Obsada

Reżyseria
Średnia
János Veiczi -
Scenariusz
Średnia
Julius Mader -
Harry Thürk -
János Veiczi -
Producenci
Średnia
Dieter Anders kierownik produkcji -
Helmut Bransky kierownik produkcji -
Erich Kühne kierownik produkcji -
Aktorzy
Średnia
Alfred Müller Dr Grunwald -
Leon Niemczyk
Stefan Borawski
9.0
Dietrich Körner Baron rakietowy -
Emil Karewicz
Jerzy
8.5
Renate Blume Ingrid -
Ewa Wiśniewska
Hanka
8.0
Werner Lierck Kpr. Dräger -
Georges Aubert Peter Mollard -
Reimar J. Baur Dr Kummerer -
Victor Beaumont Szef brytyjskiego Secret Service -
Walter Kaufmann Płk Briggs -
Mark Dignam Sir John -
Wiesław Gołas
Edward, kolejarz
7.7
Adam Perzyk
Dozorca cmentarza
-
Alan Winnington Szef Intelligence Service -
Peter Doherty Dowódca eskadry myśliwców -
Searly Friedman Attaché Marynarki Wojennej -
Victor Grossman Sekretarz Premiera -
John Peet Szef brytyjskiego wywiadu -
John Mitchel Brytyjski porucznik -
Davis Morgan Szef Sztabu Marynarki Wojennej -
Cyril Pustan Szef Sztabu Sił Powietrznych -
Clara Gansard Micheline -
Harald Hauser Prof. Delattre -
Norbert Christian
Rejestrator
-
Jean-Marie Lancelot Brasson -
Bernard Papineau Bravine -
Lena Delanne Jeanine -
Myriam Sello-Christian Madame -
Clement Wróblewski Szynkarz -
Helmut Schreiber Attaché niemieckiego konsulatu -
Jindřich Narenta Heinrich Himmler -
Jiří Vršťala
Prof. Rahn
-
Steffen Klaus Colpi, radiomechanik i komunista -
Vera Oelschlegel Panna Vogel, sekretarka barona -
Gerd Michael Henneberg Albert Speer -
Achim Schmidtchen Obergruppenführer Altenburger -
Fritz Diez Adolf Hitler -
Heinz-Werner Pätzold Generał pułkownik -
Christoph Engel Oficer OT -
Hannjo Hasse Zech, oficer SD -
Erich Brauer Max Schröder, OT -
Mikhail Ulyanov
Alexej Gorbatow
-
Hans-Joachim Hegewald Klamm, komendant obozu -
Hans Lucke Albert Kuntz, więzień -
Werner Toelke Oficer SD we Francji -
Hans Hardt-Hardtloff Erwin Paulsen, więzień -
Wacław Kowalski
Chłop
9.0
Andrzej Krasicki
Dowódca partyzantów
-
Zdzisław Maklakiewicz
Drwal
-
Artur Młodnicki
Profesor
7.0
Bogusz Bilewski
Lekarz
-
Karin Beewen Chora kobieta -
Edwin Marian Drugi pilot -
Ingolf Gorges Młody Francuz -
Elliott Sullivan Amerykański generał -
Iván Darvas
Naukowiec nuklearny
-
Peter Herden Amerykański oficer -
Reinhard Michalke Sierżant MP -
Billy Mullis Oficer MP -
John Green Anglik -
Adolf Peter Hoffmann Generał pułkownik -
Hans Pitra Zenner -
Horst Schön
Pułkownik Luftwaffe
-
Willi Schrade Brat barona rakietowego -
Herbert Dirmoser Ojciec barona rakietowego -
Maria Rouvel Matka barona rakietowego -
Uwe Detlef Jessen Wiejski policjant -
Günter Margo Oficer -
Rolf Ripperger Adjutant Hitlera -
Gerd Staiger Oficer OT -
Gert Haensch Porucznik policji -
Karl-Heinz Weiß Ogłaszający wyrok -
Heidrun Polack Ciemnowłosa dziewczyna -
Heinz Schröder Major -
Johannes Maus Więzień -
Günter Junghans
Niemiecki porucznik
-
Manfred Ott Strażnik -
Siegfried Loyda Adjutant Altenburgera -
Rudolf Schultheiss Więzień -
Albert Zahn Nadzorca obozu -
Christoph Bayertt SS-Gruppenführer -
Harry Merkel Radiotelegrafista -
Siegfried Fiebig SS-Gruppenführer -
Horst Gill Obozowy oficer -
Ute Sonnenschmidt Mongrel -
Jochen Diestelmann Adjutant generała pułkownika -
Petra Kelling
Blondynka
-
Renata Geissler Czytająca dziewczyna -
Theresia Wider Brunetka -
Margareta Maasen Czarna dziewczyna -
Hannelore Förster Dziewczyna robiąca pedicure -
Helga Labudda Pani Kumnerov -
Christian Stövesand Szwed -
Fritz Mohr Naukowiec -
Horst Wiesner Naukowiec -
Heinz Hellmich Amerykanin -
Nicky Beaumont Angielski sierżant -
Joachim Streit Dowódca -
Walter Huyer Pracownik SD -
Karlheinz Haarnagell Pracownik SD -
Harald Moszdorf Radiotelegrafista -
Olaf Polensen Wiejski policjant -
Egon Günther Nawigator -
Anita Herbst Chłopka -
Marianne Behrens Esesmanka -
Ingrid Krüger Esesmanka -
Bärbel Schulenberg Esesmanka -
Regina Noatnick Sąsiadka -
Regine Albrecht Sąsiadka -
Inge Otto Kobieta w burdelu -
Sarah Wilsky Kobieta w burdelu -
Günther Polensen Naukowiec -
Mike Hamburger Anglik -
Fedja Nohr Francuz -
Vincenz Wroblewski Francuz -
Alfred Lutz Francuz -
Oppers Holender -
Reiner Schrader Kanadyjczyk -
Michael Dejak Czech -
Alfred Seher Polak -
Dieter Anders MP -
Gert Klisch Pracownik FBJ -
Siegfried Ott Strażnik -
Klaus-Dieter Ihlow Kierowca Himmlera -
Hans-Joachim Leuk Kierowca -
Leo Pawlazyk Kierowca naukowca nuklearnego -
Monika Kunstmann Blondynka -
Berndt Renné Oficer -
Klaus Dobberske Oficer Maranarki Wojennej -
Ingeborg Ottmann
Marianne
-
Kazimierz Rudzki
Specjalista rakietowy
-
Zdjęcia
Średnia
Günter Haubold -
Kompozytorzy
Średnia
Günter Hauk -
Kostiumy
Średnia
Joachim Dittrich -
Gerhard Kaddatz -
Montaż
Średnia
Ruth Ebel -
Karin Kusche -
Bärbel Winzer -
Charakteryzacja
Średnia
Klaus Becker charakteryzator -
Marianne Lange charakteryzator -
Wolfgang Mowis charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Christoph Schneider dyrektor artystyczny -
Dźwięk
Średnia
Gerhard Baumgarten dźwięk -
Georg Gutschmidt dźwięk -
Günter Lambert dźwięk -
Eberhard Mierke dźwięk -
Efekty specjalne
Średnia
Hermann Ihde grafik -
Günter Malinowski grafik -
Kurt Marks grafik -
Bruno Möller grafik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Kurt Marks nadzorca efektów wizualnych -