Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Price | ||
Paula M. Bass
(asystent)
|
||
Paul Martin
(asystent)
|
||
Phil Robinson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gilbert Adler |
6,0
|
|
A L Katz |
6,0
|
|
Stephen King
(opowiadanie)
|
7,7
|
|
Hilary Momberger-Powers
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
David G. Stanley
producent
|
||
Scott A. Stone
producent
|
||
Bill Froehlich
współproducent
|
||
Lawrence Mortorff
producent wykonawczy
|
||
Heidi Cayn Friedman
kierownik produkcji (Los Angeles)
|
||
Phil Smoot
kierownik produkcji
|
||
Greg Spence
nadzorca postprodukcji
|
||
Christina Carter
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mary M. Dalton
koordynator produkcji
|
||
JoJo Dodson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mark Gilmer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tania L. Klein
producent (asystent)
|
||
Eden Slotchiver
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Deborah Sowards
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dale Williams
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Terence Knox
John Garrett
|
||
Paul Scherrer
Danny Garrett
|
7,0
|
|
Ryan Bollman
Micah
|
6,0
|
|
Ned Romero
Frank Redbear
|
||
Christie Clark
Lacey Hellerstat
|
6,5
|
|
Rosalind Allen
Angela Casual
|
7,0
|
|
Ed Grady
Dr Richard Appleby
|
||
Wallace Merck
Szeryf Blaine
|
6,0
|
|
John Bennes
Wielebny Hollings
|
||
Joe Inscoe
David Simpson
|
||
Kellie Bennett
Mary Simpson
|
||
Sean Bridgers
Jedediah
|
||
Marty Terry
Pani Burke / Pani West
|
||
Robert C. Treveiler
Wayde McKenzie
|
||
Aubrey Dollar
Naomi Johnson
|
||
Robert Harvey
Reporter
|
||
Leon Pridgen
Bobby
|
||
Ted Travelstead
Mordechai
|
||
Kristy Angell
Ruth
|
||
David Hains
Fraser
|
||
Bill Wagner
Prowadzący bingo
|
||
Matthew Hunter
Martwy facet
|
||
Erik Christenbury
Dziecko kukurydzy
|
||
Zakk Clark
Dziecko kukurydzy
|
||
Michael Hall
Dziecko kukurydzy
|
||
Garrett LaCoss
Dziecko kukurydzy
|
||
Travis Langley
Dziecko kukurydzy
|
||
Michael Varner
Dziecko kukurydzy
|
||
Xeno Yuzna
Dziecko kukurydzy
|
||
Michelle Bowman
Dziecko kukurydzy
|
||
Amy Johnson
Dziecko kukurydzy
|
||
Aleasha Kivett
Dziecko kukurydzy
|
||
Mandy Newman
Dziecko kukurydzy
|
||
Christy Smith
Dziecko kukurydzy
|
||
Lelia Marlaine
Dziecko kukurydzy
|
||
Emily Mortorff
Dziecko kukurydzy
|
||
Morgan Mortorff
Dziecko kukurydzy
|
||
Jennifer Day
Dziecko kukurydzy
|
||
Holly Kidd
Dziecko kukurydzy
|
||
Talia Pierce
Dziecko kukurydzy
|
||
Mary Pollok
Dziecko kukurydzy
|
||
Tracie Stanley
Dziecko kukurydzy
|
||
Todd Davis
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne Jacobs
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Levie Isaacks
(kierownik zdjęć)
|
5,0
|
|
C. Brent Brafford
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Talmadge Peace
(główna pomoc techniczna)
|
||
Joseph 'Bruno' Pelle
(pomoc techniczna)
|
||
George Reasner
(pomoc techniczna)
|
||
Christian Satrazemis
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Daniel Licht | ||
Carol Sue Baker
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Giovanna Ottobre-Melton | ||
Amity Borck
(garderoba) (stażysta)
|
||
Phyllis Sylvester
(współprojektant kostiumów)
|
||
Pauline White-Kassulke | ||
Montaż | Ocena | |
Barry Zetlin | ||
Daniel J. Simmons
(asystent)
|
||
Jim J. Williams
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Pete Anthony
aranżer
|
||
Daniel Licht
aranżer
|
||
Tim Simonec
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Martin Astles
efekty specjalne makijażu
|
||
Brian Bailey
efekty specjalne makijażu (stażysta)
|
||
Shaune Harrison
efekty specjalne makijażu
|
||
Herita Jones
główny charakteryzator
|
||
Dave Keen
efekty specjalne makijażu
|
||
Fiona Leech
efekty specjalne makijażu
|
||
Steven Painter
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Traci E. Smithe
główny stylista
|
||
Pamela G. Womble
charakteryzator (asystent)
|
||
Jeff Swan
efekty specjalne makijażu (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Syner
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gregory Melton
scenograf
|
||
Tim Eckel
dyrektor artystyczny
|
||
Natalie Pope
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Marc Baird
scenopis obrazkowy
|
||
Stephen Damrel
główny konstruktor dekoracji
|
||
Summer Eubanks
główny rekwizytor
|
||
Michael L. Haley
rekwizytor (asystent)
|
||
James Henry Hayden
stolarz (asystent)
|
||
Aubrey Pettis
malarz
|
||
Robert A. Spain
główny konstruktor dekoracji (asystent)
|
||
Christie Theorin
rekwizytor
|
||
Bill Wagner
rekwizytor
|
||
Calvin Workman
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
Tony Berkeley
montaż postsynchronu
|
||
Ricardo Broadus
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jim Brookshire
montaż dialogów
|
||
Jake Eberle
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
William Freesh
mikser ponownego nagrania
|
||
Brian Geer
mikser imitacji
|
||
Erin Hoien
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sherry Klein
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter J. Lehman
montaż dialogów (asystent)
|
||
Gary Muralow
imitator dźwięku
|
||
Vince Nicastro
imitator dźwięku
|
||
Kim H. Ornitz
mikser
|
||
Gary A. Theard
mikrofoniarz
|
||
Jeff Vaughn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Larry Mah
mikser muzyki
|
||
Rick Winquest
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ray Bivins
koordynator efektów specjalnych
|
||
Joel Bowman
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Robert H. Canipe Jr.
efekty specjalne
|
||
Jill Fagaley
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Mark Franklin
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Steven Painter
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Paul Coleman
dobór obsady
|
||
Geno Havens
dobór obsady
|
||
Jo Heather Christenbury
dobór obsady (stażysta)
|
||
Craig Fincannon
dobór obsady (Karolina Północna)
|
||
Mark Fincannon
dobór obsady (Karolina Północna)
|
||
Clayton Hill
dobór lokalizacji
|
||
Sheila Lussier
dobór obsady (asystent)
|
||
Jim Goodman
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Daniel W. Victor Jr.
konsultant (dźwięk stereo)
|
||
Rob Burton
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tom Burton
producent efektów wizualnych
|
8,0
|
|
John Follmer
producent efektów wizualnych
|
||
Nancy Ketelsen
efekty wizualne
|
||
Barb Meier
efekty wizualne
|
||
Drew Redford
efekty wizualne
|
||
Paul Coleman
kierowca kaskader
|
||
Paul Coleman
kaskader
|
||
Jill Fagaley
kaskader
|
||
Deborah Sowards
kaskader
|
||
Bob Stephens
koordynator kaskaderów
|
||
Bob Stephens
kaskader
|
||
Chris York
kaskader
|
||
Russ Brandt
oświetlenie
|
||
Rusty Burrell
operator kamery (asystent)
|
||
Barry Davis
elektryk
|
||
Gregg Easterbrook
elektryk (stażysta)
|
||
Christine Lee Golden
elektryk
|
||
Andy Graham
prowadzący ostrość
|
||
Keith Payne
fotosista
|
||
Adam Santelli
oświetlenie (asystent)
|
||
M. Phil Shearer
elektryk
|
||
Marilou Vetter
operator kamery (asystent)
|
||
Allan Hamilton
księgowy
|
||
David Hamilton
księgowy (asystent)
|
||
Ken Leonard
projekt czołówki
|
||
Bruce T. Miyake
projekt czołówki
|
||
Alicia Rudd
treser zwierząt
|
Pozostałe
Proszę czekać…