Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Christian Charles | ||
Scenariusz | Ocena | |
Jon Lucas
(scenopis)
|
||
Scott Moore
(scenopis)
|
5,0
|
|
Yoni Berkovits
(opowiadanie)
|
||
Tony Dreannan
(opowiadanie)
|
||
Tom Gammill
(opowiadanie)
|
||
Max Pross
(opowiadanie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Steve Barnett
producent
|
||
Mark Canton
producent
|
||
Toby Emmerich
producent wykonawczy
|
||
Charlie Gogolak
producent wykonawczy
|
||
Mark Kaufman
producent wykonawczy
|
||
Ryan Kavanaugh
producent wykonawczy
|
||
Matt Moore
producent wykonawczy
|
||
J.C. Spink
producent wykonawczy
|
||
Lynwood Spinks
producent wykonawczy
|
||
Scott Fischer
współproducent
|
||
Jeffrey Lampert
współproducent
|
||
Silenn Thomas
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ryan Pinkston
Sam Leonard
|
6,0
|
|
Kate Mara
Annie
|
6,8
|
|
Joshua Close
Kyle
|
5,0
|
|
Amanda Walsh
Vicki
|
||
Carmen Electra
Ona sama
|
||
Teri Polo
Pani Moran
|
||
Cynthia Stevenson
Mama
|
||
John Carroll Lynch
Tata
|
||
Craig Kilborn
Mike Hanbo
|
6,0
|
|
Alex House
Koszykarz
|
||
Nicolas Ouellette
Koszykarz
|
||
Garth Merkeley
Kevin, koszykarz
|
||
Onalee Ames
Policjant
|
||
Yemi Fola-Bolumole
Cheerleaderka
|
||
Sean Hewlett
Przerażający dzieciak
|
||
John Kani |
6,0
|
|
Suzanne Kelly
Ładna basistka
|
||
Matthew J. Kok
Chłopak z pryszczami
|
||
Chas Lawther
Pan Von Der Ahe
|
||
Mercedes Leggett
Pretensjonalny typ
|
6,0
|
|
Dan Matthews
Członek zespołu, piosenkarz
|
||
Derek McGrath
Dyrektor Hayes
|
||
Maia Schor
Kapitan cheerleaderek
|
||
Jessica Scott
Dziewczyna na luzie
|
||
Devin Stuart
Chłopak z pryszczami
|
||
Martin Trudel
Pan Moran
|
||
Courtney-Jane White
Dziewczyna
|
||
Marc Amphavannasouk
Chłopak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brad Badiuk
Nauczyciel sprawujący nadzór (statysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Brown
Sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cory Cassidy
Shady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Gallant
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gaëtan Harris
Uczennica (statystka) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kirsten Kelly
Dziewczyna na luzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy MacEachern
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aiden Morgan
Angielski uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toshio Nishimura
Koszykarz przeciwnej drużyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bentley Oakes
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Palmquist
Angielski uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kramer Morgenthau |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
John Swihart |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Abram Waterhouse | ||
Montaż | Ocena | |
Susan Shipton |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Kathleen Climie | ||
Stephen Arndt
dekorator wnętrz
|
||
Larry Spittle
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…