek
2018 |
||
Łukasz Wieczorek |
1 odcinek
2010 |
||
Piotr Półtorak
Zyga
|
1 odcinek
2012 |
||
Mateusz Grabowski
Marcin Bubek
|
1 odcinek
2022 |
||
Christian Lange |
1 odcinek
2010 |
||
Robert Kuraś
Marek Barlicki
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Mateusz Król
Jan Bartold
|
1 odcinek
2013 |
||
Anna Gorajska
Helena Krawicz, córka Pękala
|
1 odcinek
2016 |
||
Mateusz Lewandowski
Syn Adrianny Grabek
|
1 odcinek
2011 |
||
Fred Apke
Zigler, marszand
|
1 odcinek
2011 |
||
Sylwia Boroń
Julia Wrońska, kochanka Jawora
|
1 odcinek
2017 |
||
Kamila Klimczak
Anka Michalska
|
1 odcinek
2014 |
||
Mikołaj Wieczorek
Borys, syn Romantowskich
|
1 odcinek
2008 |
||
Beata Kacprzyk
Irena
|
1 odcinek
2017 |
||
Reda Paweł Haddad
Josef Fadlan
|
1 odcinek
2018 |
||
Mateusz Baran
Kelner
|
1 odcinek
2018 |
||
Adrian Królak
Michał, syn Doroty
|
1 odcinek
2012 |
||
Aleksandra Radwan
Julia
|
1 odcinek
2015 |
||
Ryszard Starosta
Kacper Palkowski, syn Agaty
|
1 odcinek
2012 |
||
Natalia Klimas-Bober
Tamara Bizoń
|
1 odcinek
2015 |
||
Lidia Olszak |
1 odcinek
2011 |
||
Natalia Łajewska
Ania Pawelec
|
1 odcinek
2011 |
||
Bernardeta Komiago
Wanda
|
1 odcinek
2018 |
||
Piotr Tołoczko
Jarek Drabik
|
1 odcinek
2012 |
10
|
|
Maciej Radziwanowski
Policjant
|
1 odcinek
2012 |
||
Filip Turkiewicz
Franek Maryś
|
1 odcinek
2013 |
||
Rafał Antoniak
Wojtek Banach
|
1 odcinek
2013 |
||
Emma Herdzik
Marzena
|
1 odcinek
2020 |
||
Matylda Iwańska
Matylda Janas
|
1 odcinek
2014 |
||
Kacper Matula
Norbert Fabisiak
|
1 odcinek
2016 |
||
Magdalena Łoś
Dasza
|
1 odcinek
2014 |
||
Zofia Staniszewska
Asia
|
1 odcinek
2015 |
||
Kamil Studnicki
Cyprian Bardo
|
1 odcinek
2023 |
||
Kacper Krasuski
Karol
|
1 odcinek
2015 |
||
Ksawery Daniel
Paweł
|
1 odcinek
2015 |
||
Jakub Gola
Kuba
|
1 odcinek
2017 |
||
Wiktoria Wolańska
Anka Dąbrowska, córka Julii i Pawła
|
1 odcinek
2016 |
||
Acilyz Katell Caro
Maria
|
1 odcinek
2016 |
||
Łukasz Pawlak
Oreścik, syn Gibalskiego
|
1 odcinek
2021 |
||
Aleksandra Muras
Julka
|
1 odcinek
2016 |
||
Jakub Sasak
Adam Santorski
|
1 odcinek
2018 |
||
Grażyna Sobocińska
Patrycja, była dziewczyna Michała
|
1 odcinek
2020 |
||
Filip Wałcerz
Antoni Makart, syn Ksawerego
|
1 odcinek
2019 |
||
Kinga Jasik
Lena Kot
|
1 odcinek
2020 |
||
Faustyna Kazimierska
Karolina Rzemyk, córka Wandy
|
1 odcinek
2017 |
||
Jan Kwapisiewicz
Alek Berent
|
1 odcinek
2019 |
||
Agnieszka Wrona
Marzena, asystentka Mrugały
|
1 odcinek
2020 |
||
Maciej Kozakoszczak
Błażej Kosidło, chłopak Weroniki
|
1 odcinek
2019 |
||
Anna Zalevska
Polla Namedowa
|
1 odcinek
2022 |
||
Barbara Mroczek
Magdalena Skowrońska, żona Andrzeja
|
1 odcinek
2019 |
||
Aleksander Kalinowski
Antykwariusz Marciniak
|
1 odcinek
2018 |
||
Rafał Mohr
Roman Gluziński, laborant
|
1 odcinek
2015 |
||
Wojciech Wysocki
Prof. Walenty Panko
|
1 odcinek
2022 |
7,2
|
|
Roman Kłosowski
Kalicki, pensjonariusz Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
1 odcinek
2009 |
7,8
|
|
Sławomira Łozińska
Matka Heleny Michalak
|
1 odcinek
2018 |
||
Aleksandra Kisio
Aneta Czajka, żona Ksawerego Makarta
|
1 odcinek
2019 |
||
Ewelina Serafin
Znajoma Możejki
|
1 odcinek
2010 |
||
Hubert Zduniak
Tajniak
|
1 odcinek
2008 |
||
Władimir Abramuszkin
Mykoła Szewczenko
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Marieta Żukowska
Ilona, żona Andrzeja
|
1 odcinek
2014 |
6,8
|
|
Marta Klubowicz
Jagna Zdort
|
1 odcinek
2015 |
6,4
|
|
Dariusz Biskupski
Tęczyński
|
1 odcinek
2010 |
8,0
|
|
Tadeusz Pluciński
Antoni Pożar, pensjonariusz domu opieki
|
1 odcinek
2013 |
7,3
|
|
Michał Breitenwald
Koman, pracownik fabryki w Ćmielowie
|
1 odcinek
2011 |
6,0
|
|
Jerzy Grałek
Gen. Janusz Warski
|
1 odcinek
2013 |
7,0
|
|
Andrzej Piszczatowski
Prof. Jerzy Horst, dyrektor kliniki
|
1 odcinek
2010 |
7,0
|
|
Barbara Bursztynowicz
Roma Górska, matka Anny
|
1 odcinek
2018 |
6,7
|
|
Michał Chorosiński
Pawluk
|
1 odcinek
2012 |
||
Jacek Mikołajczak
Karol Michalski
|
1 odcinek
2014 |
||
Michał Anioł
Wander, kłusownik
|
1 odcinek
2012 |
6,0
|
|
Juliusz Chrząstowski
Artur "Pajac" Pączak
|
1 odcinek
2018 |
||
Tadeusz Falana
Jerzy Drabik
|
1 odcinek
2010 |
6,0
|
|
Aleksander Machalica
Stanisławski
|
1 odcinek
2016 |
8,0
|
|
Tadeusz Łomnicki
Komar, kierownik sklepu
|
1 odcinek
2019 |
||
Artur Słaboń |
1 odcinek
2010 |
||
Mirosław Konarowski
Marek Gęgniewicz, ojciec Zdzisia
|
1 odcinek
2022 |
6,0
|
|
Grażyna Laszczyk-Frycz
Marzena Florek, pracownica opieki społecznej
|
1 odcinek
2010 |
||
Andrzej Brzeski
Przeor klasztoru
|
1 odcinek
2011 |
8,0
|
|
Barbara Zielińska
Matka Janusza
|
1 odcinek
2017 |
||
Marek Włodarczyk
Soroka, dyrektor banku
|
1 odcinek
2008 |
6,9
|
|
Katarzyna Kulik
Elżbieta, sąsiadka Iwony
|
1 odcinek
2009 |
5,0
|
|
Mariusz Kiljan
Emil Woźniak, antykwariusz
|
1 odcinek
2009 |
||
Marek Walczak
Rzeczoznawca
|
1 odcinek
2017 |
||
Paweł Stankiewicz
Policjant
|
1 odcinek
2012 |
||
Henryk Błażejczyk
Magazynier w teatrze
|
1 odcinek
2011 |
||
Andrzej Wichrowski
Jakub Bielski, brat Damiana
|
1 odcinek
2014 |
7,0
|
|
Igor Stachowiak
Tomek Kwapisz
|
1 odcinek
2011 |
||
Krzysztof Chudzicki
Dominik Jurczyński
|
1 odcinek
2010 |
||
Aleksander Janiszewski
Sylwester Warecki
|
1 odcinek
2019 |
||
Michał Opaliński
Roman, członek gangu Buciaruka
|
1 odcinek
2018 |
||
Małgorzata Kocik
Barmanka
|
1 odcinek
2011 |
||
Andrzej Kowalczyk
Starszy muzyk
|
1 odcinek
2021 |
||
Igor Obłoza
Darek Górka
|
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Gostkiewicz |
1 odcinek
2010 |
||
Bartosz Gelner
Igor
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Paweł Bodych
Seba "Glaca" Pajda
|
1 odcinek
2020 |
||
Ewa Ampulska
Eliza Nowak
|
1 odcinek
2012 |
||
Wojciech Raszewski |
1 odcinek
2010 |
||
Beata Krzemińska
Jeździec
|
1 odcinek
2010 |
||
Juliusz Dzienkiewicz
Czarek Kozera
|
1 odcinek
2010 |
||
Grażyna Węgiełek
Matka Pawła
|
1 odcinek
2020 |
||
Marcin Gaweł
Roman Wróblewski, administrator pałacu Rokitnowksich
|
1 odcinek
2016 |
||
Iwona Chołuj
Franciszka
|
1 odcinek
2018 |
||
Oskar Wójcik |
1 odcinek
2012 |
||
Robert Mika
Herman Von Klausen
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Dominika Janik
Kasia Wolska
|
1 odcinek
2015 |
||
Jakub Dutkiewicz
Kuba, syn Galińskiego
|
1 odcinek
2010 |
||
Małgorzata Zielińska |
1 odcinek
2010 |
||
Dawid Andriyan
Minas Papazjan
|
1 odcinek
2009 |
||
Nadia El Dursi
Amina
|
1 odcinek
2009 |
||
Michał Lach |
1 odcinek
2009 |
||
Max Janssen
Marek Napierski
|
1 odcinek
2009 |
||
Adam Marat |
1 odcinek
2011 |
||
Bernard Bania
Policjant
|
1 odcinek
2012 |
||
Joanna Chruściel
Sprzedawczyni
|
1 odcinek
2013 |
||
Kazimierz Nowak
Jerzyk Waga
|
1 odcinek
2013 |
||
Konrad Łaszewski
Roman Burski
|
1 odcinek
2013 |
||
Amin Bensalem
Salah Naser, właściciel "Mlecznej Natury"
|
1 odcinek
2014 |
||
Lili Dąbrowska
Karolina
|
1 odcinek
2015 |
||
Julian Chwalewski
Bruno
|
1 odcinek
2014 |
||
Vanessa Aleksander
Ala, siostra Agaty Gibalskiej, przyjaciółka Pauliny
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Artur Kaźmiruk
Adam Ryski
|
1 odcinek
2019 |
||
Helena Chorzelska
Ela
|
1 odcinek
2016 |
||
Michał Szczerbiec
Dr Jan Buczek
|
1 odcinek
2018 |
||
Carlos Granda
Diego
|
1 odcinek
2016 |
||
Aleksandra Skoneczna
Zyta Nowakowska
|
1 odcinek
2016 |
||
Nela Maciejewska
Aldona Pukiel, siostra Bogdana Janoty
|
1 odcinek
2017 |
||
Hubert Jaśtak
Paweł "Kominiarz" Tomczak
|
1 odcinek
2023 |
||
Anna Dzierża
Lekarka
|
1 odcinek
2018 |
||
Daniel Kasprowicz
Robert Wroński, strażnik
|
1 odcinek
2022 |
||
Zuzanna Kotara
Alicja Dobosz
|
1 odcinek
2020 |
||
Grzegorz Dębniak
Kumpel "Perkoza"
|
1 odcinek
2019 |
||
Katarzyna Zając
Anna Kryńska
|
1 odcinek
2022 |
||
Michał Tokarski
Elektryk
|
1 odcinek
2023 |
||
Karina Szafrańska
Lewandowska
|
1 odcinek
2008 |
||
Piotr Skarga
Taras
|
1 odcinek
2009 |
||
Robert Zawadzki
Malicki
|
1 odcinek
2011 |
||
Grzegorz Artman
Człowiek Soroki
|
1 odcinek
2008 |
6,0
|
|
Adam Bauman
Dyrektor papierni
|
1 odcinek
2008 |
6,9
|
|
Jarosław Kopaczewski
Mecenas Łuczak
|
1 odcinek
2010 |
||
Teresa Sawicka
Izabela Halska
|
1 odcinek
2016 |
8,0
|
|
Elżbieta Gaertner
Róża Janwił-Walska
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Dominika Ostałowska
Urszula Jaskólska, farmaceutka
|
1 odcinek
2017 |
6,4
|
|
Hanna Piaseczna
Jola
|
1 odcinek
2012 |
||
Wojciech Asiński
Ryszard
|
1 odcinek
2023 |
||
Dominika Figurska
Janina Gabryś, żona Tomasza
|
1 odcinek
2016 |
6,7
|
|
Michał Dworczyk
Jasnowidz
|
1 odcinek
2020 |
7,0
|
|
Bożena Stachura
Kpt. Olga Rylska
|
1 odcinek
2013 |
||
Grzegorz Mostowicz-Gerszt
Gangster
|
1 odcinek
2012 |
||
Łukasz Pawłowski
Leśniak
|
1 odcinek
2018 |
||
Paweł Krucz
Antek
|
1 odcinek
2013 |
||
Marcin Piętowski
Stefan, wspólnik Wiślickiego
|
1 odcinek
2014 |
||
Lena Frankiewicz
Agata Karpiuk, żona Marka
|
1 odcinek
2015 |
||
Halina Rasiakówna
Dyrektorka szkoły
|
1 odcinek
2010 |
||
Bogdan Koca
Mirosław Dereń
|
1 odcinek
2019 |
6,0
|
|
Karolina Nowakowska
Roma, uczestniczka "randki w ciemno"
|
1 odcinek
2013 |
||
Leszek Lichota
Mirek, narzeczony Jolanty
|
1 odcinek
2013 |
7,4
|
|
Witold Ermow
Jan, pensjonariusz Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Sebastian Domagała
Dr Karol Langen
|
1 odcinek
2018 |
||
Paweł Stasiak
On sam, lider zespołu "Papa D."
|
1 odcinek
2016 |
||
Zuzanna Wierzbińska
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2010 |
4,0
|
|
Piotr Urbaniak
Dyrektor banku
|
1 odcinek
2018 |
||
Jakub Kamieński
Igor Borkowski
|
1 odcinek
2019 |
||
Marcin Kalisz
Chłopak Eli
|
1 odcinek
2009 |
||
Joanna Moro
Paulina Bednarek
|
1 odcinek
2014 |
6,2
|
|
Janusz Horodniczy
Zakonnik
|
1 odcinek
2011 |
||
Szymon Sędrowski
Marcin Borzęcki, adwokat
|
1 odcinek
2016 |
6,5
|
|
Emilia Czartoryska |
1 odcinek
2010 |
||
Krzysztof Ogonek
Gangster
|
1 odcinek
2020 |
||
Kalina Hlimi-Pawlukiewicz
Gosia Maj, właścicielka naleśnikarni
|
1 odcinek
2013 |
||
Mariusz Witkowski
Krzysztof Wolski
|
1 odcinek
2015 |
||
Elżbieta Wieciech
Urzędniczka w banku
|
1 odcinek
2011 |
||
Krystyna Starościk-Labuda
Sąsiadka Bożeny Węgierki
|
1 odcinek
2018 |
||
Roman Piętakiewicz
Austriak
|
1 odcinek
2017 |
||
Mariusz Korpoliński
"Kastet", członek gangu Buciaruka
|
1 odcinek
2018 |
||
Leszek Musiał |
1 odcinek
2010 |
||
Jerzy Klonowski
Ryszard Majda
|
1 odcinek
2014 |
||
Daniel Misiewicz
Karol Witucki, były chłopak Manueli
|
1 odcinek
2014 |
||
Agnieszka Więdłocha
Kelnerka
|
1 odcinek
2015 |
7,0
|
|
Barbara Lubos-Święs
Agnieszka Kurzak, szwagierka Fadlana
|
1 odcinek
2018 |
||
Zacharjasz Muszyński
Kudłaty
|
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Schuchardt
Andrzej "Andrus" Pobiednik
|
1 odcinek
2010 |
||
Joanna Zalewska
Agnieszka
|
1 odcinek
2012 |
||
Krzysztof Wieszczek
Dariusz Olewicz, pełnomocnik zarządu fabryki w Ćmielowie
|
1 odcinek
2011 |
6,0
|
|
Adrianna Chlebicka
Koleżanka Oli
|
1 odcinek
2009 |
||
Konrad Pawicki
Właściciel rozlewni win
|
1 odcinek
2017 |
||
Paweł Hajnos
Maurycy Sforski
|
1 odcinek
2016 |
||
Jan Raubo
Rafał
|
1 odcinek
2014 |
||
Agnieszka Sobolewska
Sprzedawczyni w sklepie obuwniczym
|
1 odcinek
2012 |
||
Michał Mikołajczak
Wiktor, kucharz
|
1 odcinek
2013 |
||
Grażyna Laszczyk
Hanna Brodzka
|
1 odcinek
2012 |
||
Łukasz Musiał
Piotr Trzciński, aktor
|
1 odcinek
2020 |
||
Wojciech Urbański
Grzegorz Więcek
|
1 odcinek
2013 |
||
Marta Zgutczyńska
Magda Turek, dziewczyna "Baniaka"
|
1 odcinek
2018 |
||
Michał Wanio |
1 odcinek
2012 |
||
Daniel Dziorek
Kolega Bruna
|
1 odcinek
2014 |
||
Milena Staszuk
Kamila Komar
|
1 odcinek
2020 |
||
David Richard Aiteka-Odus
John Walter
|
1 odcinek
2010 |
||
Norbert Tomaszewski |
1 odcinek
2010 |
||
Genady Iskhakov |
1 odcinek
2010 |
||
Tomasz Plebański |
1 odcinek
2009 |
||
Olena Cikuj |
1 odcinek
2011 |
||
Beata Dudek |
1 odcinek
2011 |
||
Wojciech Wesoliński |
1 odcinek
2011 |
||
Krzysztof Brzazgoń
Rafał Kaperski
|
1 odcinek
2013 |
||
Wojciech Stachura
Andrzej
|
1 odcinek
2012 |
||
Kacper Środowski
Staś, syn Anny Kruk
|
1 odcinek
2012 |
||
Daniel Jakubczyk |
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Swend
Krzysiek
|
1 odcinek
2013 |
||
Mateusz Rzeźniczak
Eryk Grabski
|
1 odcinek
2017 |
||
Grzegorz Goch
Alek Wilczyński
|
1 odcinek
2014 |
||
Andrea Possenti
Marco
|
1 odcinek
2014 |
||
Magdalena Majtyka
Polonistka
|
1 odcinek
2023 |
||
Weronika Wachowska
Oliwia Łazarek
|
1 odcinek
2014 |
||
Michalina Robakiewicz
Modelka
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Anastazja Kryvenko
Katia
|
1 odcinek
2014 |
||
Marcin Stępniak
Derda
|
1 odcinek
2018 |
||
Natalia Skrzypek
Córka Mrozowej
|
1 odcinek
2016 |
||
Witold Łuczyński
Werblista
|
1 odcinek
2021 |
||
Ivan Marin Rodriguez
Maks
|
1 odcinek
2016 |
||
Bartosz Banik
Marek Jarosz
|
1 odcinek
2017 |
||
Barbara Szcześniak-Kłosowska
Sąsiadka Pawła Borkowskiego
|
1 odcinek
2016 |
||
Lea Oleksiak
Sekretarka Ziemka
|
1 odcinek
2018 |
||
Michał Felczak
Grzegorz
|
1 odcinek
2018 |
||
Sebastian Figat
Ludwik
|
1 odcinek
2019 |
||
Marcin Urbanke
Rafał Pankiewicz
|
1 odcinek
2020 |
||
Krystian Hołdak
Osiłek
|
1 odcinek
2021 |
||
Marek Grzesiuk
Kierowca ciężarówki
|
1 odcinek
2020 |
||
Artur Kujawa
Wojciech Buła
|
1 odcinek
2023 |
||
Agnieszka Wasilewska |
1 odcinek
2011 |
||
Michał Karczewski
Maciej Pestka, malarz
|
1 odcinek
2022 |
||
Peter J. Lucas
Jan Dobrowolski
|
1 odcinek
2014 |
||
Marzena Trybała
Janina Majewska
|
1 odcinek
2013 |
6,8
|
|
Przemysław Kowalski
Adrian Sekinda
|
1 odcinek
2018 |
8,0
|
|
Sebastian Konrad
Szef zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Maria Gładkowska
Dr Barbara Woźniak, matka Radka
|
1 odcinek
2011 |
6,9
|
|
Łukasz Simlat
Chińczyk
|
1 odcinek
2010 |
7,3
|
|
Katarzyna Tatarak
Matka Kuby
|
1 odcinek
2014 |
7,0
|
|
Rafał Królikowski
Bartosz Feldrecht
|
1 odcinek
2015 |
7,1
|
|
Jakub Snochowski
Wojtek, kleryk
|
1 odcinek
2010 |
||
Grzegorz Stelmaszewski
Myjak
|
1 odcinek
2013 |
||
Piotr Gąsowski
Stefan Bila, stylista
|
1 odcinek
2016 |
6,7
|
|
Gabriela Frycz
Marta Grabowska, narzeczona Olewicza
|
1 odcinek
2011 |
8,0
|
|
Dariusz Majchrzak
Jacek Czubik, fotograf
|
1 odcinek
2010 |
7,0
|
|
Joanna Trzepiecińska
Irena Santorska, matka Adama
|
1 odcinek
2018 |
7,1
|
|
Mirosław Oczkoś
Proboszcz
|
1 odcinek
2011 |
||
Piotr Bała
Ochroniarz
|
1 odcinek
2017 |
||
Maciej Ferlak
Edmund "Mundi" Kraska
|
1 odcinek
2010 |
||
Marek Ślosarski
Właściciel klubu "Arizona"
|
1 odcinek
2012 |
||
Maciej Tomaszewski
Jerzy Wardowski
|
1 odcinek
2016 |
||
Grzegorz Stosz
Robert Kromer
|
1 odcinek
2015 |
||
Andrzej Chichłowski
Ojciec Janusza
|
1 odcinek
2017 |
||
Piotr Wiszniowski
Trener
|
1 odcinek
2017 |
||
Stanisław Sparażyński
Pan Stanisław
|
1 odcinek
2015 |
||
Michał Jarmicki
Rolnik
|
1 odcinek
2018 |
||
Mikołaj Krawczyk
Iwo Gralak
|
1 odcinek
2014 |
6,4
|
|
Adam Szyszkowski
Artur Dziak
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Bogusława Schubert
Jadwiga, gosposia Brylskich
|
1 odcinek
2010 |
||
Zbigniew Kosowski
Zygmunt Pawlica
|
1 odcinek
2012 |
||
Elżbieta Mrozińska
Hania
|
1 odcinek
2021 |
||
Tomasz Augustynowicz
Grzegorz Krygier, mąż Marzeny
|
1 odcinek
2012 |
6,0
|
|
Marcel Borowiec
Paweł
|
1 odcinek
2016 |
||
Zbigniew Kaleta
Trener Orkana
|
1 odcinek
2014 |
||
Piotr Kamiński
Jarek Bednarski
|
1 odcinek
2017 |
6,0
|
|
Tomasz Krzemieniecki
Aktor
|
1 odcinek
2010 |
||
Tomasz Błasiak
Marcin Sobieraj
|
1 odcinek
2014 |
||
Olga Borys
Dyrektorka liceum
|
1 odcinek
2012 |
||
Edyta Torhan
Żona Zielonki
|
1 odcinek
2010 |
||
Martyna Kliszewska
Sprzedawczyni w księgarni
|
1 odcinek
2011 |
||
Piotr Siwek
Abu Bakr Namedow, brat Polli
|
1 odcinek
2022 |
||
Mirosław Bieliński
Parasol
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Małgorzata Then-Stępień
Jasnowidzka
|
1 odcinek
2019 |
||
Michał Czachor
Jarosław Błaszczak / Kosma Siwczyk
|
1 odcinek
2016 |
||
Ksawery Szlenkier
Ksiądz, motocyklista
|
1 odcinek
2011 |
||
Robert Feluch |
1 odcinek
2010 |
||
Jadwiga Wianecka
"Rozalia"
|
1 odcinek
2022 |
||
Przemysław Pankowski
Dr Wiesław Jasion
|
1 odcinek
2011 |
||
Piotr Łukaszczyk
Jacek Nowacki
|
1 odcinek
2013 |
5,0
|
|
Maciej Półtorak
Zawodnik
|
1 odcinek
2012 |
7,0
|
|
Cezary Kruk
Austriak
|
1 odcinek
2017 |
||
Wacław Warchoł
Chłopak
|
1 odcinek
2015 |
||
Jacek Pasternak
Kurier
|
1 odcinek
2012 |
||
Grzegorz Ciągardlak |
1 odcinek
2010 |
5,5
|
|
Paweł Roman
Gangster
|
1 odcinek
2020 |
||
Mateusz Rusin
Grzegorz Wawrzak
|
1 odcinek
2018 |
7,1
|
|
Michał Wilewicki
Funkcjonariusz Straży Granicznej
|
1 odcinek
2012 |
||
Urszula Małecka
Recepcjonistka w "Złotym Jabłku"
|
1 odcinek
2017 |
||
Magdalena Woleńska
Anna Bielska, córka Elizy i Damiana
|
1 odcinek
2014 |
||
Tymoteusz Marciniak
Norbert
|
1 odcinek
2013 |
||
Agata Bykowska
Joanna Makarska
|
1 odcinek
2023 |
||
Ewelina Michael |
1 odcinek
2010 |
||
Mateusz Znaniecki
Kolega Szymona
|
1 odcinek
2009 |
||
Daria Piekutowska
Córka Nocula
|
1 odcinek
2008 |
||
Jan Kopeć
Paweł, pensjonariusz Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
1 odcinek
2009 |
||
Anna Werner |
1 odcinek
2011 |
||
Magdalena Mroszkiewicz
Lekarka
|
1 odcinek
2013 |
||
Szymon Środowski
Staś, syn Anny Kruk
|
1 odcinek
2012 |
||
Daria Woronowicz
Ania, koleżanka Emilki
|
1 odcinek
2013 |
||
Bogdan Mamontowicz
Majster
|
1 odcinek
2013 |
||
Ewelina Bukowska |
1 odcinek
2013 |
||
Łukasz Dedyński
Roman Gazda
|
1 odcinek
2022 |
||
Bartosz Tryboń
Zenek, sprzedawca w kolekturze "Karpatki"
|
1 odcinek
2017 |
10
|
|
Olha Bosova
Olena
|
1 odcinek
2013 |
||
Anna Przygoda
Maryla Majewska, żona Bartka
|
1 odcinek
2016 |
||
Malwina Wasilewska
Magda, siostra Jarka
|
1 odcinek
2014 |
||
Oksana Hamerska
Natasza
|
1 odcinek
2014 |
4,0
|
|
Roksana Trzasko
Alyssa Fadlan, córka Josefa
|
1 odcinek
2018 |
||
Jenniffer Jaksel Rivera Lara
Eleonora
|
1 odcinek
2016 |
||
Iwo Rajski
Wojtek
|
1 odcinek
2016 |
||
Michał Waleszczyński
Fryderyk "Lisu" Lisowski
|
1 odcinek
2020 |
||
Wojciech Gabryś
Wojskowy
|
1 odcinek
2021 |
||
Arkadiusz Krygier
Marcin Wolaś
|
1 odcinek
2018 |
||
Jacek Baliński
Tynkarz
|
1 odcinek
2018 |
||
Żaneta Homa
Paulina Kowalska, dziewczyna Igora
|
1 odcinek
2020 |
||
Krzysztof Chawrona
Trębacz
|
1 odcinek
2021 |
||
Karolina Gontard
Ludmiła Kosiorek
|
1 odcinek
2019 |
||
Agnieszka Cesarczyk
Matka Bartka
|
1 odcinek
2019 |
||
Damian Dziedzic |
1 odcinek
2018 |
||
Wojciech Dudek
Właściciel skupu złomu
|
1 odcinek
2023 |
||
Patryk Bielawski |
1 odcinek
2020 |
||
Tomasz Gasparski
Turkawski
|
1 odcinek
2018 |
||
Julia Jasińska
Iza Wolska
|
1 odcinek
2023 |
||
Wojciech Paszkowski
Zygmunt Jakiewicz, ojciec Pawła
|
1 odcinek
2015 |
7,5
|
|
Jan Jurewicz
Józef, maszynista sceny
|
1 odcinek
2010 |
||
Jan Piechociński
Konstanty Jurczak
|
1 odcinek
2010 |
7,0
|
|
Juliusz Rodziewicz
"Baryła", informator
|
1 odcinek
2015 |
||
Andrzej Gawroński
Stefan, pensjonariusz Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
1 odcinek
2009 |
7,2
|
|
Janusz Onufrowicz
Birecki
|
1 odcinek
2013 |
||
Józef Mika
Peter Müller, radca ambasady niemieckiej
|
1 odcinek
2016 |
||
Dariusz Odija
Patolog
|
1 odcinek
2009 |
||
Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Kierowniczka przytułku
|
1 odcinek
2012 |
||
Tatiana Sosna-Sarno
Krysia Musiał, matka Bartka
|
1 odcinek
2019 |
6,0
|
|
Maciej Gołębiowski |
1 odcinek
2011 |
2,0
|
|
Robert Olech
Strażnik
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Maria Klejdysz
Pani Gienia, uczestniczka wycieczki
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Rafał Walentowicz
Albin Sikora, dyrektor szkoły
|
1 odcinek
2015 |
4,0
|
|
Grzegorz Gadziomski
Ojciec Kacpra
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Marek Lewandowski
Ksawery Rytel
|
1 odcinek
2013 |
6,8
|
|
Anna Ilczuk
Julka
|
1 odcinek
2014 |
6,5
|
|
Robert Latusek
Zdzisław, brat Ewy Mostowskiej
|
1 odcinek
2016 |
||
Mariusz Żarnecki
Organizator aukcji
|
1 odcinek
2011 |
||
Joanna Kasperska
Gospodyni Grzegorza
|
1 odcinek
2010 |
||
Michał Pieczatowski
"Nosal"
|
1 odcinek
2022 |
||
Paweł Kamiński
Filip Bednarski
|
1 odcinek
2017 |
6,0
|
|
Konrad Bugaj
Zbyszek Foremniak
|
1 odcinek
2014 |
5,0
|
|
Piotr Furman
Roman
|
1 odcinek
2013 |
||
Leszek Abrahamowicz
Janusz Grzelak
|
1 odcinek
2018 |
8,0
|
|
Joanna Domańska
Żona Igora
|
1 odcinek
2015 |
||
Anna Iberszer
Cyganka
|
1 odcinek
2010 |
7,3
|
|
Ewa Audykowska
Urszula Kubisz
|
1 odcinek
2014 |
7,0
|
|
Olga Bołądź
Janiszewska, mecenas
|
1 odcinek
2009 |
7,1
|
|
Paweł Ciołkosz
Asystent prokurator Agaty
|
1 odcinek
2010 |
6,9
|
|
Łukasz Pruchniewicz
"Pielęgniarz" Kraski
|
1 odcinek
2010 |
5,0
|
|
Marcin Twardowski |
1 odcinek
2010 |
||
Cezary Jankowski
Pracownik stacji benzynowej
|
1 odcinek
2010 |
10
|
|
Janusz Łagodziński
Alojzy Sitek
|
1 odcinek
2019 |
||
Tomasz Gut
Reporter TV
|
1 odcinek
2017 |
||
Marta Kumik
Sekretarka w sądzie
|
1 odcinek
2010 |
||
Nikodem Kasprowicz
Jan Korczak
|
1 odcinek
2015 |
||
Marcin Łuczak
Dominik, pracownik Jadwigi i Janusza
|
1 odcinek
2012 |
||
Jan Jakubowski
Józef, ślusarz
|
1 odcinek
2009 |
||
Agnieszka Żulewska
Wdowa po Rafale Burzyńskim
|
1 odcinek
2011 |
7,1
|
|
Daniel Adamski
Aram
|
1 odcinek
2008 |
||
Marta Leleniewska
Konferansjerka konkursu
|
1 odcinek
2013 |
||
Miłosz Konieczny
Dr Bodnar
|
1 odcinek
2022 |
||
Kamil Kula
Daniel Krajewski
|
1 odcinek
2013 |
||
Mateusz Sacharzewski |
1 odcinek
2010 |
||
Franciszek Utko
Tadeusz Szarabin, batiuszka
|
1 odcinek
2012 |
||
Rafał Olszewski
Pracownik
|
1 odcinek
2012 |
||
Julia Rosnowska
Julka
|
1 odcinek
2018 |
||
Joanna Derengowska
Joanna Kłodnicka
|
1 odcinek
2016 |
||
Wiktor Korzeniowski
Pawlak
|
1 odcinek
2018 |
||
Piotr Mokrzycki
Konferansjer
|
1 odcinek
2023 |
||
Maksymilian Ceroń
Robert
|
1 odcinek
2009 |
||
Karolina Kalina
Viola Jocka
|
1 odcinek
2017 |
||
Piotr Zawadzki
Ojciec Bartka
|
1 odcinek
2019 |
||
Olaf Marchwicki
Antek Krygier, syn Marzeny Krygierowej
|
1 odcinek
2012 |
||
Maciej Cymorek
Jurek Lisiecki
|
1 odcinek
2014 |
5,0
|
|
Tomasz Kellas |
1 odcinek
2010 |
||
Michał Więckowski |
1 odcinek
2011 |
||
Agnieszka Kociak
Znajoma Możejki
|
1 odcinek
2012 |
||
Aleksandra Wojtysiak
Urzędniczka
|
1 odcinek
2013 |
||
Jędrzej Bukowski |
1 odcinek
2013 |
||
Barbara Osóbka
Renata Majkowska
|
1 odcinek
2013 |
||
Amelia Czaja
Lila
|
1 odcinek
2013 |
||
Martyna Bazychowska |
1 odcinek
2018 |
||
Krzysztof Bartłomiejczyk
Adwokat
|
1 odcinek
2020 |
6,0
|
|
Anna Giegiel-Biedka
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2014 |
||
Zuzanna Dziubałko
Zosia Lawska, córka Maryli
|
1 odcinek
2018 |
||
Hai Nam Bui Ngoc
Trener tai chi
|
1 odcinek
2014 |
||
Róża Klekotko
Magda, pracownica klubu
|
1 odcinek
2018 |
||
Sebastian Królikowski
Robert Florczak
|
1 odcinek
2023 |
||
Miłosz Karbownik
Adrian
|
1 odcinek
2015 |
||
Patryk Czerniejewski
Krzysztof
|
1 odcinek
2017 |
||
Katarzyna Lisowska
Sprzątaczka
|
1 odcinek
2016 |
||
Maja Wudkiewicz
Maja
|
1 odcinek
2016 |
||
Armando Alvarado
Hilario
|
1 odcinek
2016 |
||
Maurycy Łyczko
Adwokat
|
1 odcinek
2018 |
||
Małgorzata Czarnacka |
1 odcinek
2016 |
||
Marta Termena-Polkowska
Asia, uczestniczka nauk przedmałżeńskich
|
1 odcinek
2017 |
10
|
|
Eryk Witan
Ministrant
|
1 odcinek
2016 |
||
Sebastian Dziubiel
Tynkarz
|
1 odcinek
2018 |
||
Łukasz Zubrzycki
Cezary
|
1 odcinek
2023 |
||
Łukasz Jarzyński
Technik policyjny
|
1 odcinek
2017 |
||
Łukasz Kornacki
Piotr Lisiak, barman
|
1 odcinek
2017 |
||
Monika Łyżwa
Dziewczyna
|
1 odcinek
2014 |
||
Sława Murat
Dziennikarka
|
1 odcinek
2019 |
||
Ewelina Ściana
Asystentka
|
1 odcinek
2018 |
||
Jakub Głukowski
Sokista
|
1 odcinek
2023 |
||
Radosław Drożdż
Włamywacz
|
1 odcinek
2019 |
||
Natalia Zalega
Jagoda Szewczyk
|
1 odcinek
2020 |
||
Paweł Wolsztyński
Ochroniarz
|
1 odcinek
2021 |
||
Bartłomiej Cieślik
Posterunkowy
|
1 odcinek
2020 |
||
Marcin Styrski
Zbigniew Warecki
|
1 odcinek
2019 |
||
Piaseczyńska Orkiestra Dęta |
1 odcinek
2021 |
||
Enoh Szymon
Chłopiec
|
1 odcinek
2021 |
||
Witold Skaruch
Jubiler
|
1 odcinek
2009 |
10
|
|
Magdalena Jaroszewicz
Uczennica
|
1 odcinek
2010 |
||
Czesław Majewski
Kozłowski, kolekcjoner
|
1 odcinek
2013 |
8,0
|
|
Małgorzata Bogdańska
Anna Cietrzew, partnerka Janusza
|
1 odcinek
2017 |
||
Zofia Saretok
Karolakowa, uczestniczka wycieczki
|
1 odcinek
2009 |
||
Jerzy Molga
Rybicki
|
1 odcinek
2011 |
||
Agnieszka Łopacka
Laura Gęsicka, matka Dominiki
|
1 odcinek
2020 |
||
Maria Garbowska
Maria, pensjonariuszka Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
1 odcinek
2009 |
5,0
|
|
Mirosław Siedler
Podolski, dyrektor szpitala
|
1 odcinek
2018 |
||
Ewa Gawryluk
Ewa Czarny
|
1 odcinek
2013 |
6,7
|
|
Anna Szczerbińska
Teresa, fryzjerka
|
1 odcinek
2017 |
||
Piotr Żurawski
Adam, więzień
|
1 odcinek
2009 |
||
Teresa Gałczyńska
Sędzina
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Krystyna Froelich
Małecka
|
1 odcinek
2019 |
||
Radosław Hebal |
1 odcinek
2011 |
||
Wacław Szklarski
Ksiądz kanonik Zalewski
|
1 odcinek
2018 |
||
Gabriela Czyżewska
Tłumaczka
|
1 odcinek
2012 |
||
Włodzimierz Midak
Pacjent
|
1 odcinek
2008 |
6,0
|
|
Krzysztof Sztabiński
Ochroniarz Bruna
|
1 odcinek
2016 |
||
Katarzyna Chrzanowska
Renata Kozak
|
1 odcinek
2015 |
6,3
|
|
Krzysztof Stasierowski
Mąż sąsiadki Anety Czajki
|
1 odcinek
2019 |
||
Igor Stiepanow
Bieliński
|
1 odcinek
2009 |
||
Aurelia Sobczak
Beata
|
1 odcinek
2012 |
6,0
|
|
Jacek Bielenia |
1 odcinek
2010 |
5,0
|
|
Ewa Gierlińska
Matka Polli
|
1 odcinek
2022 |
||
Paweł Tomaszewski
Kuba
|
1 odcinek
2014 |
5,5
|
|
Urszula Gryczewska
Grażyna Majewska
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Aleksander Zelenay-Grabny
Grzesiek
|
1 odcinek
2013 |
||
Maciej Jadowski
Rafał Burzyński
|
1 odcinek
2011 |
||
Marcin Włodarski
Dziennikarz
|
1 odcinek
2013 |
||
Piotr Wawer
Dzwonnik
|
1 odcinek
2021 |
||
Jan Marcinowski
Kolega Szymona
|
1 odcinek
2009 |
||
Bartosz Mazur
Lekarz pogotowia
|
1 odcinek
2022 |
6,0
|
|
Katarzyna Ćwikilewicz
Dziewczyna
|
1 odcinek
2009 |
||
Sebastian Hiler
Laborant
|
1 odcinek
2020 |
||
Wojciech Romańczyk |
1 odcinek
2013 |
10
|
|
Wojciech Molski
Radecki
|
1 odcinek
2014 |
||
Aleksandra Posielężna
Patrycja
|
1 odcinek
2015 |
||
Adam Postrach
Kurier
|
1 odcinek
2014 |
||
Dariusz Dłużewski
Antoni Żabka, sołtys
|
1 odcinek
2018 |
||
Daniel Kazimierski
Paweł Borkowski
|
1 odcinek
2016 |
||
Eugeniusz Witek
Mieczysław Skalniak
|
1 odcinek
2018 |
||
Artur Paczesny
Maszynista
|
1 odcinek
2023 |
||
Barbara Dyduch
Mim
|
1 odcinek
2010 |
||
Katarzyna Baranowska
Właścicielka willi
|
1 odcinek
2010 |
||
Katarzyna Lalik
Sprzedawczyni w sklepie zoologicznym
|
1 odcinek
2009 |
||
Agnieszka Sołtys
Kobieta podwożąca księdza
|
1 odcinek
2009 |
||
Agnieszka Tomaszewska-Jasiak |
1 odcinek
2011 |
||
Anna Lamparska
Kasjerka
|
1 odcinek
2012 |
||
Anna Konieczny |
1 odcinek
2012 |
||
Magdalena Pstrucha |
1 odcinek
2012 |
||
Karol Puciaty
Reporter tv
|
1 odcinek
2012 |
||
Barbara Bartosiewicz |
1 odcinek
2012 |
||
Michał Madej
Strażnik
|
1 odcinek
2013 |
||
Daniel Piskorz
"John"
|
1 odcinek
2017 |
||
Adrianna Janowska-Moniuszko
Helena Bałucka, aktorka
|
1 odcinek
2020 |
||
Katarzyna Czapla
Charakteryzatorka
|
1 odcinek
2014 |
||
Bartłomiej Brożyna
Sprzedawca
|
1 odcinek
2014 |
||
Jakub Gawarecki
Bartek "Serdel" Glinka
|
1 odcinek
2015 |
10
|
|
Tomáš Kollárik
Filip Zagórny, wnuk Eryka
|
1 odcinek
2015 |
6,0
|
|
Michał Nowak
Dzielnicowy
|
1 odcinek
2018 |
||
Konrad Makowski
Rafał Kępka
|
1 odcinek
2017 |
||
Dorota Wódz
Ekspedientka w księgarni
|
1 odcinek
2015 |
||
Kamil Dołowski
Waldek
|
1 odcinek
2014 |
||
Emilia Korsak
Aldona
|
1 odcinek
2016 |
||
Justyna Rożko-Schabowska
Ewa Borzęcka, żona Marcina
|
1 odcinek
2016 |
||
Natalia Kałbania
Barmanka
|
1 odcinek
2016 |
||
Beata Reykan
Matka Kasi
|
1 odcinek
2016 |
||
Jakub Zając
"Zaraz", syn "Nefryta"
|
1 odcinek
2019 |
||
Sebastian Radzimski
Ministrant
|
1 odcinek
2016 |
||
Tomasz Bacajewski
"Giboński"
|
1 odcinek
2022 |
||
Wiktoria Kulaszewska-Grabowska
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2022 |
||
Laura Raab-Wasilewska
Luiza Malecka
|
1 odcinek
2019 |
||
Iwona Milerska
Kobiecina
|
1 odcinek
2023 |
||
Kamil Siegmunt
Buczek
|
1 odcinek
2018 |
||
Waldemar Chybowski
Konserwator
|
1 odcinek
2020 |
||
Kinga Czerwińska
Policjantka wodna
|
1 odcinek
2020 |
||
Paweł Pacyna
Kelner
|
1 odcinek
2023 |
||
Mażoretki Diament Chmielów |
1 odcinek
2021 |
||
Zbigniew Waleryś
Eryk Zagórny, znajomy babci Lucyny
|
1 odcinek
2015 |
6,0
|
|
Zbigniew Borek
Gryń, właściciel restauracji
|
1 odcinek
2012 |
||
Joanna Szurmiej-Rzączyńska
Matka Marka
|
1 odcinek
2021 |
||
Magdalena Kacprzak
Matka Kwiatkowskiego
|
1 odcinek
2012 |
||
Wojciech Nowak
Operator kamery
|
1 odcinek
2018 |
||
Andrzej Pośniak
Laweciarz
|
1 odcinek
2013 |
||
Andrzej Chudy
Jan Raczko, ojciec Witka
|
1 odcinek
2013 |
||
Jolanta Mrotek
Hanna
|
1 odcinek
2014 |
||
Piotr Warszawski
Wojciech Majewski
|
1 odcinek
2014 |
||
Katarzyna Cynke
Teresa Smoczyńska, pracownica fundacji "Objąć Ramieniem"
|
1 odcinek
2021 |
||
Stanisław Biczysko
Dyrektor szkoły
|
1 odcinek
2011 |
||
Rafał Rutowicz
Norbert Kot, ojciec Leny
|
1 odcinek
2020 |
||
Krzysztof Stawowy
Burmistrz
|
1 odcinek
2016 |
||
Piotr Wawer jr
Ratownik
|
1 odcinek
2013 |
||
Antonina Choroszy
Matka Karoliny
|
1 odcinek
2010 |
||
Żanna Gierasimowa
Bielińska
|
1 odcinek
2009 |
7,0
|
|
Teresa Owczynnikow
Irena, pensjonariuszka Domu Spokojnej Starości "Pogodny zmierzch"
|
1 odcinek
2009 |
||
Ewa Kozłowska
Gospodyni
|
1 odcinek
2012 |
||
Wojciech Droszczyński
Pracownk domu kultury
|
1 odcinek
2016 |
||
Anna Mielczarek
Modelka
|
1 odcinek
2014 |
||
Jakub Wons
Kierownik planu
|
1 odcinek
2009 |
||
Mirosław Domagała
Stanisław Stańczak
|
1 odcinek
2009 |
||
Adam Szczyszczaj
Marek Czesiak, aktor
|
1 odcinek
2020 |
||
Krzysztof Drabik |
1 odcinek
2009 |
||
Krzysztof Szekalski
Andrzej Gilowski, położny
|
1 odcinek
2009 |
||
Maria Szadkowska-Maliszewska
Stanisława Bereś
|
1 odcinek
2019 |
||
Damian Łukawski
Pracownik "Pol-Freszu"
|
1 odcinek
2009 |
||
Maciej Wyczański |
1 odcinek
2011 |
||
Maciej Wojciechowski
Zmartwychwstaniec
|
1 odcinek
2020 |
||
Maciej Kowalik
Młody ksiądz
|
1 odcinek
2008 |
7,0
|
|
Johan Andren
Anglik
|
1 odcinek
2012 |
||
Julia Rybakowska
Dziewczyna
|
1 odcinek
2010 |
||
Mateusz Kawa
Operator video
|
1 odcinek
2014 |
||
Przemysław Kurek
Technik policyjny
|
1 odcinek
2015 |
||
Jacek Milczanowski
Lokator
|
1 odcinek
2018 |
||
Agnieszka Mrozowska
Lipska, matka Kacpra
|
1 odcinek
2017 |
||
Krzysztof Unrug
Lekarz
|
1 odcinek
2011 |
||
Michał Surdej
Złodziej
|
1 odcinek
2012 |
||
Daniel Salman
Shihab, zięć Massouda
|
1 odcinek
2018 |
||
Paulina Wiktoria Woś
Paulina
|
1 odcinek
2013 |
||
Paulina Kwaśniewska
Mim
|
1 odcinek
2010 |
||
Małgorzata Bogada
Barmanka
|
1 odcinek
2009 |
||
Jerzy Baran
Rolnik
|
1 odcinek
2009 |
||
Karol Drzewoszewski |
1 odcinek
2011 |
||
Przemysław Rudkowski |
1 odcinek
2011 |
||
Andrzej Kazimierczak |
1 odcinek
2011 |
||
Igor Kraśkiewicz |
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Kubaczyk |
1 odcinek
2012 |
||
Patryk Pawlak
Jacek
|
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Rogowski
Zawodnik Orkana
|
1 odcinek
2014 |
||
Krzysztof Broda-Żurawski
Sprzedawca
|
1 odcinek
2014 |
||
Zofia Wysocka
Dziewczynka
|
1 odcinek
2015 |
||
Arkadiusz Świetlik
"Lewus"
|
1 odcinek
2017 |
8,0
|
|
Bartłomiej Gola
Fotoreporter
|
1 odcinek
2016 |
||
Jacek Hebda
Janek, uczestnik nauk przedmałżeńskich
|
1 odcinek
2017 |
||
Paula Godusławska
Anita Tolak / Joanna Wilska
|
1 odcinek
2012 |
||
Adam Kacaliński
klient w kiosku
|
1 odcinek
2016 |
||
Daniel Chodyna
Michał
|
1 odcinek
2018 |
||
Aleksandra Radzka
Jolka
|
1 odcinek
2016 |
||
Natalia Sztabińska
"Ujrzysz", córka "Nefryta"
|
1 odcinek
2019 |
||
Maciej Sufa
Mąż Małgorzaty
|
1 odcinek
2018 |
||
Ewa Gapon
Kobieta
|
1 odcinek
2018 |
||
Maksymilian Wojciechowski
Ludwik Kasperek, syn Ewy i Tomasza
|
1 odcinek
2017 |
||
Mateusz Mikosza
Odźwierny
|
1 odcinek
2018 |
||
Artur Kazimiruk |
1 odcinek
2018 |
||
Agnieszka Majer
Aga
|
1 odcinek
2017 |
||
Krzysztof Rojewski
Dresiarz
|
1 odcinek
2020 |
||
Marcin Rybak
Dziennikarz
|
1 odcinek
2019 |
||
Michał Chruściel
Jacek Masternak
|
1 odcinek
2023 |
||
Mateusz Dymidziuk
"Szybki"
|
1 odcinek
2020 |
||
Greta Ruta
Magda
|
1 odcinek
2017 |
||
Rafał Kabulski
Specjalista
|
1 odcinek
2023 |
||
Bartek Zobek
Policjant wodny
|
1 odcinek
2020 |
||
Magdalena Fedorczyk |
1 odcinek
2018 |
||
Dorota Szperlak
Joanna Dyja
|
1 odcinek
2021 |
||
Daniel Dziurek
Zbyszek
|
1 odcinek
2015 |
||
Michał Sacharczuk
Piękny blondyn
|
1 odcinek
2021 |
||
Tomasz Majdziński
Lisiecki, sąsiad Anety Czajki
|
1 odcinek
2019 |
||
Angelika Jasińska
Wiktoria Hryniewska
|
1 odcinek
2023 |
||
Anna Piotrowska
Członkini zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Adrian Bednarz
Kelner
|
1 odcinek
2019 |
||
Barbara Szałapek
Starsza pani
|
1 odcinek
2020 |
||
Aleksandra Zawalska
Sąsiadka Parysa
|
1 odcinek
2017 |
||
Maciej Słota
Jaśnik, urzędnik
|
1 odcinek
2012 |
||
Mirosław Jękot
Witz
|
1 odcinek
2014 |
7,0
|
|
Dariusz Kwaśnik
Ojciec
|
1 odcinek
2012 |
||
Konrad Marszałek
Słuchacz
|
1 odcinek
2010 |
||
Tadeusz Lempkowski
Dyrektor hotelu
|
1 odcinek
2011 |
||
Maria Ciesielska
Siostra Teresa
|
1 odcinek
2016 |
||
Robert Brzeziński |
1 odcinek
2012 |
||
Danuta Nagórna
Starsza pani
|
1 odcinek
2018 |
6,0
|
|
Jacek Sut
Mężczyzna
|
1 odcinek
2023 |
||
Andrzej Dębski
Gość spa
|
1 odcinek
2010 |
||
Aleksandra Radwańska |
1 odcinek
2010 |
||
Ryszard Doliński
Gospodarz
|
1 odcinek
2012 |
||
Bożena Furczyk
Klientka agencji
|
1 odcinek
2017 |
||
Czesław Baranowski
Prokurator
|
1 odcinek
2012 |
||
Anna Moskal
Brygida Foks
|
1 odcinek
2016 |
||
Artur Chamski
"Hetman"
|
1 odcinek
2013 |
7,0
|
|
Nam Bui Ngoc
Właściciel restauracji
|
1 odcinek
2013 |
7,0
|
|
Michał Grzybowski
Sebastian, narzeczony Wiktorii
|
1 odcinek
2009 |
5,0
|
|
Agnieszka Pawłowska |
1 odcinek
2011 |
||
Aleksander Fiałek
Ochroniarz
|
1 odcinek
2013 |
||
Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk
Ewa
|
1 odcinek
2015 |
||
Marek Serafin |
1 odcinek
2011 |
||
Bartosz Woźny
Dr Toporowski
|
1 odcinek
2015 |
||
Janusz Laskowski
Kursant
|
1 odcinek
2018 |
||
Maciej Więckowski
Laborant
|
1 odcinek
2009 |
||
Małgorzata Bohdan
Barmanka
|
1 odcinek
2008 |
||
Mirosław Pisarek
"Bandyta"
|
1 odcinek
2009 |
||
Sławomir Popławski |
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Krzyżanowski
Bandyta
|
1 odcinek
2016 |
||
Beata Duda-Owsikowska |
1 odcinek
2011 |
||
Kamil Dominiak
Dziennikarz
|
1 odcinek
2013 |
||
Maksymilian Michasiów
Franek, uczestnik nauk przedmałżeńskich
|
1 odcinek
2017 |
||
Aleksandra Gintrowska
Anita
|
1 odcinek
2019 |
||
Damian Jankowski
Kurier
|
1 odcinek
2019 |
||
Kamila Bentkowska |
1 odcinek
2011 |
||
Michał Mostowiec
"Guma"
|
1 odcinek
2020 |
||
Sabina Głuch
Joanna
|
1 odcinek
2021 |
||
Krzysztof Olszewski
Rysiek
|
1 odcinek
2017 |
||
Katarzyna Kreczmer
Anna Paciorek, sąsiadka Dziubaka
|
1 odcinek
2017 |
||
Piotr Kulczyk
Mim
|
1 odcinek
2010 |
||
Mariusz Budkowski |
1 odcinek
2010 |
||
Natalia Krupińska |
1 odcinek
2009 |
||
Agnieszka Piotrowska
Członkini zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Edyta Motyczyńska |
1 odcinek
2009 |
||
Karolina Murgrabia
Marysia Bielińska
|
1 odcinek
2009 |
||
Hanna Mysłek
Gosposia Krasnopolskich
|
1 odcinek
2009 |
||
Andrzej Zagdański
Ostrzyciel noży
|
1 odcinek
2009 |
||
Ignacy Knut-Sznajder |
1 odcinek
2011 |
||
Aaron Debski
Anglik
|
1 odcinek
2012 |
||
Grzegorz Grelak |
1 odcinek
2012 |
||
Justyna Szumińska
Dziewczynka grająca w szachy z ojcem Mateuszem
|
1 odcinek
2013 |
||
Michał Jarosz
Antek
|
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Jarota
Lekarz ze Starachowicz
|
1 odcinek
2020 |
||
Maciej Wrzosek
Zawodnik Orkana
|
1 odcinek
2014 |
10
|
|
Krzysztof Idzikowski |
1 odcinek
2014 |
||
Antoni Burek
Michaś Michalski
|
1 odcinek
2014 |
||
Kinga Kujawska
Modelka
|
1 odcinek
2014 |
||
Barbara Szczecińska |
1 odcinek
2017 |
||
Phil Goss
Amerykanin
|
1 odcinek
2016 |
||
Justyna Sikorska-Krupowicz
Pielęgniarka z rejestracji
|
1 odcinek
2016 |
||
Bartłomiej Jabłoński
Karol Okoński
|
1 odcinek
2016 |
||
Bartosz Pytka
Pawełek Krawicz, syn Heleny i Damiana
|
1 odcinek
2016 |
||
Ewelina Budkiewicz
Tancerka w klubie
|
1 odcinek
2016 |
||
Dagmara Zadworna |
1 odcinek
2016 |
||
Andrzej Bieganowski |
1 odcinek
2016 |
||
Magdalena Aly Amer
Klara
|
1 odcinek
2016 |
||
Paweł Jakubowski
Menadżer hotelu
|
1 odcinek
2017 |
||
Julianna Piotrowska
"Black", córka "Nefryta"
|
1 odcinek
2019 |
||
Adrianna Szymańska
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2018 |
||
Mateusz Dobies
Marcin
|
1 odcinek
2014 |
||
Aron Jończyk
Chłopiec
|
1 odcinek
2022 |
||
Wojciech Wojciechowski |
1 odcinek
2018 |
||
Julia Mikołajczyk
Instruktorka w szkole rodzenia
|
1 odcinek
2018 |
||
Wojciech Wieliczko
Hiphopowiec
|
1 odcinek
2020 |
||
Szymon Bujak
Wartownik
|
1 odcinek
2020 |
||
Robert Krajewski |
1 odcinek
2018 |
||
Jarosław Lejbowicz
Pracownik techniczny
|
1 odcinek
2020 |
||
Piotr Kałuski
"Kojot"
|
1 odcinek
2022 |
||
Wojciech Wójcik
Kurier
|
1 odcinek
2023 |
||
Ryszard Radwański
Józef Burzyński, mąż Róży
|
1 odcinek
2011 |
||
Wojciech Sanejko
Jubiler
|
1 odcinek
2017 |
||
Tomasz Kalczyński |
1 odcinek
2011 |
||
Janusz Borkowski
Listonosz
|
1 odcinek
2012 |
||
Mariusz Sibiga
Tłumacz
|
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Bielawiec
Proboszcz
|
1 odcinek
2012 |
||
Anna Szewczyk |
1 odcinek
2013 |
||
Joanna Gleń
Krystyna
|
1 odcinek
2015 |
5,3
|
|
Magdalena Rembacz
Iwona Feldrecht
|
1 odcinek
2015 |
6,4
|
|
Paweł Szymański
Dr Jaskulski
|
1 odcinek
2012 |
||
Adam Biernat
Klient agencji
|
1 odcinek
2017 |
||
Waldemar Nowak
Właściciel willi
|
1 odcinek
2010 |
||
Bartłomiej Zdanowicz
Pośrednik mieszkaniowy
|
1 odcinek
2017 |
||
Monika Szczepańska
Dziewczyna
|
1 odcinek
2023 |
||
Leszek Żukowski
Jacek
|
1 odcinek
2015 |
||
Jan Strzembosz
Tomek
|
1 odcinek
2013 |
||
Marta Lewandowska
Matka chłopca
|
1 odcinek
2022 |
||
Jacek Kwiecień
Motolotniarz
|
1 odcinek
2010 |
||
Orina Krajewska
Wychowawczyni
|
1 odcinek
2013 |
||
Ewelina Łyszczek
Krystyna Korcz, lat 28
|
1 odcinek
2014 |
||
Aleksandra Herbst |
1 odcinek
2018 |
||
Weronika Wiszniewiecka
Córka Adama Gorczycy
|
1 odcinek
2010 |
||
Janina Pruszkowska |
1 odcinek
2017 |
||
Antoni Walkiewicz |
1 odcinek
2011 |
||
Piotr Szejn
Pracownik firmy przeprowadzkowej
|
1 odcinek
2019 |
||
Sasza Reznikow
Mężczyzna
|
1 odcinek
2014 |
||
Wiktoria Pruszkowska
Dziewczynka
|
1 odcinek
2010 |
||
Marcin Niechciał
Mim
|
1 odcinek
2010 |
||
Anna Jakubowska |
1 odcinek
2009 |
||
Zofia Marek
Członkini zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Martyna Motyczyńska |
1 odcinek
2009 |
||
Joanna Zielińska-Laddy
Skulska
|
1 odcinek
2009 |
||
Joanna Proba |
1 odcinek
2011 |
||
Agnieszka Zalas |
1 odcinek
2011 |
||
Michał Cyran
Paweł
|
1 odcinek
2012 |
||
Karolina Morawiec |
1 odcinek
2012 |
||
Lionel Lagerbe |
1 odcinek
2012 |
||
Mateusz Szumiński
Chłopiec obserwujący rozgrywkę szachową ojca Mateusza
|
1 odcinek
2013 |
||
Jerzy Jeż |
1 odcinek
2013 |
||
Bożena Rudnik
Nauczycielka nauki gry na gitarze
|
1 odcinek
2013 |
||
Marta Ormaniec
Pokojówka
|
1 odcinek
2013 |
||
Konstanty Michał Siwiński |
1 odcinek
2014 |
||
Piotr Duliński
Paweł Pękal, syn Jakuba
|
1 odcinek
2016 |
||
Maria Majsak
Dziewczyna
|
1 odcinek
2014 |
10
|
|
Agnieszka Czubaj |
1 odcinek
2014 |
||
Aleksandra Stykier
Modelka
|
1 odcinek
2014 |
||
Piotr Izrailewski
Operator
|
1 odcinek
2018 |
||
Magdalena Maścianica
Dziewczyna
|
1 odcinek
2015 |
||
Marzena Pieńkos
Tancerka w klubie
|
1 odcinek
2016 |
||
Karolina Majewska |
1 odcinek
2016 |
||
Radosław Zalewski
Młody
|
1 odcinek
2018 |
||
Monika Kulczyk
Koleżanka Anity
|
1 odcinek
2019 |
||
Zbigniew Brewko |
1 odcinek
2018 |
||
Edyta Bełza
Kasia
|
1 odcinek
2018 |
||
Przemysław Jarzyński |
1 odcinek
2017 |
||
Natalia Antoń
Dziewczynka idąca do biblioteki
|
1 odcinek
2018 |
||
Robert Senetra
Kursant w szkole rodzenia
|
1 odcinek
2018 |
||
Marek Żuk-Cybuchowski |
1 odcinek
2018 |
||
Łukasz Gocławski
Kurier
|
1 odcinek
2019 |
||
Maksymilian Zieliński
"Słońca", syn "Nefryta"
|
1 odcinek
2019 |
||
Michał Jurkowski
Dyżurny w Kielcach
|
1 odcinek
2019 |
||
Evim Emre |
1 odcinek
2018 |
||
Piotr Szkutnik
"Robson"
|
1 odcinek
2020 |
||
Szymon Jędrzejewski
Mirek, wartownik
|
1 odcinek
2020 |
||
Kamil Choda
Kelner
|
1 odcinek
2017 |
||
Robert Stopka
Mężczyzna
|
1 odcinek
2018 |
||
Michał Marszałek |
1 odcinek
2017 |
||
Aldona Gabriet
Kobieta
|
1 odcinek
2019 |
||
Monika Konarzewska |
1 odcinek
2015 |
||
Dariusz Błażejewski
Bogumił
|
1 odcinek
2023 |
||
Tadeusz Morawski |
1 odcinek
2015 |
||
Paulina Napora
Lena, żona "Nefryta"
|
1 odcinek
2019 |
||
Robert Płuszka
Menadżer firmy Klik Klak
|
1 odcinek
2016 |
||
Maciej Łagodziński
Sprzedawca
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Andrzej Rozmus
Lekarz
|
1 odcinek
2019 |
||
Grażyna Strachota
Farmaceutka
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Marzena Bergmann
Krystyna
|
1 odcinek
2014 |
6,0
|
|
Artur Steranko
Ojciec Karoliny
|
1 odcinek
2010 |
||
Radosław Garncarek
Bartosz Kulawik
|
1 odcinek
2018 |
||
Adam Ciołek
Więzień
|
1 odcinek
2014 |
||
Jacek Szewczyk
Muzyk Papa D.
|
1 odcinek
2016 |
||
Dorota Radomska
Kobieta
|
1 odcinek
2012 |
||
Jacek Dzięgiel
Wędkarz
|
1 odcinek
2013 |
||
Monika Śliwa |
1 odcinek
2011 |
||
Robert Martyniak
Włamywacz
|
1 odcinek
2020 |
||
Krzysztof Kluzik
Roman Wasik
|
1 odcinek
2014 |
||
Wojciech Cecherz
Kierowca
|
1 odcinek
2010 |
||
Tomasz Lipski
Kierowca
|
1 odcinek
2012 |
||
Piotr Delakowski
Gangster
|
1 odcinek
2010 |
||
Bogusław Cłapa |
1 odcinek
2013 |
||
Marta Marciszak
Modelka
|
1 odcinek
2019 |
||
Maciej Rydel |
1 odcinek
2010 |
||
Piotr Szutka
Mim
|
1 odcinek
2010 |
||
Szymon Wojtal |
1 odcinek
2010 |
||
Małgorzata Grot
Członkini zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Artur Stróżowski
Dresiarz
|
1 odcinek
2009 |
||
Nikodem Mędrek |
1 odcinek
2011 |
||
Daniel Karasiewicz |
1 odcinek
2011 |
||
Jan Karnowski |
1 odcinek
2011 |
||
Maciej Wojnar |
1 odcinek
2011 |
||
Marta Białek |
1 odcinek
2011 |
||
Rafał Szatan |
1 odcinek
2012 |
||
Marcelina Komornicka |
1 odcinek
2011 |
||
Krzysztof Jakubowski |
1 odcinek
2012 |
||
Krystian Modzelewski |
1 odcinek
2013 |
||
Paulina Kisielińska
Modelka
|
1 odcinek
2013 |
||
Magdalena Kiliańczyk
Kobieta
|
1 odcinek
2014 |
||
Aleksandra Grażyna Głąbik
Gość na weselu
|
1 odcinek
2014 |
||
Antoni Sokólski
Chłopiec
|
1 odcinek
2016 |
||
Jakub Dworzecki
Chłopak
|
1 odcinek
2014 |
||
Aleksandra Będziak |
1 odcinek
2014 |
||
Weronika Drobiazg |
1 odcinek
2015 |
||
Karol Kwietniowski |
1 odcinek
2015 |
||
Marta Kloc
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2015 |
||
Aleksandar Milicevic
Wojciech Biernacki, asystent Borzęckiego
|
1 odcinek
2016 |
||
Kamila Giza |
1 odcinek
2018 |
||
Ludmiła Wojdak
Tancerka w klubie
|
1 odcinek
2016 |
||
Agata Falkowska |
1 odcinek
2016 |
||
Natalia Zielewska
Nastka
|
1 odcinek
2016 |
||
Monika Gnatowska |
1 odcinek
2016 |
||
Swietłana Czerepanowa |
1 odcinek
2018 |
||
Patryk Janas
Recepcjonista
|
1 odcinek
2020 |
10
|
|
Szymon Kukla
Chłopak
|
1 odcinek
2021 |
||
Kacper Młynarkiewicz
Poszukiwacz skarbów
|
1 odcinek
2022 |
||
Krzysztof Rombalski
Jarosław "Góral" Walczak
|
1 odcinek
2019 |
||
Konrad Witkowski
Kelner
|
1 odcinek
2020 |
||
Anna Weber |
1 odcinek
2012 |
||
Monika Ćwiertnia-Gadzina
Ekolożka
|
1 odcinek
2021 |
||
Piotr Bernat
Aktor
|
1 odcinek
2020 |
||
Robert Mróz
Chłopak
|
1 odcinek
2023 |
||
Jan Chuchla
Recepcjonista
|
1 odcinek
2017 |
||
Aleksander Szeląg
Daniel Trawczyński
|
1 odcinek
2022 |
||
Piotr Jaroń |
1 odcinek
2017 |
||
Anna Babula
Kobieta
|
1 odcinek
2019 |
||
Małgorzata Prażmowska
Pani Barbara, pensjonariuszka domu opieki
|
1 odcinek
2013 |
||
Janusz Zadura
Sołtys
|
1 odcinek
2018 |
||
Dariusz Dobkowski
Menadżer firmy produkującej zabawki
|
1 odcinek
2016 |
||
Jolanta Wołłejko
Żona mecenasa Skotnickiego
|
1 odcinek
2011 |
||
Andrzej Cempura |
1 odcinek
2011 |
||
Marcin Rudziński
Bartnik, ojciec Grzegorza
|
1 odcinek
2010 |
||
Anna Modrzejewska
Klientka
|
1 odcinek
2014 |
||
Małgorzata Zawadzka
Pracownica sklepu
|
1 odcinek
2017 |
||
Maciej Wierzbicki
Weterynarz
|
1 odcinek
2015 |
||
Cezary Jakubicki
Andrzej "Śliski" Kowalski
|
1 odcinek
2019 |
||
Bartłomiej Trzeciak |
1 odcinek
2011 |
||
Krzysztof Mrowiec |
1 odcinek
2013 |
||
Michelle von Nathusius
Pacjentka Witza
|
1 odcinek
2014 |
||
Olga Szajner |
1 odcinek
2012 |
||
Remigiusz Kramek
Ochroniarz
|
1 odcinek
2017 |
||
Marek Sadowski |
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Ogrodniczak
Gangster
|
1 odcinek
2010 |
||
Małgorzata Kozłowska
Uczennica
|
1 odcinek
2012 |
||
Kamil Błoch |
1 odcinek
2010 |
||
Andrzej Piotrowski
Członek zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Konrad Okwieciński
Dresiarz
|
1 odcinek
2009 |
||
Szymon Kollesiński |
1 odcinek
2011 |
||
Kamila Szmyt |
1 odcinek
2011 |
||
Artur Grabski |
1 odcinek
2012 |
||
Arleta Godziszewska |
1 odcinek
2012 |
||
Artur Szczepański |
1 odcinek
2012 |
||
Karol Byzdra
Chłopak
|
1 odcinek
2013 |
||
Jolanta Jurewicz
Pani Szoda
|
1 odcinek
2018 |
||
Krzysztof Guzowski
Patryk, grający Papkina
|
1 odcinek
2014 |
||
Zuzanna Kamińska
Gość na weselu
|
1 odcinek
2014 |
||
Damian Składanowski |
1 odcinek
2014 |
||
Mariusz Taraszkiewicz
Malina
|
1 odcinek
2014 |
||
Małgorzata Cwalina |
1 odcinek
2014 |
||
Filip Kania |
1 odcinek
2015 |
||
Marcin Parafiniuk
Narkoman
|
1 odcinek
2015 |
||
Marlena Witek |
1 odcinek
2015 |
||
Małgorzata Krawczyk |
1 odcinek
2019 |
||
Małgorzata Książek |
1 odcinek
2016 |
||
Michał Zawadka
Asystent na planie
|
1 odcinek
2020 |
||
Stanisław Kobza |
1 odcinek
2016 |
||
Waldemar Kuleczka
Muzyk Papa D.
|
1 odcinek
2016 |
||
Diana Matlak |
1 odcinek
2018 |
||
Marlena Sabaj
Hania
|
1 odcinek
2016 |
||
Grzegorz Zastawny |
1 odcinek
2016 |
||
Maurycy Kostmanowicz |
1 odcinek
2017 |
||
Aleksander Czerepanow |
1 odcinek
2018 |
||
Tadeusz Morański
Pijaczek
|
1 odcinek
2017 |
||
Marta Bartkowicz |
1 odcinek
2017 |
||
Grzegorz Turczyński |
1 odcinek
2018 |
||
Beata Złotnik
Modelka
|
1 odcinek
2019 |
||
Grzegorz Napieracz
"Perwer"
|
1 odcinek
2020 |
||
Aleksandra Prochownik |
1 odcinek
2017 |
||
Maciej Staniszewski
Gangster
|
1 odcinek
2021 |
||
Antonina Kaliciak
Koleżanka Sandry
|
1 odcinek
2022 |
||
Anna Krok
Elwira
|
1 odcinek
2023 |
||
Monika Król
Kobieta
|
1 odcinek
2019 |
||
Dariusz Pick
Ochroniarz w FlemLabie
|
1 odcinek
2015 |
||
Eliza Korbońska |
1 odcinek
2013 |
||
Andrzej Kozłowski |
1 odcinek
2012 |
6,0
|
|
Rafał Szpotakowski
Gitarzysta
|
1 odcinek
2009 |
||
Beata Dorf |
1 odcinek
2012 |
||
Aldona Jankowska
Przełożona
|
1 odcinek
2014 |
||
Piotr Makarski
Mechanik
|
1 odcinek
2014 |
||
Stefano Terrazzino
Prowadzący kurs salsy
|
1 odcinek
2021 |
7,0
|
|
Katarzyna Bernaś
Farmaceutka
|
1 odcinek
2017 |
||
Mateusz Winek
Chłopiec
|
1 odcinek
2018 |
||
Przemysław Wasilkowski |
1 odcinek
2010 |
||
Zbigniew Piotrowski
Członek zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Marek Paragulski |
1 odcinek
2011 |
||
Maciej Cobel |
1 odcinek
2011 |
||
Patryk Gładyś |
1 odcinek
2011 |
||
Natalia El Daghestani |
1 odcinek
2012 |
||
Magdalena Brzeska |
1 odcinek
2012 |
||
Filip Woźnica |
1 odcinek
2011 |
||
Kamil Podwójci |
1 odcinek
2012 |
||
Weronika Baran |
1 odcinek
2014 |
||
Maja Radej
Krysia, grająca Klarę
|
1 odcinek
2014 |
||
Ignacy Ciunelis
Gość na weselu
|
1 odcinek
2014 |
||
Paweł Przybysz |
1 odcinek
2014 |
||
Ireneusz Pastuszak
Świadek
|
1 odcinek
2017 |
||
Maciej Skobel |
1 odcinek
2015 |
||
Izabela Jarosińska
Modelka
|
1 odcinek
2019 |
||
Joanna Latała |
1 odcinek
2015 |
||
Łukasz Smoliński
Rafał
|
1 odcinek
2015 |
||
Bronisława Rafał |
1 odcinek
2016 |
||
Dariusz Piskorz
Muzyk Papa D.
|
1 odcinek
2016 |
||
Marcelina Szozda
Marysia
|
1 odcinek
2016 |
||
Emilia Ziemnicka
Kelnerka
|
1 odcinek
2017 |
||
Krzysztof Pesta |
1 odcinek
2017 |
||
Mariusz Rusin |
1 odcinek
2018 |
||
Monika Gębala
Monika, asystentka reżysera
|
1 odcinek
2020 |
||
Marek Bera
Oświetleniowiec
|
1 odcinek
2020 |
||
Michał Kaźmierczuk
Diler
|
1 odcinek
2020 |
||
Adrian Marchewczyński
Gangster
|
1 odcinek
2021 |
||
Monika Łącka |
1 odcinek
2017 |
||
Ryszard Rzepka
Syn Gibalskiego
|
1 odcinek
2019 |
||
Adrian Labryga |
1 odcinek
2017 |
||
Wiesław Kowalski
Mężczyzna, któremu ukradziono wycieraczkę
|
1 odcinek
2019 |
||
Filip Siejka
Muzyk Papa D.
|
1 odcinek
2016 |
6,0
|
|
Łukasz Borkowski
Kazimierz "Kazek" Wąsik
|
1 odcinek
2013 |
||
Sławomir Tomczak
Inwalida
|
1 odcinek
2017 |
||
Szymon Kalinowski
Klient klubu
|
1 odcinek
2016 |
||
Czesław Skwarek
"Juras"
|
1 odcinek
2023 |
||
Antoni Wilkoński
Kacper Nowak, syn Mirosława
|
1 odcinek
2011 |
||
Kinga Łukasik
Kelnerka
|
1 odcinek
2017 |
||
Jarosław Siwiec |
1 odcinek
2010 |
||
Judyta Nowak
Członek zespołu
|
1 odcinek
2010 |
||
Maciej Różański |
1 odcinek
2010 |
||
Jacek Smyk
Członek zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Łukasz Tkaczyk |
1 odcinek
2011 |
||
Krzysztof Karczewski |
1 odcinek
2011 |
||
Jakub Konieczny |
1 odcinek
2011 |
||
Kinga Szczypior |
1 odcinek
2012 |
||
Łukasz Szczepanik
Dostawca cateringu
|
1 odcinek
2013 |
||
Anna Przeździecka |
1 odcinek
2011 |
||
Iga Wawrzyniak |
1 odcinek
2013 |
||
Marek Dunin |
1 odcinek
2014 |
||
Grzegorz Stolarczyk |
1 odcinek
2014 |
||
Michał Romanowski
Gość na weselu
|
1 odcinek
2014 |
||
Bartłomiej Radzimowski |
1 odcinek
2014 |
||
Dorota Krempa |
1 odcinek
2014 |
||
Mariusz Bryska |
1 odcinek
2014 |
||
Kenneth Elekwechi |
1 odcinek
2014 |
||
Monika Ura
Irena Chudolińska
|
1 odcinek
2014 |
||
Jarosław Chabowski
Jankowski, oficer CBŚ
|
1 odcinek
2015 |
||
Aneta Płuszke |
1 odcinek
2016 |
||
Paulina Biernat
Prowadząca kurs salsy
|
1 odcinek
2021 |
||
Barbara Wejner
Dziewczynka
|
1 odcinek
2017 |
||
Kalina Kędziora |
1 odcinek
2017 |
||
Bogusław Chabowski
Adam Król
|
1 odcinek
2019 |
||
Wiktor Rakowski
Syn Gibalskiego
|
1 odcinek
2019 |
||
Tomasz Wróblewski |
1 odcinek
2015 |
||
Tomasz Krupa |
1 odcinek
2012 |
||
Katarzyna Paskuda
Pacjentka
|
1 odcinek
2023 |
3,5
|
|
Jagna Stankiewicz
Kobieta w samochodzie
|
1 odcinek
2014 |
||
Anna Kozłowska |
1 odcinek
2012 |
||
Robert Komar |
1 odcinek
2010 |
||
Mateusz Dyszkiewicz
Członek zespołu
|
1 odcinek
2010 |
||
Maciej Krysa
Członek zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Filip Olkowski |
1 odcinek
2011 |
||
Maciej Zajda |
1 odcinek
2011 |
||
Bronisław Biziuk |
1 odcinek
2013 |
||
Oskar Szczepanik |
1 odcinek
2013 |
||
Amelia Jajszczak |
1 odcinek
2013 |
||
Mateusz Duchniak |
1 odcinek
2013 |
||
Agnieszka Dellert
Rodzic
|
1 odcinek
2013 |
||
Pola Łyzińska
Helenka, córka Rafała i Oli
|
1 odcinek
2014 |
||
Malwina Bielicka |
1 odcinek
2014 |
||
Marcin Cegiełka |
1 odcinek
2014 |
||
Krzysztof Grzanka
Klient klubu
|
1 odcinek
2016 |
||
Oliwia Wróblewska |
1 odcinek
2015 |
||
Jost Sołtysiewicz |
1 odcinek
2015 |
||
Marian Goszcz |
1 odcinek
2016 |
||
Łucja Majewska
Uczestniczka wycieczki
|
1 odcinek
2016 |
||
Robert Szewczyk |
1 odcinek
2015 |
||
Hanna Płuszke |
1 odcinek
2016 |
||
Krzysztof Kalinowski
Mężczyzna w turbanie
|
1 odcinek
2019 |
||
Ewelina Śliwińska
Biegająca kobieta
|
1 odcinek
2017 |
||
Joachim Sosiński |
1 odcinek
2018 |
||
Kazimierz Seroczyński
Mężczyzna
|
1 odcinek
2017 |
||
Paulina Dajczak |
1 odcinek
2017 |
||
Rafał Kiełbowski |
1 odcinek
2020 |
||
Gennadij Rozenberg |
1 odcinek
2012 |
||
Tomasz Lewandowski |
1 odcinek
2011 |
||
Anna Janikowska |
1 odcinek
2011 |
||
Filip Janik |
1 odcinek
2013 |
||
Hubert Lewicki |
1 odcinek
2010 |
||
Jakub Jantos
Członek zespołu
|
1 odcinek
2010 |
||
Karol Koprukwiak
Członek zespołu
|
1 odcinek
2009 |
||
Wojciech Sikora |
1 odcinek
2017 |
||
Jakub Jarosz |
1 odcinek
2013 |
||
Ksawery Pęza |
1 odcinek
2011 |
||
Michał Kołodziejczyk |
1 odcinek
2013 |
||
Maciej Siemiątkowski |
1 odcinek
2013 |
||
Agnieszka Krzciuk |
1 odcinek
2013 |
||
Mariusz Daniel
Guzdek, fotograf "Wróbelka"
|
1 odcinek
2014 |
||
Władysław Filipiak |
1 odcinek
2014 |
||
Rafał Pyka |
1 odcinek
2014 |
||
Kamil Perendyk |
1 odcinek
2014 |
||
Rafał Kozłowski |
1 odcinek
2016 |
||
Jacek Wróblewski |
1 odcinek
2015 |
||
Joanna Kolber |
1 odcinek
2017 |
||
Arkadiusz Baranowski |
1 odcinek
2018 |
||
Borys Sosiński |
1 odcinek
2018 |
||
Iga Skolimowska |
1 odcinek
2019 |
||
Arkadiusz Cesarczyk
Lekarz
|
1 odcinek
2023 |
||
Bartosz Kamiński
Ratownik
|
1 odcinek
2018 |
||
Dariusz Piechalski |
1 odcinek
2017 |
||
Krzysztof Mika |
1 odcinek
2012 |
||
Maciej Kardas |
1 odcinek
2016 |
||
Kinga Szopa
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2018 |
||
Wirgiliusz Dryło
Członek zespołu
|
1 odcinek
2010 |
||
Paweł Irmiński |
1 odcinek
2011 |
||
Antoni Soszyński |
1 odcinek
2011 |
||
Piotr Strzembosz |
1 odcinek
2013 |
||
Dawid Kozioł |
1 odcinek
2013 |
||
Remigiusz Półtorak |
1 odcinek
2013 |
||
Piotr Chałupczak |
1 odcinek
2013 |
||
Sławomir Siwiński
Szofer
|
1 odcinek
2013 |
||
Mateusz Łapka |
1 odcinek
2014 |
||
Krzysztof Podemski
Wnuczek
|
1 odcinek
2016 |
10
|
|
Kamil Hoda |
1 odcinek
2016 |
||
Włodzimierz Bojarek
Ratownik medyczny
|
1 odcinek
2016 |
||
Katarzyna Żuchowiska
Zawodniczka aikido
|
1 odcinek
2017 |
||
Agnieszka Brzezińska
"Wieża w Siloe"
|
1 odcinek
2019 |
||
Piotr Olejniczak |
1 odcinek
2017 |
||
Miłosz Konkel |
1 odcinek
2015 |
||
Franciszek Muła
Emeryt
|
1 odcinek
2019 |
||
Patryk Rybarski |
1 odcinek
2011 |
||
Feliks Penconek |
1 odcinek
2011 |
||
Robert Frańczak |
1 odcinek
2012 |
||
Krzysztof Zawidzki |
1 odcinek
2013 |
||
Jarosław Solecki |
1 odcinek
2013 |
||
Przemysław Goszczyński |
1 odcinek
2013 |
||
Maciej Ursyczyn |
1 odcinek
2015 |
||
Kacper Świerad
Zawodnik aikido
|
1 odcinek
2017 |
||
Sandra Mossakowska |
1 odcinek
2019 |
||
Marlena Markur
Barmanka
|
1 odcinek
2019 |
||
Marzena Sobczak |
1 odcinek
2015 |
||
Dawid Kwidzyński |
1 odcinek
2015 |
||
Aleksander Dadura
Zawodnik aikido
|
1 odcinek
2017 |
||
Martyna Uliasz |
1 odcinek
2019 |
||
Dagmara Chmielecka
Blondynka, kandydatka na zastępczą gospodynię księdza Mateusza
|
1 odcinek
2019 |
||
Grzegorz Pawlak |
1 odcinek
2011 |
||
Adrian Perdjon |
1 odcinek
2011 |
||
Zofia Schwinke
Flora, kandydatka na zastępczą gospodynię księdza Mateusza
|
1 odcinek
2019 |
||
Ewa Pałasz |
1 odcinek
2013 |
||
Maciej Chrzyczyn |
1 odcinek
2014 |
||
Włodzimierz Bajorek |
1 odcinek
2016 |
||
Michał Nieprzydaski
Zawodnik aikido
|
1 odcinek
2017 |
||
Weronika Bolchajmer |
1 odcinek
2019 |
||
Mateusz Dackiewicz |
1 odcinek
2018 |
||
Sylwia Rojek |
1 odcinek
2014 |
||
Magdalena Rybarczyk |
1 odcinek
2013 |
||
Joanna Kakitek |
1 odcinek
2016 |
||
Hanna Niewęgłowska
Zawodniczka aikido
|
1 odcinek
2017 |
||
Monika Suplińska |
1 odcinek
2018 |
||
Rafał Madej |
1 odcinek
2019 |
||
Wojciech Piotrowski |
1 odcinek
2013 |
||
Witek Tomasz Dąbrowski |
1 odcinek
2014 |
||
Wiktoria Kaczmarz |
1 odcinek
2014 |
||
Natalia Gierej
Zawodniczka aikido
|
1 odcinek
2017 |
||
Kamil Paszkowski |
1 odcinek
2018 |
||
Maria Gaca |
1 odcinek
2016 |
||
Sylwester Matulka |
1 odcinek
2011 |
||
Emil Kaczmarz |
1 odcinek
2014 |
||
Wiesław Teodorowicz |
1 odcinek
2017 |
||
Agata Gutek |
1 odcinek
2016 |
||
Piotr Fuczyk |
1 odcinek
2016 |
||
Matthieu Bondu |
1 odcinek
2012 |
||
Marcin Bukalik |
1 odcinek
2014 |
||
Katarzyna Guzik |
1 odcinek
2016 |
||
Maksym Szymczak |
1 odcinek
2012 |
||
Helena Potocka |
1 odcinek
2014 |
||
Maciej Turek |
1 odcinek
2012 |
||
Ryszard Gieleniewski |
1 odcinek
2014 |
||
Nikodem Sarosiak |
1 odcinek
2012 |
||
Kamil Kaczyński |
1 odcinek
2012 |
||
Maciej Wojtkowski |
1 odcinek
2012 |
||
Robert Podgórski |
1 odcinek
2013 |
||
Krzysztof Świciński |
1 odcinek
2012 |
||
Piotr Pliszewski |
1 odcinek
2013 |
||
Sylwester Maciejewski
Zenon Bronisz
|
1 odcinek
2016 |
7,2
|
|
Aleksander Trąbczyński
Bogdan Krajewski
|
1 odcinek
2013 |
||
Mariusz Krzemiński
Marek Przybylski, kierownik budowy (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2011 |
6,3
|
|
Anna Dijuk
Żakiewiczowa (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Zuzanna Grabowska
Agata Dolny-Sekinda
|
1 odcinek
2015 |
7,0
|
|
Łukasz Żurek
Taksówkarz
|
1 odcinek
2016 |
||
Ryszard Jabłoński
Jan Kapica
|
1 odcinek
2015 |
||
Arkadiusz Nader
Józef Kolęda
|
1 odcinek
2015 |
||
Cezary Morawski
Prof. Jarosław Boliński
|
1 odcinek
2015 |
6,7
|
|
Aleksandra Ciejek
Helena Jańska
|
1 odcinek
2016 |
||
Jerzy Rogalski
Witold Mastalerek
|
1 odcinek
2015 |
7,1
|
|
Jarosław Żamojda
"Major" (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2014 |
6,9
|
|
Mariusz Saniternik
Berni
|
1 odcinek
2015 |
6,0
|
|
Joanna Żółkowska
Ksymena Benar
|
1 odcinek
2016 |
6,5
|
|
Łukasz Płoszajski
Krzysztof Kopytko
|
1 odcinek
2015 |
3,0
|
|
Justyna Sieńczyłło
Alina
|
1 odcinek
2013 |
6,7
|
|
Grzegorz Skrzecz
Stefan
|
1 odcinek
2015 |
||
Beata Fido
Pracownica szpitala (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
6,1
|
|
Małgorzata Ścisłowicz
Kuzynka Heleny
|
1 odcinek
2016 |
||
Grzegorz Sierzputowski
Właściciel perfumerii
|
1 odcinek
2016 |
||
Wojciech Czerwiński
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Aleksandra Godlewska
Wanda Jaworek
|
1 odcinek
2013 |
7,0
|
|
Anna Matecka
Sekretarka Patrycji (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Tomasz Kubiatowicz
Sprzedawca na bazarze (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Andrzej Popiel
Arek Drabik
|
1 odcinek
2013 |
||
Katarzyna Kowalik
Sekretarka Romkowskiego (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Grażyna Kopeć
Instruktorka koła teatralnego
|
1 odcinek
2016 |
||
Kajetan Szewczyk
Kolega Michała (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Damian Ul
Tomek
|
1 odcinek
2015 |
||
Stefan Wójcicki
Bandzior (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2012 |
||
Robert Mazurkiewicz
Fotograf (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2010 |
||
Alicja Zakrzewska
Maria Stawicka, matka mecenasa (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Maria Konarowska
Danusia
|
1 odcinek
2015 |
||
Piotr Dzięcielski |
1 odcinek
2015 |
||
Gracja Niedźwiedź
Renata Sieniawska
|
1 odcinek
2016 |
||
Paweł Paczesny
Michał Stanek
|
1 odcinek
2013 |
6,0
|
|
Anäis Bondu
Patrycja
|
1 odcinek
2015 |
||
Marcin Świerczyński
Płetwonurek
|
1 odcinek
2015 |
||
Piotr Włodarczyk
Mężczyzna w salonie Marioli (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Piotr Domalewski
Czarek Ruberski
|
1 odcinek
2015 |
||
Piotr Mankiewicz
Ministrant (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Izolda Wojciechowska
Mieszkanka kamienicy
|
1 odcinek
2015 |
||
Liliana Czyżewska
Marianna
|
1 odcinek
2015 |
||
Agnieszka Skup
Joanna
|
1 odcinek
2013 |
||
Mateusz Lisiecki
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2010 |
||
Sebastian Perdek
Staszek Bronisz
|
1 odcinek
2016 |
||
Stanisław Sygitowicz
Mirek Ruberski
|
1 odcinek
2015 |
||
Ilona Korycka
Małgosia, córka Aliny
|
1 odcinek
2013 |
||
Katarzyna Ucherska
Paula Jaworek
|
1 odcinek
2013 |
||
Kim Grygierzec |
1 odcinek
2016 |
||
Maciej Pośnik
Ludwik
|
1 odcinek
2015 |
||
Bernadetta Dzierżanowska
Wanda
|
1 odcinek
2015 |
||
Julia Malec
Justyna
|
1 odcinek
2015 |
||
Klaudia Cytlak |
1 odcinek
2015 |
||
Zofia Zarzycka |
1 odcinek
2015 |
||
Kamil Zaręba |
1 odcinek
2015 |
||
Dagmara Kęsicka |
1 odcinek
2015 |
||
Małgorzata Ziółkowska
Kobieta na ślubie Sandry i Armanda (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2014 |
||
Franciszek Paleolog
Ludwik Sekinda
|
1 odcinek
2015 |
||
Katarzyna Joda-Wójcik
Pielęgniarka
|
1 odcinek
2015 |
||
Karol Kwiatkowski |
1 odcinek
2015 |
||
Patryk Cebulski
Artur Rozbrat
|
1 odcinek
2015 |
||
Karolina Olszewska
Klaudia
|
1 odcinek
2015 |
||
Daniel Dąbkowski |
1 odcinek
2015 |
||
Artur Sobczak |
1 odcinek
2015 |
||
Kamil Pałasz |
1 odcinek
2015 |
||
Łukasz Czarny |
1 odcinek
2015 |
||
Tomasz Suchodolski |
1 odcinek
2015 |
||
Maciej Krzyczyn |
1 odcinek
2015 |
||
Kinga Kosik-Burzyńska
Małgorzata
|
1 odcinek
2015 |
||
Mateusz Kmiecik
Leszek
|
1 odcinek
2015 |
6,0
|
|
Piotr Wątroba
Sokista
|
1 odcinek
2015 |
||
Małgorzata Jurkiewicz |
1 odcinek
2015 |
||
Ewa Nurzyńska
(niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2013 |
||
Dawid Ptak |
1 odcinek
2016 |
||
Joanna Putkiewicz |
1 odcinek
2016 |
||
Tomasz Paź |
1 odcinek
2016 |
||
Karolina Bruchnicka
Milena Kowal
|
1 odcinek
2020 |
||
Arkadiusz Zajączkowski
Mężczyzna na ślubie Sandry i Armanda (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2014 |
||
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Jarosław Żamojda |
2 odcinki
2008 - 2016 |
6,9
|
|
Maciej Kurpiewski |
1 odcinek
2021 |
||
Andrzej J. Jaroszewicz
(dodatkowe zdjęcia)
|
1 odcinek
2008 |
||
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Michał Lorenc |
135 odcinków
2008 - 2021 |
7,2
|
|
Piotr Komorowski |
2 odcinki
2016 - 2021 |
2,0
|
|
Andrzej Milanowski
(opracowanie muzyczne)
|
1 odcinek
2016 |
||
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Paweł Grabarczyk |
3 odcinki
2008 - 2016 |
7,0
|
|
Małgorzata Mazowieńska-Wierzbicka
(drugi)
|
2 odcinki
2012 - 2016 |
||
Małgorzata Trzaskowska |
1 odcinek
2021 |
||
Elena Vlasova
(drugi)
|
1 odcinek
2021 |
||
Anna Krysiak
(współpraca)
|
1 odcinek
2012 |
||
Katarzyna Stefaniak
(współpraca)
|
1 odcinek
2016 |
||
Małgorzata Walendzik
(współpraca)
|
1 odcinek
2021 |
||
Aleksandra Wierzbicka
(współpraca)
|
1 odcinek
2016 |
||
Viktoria Brzezińska
(współpraca)
|
1 odcinek
2021 |
||
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Bartosz Karczyński |
2 odcinki
2016 - 2021 |
||
Roger Sieczkowski
(drugi)
|
1 odcinek
2016 |
||
Przemysław Lisak
(drugi)
|
1 odcinek
2016 |
||
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Sylwia Zawiszewska-Woźny
charakteryzator
|
2 odcinki
2016 - 2021 |
||
Alicja Lewicka
charakteryzator
|
1 odcinek
2016 |
||
Małgorzata Majkut
charakteryzator
|
1 odcinek
2009 |
||
Magdalena Danilewicz
charakteryzator
|
1 odcinek
2009 |
||
Dorota Chomińska
charakteryzator
|
1 odcinek
2021 |
||
Justyna Osińska
charakteryzator (asystent)
|
1 odcinek
2016 |
||
Martyna Migier
charakteryzator (współpraca)
|
1 odcinek
2009 |
||
Dolzodmaa Yadamtsoo
charakteryzator (współpraca)
|
1 odcinek
2009 |
||
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Jacek Mocny
scenograf / dekorator wnętrz
|
2 odcinki
2016 - 2021 |
||
Natasza Kisza
dekorator wnętrz / scenograf (drugi)
|
2 odcinki
2016 - 2021 |
||
Zuzanna Sitkowska
scenograf (drugi)
|
1 odcinek
2016 |
||
Waldemar Ozdowy
scenograf (współpraca)
|
1 odcinek
2016 |
||
Patryk Mazurkiewicz
scenograf (współpraca)
|
1 odcinek
2016 |
||
Zbigniew Tomaszewski
główny konstruktor dekoracji
|
1 odcinek
2016 |
||
Katarzyna Hencz
scenograf
|
1 odcinek
2008 |
||
Anna Tyślerowicz
dekorator wnętrz
|
1 odcinek
2008 |
||
Ryszard Szmit
rekwizytor
|
1 odcinek
2008 |
||
Jacek Czechowski
scenograf (dodatkowy)
|
1 odcinek
2008 |
||
Artur Piekarski
główny konstruktor dekoracji
|
1 odcinek
2008 |
||
Maria Dziewanowska-Kowalska
scenograf (dodatkowy)
|
1 odcinek
2008 |
||
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Marcin Kijo
dźwięk
|
2 odcinki
2016 - 2021 |
||
Andrzej Cecota
dźwięk
|
1 odcinek
2016 |
||
Maria Chilarecka
dźwięk
|
1 odcinek
2021 |
||
Piotr Wilk
mikrofoniarz
|
1 odcinek
2016 |
||
Tamara Bokolishvili
dźwięk
|
1 odcinek
2021 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…