Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Chris Robinson | ||
Doug Torres
(asystent)
|
||
Patrick Mangan
(asystent)
|
||
Melody Beam
(asystent)
|
||
Neil Lewis
(asystent)
|
||
Les McDonough
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Charles Croughwell
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tina Gordon |
1,0
|
|
Antwone Fisher
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Dallas Austin
producent
|
||
Jody Gerson
producent
|
||
James Lassiter
producent
|
||
Will Smith
producent
|
8,0
|
|
Sam Nainoa
producent (asystent)
|
||
Jeremy Thomas
producent (asystent)
|
||
Ricky R. Weaver
producent (asystent)
|
||
Timothy M. Bourne
kierownik produkcji
|
||
Ingrid Johanson
koordynator produkcji
|
||
Teresa M. Yarbrough
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tip 'T.I.' Harris
Rashad
|
6,0
|
|
Lauren London
New New
|
||
Big Boi
Marcus
|
||
Mykelti Williamson
Wujek George
|
6,5
|
|
Keith David
John Garnett
|
6,9
|
|
Greg Andrews
Jay
|
||
Monica Arnold
Kelnerka w Waffle House
|
||
Brandon Bernard Benton
Uczeń w klasie
|
||
Adam Boyer
Barman
|
||
April Clark
Tondie
|
||
Albert Daniels
Brooklyn
|
||
Steven R. Ewing
Strażak
|
||
Alvin Lee Fleming
Deskorolkowiec
|
||
Big Gipp
Sławny klient
|
||
Bart Hansard
Zastępca
|
||
Khadijah
Veda
|
||
Malika
Gwiazda
|
||
Bone Crusher
On sam
|
||
Monique Harris
Seksowna dziewczyna
|
||
Tae Heckard
Tonya
|
||
Nick Hudani
Pan Sartoni
|
||
Jackie Long
Esquire
|
6,0
|
|
Marie McAdoo
Gruba dziewczyna
|
||
Lonette McKee
Priscilla Garnett
|
||
Lauren Leah Mitchell
Janice Rawlings
|
||
Markice Moore
Austin
|
||
Margo Moorer
Pani Jackson
|
||
Rodrick Mosley
Gość kupujący narkotyki
|
||
Zoe Myers
Kobieta z wyższych sfer
|
||
Ayesha Ngaujah
Dziewczyna za ladą
|
||
Jameelah Nuriddin
Młoda dziewczyna
|
||
Gregory Oliver
Strażnik w Cascade
|
||
Vanessa Petrosky
Holly
|
||
Jazze Pha
DJ
|
||
Ashley Ragland
Nastolatka
|
||
Deon Ramone
Duży Ronnie
|
||
Ric Reitz
Pan Sapp
|
||
Christopher Ray Robinson II
Kumpel Anta
|
||
Evan Ross
Ant
|
6,0
|
|
Onira Tares
Seksowna młoda dziewczyna
|
||
Tyree Simmons
DJ Drama
|
||
Tasha Smith
Gayle
|
5,5
|
|
Almario Thomas
Dante
|
||
Jason Weaver
Teddy
|
||
Laparee Young
Pastor
|
||
Jorge Luis Abreu
Lekarz
|
||
Blaze
Zbir
|
||
Genese Bobo
Stała klientka lodowiska na zewnątrz budynku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Browning
Licealista z wyższych sfer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luanne Byrd
Członkini klubu country (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neill Calabro
Detektyw włamujący się do szafki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Uzoma Emukah
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laurie Gardner
Dziewczyna na gali (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Harris
Stały klient lodowiska (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barry Hopkins
Nauczyciel w prywatnej szkole (niewymieniony w czołówce)
|
||
B. Todd Johnston
Uczeń w prywatnej szkole (niewymieniony w czołówce)
|
||
Parker Price
Stały klient lodowiska jeżdżący na łyżwach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Loretta Shenosky
Pielęgniarka na ostrym dyżurze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Thaxton
Nastolatek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenneth L. Zirkman
Chłopak na gali (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Karsten Gopinath | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Aaron Zigman |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Shawn Barton | ||
Jason Bland | ||
Sekinah Brown | ||
Zenita Carswell | ||
Carol Sadler
(nadzorca garderoby)
|
||
Anthony Franco
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
David Blackburn | ||
Danya Joseph
(asystent)
|
||
Kathleen Latlip
(asystent)
|
||
Nicholas Sousa
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Billy Rich
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
Mo Henry
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Char Coats-Crump
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janice Tunnell
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea C. Brotherton
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Thompson
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Donna M. Premick
główny charakteryzator
|
||
Deedy Wales-Walden
główny stylista
|
||
Denise Tunnell
nadzorca charakteryzacji
|
||
Taylor Knight
nadzorca stylizacji
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Robb Buono
scenograf
|
||
Jonathan Short
dyrektor artystyczny
|
||
Nicole Selmo
dekorator wnętrz
|
||
Guillaume DeLouche
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Drew Ponder
mikrofoniarz
|
||
Mary H. Ellis
mikser
|
||
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregory H. Watkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Gotthelf
mikser postsynchronu
|
||
Vanessa Lapato
montaż dialogów
|
||
Jon Mete
montaż dialogów
|
||
Kira Roessler
montaż dialogów
|
||
John Joseph Thomas
montaż dźwięku
|
||
Oscar Mitt
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Paul Berolzheimer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael W. Mitchell
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Christopher Flick
montaż imitacji
|
||
Johnny Caruso
montaż muzyki
|
||
Lee Scott
montaż muzyki
|
||
Oliver Hug
montaż muzyki (asystent)
|
||
Julia Michels
nadzorca muzyki
|
||
Aaron Glascock
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Curt Schulkey
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dan DiPrima
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Greg Crawford
operator postsynchronu
|
||
Paul Berolzheimer
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Lisa Reynolds
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Leah Daniels Butler
dobór obsady
|
||
Kimberly Hardin
dobór obsady
|
||
Ulysses Terrero
dobór obsady
|
||
Tamika Jones
dobór obsady (asystent)
|
||
Natasha Ward
dobór obsady (asystent)
|
||
Patrick Ingram
dodatkowy dobór obsady
|
||
Nathan Wright
dodatkowy dobór obsady
|
||
Janella Bersabal
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Guss Williams
koordynator kaskaderów
|
||
Larnell Stovall
kaskader dublujący: Big Boi
|
||
Dan Cornwall
oświetlenie
|
||
Reid Andrews
elektryk
|
||
Braden Belmonte
kamerzysta (asystent)
|
||
Dessie Coale
elektryk
|
||
Rick Crank
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…