Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paul J. Bolger | ||
Yvette Kaplan
(dodatkowy)
|
||
Dino Athanassiou
(animacja)
|
||
Greg Tiernan
(animacja) (Nitrogen Studios)
|
||
Matthias Haase
(animacja)
|
||
Anthony Power
(animacja)
|
||
Dusan Strugar
(animacja)
|
||
Igor Kujawski
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Robert Moreland | ||
Doug Langdale
(dodatkowy)
|
||
Andre Sikojev
(pomysłodawca)
|
||
Ulla Ziemann
(redaktor)
|
||
Piotr Skotnicki
(polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
John H. Williams
producent
|
||
Avrill Stark
producent
|
||
Brian Irving
producent (Elliott Animation Inc.)
|
||
Nicole Stinn
producent (Nitrogen Studios Canada Inc.)
|
||
Louise Goodsill
producent wykonawczy
|
||
Ralph Kamp
producent wykonawczy
|
||
Ken Katsumoto
producent wykonawczy
|
||
Tom Ortenberg
producent wykonawczy
|
||
Rainer Soehnlein
producent wykonawczy
|
||
Chad Hammes
współproducent
|
||
Michael Hefferon
współproducent
|
||
Wilhelm Auer
współproducent (BAF)
|
||
Dr. Volker Baas
współproducent (BAF)
|
||
Peter Widmann
współproducent (BAF)
|
||
Charlie Woebcken
współproducent (BAF)
|
||
Silke Zakarneh
współproducent (BAF)
|
||
Stefan Beiten
współproducent wykonawczy
|
||
Andre Sikojev
współproducent wykonawczy
|
||
Nikolaus Weil
współproducent wykonawczy
|
||
Venecia Duran
producent (asystent)
|
||
Aileen Schüler
producent (asystent)
|
||
Kathrin A. Fuhrmann
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Hailon Li
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Jasmin Hazem
współproducent (asystent)
|
||
Rose-Anne Tisserand
nadzorca produkcji (Bardel Entertainment)
|
||
John McKenna
kierownik produkcji
|
||
Antje Burkard
kierownik produkcji
|
||
Marty Knox
kierownik produkcji
|
||
Dieter Reinhold
kierownik produkcji
|
||
Brynne Orloski
kierownik produkcji (Vanguard Animation)
|
||
Tony Power
kierownik produkcji (Bardel Entertainment)
|
||
Delna Bhesania
kierownik produkcji (drugi) (Bardel Entertainment)
|
||
George Elliott
kierownik produkcji (drugi) (Elliott Animation Inc.)
|
||
Barry Ward
kierownik produkcji (drugi) (Bardel Entertainment)
|
||
Martin Katic
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ellery Van Dooyeweert
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marc Wehe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Martin Wellens
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert Maniak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eliot M. Henning
koordynator produkcji
|
||
Michelle Rose
koordynator produkcji
|
||
Max Winchester
koordynator produkcji
|
||
Stefan Hałabiś
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
George Carlin
Czarodziej (głos)
|
||
Andy Dick
Mambo (głos)
|
1,0
|
|
Sarah Michelle Gellar
Ella (głos)
|
7,2
|
|
Lisa Kaplan
Dobra wróżka (głos)
|
||
Michael McShane
Rumplestiltskin (głos)
|
||
Rob Paulsen
Przyjaciel (głos)
|
7,0
|
|
Freddie Prinze Jr.
Rick (głos)
|
6,9
|
|
Wallace Shawn
Munk (głos)
|
||
Patrick Warburton
Książe Humperdink (głos)
|
||
Sigourney Weaver
Frida (głos)
|
7,8
|
|
John DiMaggio
Karzeł / Olbrzym (głos)
|
7,0
|
|
Tom Kenny
Karzeł / Posłaniec / Przyjaciel / Wilk (głos)
|
||
Tress MacNeille
Wiedźma (głos)
|
7,0
|
|
Jon Polito
Szef wilków (głos)
|
7,0
|
|
Phil Proctor
Przyjaciel (głos)
|
||
Kath Soucie
Czerwony kapturek / Niemowle / Przyrodnia siostra (głos)
|
7,0
|
|
Jill Talley
Matka niemowlęcia / Przyrodnia siostra / Wiedźma (głos)
|
||
Sherry Lynn
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Kevin Michael Richardson
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Bob Bergen
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Jim Ward
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Debi Derryberry
Dodatkowe głosy (głos)
|
6,0
|
|
Bill Farmer
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Laraine Newman
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
April Winchell
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Roger Jackson
Dodatkowe głosy (głos)
|
10
|
|
Jan Rabson
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Jack Fletcher
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Andrew Dolan
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Shae D'lyn
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Patti Deutsch
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Jennifer Darling
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
John Cygan
Dodatkowe głosy (głos)
|
6,0
|
|
Lee Arenberg
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Adam Ferency
Czarodziej (polski dubbing)
|
7,8
|
|
Krzysztof Tyniec
Mambo (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Agnieszka Kunikowska
Ella (polski dubbing)
|
||
Agnieszka Matysiak
Dobra wróżka (polski dubbing)
|
||
Wojciech Malajkat
Rick (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Piotr Gąsowski
Munk (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Maciej Miecznikowski
Książe Humperdink (polski dubbing)
|
6,5
|
|
Danuta Stenka
Frida (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Krzysztof Dracz
Szef krasnali (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Krzysztof Gosztyła
Szef wilków (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Miłogost Reczek
Titelitury (polski dubbing)
|
||
Anna Dereszowska
Przyrodnia siostra (polski dubbing)
|
6,6
|
|
Aldona Struzik
Przyrodnia siostra (polski dubbing)
|
8,0
|
|
Dominika Kluźniak
Niemowlę (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Miriam Aleksandrowicz
Wiedźma na motocyklu (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Anna Apostolakis
Wiedźma na motocyklu (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Brygida Turowska
Matka niemowlęcia (polski dubbing)
|
||
Andrzej Arciszewski
Głupi troll (polski dubbing)
|
||
Krzysztof Bień
Troll (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Andrzej Chudy
(polski dubbing)
|
||
Sławomir Holland
Amigo, kucharz pałacowy (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Igor Kujawski
Olbrzym (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Paweł Szczesny
Amigo, kucharz pałacowy (polski dubbing)
|
||
Karol Wróblewski
Wilk (polski dubbing)
|
3,0
|
|
Krzysztof Zakrzewski
Amigo, kucharz pałacowy (polski dubbing)
|
||
Wojciech Paszkowski
(polski dubbing)
|
7,5
|
|
Anna Sochacka
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Dulac
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paul Buckley | ||
James L. Venable |
7,0
|
|
Becky Bentham
(koordynator muzyczny)
|
||
Danail Getz
(muzyka dodatkowa)
|
||
Will Johnstone
(muzyka dodatkowa)
|
||
Michael Patti
(muzyka dodatkowa)
|
||
Jennifer Kes Remington
(muzyka dodatkowa)
|
||
David G. Russell
(muzyka dodatkowa)
|
||
Phil Sawyer
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Ringo Waldenburger |
5,0
|
|
Rod Dean
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Ingo Schmidt
(asystent)
|
||
Natasha Leonnet
(laborant-opisywacz)
|
||
Jack Lewars
(laborant-opisywacz)
|
||
Gabriela Turant-Wiśniewska
(polski dubbing)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Simon James
koncertmistrz
|
||
Gavyn Wright
koncertmistrz
|
||
Nick Ingman
dyrygent
|
||
David Sabee
dyrygent
|
||
Simon James
koordynator orkiestry
|
||
David Sabee
koordynator orkiestry
|
||
Hilary Skewes
koordynator orkiestry
|
||
Geoff Alexander
aranżer
|
||
Jeff Atmajian
aranżer
|
||
Harvey Cohen
aranżer
|
||
Bruce Fowler
aranżer
|
||
Bradley Miles
aranżer
|
||
Benjamin Wallfisch
aranżer
|
7,0
|
|
Mark Berrow
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Everton Nelson
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Warren Zielinski
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Jonathan Williams
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Paul Kegg
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Skaila Kanga
wykonawca muzyki (harfa)
|
||
Helen Tunstall
wykonawca muzyki (harfa)
|
||
Andrew Crowley
wykonawca muzyki (trąbka)
|
||
Nicholas Bucknall
wykonawca muzyki (klarnet)
|
||
Anthony Pike
wykonawca muzyki (klarnet)
|
||
Roger Argente
wykonawca muzyki (puzon)
|
||
Richard Bissill
wykonawca muzyki (waltornia)
|
||
Andrew Findon
wykonawca muzyki (flet)
|
||
Anna Noakes
wykonawca muzyki (flet)
|
||
Brendan Power
wykonawca muzyki (harmonijka)
|
||
Levine Andrade
wykonawca muzyki
|
||
Peter Davies
wykonawca muzyki
|
||
Adam Glasser
wykonawca muzyki
|
||
Rachel Bolt
wykonawca muzyki (skrzypce) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Scully
wykonawca muzyki (kontrabas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allen Walley
wykonawca muzyki (kontrabas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce White
wykonawca muzyki (skrzypce) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Deane Taylor
scenograf
|
||
Desmond Downes
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ravinder Kundi
projektant wnętrz
|
||
Hervé Leblan
projektant wnętrz
|
||
Miriam Fritz
projekty plastyczne
|
||
Hayley Easton Street
malarz
|
||
Garrett O'Donoghue
scenopis obrazkowy
|
||
Lee Hong
scenopis obrazkowy
|
||
Andy Kelly
scenopis obrazkowy
|
||
Fernando Moro
scenopis obrazkowy
|
||
Gabor Tom Steisinger
scenopis obrazkowy
|
||
Akis Prokopios Dimitrakopoulos
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
||
Sahin Ersöz
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
||
Boyd Kirkland
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
5,0
|
|
Nondas Korodimos
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
||
Børge Ring
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
||
Juan Torres
scenopis obrazkowy (dodatkowy)
|
||
David Alcarria
dyrektor artystyczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Tim Nielsen
projektant dźwięku
|
||
Laura Lopez
operator dźwięku
|
||
James Twomey
operator dźwięku
|
||
Ellen Heuer
imitator dźwięku
|
||
Marnie Moore
imitator dźwięku
|
||
Christopher Barnett
inżynieria dźwięku
|
||
James Austin
inżynieria dźwięku
|
||
Howie Hammermann
inżynieria dźwięku
|
||
James Doser
operator postsynchronu
|
||
Dre Rivera
operator postsynchronu
|
||
Ben Conrad
mikser imitacji
|
||
Bill Higley
mikser postsynchronu
|
||
Mark Berger
mikser ponownego nagrania
|
||
Gary A. Rizzo
mikser ponownego nagrania
|
||
Kent Sparling
mikser ponownego nagrania
|
||
Brandon Proctor
technik miksu
|
||
Karen Brocco
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Robert Shoup
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Luke Dunn Gielmuda
montaż imitacji
|
||
Larry Oatfield
montaż imitacji
|
||
Elliot Anders
montaż dialogów
|
||
Richard Quinn
montaż dialogów
|
||
Richard Quinn
montaż postsynchronu
|
||
Kyrsten Mate
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Teresa Eckton
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Coya Elliott
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Erik Foreman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Scott Guitteau
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dee Selby
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Liz Gallacher
nadzorca muzyki
|
||
Tricia Holloway
nadzorca muzyki
|
||
Maggie Rodford
nadzorca muzyki
|
||
Nick Wollage
operator muzyki
|
||
Chris Barrett
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Josh Evans
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Kory Kruckenberg
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Brian Dixon
mikser muzyki
|
||
Jack Diamond
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Erica Weis
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Ran Galor
montaż muzyki
|
||
Robin Lee
montaż muzyki
|
||
Aneta Michalczyk-Falana
dźwięk (polski dubbing)
|
||
Mario Fister
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jack Fletcher
dobór obsady
|
||
Ruth Lambert
dobór obsady
|
||
Khris Brown
dobór głosu (dodatkowy)
|
||
David Singer
producent efektów wizualnych (Mr. X)
|
||
Tina Braham
producent efektów wizualnych (The Lab Sydney)
|
||
Dennis Berardi
producent wykonawczy efektów wizualnych (Mr. X)
|
||
Avrill Stark
producent wykonawczy efektów wizualnych (The Lab Sydney)
|
||
Matthew Street
producent wykonawczy efektów wizualnych (The Lab Sydney)
|
||
Luke Groves
koordynator efektów wizualnych (Mr. X)
|
||
Kevin Blom
efekty wizualne
|
||
Pierre-Luc Boily
efekty wizualne
|
||
Nadav Brill
efekty wizualne
|
||
Alexander Feigin
efekty wizualne
|
||
Steve James Brown
efekty wizualne
|
||
Daniela Hasenbring
efekty wizualne
|
||
Rob Hopper
efekty wizualne
|
||
Volodymyr Kazantsev
efekty wizualne
|
||
Jay Natrajan
efekty wizualne
|
||
Pete Reynolds
efekty wizualne
|
||
Dan Carnegie
efekty wizualne (Mr. X)
|
||
Erik Charlebois
efekty wizualne (Mr. X)
|
||
Jan Natarajan
efekty wizualne (Mr. X)
|
||
Mark Kennedy
efekty wizualne (The Lab Sydney)
|
||
Mark Stepanek
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Chris Spry
nadzorca grafiki komputerowej (The Lab Sydney)
|
||
Timm Dapper
efekty cyfrowe
|
||
Timmy Wong
efekty cyfrowe
|
||
Di He
tworzący w technologii cyfrowej (postacie animacji)
|
||
Ian MacLeod
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Garry Runke
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Matthias Haase
nadzorca animacji
|
||
Geoff D.E. Scott
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kevin Lombardi
nadzorca animacji
|
||
Scott Glynn
nadzorca animacji (Elliott Animation Inc.)
|
||
Keith Oliver
nadzorca animacji (Elliott Animation Inc.)
|
||
Victor Marchetti
nadzorca animacji (Bardel Entertainment)
|
||
Sébastien Ebzant
główny animator
|
||
Nathan McConnel
główny animator
|
||
Maurizio Parimbelli
główny animator
|
||
Claus Pedersen
główny animator
|
||
Simon Sonnichsen
główny animator
|
||
Ray Van Steenwyk
główny animator
|
||
Tom Roth
główny animator (Bardel Entertainment)
|
||
Emil Simeonov
główny animator (Bardel Entertainment)
|
||
Laura Dundas
koordynator animacji
|
||
Bastian Hopfgarten
koordynator animacji
|
||
Marcus Koch
główny projektant postaci animacji
|
||
Sidney DeSeve
projektant postaci animacji
|
||
Miriam Fritz
projektant postaci animacji
|
||
Neschet Al Zubaidi
projektant postaci animacji
|
||
Francisco Alaminos Hódar
projektant postaci animacji
|
||
Miguel Alaminos Hódar
projektant postaci animacji
|
||
Pedro Daniel García Pérez
projektant postaci animacji
|
||
Keith Graves
projektant postaci animacji
|
||
Lee Hong
projektant postaci animacji
|
||
Andy Kelly
projektant postaci animacji
|
||
Thorsten Kiecker
projektant postaci animacji
|
||
Ravinder Kundi
projektant postaci animacji
|
||
Carlos Perez
projektant postaci animacji
|
||
Barry Reynolds
projektant postaci animacji
|
||
Gabor Tom Steisinger
projektant postaci animacji
|
||
José Sánchez Alonso
projektant postaci animacji
|
||
Hugo M. Takahashi
projektant postaci animacji
|
||
Robert Kuczera
główny animator postaci
|
||
Quentin Auger
animator postaci
|
||
Rafi Ben Aharon
animator postaci
|
||
Tyler Hoolaeff
animator postaci
|
||
Daniel Martín Peixe
animator postaci
|
||
Christel Pougeoise
animator postaci
|
||
Nicolas Seck
animator postaci
|
||
Frantz Vidal
animator postaci
|
||
Romain Villemaine
animator postaci
|
||
Gavin Boyle
animator
|
||
Ravinder Kundi
animator
|
||
Duncan MacLaren
animator
|
||
Bart Skorupski
animator
|
||
Ben Staples
animator
|
||
Lee Willock
animator
|
||
Ben Anderson
animator
|
||
Nicolas Bauduin
animator
|
||
Patricia Binga
animator
|
||
Bart Boirot
animator
|
||
Phil Bonner
animator
|
||
Katrina Conwright
animator
|
||
Colin Giles
animator
|
||
Matthew Grabinsky
animator
|
||
Scott Heatherley
animator
|
||
Matthew Lyon
animator
|
||
Dave Mah
animator
|
||
Alexa Müller-Heyn
animator
|
||
Andrew Ogawa
animator
|
||
Fernando Pazos
animator
|
||
Tsahi Reznick
animator
|
||
Craig Roberts
animator
|
||
Darren Schmidtz
animator
|
||
Brad Semple
animator
|
||
Benson Shum
animator
|
||
Jackie Tarascio
animator
|
||
Steven Taylor
animator
|
||
Kelsey Wagner
animator
|
||
Karinga Wells
animator
|
||
Ed Wou
animator
|
||
Jeff Bailey
animator (Nitrogen Studios) (Kanada)
|
||
Izabela Bzymek
animator (Nitrogen Studios)
|
||
Michael Linton
animator (Nitrogen Studios)
|
||
Jonathan Moyes
animator (Nitrogen Studios)
|
||
Nuranee Shaw
animator (Nitrogen Studios)
|
||
Jenn Taylor
animator (Nitrogen Studios)
|
||
Jeremy Dineen
animator efektów
|
||
Christophe Messier
artysta matowy
|
||
Tobie Cote
artysta matowy
|
||
Alex Schott
artysta matowy
|
||
Bruno Serre
artysta matowy
|
||
Owen Rohu
artysta matowy
|
||
Bermond Alexandre
artysta cieniujący
|
||
Camela Cheng
artysta tekstur
|
||
Cyril Frederick Chu
artysta tekstur
|
||
Michael Crippin
artysta tekstur
|
||
Benjamin Min Huang
artysta tekstur
|
||
Yoan Lepesme
artysta tekstur
|
||
Taylor Moll
artysta tekstur
|
||
Tino Nettling
artysta tekstur
|
||
Hayley Easton Street
artysta tekstur
|
||
Christophe Messier
artysta tekstur
|
||
Francis Bezooyen
artysta tekstur (Bardel Entertainment)
|
||
Tony Davidson
artysta tekstur (Bardel Entertainment)
|
||
Rebecca Melander
artysta tekstur (Berliner Film Company)
|
||
Ohkba Ameziane-Hassani
rendering
|
||
Dennis J. Murphy
rendering
|
||
Dennis Harms
rendering
|
||
Maura Hogan
rendering (Berliner Film Company)
|
||
Albert Ang
modelarz cyfrowy
|
||
Erin Nicholson
modelarz cyfrowy (Elliott Animation Inc.)
|
||
Robert Rioux
modelarz cyfrowy (Bardel Entertainment)
|
||
Bernie Wempe
modelarz cyfrowy (Bardel Entertainment)
|
||
Kay Delventhal
modelarz cyfrowy
|
||
Ruslan Vasylev
modelarz cyfrowy (Bardel Entertainment)
|
||
Leo Sanchez Barbosa
modelarz cyfrowy
|
||
Rafi Ben Aharon
modelarz cyfrowy
|
||
Tom Cushwa
modelarz cyfrowy
|
||
Inna Itkin
modelarz cyfrowy
|
||
Peder Kallin
modelarz cyfrowy
|
||
Igor Kreinin
modelarz cyfrowy
|
||
Elliot Mallon
modelarz cyfrowy
|
||
Christian Schuppe
modelarz cyfrowy
|
||
Jon Finch
modelarz cyfrowy
|
||
Maritza Louis
modelarz cyfrowy
|
||
Jeremy Stewart
modelarz cyfrowy
|
||
John Silander
modelarz cyfrowy (Bardel Entertainment)
|
||
Derian McCrea
grafik komputerowy
|
||
Ravinder Kundi
układ graficzny
|
||
José A. Rodríguez Díaz
układ graficzny
|
||
Gavin Boyle
układ graficzny
|
||
Cyrille Caron
układ graficzny
|
||
Kay Delventhal
zecer
|
||
Erich Eder
zecer
|
||
Nathan McConnel
zecer
|
||
Tino Nettling
zecer
|
||
Gabriel G. Roy
zecer
|
||
Eric Vidal
zecer
|
||
Jeremy Bot
rigging
|
||
James Dunlop
rigging
|
||
Sascha Borchert
układ graficzny
|
||
Grant Laker
rigging
|
||
Ronen Lanovoi
rigging
|
||
Mike Mulock
rigging
|
||
Devan Mussato
rigging
|
||
Tim Mackintosh
rigging
|
||
Asi Sudai
rigging
|
||
Bermond Alexandre
oświetlenie cyfrowe
|
||
Daniele Bigi
oświetlenie cyfrowe
|
||
Catherine Loonis
oświetlenie cyfrowe
|
||
Tino Nettling
oświetlenie cyfrowe
|
||
Clare Pakeman
oświetlenie cyfrowe
|
||
Mladen Djukic
oświetlenie cyfrowe
|
||
Grant Laker
dyrektor techniczny
|
||
Bob White
dyrektor techniczny
|
||
Jamie Briens
dyrektor techniczny (pipeline)
|
||
Jon Dobson
dyrektor techniczny (pipeline)
|
||
Jesse Lehrman
dyrektor techniczny (pipeline)
|
||
Lucy Salter
dyrektor techniczny (pipeline)
|
||
Vinnakota Gupta
dyrektor techniczny (Berliner Film Company) (pipeline)
|
||
Karen Halliwell
dyrektor techniczny (postacie animacji)
|
||
Sebastien Potet
dyrektor techniczny (postacie animacji)
|
||
Ran Sariel
dyrektor techniczny (postacie animacji)
|
||
Jeremy Sabo
dyrektor techniczny (postacie animacji)
|
||
Alexander Kaminski
dyrektor techniczny (efekty wizualne)
|
||
Giuseppe Motta
dyrektor techniczny (cieniowanie)
|
||
Alex Schott
dyrektor techniczny (cieniowanie)
|
||
Pierre-Luc Boily
dyrektor techniczny (rendering)
|
||
Christophe Damiano
dyrektor techniczny (oświetlenie cyfrowe)
|
||
Bjorn Liljequist
dyrektor techniczny (oświetlenie cyfrowe)
|
||
Anton Ognyev
dyrektor techniczny (oświetlenie cyfrowe)
|
||
Kevin Lombardi
dyrektor techniczny (układ graficzny)
|
||
Mickie McGowan
dobór głosu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Teddy Peterson
modelarz cyfrowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Teddy Peterson
dyrektor techniczny (postacie animacji) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tylney Taylor
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angus Wakefield
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…