Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard Fleischer | ||
Scenariusz | Ocena | |
Stanley Mann |
7,0
|
|
Robert E. Howard
(postacie)
|
||
Roy Thomas
(historia)
|
7,0
|
|
Gerry Conway
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Raffaella De Laurentiis
producent
|
||
Edward R. Pressman
producent
|
||
Dino De Laurentiis
producent wykonawczy
|
||
Stephen F. Kesten
producent wykonawczy
|
||
Anuar Badin
nadzorca produkcji
|
||
Moira Kelly
nadzorca produkcji
|
||
Kuki López Rodero
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Arnold Schwarzenegger
Conan
|
8,0
|
|
Grace Jones
Zula
|
||
Wilt Chamberlain
Bombaata
|
||
Mako
Akiro "Czarodziej"
|
||
Tracey Walter
Malak
|
||
Sarah Douglas
Taramis, królowa
|
||
Olivia d'Abo
Jehnna, księżniczka
|
||
Pat Roach
Czlowiek Małpa / Toth-Amon
|
||
Jeff Corey
Wielki wezyr
|
||
Sven-Ole Thorsen
Togra
|
||
Ferdy Mayne
Przywódca
|
7,0
|
|
Bruce Fleischer
Wioskowy zawadiaka
|
||
André the Giant
Dagoth (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angel Ashley
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Conner
Zeus (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erik Holmey
Pachołek królowej Taramis (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terry O'Neill
Wioskowy siłacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Sabol
Wojownik we wsi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jack Cardiff |
8,0
|
|
Apache
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Basil Poledouris | ||
Kostiumy | Ocena | |
John Bloomfield | ||
Thomas Casterline
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Frank J. Urioste |
8,0
|
|
Mark Eggenweiler
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Basil Poledouris
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Luigi Rocchetti
charakteryzator
|
||
Mirella De Rossi
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Pier Luigi Basile
scenograf
|
6,0
|
|
José María Alarcón
dyrektor artystyczny
|
||
Kevin Phipps
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Graham Sumner
główny rekwizytor
|
||
Maurice Zuberano
scenopis obrazkowy
|
||
Andrew Holder
rzeźbiarz
|
||
John Haydn Larson Jr.
rzeźbiarz
|
||
Sante Barelli
malarz
|
||
Antonio De Toro
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ray Alba
montaż dźwięku
|
||
Scott Burrow
montaż dźwięku
|
||
Jack Kirschner
montaż dźwięku
|
||
Lorane Mitchell
montaż dźwięku
|
||
Keith Stafford
montaż dźwięku
|
||
Jeff Jones
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Edward Malone
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Martin Maryska
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Milton C. Burrow
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Manuel Topete
mikser
|
||
Wayne Artman
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Beckert
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom E. Dahl
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Antonio Balandín
technik
|
||
Alfonso Gutiérrez
technik
|
||
Steve Humphrey
technik
|
||
Chuck E. Stewart
technik
|
8,0
|
|
John K. Stirber
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Vic Armstrong
koordynator kaskaderów
|
3,0
|
|
Miguel Pedregosa
koordynator kaskaderów
|
||
Román Ariznavarreta
kaskader
|
||
Nate Brown
kaskader
|
||
Ignacio Carreño
kaskader
|
||
Joaquín Olías
kaskader
|
||
José Panizo
kaskader
|
||
Cory Pierson
kaskader
|
||
José María Serrano
kaskader
|
||
Johanna Ray
dobór obsady
|
||
Charles L. Finance
koordynator efektów wizualnych
|
||
Neil Binney
operator kamery
|
||
John Cardiff
operator kamery
|
||
Roy Furness
elektryk
|
||
Ron McKay
elektryk
|
||
René Marquéz
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Heeney
oświetlenie
|
||
John Matthews
mistrz oświetlenia
|
||
Roger McDonald
prowadzący ostrość
|
||
George Whitear
fotosista
|
||
Sam Kirson
animator
|
||
Gabi Payne
animator
|
||
Nina Axelrod
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…