Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Daniel Espinosa |
7,0
|
|
John Wildermuth
(asystent)
|
||
Trey Batchelor
(asystent)
|
||
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Patricia Wheeler
(asystent)
|
||
Marcelleno Trout
(asystent)
|
||
Lynette Mitchelle
(asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Megan Truter
(asystent)
|
||
David Sardi
(asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Andrew Ward
(asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Shamiel Soni
(asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Nadia Brand
(asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Cheyenne Corre
(asystent) (Paryż)
|
||
Maggie Murphy
(asystent) (Waszyngton)
|
||
William Pruss
(asystent) (Paryż)
|
6,0
|
|
De Villiers Fourie
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brett Hodgkinson
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julien Petit
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Wilkins
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Guggenheim |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Scott Stuber
producent
|
6,0
|
|
Marc D. Evans
producent wykonawczy
|
||
Trevor Macy
producent wykonawczy
|
||
Alexa Faigen
producent wykonawczy
|
||
Scott Aversano
producent wykonawczy
|
||
Adam Merims
producent wykonawczy
|
||
Denzel Washington
producent wykonawczy
|
8,2
|
|
Adam Merims
kierownik produkcji
|
||
Genevieve Hofmeyr
nadzorca produkcji (RPA)
|
||
Alan Shearer
kierownik produkcji (RPA)
|
||
Gigi Causey
nadzorca produkcji
|
||
Damiana Kamishin
koordynator produkcji
|
||
Andrew Strachan
koordynator produkcji
|
||
Beetle Van Graan
kierownik produkcji
|
||
Diederick Appelcryn
kierownik produkcji
|
||
Molly Allen
nadzorca produkcji (druga ekipa) (RPA)
|
||
Janine van Assen
kierownik produkcji (druga ekipa) (RPA)
|
||
John Bernard
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Gilles Castera
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Patricia Hess
kierownik produkcji (Waszyngton)
|
||
Clinton du Preez
kierownik produkcji (druga ekipa) (RPA)
|
||
Jerome Albertini
kierownik produkcji (Paryż) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean T. Stratton
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Denzel Washington
Tobin Frost
|
8,2
|
|
Ryan Reynolds
Matt Weston
|
7,9
|
|
Vera Farmiga
Catherine Linklater
|
7,5
|
|
Brendan Gleeson
David Barlow
|
7,4
|
|
Sam Shepard
Harlan Whitford
|
9,0
|
|
Rubén Blades
Carlos Villar
|
||
Nora Arnezeder
Ana Moreau
|
6,9
|
|
Robert Patrick
Daniel Kiefer
|
7,2
|
|
Liam Cunningham
Alec Wade
|
||
Joel Kinnaman
Keller
|
6,9
|
|
Fares Fares
Vargas
|
||
Jenna Dover
Analityk CIA
|
||
Stephen Rider
Analityk CIA
|
||
Daniel Fox
Analityk CIA
|
6,0
|
|
Tracie Thoms
Analityk CIA
|
||
Sara Arrington
Analityk CIA
|
5,5
|
|
Kenneth Fok
Analityk CIA
|
||
Bryan van Niekerk
Asystent Linklater
|
||
Nicole Sherwin
Asystentka Whitforda
|
||
Pope Jerrod
Beck
|
||
Allen Irwin
Greer
|
||
Jake McLaughlin
Miller
|
||
Aidan Bennetts
Ericksson
|
||
Vernon Willemse
Velez
|
||
Trayan Milenov-Troy
Porucznik
|
||
Dumani Mtya
Porucznik
|
||
Thembaletu Tyutu
Porucznik
|
||
Oliver Bailey
Porucznik
|
||
Roy Taylor
Porucznik
|
||
Boris Martinez
Najemnik w klubie ze striptizem
|
6,0
|
|
Stephen Bishop
Strażnik, żołnierz
|
||
Scott Sparrow
Strażnik, żołnierz
|
||
Justin Shaw
Ochroniarz
|
||
Fana Mokoena
Oficer odpowiedzialny
|
6,0
|
|
Jody Abrahams
Policjant na stadionie
|
||
Dirk Stoltz
Policjant na stadionie
|
||
Craig Palm
Policjant na stadionie
|
||
Craig Hawks
Policjant na stadionie
|
||
Tyrone Dadd
Policjant na stadionie
|
||
Tilly Powell
Stratowana kobieta
|
||
Lynita Crofford
Reporterka na stadionie
|
||
Tanit Phoenix
Hostessa
|
8,0
|
|
Abdul Ntotera
Biznesmen
|
||
Ayabonga Mtekeli
Chłopak
|
||
Nambitha Mpumlwana
Illana
|
||
Lelethu Nongalaza
Ernestine
|
||
Namhla Tshuka
Córka Villara
|
||
Simphiwe Mabuya
Zięć Villara
|
||
Louis Gouws
Kierowca BMW
|
||
Jerry Mofokeng
Mężczyzna w mennicy
|
||
Robert Hobbs
Morgan
|
||
John C. King
Reporter CNN, on sam
|
||
Bruce Young
Doradca w CIA
|
||
Aidan Whytock
Doradca w CIA
|
||
Geon Nel
Doradca w CIA
|
||
Sebastian Roché
Robert Heissler (niewymieniony w czołówce)
|
5,5
|
|
Sean Cameron Michael
Gospodarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
William James Kelly
Biznesmen w Waszyngtonie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stelio Savante
Komentator na stadionie piłkarskim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sherry Stone
Analityczka CIA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Vincent
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Oliver Wood
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Daniel Abreu
(pomoc techniczna)
|
||
Gordon Adams
(pomoc techniczna)
|
||
Frank Christians
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Gilman
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Zane Kassiem
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Yossa Lesage
(pomoc techniczna)
|
||
Brett McDowell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Guy Micheletti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Regan Mitchell
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Steven Steeneberg
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Alain Tchoufon
(pomoc techniczna / pomoc techniczna druga ekipa RPA)
|
||
Malcolm Thomas
(pomoc techniczna)
|
||
Dylan Whitehead
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Kevin Culligan
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Larsen
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Salvatore Totino
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ramin Djawadi |
9,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Susan Matheson | ||
Sabine Groh
(Ryan Reynolds)
|
||
Frank Perry Rose
(Denzel Washington)
|
||
Michelle Karavoussanos
(asystent)
|
||
Elaine Perlmann
(asystent)
|
||
Paris Peter
(asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Charlene Amateau
(nadzorca kostiumów)
|
||
Carolyn Marston
(nadzorca kostiumów) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Nora Phillips Pedersen
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelly Porter
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Tarryn Kohler
(garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patricia Colin
(nadzorca kostiumów) (Paryż) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Catharine Fletcher Incaprera
(nadzorca kostiumów) (Waszyngton) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Richard Pearson |
7,0
|
|
Adam Brailsford
(asystent) (RPA)
|
||
Elizabeth Czyzewski
(asystent)
|
||
Ray Neapolitan
(asystent)
|
||
Sean Thompson
(asystent)
|
||
John Refoua
(dodatkowy)
|
||
Kirsti Cumming
(praktykant) (RPA)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Stefano Ceccarelli
projektant fryzur
|
||
Stefano Ceccarelli
fryzjer osobisty: Ryan Reynolds
|
||
Larry M. Cherry
fryzjer osobisty: Denzel Washington
|
||
Raine Edwards
charakteryzator
|
||
Carl Fullerton
charakteryzator osobisty: Denzel Washington
|
||
Marie Maggio
fryzjer
|
||
Vincenzo Mastrantonio
charakteryzator osobisty: Ryan Reynolds
|
||
Vincenzo Mastrantonio
projektant makijażu
|
||
Ayten Morgenstern
główny stylista
|
||
Nadine Prigge
główny charakteryzator
|
||
Kerry Skelton
główny stylista (druga ekipa) (RPA)
|
||
Kerry Skelton
główny charakteryzator (druga ekipa) (RPA)
|
||
Daleen Badenhorst
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Megan Chassay
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sjaan Gillings
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Malgorzata Krystyna Kloda
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Lederman
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vittorio Sodano
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Brigitte Broch
scenograf
|
8,0
|
|
Pablo Maestre Galli
dyrektor artystyczny
|
||
Shira Hockman
dyrektor artystyczny
|
||
Jonathan Hely-Hutchinson
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Melinda Launspach
dekorator wnętrz
|
||
Andrew McCarthy
dekorator wnętrz
|
||
Tom Olive
dekorator wnętrz
|
||
Nigel Churcher
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Andrew Orlando
główny rekwizytor
|
||
Tommy Allen
główny rekwizytor (Waszyngton)
|
||
Arlo Markantonatos
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Surisa Surisa
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kate Van Der Merwe
główny konstruktor dekoracji
|
||
Rial De Wet
scenopis obrazkowy
|
||
Dan Sweetman
scenopis obrazkowy
|
||
Jim Cornish
scenopis obrazkowy (druga ekipa)
|
||
Stephen Forrest-Smith
scenopis obrazkowy (druga ekipa) (RPA)
|
||
Lucille Doman
projektant graficzny
|
||
Clive Pollick
koordynator konstrukcji
|
||
Karl du Preez
rekwizytor
|
||
Silke Eckard
rekwizytor
|
||
Storm Dyssell
rekwizytor
|
||
Jo Stuart Fox
rekwizytor
|
||
Vicky Sawkins
rekwizytor
|
||
Kyle Young
rekwizytor
|
||
Janni Van Staden
rekwizytor (druga ekipa) (RPA)
|
||
Lori Agostino
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Thompson
główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Villarino
koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thierry Labbe
główny konstruktor dekoracji (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven B. Melton
główny rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Klotsas
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Pactol
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kate Ryan
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Uriel Zylberman
główny rekwizytor (asystent) (Francja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Christopher Assells
projektant dźwięku
|
||
Bob Beher
montaż imitacji
|
||
Dino Dimuro
projektant dźwięku
|
||
Paul Drenning
mikser postsynchronu
|
||
Ezra Dweck
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Julie Feiner
montaż dialogów
|
||
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
Jeff Gomillion
mikser postsynchronu
|
||
Per Hallberg
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Chris Hogan
montaż dialogów
|
||
Daniel S. Irwin
montaż dialogów
|
||
Chris Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Conrad Kuhne
mikser (druga ekipa) (RPA)
|
||
Anna MacKenzie
montaż postsynchronu
|
||
Gary Marullo
imitator dźwięku
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Philip D. Morrill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Tony Negrete
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Payne
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jacques Pienaar
mikrofoniarz (druga ekipa) (RPA)
|
||
Bertrand Roets
mikrofoniarz
|
||
Peter Staubli
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Greg Steele
mikser postsynchronu
|
||
Kelly Stewart
mikrofoniarz
|
||
John C. Stuver
montaż dialogów
|
||
Kerry Carmean-Williams
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Derek Casari
technik postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu (Atlanta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jesse Dodd
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grant Harris
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Clive Beard
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Sam Conway
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Terry Flowers
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Cordell McQueen
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Julian Butterfield
technik
|
||
Laurence Harvey
technik
|
8,0
|
|
Julian Howard
technik
|
||
Tyrell Kemlo
technik
|
||
James Murrell
technik
|
||
Ken Petrie
technik
|
||
Emil Snyman
technik
|
6,0
|
|
Jonathan Steyn
technik
|
||
Alastair Vardy
technik
|
||
Nigel Wilkinson
technik
|
||
Paul Pieterse
technik (druga ekipa) (RPA)
|
||
A. Onomen Asikele
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Greg Powell
koordynator kaskaderów
|
||
Sarah Franzl
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Grant Hulley
koordynator kaskaderów
|
||
James Grogan
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Herman Vontini
kaskader dublujący
|
||
Evangelos Grecos
kierowca precyzyjny
|
||
Martin Ivanov
kierowca precyzyjny
|
||
Peter Miles
kierowca precyzyjny
|
||
Lee Millham
kierowca precyzyjny
|
||
David Ware
kierowca precyzyjny
|
||
Rocky Taylor
kierowca precyzyjny
|
||
Bradley Farmer
kierowca precyzyjny
|
||
Tolga Kenan
kierowca precyzyjny
|
||
Brian Nickels
kierowca precyzyjny
|
||
Jim Dowdall
kierowca precyzyjny
|
||
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Roy Taylor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Olivia Jackson
kaskader
|
||
Clint Abrahams
kaskader
|
||
George Bailey
kaskader
|
||
Andrea Bate
kaskader
|
||
Lauren Bate
kaskader
|
||
Arthur Berezin
kaskader
|
||
Natascha Bracale
kaskader
|
||
David Davadoss
kaskader
|
||
Brett Delport
kaskader
|
||
Mandisa Duna
kaskader
|
||
Kerry Gregg
kaskader
|
||
Shaun Gunther
kaskader
|
||
Sylma Jordaan
kaskader
|
||
Gizelle Loots
kaskader
|
||
Monelisi Magadla
kaskader
|
||
Yandiswa Mayekiso
kaskader
|
||
Aaron Muchanyu
kaskader
|
||
Mark Anthony Newman
kaskader dublujący
|
||
Shaamilla Noordien
kaskader
|
||
Emmylou Rabe
kaskader
|
||
Shaun Ronaldson
kaskader
|
||
Johann Spilhaus
kaskader
|
||
Matthew Stirling
kaskader
|
||
David Lamba Sumbu
kaskader
|
||
Brian Svosve
kaskader
|
||
Nathan Wheatley
kaskader
|
||
David Ali
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Carter
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brenda Firmani
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francois Grobbelaar
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francois Grobbelaar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Hampshire
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allen Irwin
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Boris Martinez
kaskader dublujący: Fares Fares (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Trayan Milenov-Troy
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffro
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anneli Muller
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tilly Powell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franz Spilhaus
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Van Leeve
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jem Rayner
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Jasin Boland
fotosista
|
||
Ana Alves
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (RPA)
|
||
Will Arnot
operator kamery (Waszyngton)
|
||
Neil Baillie
prowadzący ostrość
|
||
Chris Bain
prowadzący ostrość
|
||
Sebastian Barraclough
operator kamery (asystent)
|
||
Peter Belcher
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (druga ekipa) (RPA)
|
||
James F. Blyth
prowadzący ostrość
|
||
Bruno Calvo
fotosista
|
||
Joe Chess
operator kamery (Waszyngton)
|
||
Elise Fernandez
sekretariat produkcji
|
||
Laura Martinez
sekretariat produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Antonin Drigeard
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…