Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Steven Spielberg |
8,3
|
|
Vic Armstrong
(reżyser drugiej ekipy)
|
3,0
|
|
Timothy R. Price
(asystent)
|
||
Matthew Sirianni
(asystent)
|
||
Adam Somner
(asystent)
|
||
Ian Stone
(asystent)
|
||
Eric Richard Lasko
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Jennifer Truelove
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Craig Miller
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Darin Rivetti
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Velvet Andrews-Smith
(dodatkowy) (asystent)
|
||
David Catalano
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Greg Gilman
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Gary S. Rake
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Jane Ferguson
(dodatkowy) (asystent) (Wirginia)
|
||
Jenny Nolan
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Josh Friedman | ||
David Koepp |
8,0
|
|
H.G. Wells
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kathleen Kennedy
producent
|
||
Paula Wagner
producent wykonawczy
|
||
Colin Wilson
producent
|
||
Gregory H. Alpert
nadzorca produkcji
|
||
Jonathan Filley
kierownik produkcji
|
||
Stephanie Ito
nadzorca postprodukcji
|
||
Jason D. McGatlin
nadzorca produkcji
|
||
David Witz
kierownik produkcji
|
||
Candice D. Campos
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Cruise
Ray Ferrier
|
7,6
|
|
Justin Chatwin
Robbie Ferrier
|
||
Dakota Fanning
Rachel Ferrier
|
7,4
|
|
Tim Robbins
Ogilvy
|
7,7
|
|
Miranda Otto
Mary Ann
|
6,9
|
|
David Alan Basche
Tim
|
||
Rick Gonzalez
Vincent
|
||
Yul Vazquez
Julio
|
6,0
|
|
Lenny Venito
Mechanik Manny
|
||
Lisa Ann Walter
Barmanka
|
||
Ann Robinson
Babcia
|
||
Gene Barry
Dziadek
|
||
Roz Abrams
Ona sama
|
||
Michael Brownlee
Reporter TV z Osaki
|
||
Camillia Monet
Producentka wiadomości
|
||
Marlon Young
Kamerzysta wiadomości
|
||
John Eddins
Kierowca vana
|
||
Peter Gerety
Zarządca ładowni
|
7,0
|
|
David Harbour
Pracownik doku
|
7,2
|
|
Miguel Antonio Ferrer
Brazylijski sąsiad
|
||
January LaVoy
Żona brazylijskiego sąsiada
|
||
Stephen Gevedon
Sąsiad
|
5,0
|
|
Julie White
Kobieta
|
5,0
|
|
Marianne Ebert
Histeryzująca kobieta
|
||
Rafael Sardina
Pomocnik mechanika
|
||
Amy Ryan
Sąsiad ze szkrabem
|
6,9
|
|
Ed Vassallo
Facet na skrzyżowaniu
|
||
Michael Arthur
Facet na skrzyżowaniu
|
||
Danny Hoch
Policjant na skrzyżowaniu
|
||
Sharrieff Pugh
Facet na ulicy
|
||
Erika LaVonn
Fotograf
|
||
Christopher Evan Welch
Fotograf
|
||
John Michael Bolger
Facet trzymający kobietę
|
||
Omar Jermaine
Facet trzymający kobietę
|
||
Robert Cicchini
Mężczyzna w garniturze
|
||
Jim Hanna
Kierowca autobusu
|
||
Tracy Howe
Gap
|
||
Adam Lazarre-White
Gap
|
||
Vito D'Ambrosio
Gap
|
||
Zoe Quist
Gap
|
||
Ana Maria Quintana
Gap
|
||
Lorelei Llee
Gap
|
||
Mark Manley
Pracownik na promie
|
||
John Scurti
Kapitan promu
|
||
Becky Ann Baker
Ochotniczka niosąca pomoc poszkodowanym
|
3,0
|
|
Mariann Mayberry
Matka
|
||
Ty Simpkins
Chłopiec (lat 3)
|
||
Jerry Walsh
Mądry facet
|
6,0
|
|
Tommy Guiffre
Gwardzista
|
||
Daniel Franzese
Gwardzista
|
||
Ed Schiff
Starszy człowiek
|
||
Ellen Barry
Kobieta z Upstate
|
||
Amy Hohn
Panikująca kobieta
|
||
Dan Ziskie
Pouczający facet
|
||
Daniel Eric Gold
Wiedzący o spisku
|
||
Booker T. Washington
Conspiracy Debunker
|
||
Maggie Lacey
Przygnębiona matka
|
||
Eric Zuckerman
Czarnowidz
|
||
Daniel A. Jacobs
Młodzieniec
|
||
Asha R. Nanavati
Kobieta w tłumie
|
||
Joaquin Perez-Campbell
Młody żołnierz w czołgu
|
||
Dendrie Taylor
Matka dobroczyńcy
|
6,0
|
|
James DuMont
Ojciec dobroczyńcy
|
||
Travis Aaron Wade
Żołnierz
|
||
Ricky Luna
Żołnierz
|
||
Columbus Short
Żołnierz
|
7,0
|
|
Kent Faulcon
Żołnierz
|
||
Kevin Collins
Major piechoty
|
6,0
|
|
Terry Thomas
Major piechoty
|
||
Clay Bringhurst
Pilot sił powietrznych
|
||
Jorge Pallo
Szeregowiec
|
||
Suanne Spoke
Bizneswoman
|
||
Kirsten Nelson
Bizneswoman
|
||
Melody Garrett
Starsza kobieta
|
||
Lauri Johnson
Starsza kobieta
|
||
Takayo Fischer
Starsza kobieta
|
||
Shanna Collins
Nastolatka
|
||
Elizabeth Jayne Hong
Nastolatka
|
||
Art Chudabala
Facet w koszu
|
||
Jeffrey Hutchinson
Facet w koszu
|
||
Dempsey Pappion
Facet w koszu
|
||
Chris Todd
Facet w koszu
|
||
Johnny Kastl
Bostoński żołnierz
|
||
Juan Carlos Hernández
Bostoński żołnierz
|
||
Bruce W. Derdoski Jr.
Bostoński żołnierz
|
||
John N. Morales
Bostoński żołnierz
|
||
Morgan Freeman
Narrator (głos)
|
8,4
|
|
Lisa Sample
Ocalała z Bostonu
|
||
Channing Tatum
Chłopak w kościele (niewymieniony w czołówce)
|
6,7
|
|
B.C. Halifax
Żołnierz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Janusz Kamiński
(kierownik zdjęć)
|
9,5
|
|
Charlie Marroquin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Williams |
8,1
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Joanna Johnston | ||
Pam Aaron | ||
Alison Gail Bixby | ||
Lisa Bojarski | ||
Pablo Borges | ||
Layne Brightwell | ||
Steve Constancio | ||
Debbe DuPerrieu | ||
Kasra Farahani | ||
Ed Fincher | ||
Marta Font | ||
Michele Forsythe | ||
Mei Lai Hippisley Coxe | ||
Brad Holtzman | ||
Tom Macdonald | ||
Suzy Magnin | ||
Stanley Moore | ||
Gregory B. Peña | ||
Eva Prappas | ||
Damien Quinn | ||
Linda Redmon | ||
Robin Richesson |
6,0
|
|
Ryck Schmidt | ||
Danielle Wait | ||
Jean Bone Weiss | ||
Pete White | ||
Diana Wilson | ||
Christi Work | ||
Tricia Yoo | ||
Catharine Fletcher Incaprera
(Wirginia)
|
||
Alexandra Krost
(Wirginia)
|
||
Jenny McGurk
(Wirginia)
|
||
Kendall Errair
(Tom Cruise)
|
||
Jessica Curties
(asystent)
|
||
Suzanne Fluty
(asystent)
|
||
Gabe Gerber
(asystent)
|
||
Erica Schillinger
(asystent)
|
||
Robert Wojewodski
(asystent)
|
||
Valentina Aulisi
(dodatkowy)
|
||
Ghilaine Bouadana
(dodatkowy)
|
||
Mary Lou Reinbold
(dodatkowy)
|
||
Artemio Carpio
(druga ekipa)
|
||
Amy Roth
(nadzorca kostiumów)
|
||
Pamela Wise
(nadzorca kostiumów)
|
||
Deb Dalton
(nadzorca kostiumów) (Wirginia)
|
||
Donna Maloney
(nadzorca kostiumów) (Nowy Jork)
|
||
Emily Gunshor
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Jeremy Lawson
(produkcja kostiumów) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Dominick De Rasmo
(farbiarz)
|
||
Carol Demarti
(farbiarz)
|
||
Addie Hall
(farbiarz)
|
||
Claudia Hardy
(farbiarz)
|
||
Autumn Jones
(farbiarz)
|
||
Lorie L. LaBrant
(farbiarz)
|
||
Rob Phillips
(farbiarz)
|
||
Jessica S. Smith
(farbiarz)
|
||
Ivory Stanton
(farbiarz)
|
||
Jack Taggart
(farbiarz)
|
||
David Paulin
(farbiarz) (Nowy Jork)
|
||
Steven Shellooe
(farbiarz) (Nowy Jork)
|
||
Cookie Lopez
(również) (garderoba: Dakota Fanning) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carmia Marshall
(garderoba: Dakota Fanning) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Catherine Peña
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Warble
(garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Michael Kahn |
9,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Patrick Crane
(asystent)
|
||
Mike Cuevas
(asystent)
|
||
Mark Gillard
(asystent)
|
||
Craig Hayes
(asystent)
|
||
Matthew McQuillan
(asystent)
|
||
Sam Seig
(asystent)
|
7,0
|
|
Silja Tõnisson
(praktykant)
|
||
Michael T. Wilson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Audrey L. Anzures
główny stylista
|
||
Kathryn Blondell
nadzorca stylizacji
|
||
Lois Burwell
nadzorca charakteryzacji
|
||
Leo Corey Castellano
charakteryzator
|
||
Jerry DeCarlo
główny stylista
|
||
Tegan Taylor
charakteryzator
|
||
Marc Boyle
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carol Collini
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Larson
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Ross
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Rossi
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Stratton
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Grimes
główny charakteryzator
|
||
Tina Harrelson
charakteryzator
|
||
Vance Hartwell
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
Katharine Kremp
fryzjer osobisty
|
||
Kenny Myers
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rick Carter
scenograf
|
||
Doug J. Meerdink
dyrektor artystyczny
|
||
Andrew Menzies
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Norman Newberry
dyrektor artystyczny
|
||
Anne Kuljian
dekorator wnętrz
|
||
Tony Fanning | ||
Greg Aharoni
rekwizytor
|
||
Michael Auszura
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Bart Barbuscia
rekwizytor
|
||
Roy Barnes
projektant wnętrz
|
||
Curt Beech
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Giovanni Bianchini
rekwizytor
|
||
Wayne Brackett
rekwizytor
|
||
Shannon Brock
rekwizytor
|
||
Kenneth Bryant
rekwizytor
|
||
Stephen Caldwell
malarz
|
||
Aric Cheng
projektant wnętrz
|
||
Paul Cheponis
dekorator wnętrz
|
||
Todd Cherniawsky
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Todd Cherniawsky
projektant wnętrz
|
||
Xavier Corby
rekwizytor
|
||
Kevin Cross
projektant wnętrz
|
||
Steven P. Duchscherer
rekwizytor
|
||
Chris Fuentes
rekwizytor
|
||
Peter Gelfman
główny rekwizytor
|
||
Gordon Gertsen
rekwizytor
|
||
Scott Getzinger
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Regina Graves
dekorator wnętrz
|
||
Monika Gray
rekwizytor
|
||
Greco
rekwizytor
|
||
Jamie Grove
malarz
|
||
Doug Huszti
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
James V. Kent
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Marion Kolsby
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dan Kuchar
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Eric Lewin
rekwizytor
|
||
Al Lewis
rekwizytor
|
||
Steven Light-Orr
rekwizytor
|
||
Miguel López-Castillo
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
David Lowery
scenopis obrazkowy
|
||
Dan Mahon
rekwizytor
|
||
Brian Mannain
rekwizytor
|
||
Charles E. McCarry
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jeff Naparstek
rekwizytor
|
||
Edward Pisoni
dyrektor artystyczny
|
||
Taylor Savas Reese
rekwizytor
|
||
Julio Rodriguez
rekwizytor
|
||
Lori Rowbotham
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Maggie Ryan
malarz
|
||
Philip Saccio Jr.
rekwizytor
|
||
Philip Saccio
rekwizytor
|
||
Doug Harlocker
główny rekwizytor
|
||
Scott Herbertson
projektant wnętrz
|
||
Jonathan Holbert
malarz
|
||
J. Bryan Holloway
rzeźbiarz
|
||
William O. Hunter
projektant wnętrz
|
||
Robert Schleinig
rekwizytor
|
||
Paul Schultz
stolarz
|
||
Easton Smith
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Paul Sonski
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rodney Sterbenz
rekwizytor
|
||
David Swayze
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Louis Terry
rekwizytor
|
||
Chris Vogt
rekwizytor
|
||
Robert Vogt
rekwizytor
|
||
Raymond Waff
rekwizytor
|
||
Tom Warren
dyrektor artystyczny
|
||
Dave Weinman
główny konstruktor dekoracji
|
||
Joan Winters
projektant graficzny
|
||
Denis Zack
rekwizytor
|
||
Eric Hunsaker
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Andrew Johnson
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Val I. Deikov
rzeźbiarz
|
||
David James
rzeźbiarz
|
||
Matthew Jorgensen
rzeźbiarz
|
||
Steve Koch
rzeźbiarz
|
||
Chris Baker
scenopis obrazkowy
|
||
David Fencl
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Babcock
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Michael Babcock
montaż efektów dźwiękowych (dodatkowy)
|
||
Michael J. Broomberg
imitator dźwięku
|
||
Charlie Campagna
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Derek Casari
technik dźwięku
|
||
Will Files
projektant dźwięku (asystent)
|
||
Aaron Glascock
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Aaron Glascock
montaż efektów dźwiękowych (dodatkowy)
|
||
Craig Heath
operator dźwięku
|
||
Richard Hymns
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Robert Jackson
mikrofoniarz
|
||
Ron Judkins
mikser
|
||
Richard King
projektant dźwięku
|
9,0
|
|
Richard King
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Jonathan Klein
montaż imitacji
|
||
Michael Magill
montaż dialogów
|
||
Raymond A. Maldonado
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael W. Mitchell
projektant dźwięku
|
||
Michael W. Mitchell
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Piero Mura
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark Pappas
montaż imitacji
|
||
Robert Renga
operator dźwięku
|
||
Monique Salvato
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Hamilton Sterling
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Hamilton Sterling
montaż efektów dźwiękowych (dodatkowy)
|
||
Scott Stolz
mikser
|
||
Addison Teague
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Randy Thom
projektant dźwięku
|
||
Hugo Weng
montaż dialogów
|
||
Nancy Lynette Parker
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Behlmer
mikser ponownego nagrania
|
||
Andrew Bock
montaż dźwięku (asystent)
|
||
James Bolt
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
John P. Fasal
operator efektów dźwiękowych
|
||
Linda Folk
montaż postsynchronu
|
||
Laura Graham
montaż postsynchronu
|
||
Doug Hemphill
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
David Lucarelli
technik postsynchronu
|
||
David Lucarelli
operator postsynchronu
|
||
Chris Navarro
operator postsynchronu
|
||
Andy Nelson
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Potter
operator efektów dźwiękowych
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
Elliot Tyson
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Linda Yeaney
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Bobby Johanson
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Wright
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Roy Augenstein
technik
|
||
Steve Austin
technik
|
6,0
|
|
David Blitstein
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Kevin Bowers
technik
|
||
Connie Brink
nadzorca efektów specjalnych
|
||
William Catania
technik
|
||
John Cluff
technik
|
||
Scott Conner
efekty specjalne
|
||
Eric Cook
technik
|
8,0
|
|
Richard Cory
technik
|
||
Lenny Dalrymple
technik
|
||
Roderic 'Mick' Duff
technik
|
8,0
|
|
David Eland
technik
|
7,0
|
|
Thomas Fife
technik
|
||
Cari Finken
technik
|
||
Joe Giles
technik
|
||
Brian Goehring
technik
|
||
Keith Haynes
technik
|
||
Shane Mahan
koordynator efektów specjalnych
|
||
Ronald W. Mathews
technik
|
7,0
|
|
Pierre Maurer
efekty specjalne
|
||
Greg McDougall
technik
|
||
William P. McGinley
technik
|
||
Andrew Mortelliti
efekty specjalne
|
7,0
|
|
J. Michael O'Brien
technik
|
||
Gintar Repecka
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Daniel Sudick
koordynator efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Robert L. Anderson
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas D. Bacho Jr.
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenneth Bosse
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Dearth
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Downey
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Carlton Ficke
technik (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
John Fontana
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Heffernan
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Karas
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey Knott
technik (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Richard Landerer
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roland Loew
technik (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
James Lorimer
technik (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Andrew Miller
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Minkus
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Obest
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
William A. Pancake Jr.
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Rand
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Rifkin
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neil Saiger
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clark Templeman
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Turnbull
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heidi Zabit
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Zelenay
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Zell
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Zook
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Terri Taylor
dobór obsady
|
||
Debra Zane
dobór obsady
|
||
Derrick Carlin
animator
|
||
Marc Chu
animator
|
||
Michael Gleason
montaż efektów wizualnych
|
||
Matthew Gratzner
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pablo Helman
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Ian Hunter
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Shawn Kelly
animator
|
||
Connie Kennedy
koordynator efektów wizualnych
|
||
Amber Kirsch
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jim Milton
efekty wizualne
|
||
Jamie Pilgrim
efekty wizualne
|
||
Ricardo Ramos
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sandra Scott
producent efektów wizualnych
|
||
David Shirk
animator
|
||
Ryan Smith
efekty wizualne
|
||
Dale Taylor
koordynator efektów wizualnych
|
||
Cari Thomas
producent efektów wizualnych
|
||
Delio Tramontozzi
animator
|
||
Gordon T. Wittmann
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kris Wright
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kristopher Wright
koordynator efektów wizualnych
|
||
Robin D. Young
koordynator efektów wizualnych
|
||
James D. Tittle
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
G.A. Aguilar
kaskader
|
||
Wade Allen
kaskader
|
||
Bruce Armstrong
kaskader
|
||
Nina Armstrong
kaskader
|
||
Scott Armstrong
kaskader
|
||
Vic Armstrong
koordynator kaskaderów
|
3,0
|
|
Joey Box
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Richard Bucher
kaskader
|
||
Richard Burden
kaskader
|
6,0
|
|
Jennifer Caputo
kaskader
|
||
Douglas Crosby
kaskader
|
||
Mark De Alessandro
kaskader
|
||
Kofi Elam
kaskader
|
||
Annie Ellis
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Dana Dru Evenson
kaskader
|
||
Tanner Gill
kaskader
|
6,0
|
|
Al Goto
kaskader
|
||
Cort Hessler
kaskader
|
||
Toby Holguin
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Craig Jensen
kaskader
|
||
Jesse Johnson
kaskader
|
||
Rob King
kaskader
|
||
Theo Kypri
kaskader
|
||
Sierra Riley Marton
kaskader
|
||
Heidi Moneymaker
kaskader
|
6,0
|
|
Casey O'Neill
kaskader dublujący: Tom Cruise
|
6,0
|
|
Jim Palmer
kaskader
|
6,0
|
|
Buster Reeves
kaskader
|
6,0
|
|
J.C. Robaina
kaskader
|
||
Dennis Scott
kaskader
|
||
Paul E. Short
kaskader
|
||
Shawnna Thibodeau
kaskader
|
||
Jerry Trimble
kaskader
|
||
Dain Turner
kaskader
|
||
Raliegh Wilson
kaskader
|
||
Robert Alonzo
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robin Lynn Bonaccorsi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joey Box
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Bucher
kaskader dublujący: Justin Chatwin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liisa Cohen
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eliza Coleman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Colletti
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Blaise Corrigan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Dash
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dane Farwell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Finn
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Fisher
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Jeffreys
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Koyama
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Will Leong
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Norby
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vladimir Orlov
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Casey Pieretti
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Stephen A. Pope
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Richards
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregg Sargeant
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Felipe Savahge
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Le
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Garrett Warren
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Kym Washington Longino
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Billinger III
operator kamery
|
||
Jan Burgess
operator kamery (asystent)
|
||
Tim Cruz
operator kamery
|
||
Mitch Dubin
operator kamery
|
||
Edward A. Gutentag
operator kamery
|
6,0
|
|
Simon Jayes
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jim Richards
oświetlenie
|
||
Jennifer Alessi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sande Alessi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kristan Berona
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jeanne Boisineau
dodatkowy dobór obsady
|
||
Billy Dowd
dodatkowy dobór obsady
|
||
Wendy Waller
dodatkowy dobór obsady
|
||
Paul Eliopoulos
kaskader
|
||
Frank Masi
fotosista
|
||
James Armstrong
kaskader
|
||
Marek Bojsza
elektryk
|
||
Andrew Cooper
fotosista
|
||
Michael Kriaris
menedżer obiektów zdjęciowych (Wschodnie Wybrzeże)
|
Pozostałe
Proszę czekać…