Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Perry Andelin Blake |
7,0
|
|
Vincent Lascoumes
(asystent)
|
||
Phil Dupont
(asystant)
|
||
Christophe Le Chanu
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dana Carvey |
7,0
|
|
Harris Goldberg | ||
Producenci | Ocena | |
Barry Bernardi
producent
|
||
Sidney Ganis
producent
|
||
Todd Garner
producent
|
||
Alex Siskin
producent
|
||
Allegra Clegg
współproducent
|
||
Derek Dauchy
współproducent
|
||
Harris Goldberg
współproducent
|
||
Dino Stamatopoulos
współproducent
|
||
Jack Giarraputo
producent wykonawczy
|
||
Adam Sandler
producent wykonawczy
|
6,3
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Dana Carvey
Pistachio Disguisey
|
7,0
|
|
Brent Spiner
Devlin Bowman
|
6,0
|
|
Jennifer Esposito
Jennifer Baker
|
||
Harold Gould
Dziadek Disguisey
|
||
James Brolin
Fabbrizio Disguisey
|
||
Austin Wolff
Barney Baker
|
||
Edie McClurg
Matka Disguisey
|
||
Maria Canals-Barrera
Sophia
|
||
Robert Machray
Teksańczyk
|
||
Michael Bailey Smith
Zwolennik
|
8,0
|
|
Rachel Lederman
Żona z Teksasu
|
||
Vincent Riverside
Zwolennik
|
||
Mark Devine
Trent
|
||
Kenan Thompson
Kenan
|
||
Jay Johnston
Rex
|
||
Mark Ginther
Zwolennik
|
||
Carrick O'Quinn
Zwolennik
|
||
Mitch Silpa
Zwolennik
|
||
John Tenn
Zwolennik
|
||
Virginia Hawkins
Kobieta z wywiadu
|
||
Jessica Simpson
Ona sama
|
6,6
|
|
Jonathan Loughran
Ochroniarz
|
||
Ted Rooney
Ochroniarz
|
||
Brandon Molale
Portier
|
6,0
|
|
Erick Avari
Facet robiący cygara
|
8,3
|
|
Phil Jones
Biznesmen
|
||
Michael DeLuise
Biznesmen
|
||
Larry Cedar
Biznesmen
|
7,0
|
|
Andrew Shaifer
Ochroniarz Liberty Bell
|
||
Vincent Castellanos
Sprzedawca dzieł sztuki
|
7,0
|
|
Roger Mussenden
Kelner
|
||
Al Goto
Wojownik Ninja
|
||
Simon Rhee
Wojownik Ninja
|
7,0
|
|
Kevin Nealon
Urzędnik z białym kołnierzykiem
|
||
Bill Cho Lee
Mongolski starzec
|
||
Chao Li Chi
Kobieta z Mongolii
|
||
Steve Gormley
Niemiecki biznesmen
|
||
Christel Smith
Niemiecka biznesmenka
|
||
Ava Metz
Niemka
|
||
Michael Johnson
On sam
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Cookie Lopez | ||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Felicity Bowring
główny charakteryzator
|
||
Ann Pala
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Robert Greenfield
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jaremy Aiello
kaskader
|
||
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
|
6,0
|
|
Clayton J. Barber
kaskader
|
||
Richard L. Blackwell
kaskader
|
||
Jake Brake
kaskader
|
||
John Branagan
kaskader
|
||
Joe Bucaro III
kaskader
|
||
Wes C. Caefer
kaskader
|
||
Brycen Counts
kaskader
|
6,0
|
|
Danny Downey
kaskader
|
||
Jayson Dumenigo
kaskader
|
||
Annie Ellis
kaskader
|
||
Al Goto
kaskader
|
||
Shane Habberstad
kaskader
|
||
Doug Hudson
kaskader
|
||
Jesse Johnson
kaskader
|
||
Kim Kahana Jr.
kaskader
|
||
Clint Lilley
kaskader
|
||
Billy Morts
kaskader
|
||
Carrick O'Quinn
kaskader
|
||
Michael Papajohn
kaskader
|
7,0
|
|
Pee Wee Piemonte
kaskader
|
||
Simon Rhee
kaskader
|
7,0
|
|
Ben Scott
kaskader
|
||
John-Clay Scott
kaskader
|
||
Cody Weselis
kaskader
|
||
Brian J. Williams
kaskader
|
||
Daniel T. O'Brien
układacz
|
||
Nicole Randall
kaskader dublujący
|
||
Gregg Smrz
koordynator kaskaderów
|
||
Elizabeth Boykewich
dobór obsady
|
||
Roger Mussenden
dobór obsady
|
||
Helen Geier
dobór obsady (asystent)
|
||
Jennifer Alessi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sande Alessi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kristan Berona
dodatkowy dobór obsady
|
||
Paula Abdul
choreograf
|
||
Steven Ho
kaskader
|
||
Hiro Koda
kaskader
|
||
Spencer Sano
kaskader
|
||
Larry M. Shorts
kaskader
|
||
Tim Sitarz
kaskader dublujący: Michael Bailey Smith
|
||
Darlene Ava Williams
kaskader dublujący: Bo Derek
|
||
Blondel Aidoo
producent efektów wizualnych
|
||
Rob Frank
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…