Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paul Abascal | ||
Scenariusz | Ocena | |
Forrest Smith | ||
Producenci | Ocena | |
Bruce Davey
producent
|
||
Mel Gibson
producent
|
8,5
|
|
Stephen McEveety
producent
|
||
Louise Rosner
producent wykonawczy
|
||
Louise Rosner
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Cole Hauser
Bo Laramie
|
7,3
|
|
Robin Tunney
Abby Laramie
|
6,8
|
|
Dennis Farina
Detektyw Burton
|
||
Daniel Baldwin
Wendell Stokes
|
||
Tom Hollander
Leonard Clark
|
7,0
|
|
Tom Sizemore
Rex Harper
|
7,1
|
|
Andrea Baker
Emily
|
||
Chris Rock
Dostarczyciel pizzy
|
7,3
|
|
Kevin Gage
Kevin Rosner
|
||
Blake Michael Bryan
Zach Laramie
|
||
Jordan Baker
Dr Kelley
|
||
Joe Basile
Policyjny technik
|
||
Lauren Birkell
Allison
|
6,0
|
|
Wendy Braun
Publicysta
|
||
Kelly Carlson
Kristin
|
||
Greg Castro
Policjant
|
||
Robert Catrini
Paparazzi
|
5,0
|
|
Larry Cedar
Charlie
|
7,0
|
|
Dennis Cockrum
Koroner
|
||
Joel Connable
Reporter
|
||
Duane Davis
Reggie
|
||
Michael Dempsey
Trener piłkarski
|
||
Giuliana Rancic
Ona sama
|
6,0
|
|
Andi Eystad
Sierra
|
||
Donal Gibson
Wilson
|
6,0
|
|
David Ury
Fan
|
6,0
|
|
Noah Harpster
Fan
|
||
Tim Halligan
Badacz
|
||
Michael Holden
Prawnik
|
||
Anthony R. Jones
Facet z CSI
|
||
Tory Kittles
David
|
||
Clyde Kusatsu
Dr Hanson
|
||
Sal Lopez
Meksykanin
|
||
Fay Masterson
Marcy
|
||
Kathe Mazur
Druga asystentka dyrektora
|
||
Brian McNamara
Agent Bo'a
|
||
Bobby Neely
Oficer
|
||
Leyna Nguyen
Reporterka
|
||
Dean Nolen
Reporter
|
||
Angela Martinez
Reporter
|
||
Forry Smith
Walker
|
||
Patrick Stinson
On sam
|
||
Tim Thomerson
Nieumundurowany oficer
|
||
Holly Hindman
Biegacz na plaży
|
||
Paul Abascal
Reżeser "Adrenaline Force 2" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mel Gibson
Pacjent (niewymieniony w czołówce)
|
8,5
|
|
Irena Violette
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Boyd Kelly
Paparrazi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew McConaughey
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
7,8
|
|
Victor J.W. Pekarcik III
Oficer Fox (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott R. Tomasso
Paparazzi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vince Vaughn
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
7,1
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Daryn Okada |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Brian Tyler | ||
Kostiumy | Ocena | |
Denise Wingate | ||
Montaż | Ocena | |
Robin Russell | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Felicity Bowring
główny charakteryzator
|
||
Ken Diaz
główny charakteryzator
|
||
André Dubois
główny stylista
|
||
Scott H. Eddo
nadzorca charakteryzacji
|
||
Larry Waggoner
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lance Lombardo | ||
Robb Wilson King |
8,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Jason Brennan
technik dźwięku
|
||
Tim Cooney
mikser
|
||
Chris David
mikser ponownego nagrania
|
||
Donald Flick
montaż imitacji
|
||
Avram D. Gold
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Avram D. Gold
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Phillip A. Hamilton
operator postsynchronu
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Piero Mura
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chris Navarro
operator postsynchronu
|
||
Josephine Nericcio
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Erin Michael Rettig
technik dźwięku
|
||
Terry Rodman
mikser ponownego nagrania
|
||
Solange S. Schwalbe
montaż imitacji
|
||
George Simpson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kevin Sorensen
mikrofoniarz
|
||
Jussi Tegelman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu
|
||
Christopher T. Welch
montaż postsynchronu
|
||
David A. Whittaker
montaż dźwięku
|
||
Mark Lanza
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Chuck Picerni Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Wendi Bromley
kaskader dublujący
|
||
John Cenatiempo
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Michael Trisler
kaskader dublujący
|
||
Jeff Brockton
kaskader
|
||
John Cade
kaskader
|
6,0
|
|
Jeff Cadiente
kaskader
|
||
Monty Cox
kaskader
|
||
Cindy Daniels
kaskader
|
||
Laura Dash
kaskader
|
||
Jared S. Eddo
kaskader
|
||
Kenny Endoso
kaskader
|
||
Richard Epper
kaskader
|
||
Paul M. Lane
kaskader
|
||
Oakley Lehman
kaskader
|
||
Paula Leone
kaskader
|
||
Parise Livanos
kaskader
|
||
Mike Massa
kaskader
|
||
L.A. McDonnell
kaskader
|
||
Marty Murray
kaskader
|
||
Doug O'Dell II
kaskader
|
||
Monte Rex Perlin
kaskader
|
||
Charlie Picerni
kaskader
|
||
Erik Stabenau
kaskader
|
||
Mike Tristler
kaskader
|
||
Nancy Young
kaskader
|
||
Charles B. Katz
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…