Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Hoffman | ||
Stephen P. Dunn
(asystent)
|
||
Alexandra E. Perce
(asystent)
|
||
T. Sean Ferguson
(asystent)
|
||
Michael J. Moore
(asystent)
|
||
Paul Byrne Prenderville
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Ewa Złotowska
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Terrel Seltzer | ||
Ellen Simon | ||
Magdalena Dwojak
(polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Lynda Obst
producent
|
||
Kate Guinzburg
producent wykonawczy
|
||
Michelle Pfeiffer
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Mary McLaglen
współproducent
|
||
Donna E. Bloom
kierownik produkcji
|
||
Mary McLaglen
kierownik produkcji
|
||
Christine C. Fransen
koordynator produkcji
|
||
Angela Quiles
koordynator produkcji
|
||
Sunday Stevens
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Alexis Arnold
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bogumiła Adler
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michelle Pfeiffer
Melanie Parker
|
7,9
|
|
George Clooney
Jack Taylor
|
7,3
|
|
Mae Whitman
Maggie Taylor
|
||
Alex D. Linz
Sammy Parker
|
||
Charles Durning
Lew
|
||
Jon Robin Baitz
Pan Yates, Jr
|
||
Ellen Greene
Pani Elaine Lieberman
|
||
Joe Grifasi
Manny Feldstein
|
||
Pete Hamill
Frank Burroughs
|
||
Anna Maria Horsford
Evelyn
|
||
Gregory Jbara
Freddy
|
||
Sheila Kelley
Kristen
|
||
Barry Kivel
Pan Yates, Sr
|
||
Robert Klein
Dr Martin
|
||
George Martin
Pan Smith Leland
|
||
Michael Massee
Eddie Parker
|
7,0
|
|
Amanda Peet
Celia
|
6,9
|
|
Bitty Schram
Marla
|
||
Holland Taylor
Rita
|
||
Rachel York
Liza
|
||
Marianne Muellerleile
Ruta
|
||
Steven Jang
Vincent Wang
|
||
Samantha Cintrón
Rosa Lopez
|
||
Victor Truro
Pediatra Sammy'ego
|
||
Ashley Greenfield
Jessica
|
||
Sidney Armus
Sidney Aikens, burmistrz
|
||
Hal Panchansky
Reporter Metro
|
||
Maggie Wagner
Reporterka Daily News
|
||
Isabelle Ashland
Reporterka Daily News
|
||
Jasmin Hartmann
Reporterka Daily News
|
||
Larry Sherman
Odwiedzający Daily News
|
||
Shaun Duke
Zagraniczny artysta
|
||
Thomas Schall
Dżentelmen
|
||
Michael Badalucco
Por. Bonomo
|
||
Jeanie Van Dam
Staruszka
|
||
Kirstin Allen
Sprzedawczyni w ciąży
|
||
Michael Genet
Sekretarz prasowy burmistrza Aikensa
|
||
Julia Ryder Perce
Sekretarka Lewa
|
||
P.J. Aliseo
Spiderman
|
||
Liam Ahern
Incredible Hulk
|
||
José Rabelo
Strażnik w muzeum
|
||
Darla Hill
Recepcjonistka Oribe'a
|
||
Joe Avellar
Reporter
|
||
Jullie Chung
Reporterka
|
||
Dale Kasman
Dama na komisariacie policji
|
||
Andrew Magarian
Włóczęga na komisariacie policji
|
||
Katherine Argo
Piesza
|
||
Rob Kelly-Buntzen
Pieszy
|
||
Brian Cahill
Pieszy
|
||
Fred Goehner
Davis
|
||
Kuniko Narai
Pracownica kwiaciarni
|
||
Akiko Ashley
Klientka ekskluzywnego salonu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzan Anbeh
(niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Carl Burrows
Kurier pocztowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Del Gaudio
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kurt Gerard
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gideon Jacobs
Billy (niewymieniony w czołówce)
|
3,0
|
|
Harry Lavin
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adrian Lee
Mama (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chelsea O'Toole
Dziecko na placu zabaw (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philip Petrie
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Timothy Scott Ralston
Architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Rosin
Rodzic na meczu piłki nożnej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ewa Kania
Melanie Parker (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Adam Bauman
Jack Taylor (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Sergiusz Żymełka
Sammy Parker (polski dubbing)
|
||
Sara Müldner
Maggie Taylor (polski dubbing)
|
6,6
|
|
Tomasz Grochoczyński
Lew (polski dubbing)
|
||
Jolanta Wołłejko
Rita (polski dubbing)
|
||
Mikołaj Müller
Smith Leland (polski dubbing)
|
||
Janusz Bukowski
(polski dubbing)
|
7,3
|
|
Paweł Szczesny
(polski dubbing)
|
||
Mieczysław Morański
(polski dubbing)
|
||
Marek Robaczewski
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Wojciech Paszkowski
(polski dubbing)
|
7,5
|
|
Leszek Abrahamowicz
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Agata Gawrońska-Bauman
(polski dubbing)
|
||
Olga Bończyk
(polski dubbing)
|
6,8
|
|
Magdalena Wójcik
(polski dubbing)
|
6,8
|
|
Beata Kawka
(polski dubbing)
|
6,3
|
|
Izabela Dąbrowska
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Elżbieta Kopocińska
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Machnicki
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Robert Tondera
(polski dubbing)
|
||
Roch Siemianowski
(polski dubbing)
|
7,5
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Oliver Stapleton |
6,0
|
|
Robert M. Andres
(główna pomoc techniczna)
|
||
Tony Arnaud
(pomoc techniczna)
|
||
Lamont Crawford
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin Fahey
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin Flynn
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan Gallagher
(pomoc techniczna)
|
||
Gregory P. Johnson
(pomoc techniczna)
|
||
Anthony T. Marra II
(główna pomoc techniczna)
|
||
Michael A. McFadden
(pomoc techniczna)
|
||
Kurt Rimmel
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Skutch
(pomoc techniczna)
|
||
James B. Walsh
(pomoc techniczna)
|
||
Gregory F. Johnson
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard |
7,6
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Susie DeSanto | ||
Nancy Collini | ||
Kathy Davis | ||
Cookie Lopez | ||
Jennifer Morrison | ||
Amy Andrews
(nadzorca garderoby)
|
||
Kevin P. Faherty
(nadzorca garderoby)
|
||
Michelle Kurpaska
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Garth Craven | ||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Daniel Craven
(asystent)
|
||
Keith Henderson
(asystent)
|
||
Simeon Hutner
(asystent)
|
||
Carrie Puchkoff
(praktykant)
|
||
Stuart Sperling
(asystent)
|
||
Sarah Thiessen
(praktykant)
|
||
Janusz Tokarzewski
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Waldo Sanchez
fryzjer osobisty: George Clooney (Nowy Jork)
|
||
Alan D'Angerio
główny stylista
|
||
Jene Fielder
charakteryzator
|
||
Kelly Gleason
efekty specjalne makijażu (Nowy Jork)
|
||
Francesca Paris
fryzjer
|
||
Michele Paris
charakteryzator (Nowy Jork)
|
||
Arturo Rojas
fryzjer osobisty: George Clooney (dodatkowy)
|
||
Jo-Anne Smith-Ojeil
charakteryzator
|
||
Ronnie Specter
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Gropman
scenograf
|
7,0
|
|
John Warnke
dyrektor artystyczny
|
||
Peter Rogness
dyrektor artystyczny
|
||
Anne Kuljian
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Janusz Tokarzewski
dźwięk (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Jeff Frink
koordynator efektów specjalnych
|
||
Al Griswold
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Robert DeVine
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Morgan Guynes
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Stracy Diaz
kaskader
|
||
David S. Lomax
koordynator kaskaderów
|
||
Steve Mack
kaskader
|
||
Ernie F. Orsatti
koordynator kaskaderów
|
||
Patricia M. Peters
kaskader
|
||
Manny Siverio
koordynator kaskaderów
|
||
Gregory Lundsgaard
operator steadicam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lora Kennedy
dobór obsady
|
||
Alison Balian
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lisa S. Beasley
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…