Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jodie Foster |
7,6
|
|
Mike Topoozian
(asystent)
|
||
Gregory Jacobs
(asystent)
|
4,0
|
|
Michael McCue
(asystent)
|
||
Harry A. Jarvis III
(asystent)
|
||
Peggy Rajski
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Joe Camp III
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Frank |
4,3
|
|
Producenci | Ocena | |
Peggy Rajski
producent
|
||
Scott Rudin
producent
|
8,0
|
|
Randy Stone
producent wykonawczy
|
||
Carol Cuddy
kierownik produkcji
|
||
Lisa Bradley
koordynator produkcji
|
||
Tiffany Rosen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Mary F. Jansen
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jodie Foster
Dede Tate
|
7,6
|
|
Dianne Wiest
Jane Grierson
|
7,0
|
|
Adam Hann-Byrd
Fred Tate
|
||
Harry Connick Jr.
Eddie
|
||
David Hyde Pierce
Garth Emmerick
|
||
Debi Mazar
Gina
|
||
P.J. Ochlan
Damon Wells
|
||
Alex Lee
Fred Tate (lat 2)
|
||
Michael Shulman
Matt Montini
|
||
Nathan Lee
Kolega Matta z drużyny
|
||
Celia Weston
Panna Nimvel
|
5,0
|
|
Danitra Vance
Lekarka w klinice
|
||
Richard Fredette
Barman
|
||
George Plimpton
Winston F. Buckner
|
||
Jennifer Trier
Nauczycielka Instytutu Griersona
|
6,0
|
|
John Bell
Joey X
|
||
Ishe Costa
Cherry Reynolds
|
||
Chucky Ocampo
Bob Yee
|
||
Mark Lienhart
Fenton
|
||
Richard Hanson
Prowadzący "Odyseję Umysłu"
|
||
Mar Ya Zuke
Prowadząca "Odyseję Umysłu"
|
||
Lauren Ashley Stacey
Valerie
|
||
Josh Mostel
Profesor fizyki
|
||
Michael Mantell
Właściciel "Coral Ray"
|
5,0
|
|
Erica Staton
Dziewczyna poza klasą
|
||
Michael Keavy
Licytator
|
||
Carolyn Lawrence
Dziewczyna z uczelnianej korporacji
|
||
George Kaufman
Przyjaciel Eddiego
|
||
Gordon Greene
Lekarz Freda
|
||
Barry J. Williams
Elegancki chłopak na stołówce
|
||
Alexandra Auder
Dziewczyna Eddiego
|
||
Sam Womelsdorf
Współlokator Eddiego
|
||
Ellen McElduff
Makijażystka
|
||
Adam Midkiff
Evan
|
||
Sheadrick Richards
Chłopak goszczący w "LIVEWIRE"
|
||
Elizabeth Frietsch
Dziewczyna goszcząca w "LIVEWIRE"
|
||
Bob Balaban
Osoba prowadząca teleturniej (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Lonzo Jones
Chłopak rzucający frisbee (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Newman
Mężczyzna w parku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Rosendale
Dziwna dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mike Southon
(kierownik zdjęć)
|
||
Tony C. Jannelli
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
J. Patrick Daily
(główna pomoc techniczna)
|
||
Doug Boone
(pomoc techniczna)
|
||
Derek Wells
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Isham | ||
Kostiumy | Ocena | |
Susan Lyall | ||
Juliet Polcsa
(asystent)
|
||
Elizabeth Feldbauer
(nadzorca garderoby)
|
||
Taryn Weaver
(garderoba) (asystent)
|
||
Michelle M. Pershing
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Lynzee Klingman |
8,0
|
|
Lawrence Jordan
(dodatkowy)
|
||
John Ganem
(asystent)
|
||
Kim Nolan
(asystent)
|
||
Dan Schalk
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Julie Hewett
charakteryzator
|
||
Zoe Thompson
charakteryzator (asystent)
|
||
Bonnie Clevering
fryzjer
|
||
Sean Rodgers
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jon Hutman
scenograf
|
6,0
|
|
Adam Lustig
dyrektor artystyczny
|
||
Samara Schaffer
dekorator wnętrz
|
||
Barry Franenberg
główny rekwizytor
|
||
Rick Bioni
główny rekwizytor (asystent)
|
||
David Flint
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Lowell Huff
rekwizytor
|
||
William Kroth
rekwizytor
|
||
Brent Lahner
rekwizytor
|
||
Duke Wilson
rekwizytor
|
||
Larce Crawford
główny architekt
|
||
Patrick Romine
główny architekt
|
||
Joe Griffith
scenopis obrazkowy
|
||
Art Berkley
stolarz
|
||
Aaron Harvey
stolarz
|
||
Francis Link
stolarz
|
||
Big Mike Maguire
stolarz
|
||
Tim McLoughlin
stolarz
|
||
Steve Olson
stolarz
|
||
Brad Orr
stolarz
|
||
Paul Stafford
stolarz
|
||
David Wald
stolarz
|
||
Brett Wert
stolarz
|
||
J. Todd Anderson
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gregg Landaker
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Minkler
mikser ponownego nagrania
|
||
Norval D. Crutcher
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John Joseph Thomas
projektant dźwięku
|
||
Samuel C. Crutcher
montaż dźwięku
|
||
G.W. Davis
montaż dźwięku
|
||
Joanna Jimenez
montaż dźwięku
|
||
Mark Rathaus
montaż dźwięku
|
||
Reinhard Schreiner
montaż dźwięku
|
||
Barbara Vickers
montaż dźwięku
|
||
Norval D. Crutcher III
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Douglas Axtell
mikser
|
||
Robert Deschaine
mikser postsynchronu
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
Norto Sepulveda
montaż postsynchronu
|
||
Mark 'Frito' Long
operator dźwięku
|
||
Robert Maxfield
mikrofoniarz
|
||
Greg Orloff
mikser imitacji
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Thomas A. Carlson
montaż muzyki
|
||
Mark V. Phillips
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Sibley
nadzorca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Avy Kaufman
dobór obsady
|
||
Lina Todd
dobór obsady
|
||
Alison Loop
dobór obsady (asystent)
|
||
Anita Daugherty
dodatkowy dobór obsady
|
||
Cindy Bashore
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Christine Anne Baur
koordynator kaskaderów
|
||
Charles Croughwell
kaskader
|
||
Gary Jensen
kaskader
|
||
Toby Phillips
operator steadicam
|
||
Rick Raphael
operator steadicam
|
||
Martin Schaer
operator kamery
|
||
Henry Cline
operator kamery (asystent)
|
||
Amy Vincent
operator kamery (asystent)
|
7,0
|
|
Holly Heinzmann
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ruth Sergel
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jack English
oświetlenie
|
||
Suzanne Hanover
fotosista
|
||
Robert Bruce
elektryk
|
||
George M. Chappell
elektryk
|
||
Jeffrey De La Rosa
elektryk
|
||
John "Quincy" Koenig
elektryk
|
||
Phill Norman
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…