Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ryszard Zatorski |
6,1
|
|
Elżbieta Osińska
(drugi reżyser)
|
||
Krzysztof Rogala
(drugi reżyser)
|
||
Rafał Rossa
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ilona Łepkowska | ||
Katarzyna Grochola
(współpraca) (powieść „Nigdy w życiu!”)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Tadeusz Lampka
producent
|
||
Ilona Łepkowska
producent
|
||
Dariusz Gąsiorowski
producent
|
||
Marek Trojak
producent
|
||
Ewa Krajczyńska-Śmietana
producent (współpraca)
|
||
Renata Męcina
producent (współpraca)
|
||
Dorota Rakowska-Kośmicka
producent (współpraca)
|
||
Ryszard Sibilski
producent (współpraca)
|
||
Małgorzata Retei
producent (współpraca)
|
||
Teresa Ryłko-Szymańska
kierownik produkcji
|
||
Ilona Braciak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Michał Walczak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Jolanta Hałas-Pawłowska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Maja Zielony
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Danuta Stenka
Judyta Kozłowska
|
7,3
|
|
Artur Żmijewski
Adam
|
7,2
|
|
Jan Frycz
Tomasz
|
7,0
|
|
Joanna Brodzik
Ula, przyjaciółka Judyty
|
6,6
|
|
Marta Lipińska
Matka Judyty
|
7,4
|
|
Krzysztof Kowalewski
Ojciec Judyty
|
8,0
|
|
Rafał Królikowski
Redaktor naczelny
|
7,1
|
|
Kinga Preis
Kinga
|
7,0
|
|
Joanna Jabłczyńska
Tosia, córka Judyty
|
6,4
|
|
Agnieszka Włodarczyk
Jola Zabłocka, kochanka, a potem druga żona Tomasza Kozłowskiego
|
6,7
|
|
Cezary Kosiński
Krzysztof, partner Uli
|
7,1
|
|
Katarzyna Bujakiewicz
Dziunia, koleżanka Judyty
|
6,7
|
|
Sławomir Orzechowski
Kazio, kochanek Dziuni
|
7,2
|
|
Renata Berger
Sędzia
|
||
Grażyna Zielińska
Właścicielka działki
|
7,1
|
|
Jan Pęczek
Góral
|
||
Leszek Zduń
Góral
|
6,8
|
|
Maciej Wojdyła
Góral
|
||
Piotr Nowak
Góral
|
||
Marcin Kwaśny
Dziennikarz
|
7,0
|
|
Magdalena Rembacz
Asystentka rejenta (niewymieniony w czołówce)
|
6,4
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Tomasz Dobrowolski | ||
Cezary Jerzy Barbas
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Kubiak
(pomoc techniczna)
|
||
Tomasz Augustynek
(pomoc techniczna)
|
||
Marek Adamiec
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Włodarek
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Baran
(pomoc techniczna)
|
||
Andrzej Hijewski
(pomoc techniczna)
|
||
Remigiusz Kubiak
(pomoc techniczna)
|
||
Grzegorz Kołdyj
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Maciej Zieliński |
6,6
|
|
Robert Kozyra
(opracowanie muzyczne)
|
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Elżbieta Radke | ||
Dorota Williams | ||
Małgorzata Obłoza
(drugi)
|
7,0
|
|
Elżbieta Kaczmarska
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Milena Fiedler | ||
Sebastian Korwin-Kulesza
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
dyrygent
|
||
Maciej Zieliński
aranżer
|
6,6
|
|
Polska Orkiestra Radiowa (Warszawa)
orkiestra
|
||
Grzegorz Lalek
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Robert Kuśmierski
wykonawca muzyki (akoedeon)
|
||
Paweł Perliński
wykonawca muzyki (fortepian)
|
||
Marcin Murawski
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Henryk Miśkiewicz
wykonawca muzyki (saksofon sopranowy)
|
||
Marek Napiórkowski
wykonawca muzyki (gitara klasyczna)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Jolanta Madejska
charakteryzator
|
||
Sylwia Grabarczyk
charakteryzator (współpraca)
|
||
Jarosław Dyniewicz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dorota Ignaczak
scenograf
|
||
Michał Białousz
scenograf (drugi)
|
||
Dorota Ignaczak
dekorator wnętrz
|
||
Andrzej Rychtarczyk
główny konstruktor dekoracji
|
||
Henryk Puchalski
rekwizytor
|
||
Paweł Śmiałkowski
rekwizytor
|
||
Olgierd Grodzki
projektant graficzny
|
5,0
|
|
Robert Piotrowski
projektant graficzny
|
||
Jacek Obniski
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marek Wronko
dźwięk
|
||
Jakub Lenarczyk
dźwięk
|
||
Tomasz Dukszta
dźwięk
|
1,0
|
|
Bartosz Putkiewicz
dźwięk
|
||
Dariusz Stanek
dźwięk
|
||
Jerzy Murawski
dźwięk (współpraca)
|
||
Ryszard Wysocki
dźwięk (współpraca)
|
||
Tomasz Dukszta
operator dźwięku
|
1,0
|
|
Marek Wronko
operator dźwięku
|
||
Henryk Zastróżny
efekty dźwiękowe
|
||
Tadeusz Mieczkowski
operator muzyki
|
||
Tomasz Dukszta
operator muzyki
|
1,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
pirotechnik
|
||
Witold Gajzler
pirotechnik
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Janusz Sus
operator kamery
|
||
Wiktor Nitkiewicz
operator kamery (asystent)
|
||
Dariusz Ławniczak
mistrz oświetlenia
|
||
Janusz Wojtczak
oświetlenie
|
||
Sławomir Lenard
oświetlenie
|
||
Tomasz Baprawski
oświetlenie
|
||
Marek Baprawski
oświetlenie
|
||
Ewa Kucharska
kolorysta
|
||
Piotr Bujnowicz
fotosista
|
||
Michał Mrowiec
fotosista
|
||
Mariusz Rokicki
efekty cyfrowe
|
||
Zbigniew Zbrowski
konsultant (muzyka)
|
||
Jakub Kędzierski
kierownik planu
|
||
Małgorzata Zdziarska
sekretariat planu
|
||
Eliza Korbońska
dodatkowy dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…