Listy do M. 7.0

To film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość. W jeden wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Mitja Okorn 1.0
Krzysztof Łukaszewicz
(drugi reżyser)
4.3
Iwona Kegler (drugi reżyser) -
Filip Szmidt (współreżyser) -
Adela Chapońkowska (współreżyser) -
Anna Marzęda (współreżyser) -
Scenariusz
Średnia
Marcin Baczyński 1.0
Karolina Szablewska 1.0
Sam Akina (współscenarzysta) -
Producenci
Średnia
Izabela Łopuch producent -
Dariusz Gąsiorowski
nadzorca produkcji
-
Przemysław Malec kierownik produkcji -
Anna Jacykiewicz kierownik produkcji (druga ekipa) -
Katarzyna Danek kierownik produkcji (asystent) -
Jan Jaszczyński współproducent -
Mateusz Jasiński współproducent -
Joanna Jakimowicz współproducent -
Aktorzy
Średnia
Maciej Stuhr
Mikołaj Konieczny
8.0
Roma Gąsiorowska
Doris
7.7
Tomasz Karolak
Melchior "Mel Gibson"
6.4
Agnieszka Dygant
Karina Lisiecka
7.2
Piotr Adamczyk
Szczepan Lisiecki
7.0
Agnieszka Wagner
Małgorzata
9.7
Wojciech Malajkat
Wojciech
8.0
Paweł Małaszyński
Wladi
6.8
Katarzyna Zielińska
Betty
6.1
Beata Tyszkiewicz
Malina
9.5
Leonard Pietraszak
Florian
9.0
Katarzyna Bujakiewicz
"Larwa"
7.7
Julia Wróblewska
Tosia
8.3
Jakub Jankiewicz
Kostek Konieczny
9.0
Anna Matysiak
Majka Lisiecka
-
Adam Tyniec Kacper -
Lech Ordon
Dziadek, ojciec Szczepana
-
Marta Ścisłowicz
Sekretarka Wladiego
3.0
Monika Ambroziak
Matka dziewczynki w centrum handlowym
3.5
Kacper Anuszewski -
Paweł Audykowski
Wychowawca Tosi
-
Mieszko Barglik -
Tomasz Borkowski 8.0
Piotr Buksza -
Wojciech Chorąży
St. asp. Stanisław Ziuk
6.0
Dorota Dobrowolska 5.0
Ernest Domagała -
Bartłomiej Firlet
"Pingwin"
-
Ewa Florczak
Kuzynka Wladiego
6.0
Sławomir Grzymkowski
Mąż "Larwy"
-
Monika Gumkowska -
Marzena Gursztyn -
Adam Hutyra -
Jarosz Bartosz -
Marta Juras -
Katarzyna Kołeczek
Pracownica firmy Wladiego
6.0
Anna Konieczna -
Witold Kopeć -
Piotr Krawczak -
Oliwia Krawczyńska -
Hubert Krawczyński -
Oliwier Kruszyński -
Michał Krysztofiak -
Piotr Kubas -
Halina Lipka-Kadaj -
Amelia Malinowska -
Aleksandra Mikołajczyk
Pracownica firmy Wladiego
6.5
Katarzyna Misiewicz-Żurek -
Marcin Mroziński -
Marek Niedźwiedzki -
Hubert Podgórski -
Jerzy Pożarowski
Janek, gospodarz domu na wsi
-
Paweł Prokopczuk
Policjant
-
Katarzyna Radochońska
Sprzedawczyni
-
Marek Richter
Oficer policji
6.0
Radosław Rutkowski -
Artur Rzempołuch -
Mateusz Sacharzewski -
Jan Sączek -
Maria Semotiuk -
Marcin Sitarz -
Iwona Sitkowska -
Sebastian Stankiewicz
Misiek, realizator
-
Marcin Stec
Tomek, partner Wladiego
-
Małgorzata Strauch -
Kamila Strauch -
Marcin Sztabiński
Samobójca
-
Patrycja Szulim -
Anna Szymańczyk -
Wojciech Szymański -
Jędrzej Taranek -
Justyna Wasilewska -
Maciej Wilewski
Kierowca ciężarówki z choinkami
-
Weronika Wiszniewiecka -
Maciej Wojdyła -
Jan Wojtyński -
Tomasz Wójcik -
Marek Zawadzki -
Andrzej Zgud -
Weronika Celińska Dublerka Tosi -
Aleks Wieczorek Dziecko -
Zdjęcia
Średnia
Marian Prokop -
Kompozytorzy
Średnia
Łukasz Targosz -
Kostiumy
Średnia
Magdalena Biedrzycka -
Weronika Orlińska (druga ekipa) -
Katarzyna Śląska (asystent) -
Magdalena Bem-Jankowska (asystent) -
Montaż
Średnia
Jarosław Barzan 6.0
Ludwik Sielicki (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Liliana Gałązka charakteryzator -
Mirosława Wojtczak charakteryzator -
Joanna Sochal charakteryzator (asystent) -
Andrzej Bierut fryzjer -
Scenografia
Średnia
Joanna Kaczyńska scenograf -
Julia Kasprzak scenograf (druga ekipa) -
Adam Szpigiel scenograf -
Mirosław Łyszkiewicz scenograf (asystent) -
Joanna Kaczyńska dekorator wnętrz -
Jan Hernik rekwizytor -
Lech Lewandowski rekwizytor -
Maciej Antoszewski rekwizytor (asystent) -
Dźwięk
Średnia
Maciej Pawłowski mikser muzyki -
Robert Docew mikser muzyki -
Maria Janicka operator dźwięku (asystent) -
Jadwiga Kalita operator dźwięku (asystent) -
Adam Szmit mikrofoniarz -
Rafał Piłkowski
mikrofoniarz
-
Michał Pracz mikrofoniarz -
Efekty specjalne
Średnia
Janusz Bykowski
efekty specjalne
-
Witold Gajzler
efekty specjalne
-
Monika Gajzler efekty specjalne -
Pozostała Ekipa
Średnia
Jacek Jeleń
koordynator kaskaderów
-
Agata Domagała dobór obsady -
Maciej Lisiecki operator kamery -
Michał Nowakowski operator kamery -
Kacper Zieliński operator kamery -
Tomasz Karnowski operator steadicam -
Andrzej Glacel operator steadicam -
Sławomir Wierzbicki operator steadicam -
Piotr Podbielski mistrz oświetlenia -
Maciej Chmielewski oświetlenie -
Robert Kocanowski oświetlenie -
Artur Zabiegałowski oświetlenie -
Patryk Zadróżny oświetlenie -
Mateusz Dybiec oświetlenie -
Tadeusz Szkodziński oświetlenie -
Jacek Tarkowski dyrygent -
Lidia Matynian dyrygent -
Marcin Makowski
fotosista
-
Krzysztof Żelazko
projekt czołówki
-
Krzysztof Aratyk projekt czołówki -
Emil Dobrzyński projekt czołówki -
Zbigniew Litwiniak kaskader -
Piotr Nawrocki kaskader -
Jarosław Nowikowski kaskader -
Agnieszka Pawłowska kaskader -
Agata Kordos treser zwierząt -