Mission: Impossible II 6.5

Uczestniczymy w misji, w trakcie której Ethan Hunt wiąże się z piękną Nyah Hall, aby uniemożliwić zdrajcy Seanowi Ambrose rzucenie świata na pastwę nowego śmiertelnego zagrożenia. Zanim ta niewyobrażalna akcja się zakończy, będą musieli wędrować przez kilka kontynentów i dokonać wyboru między tym, co kochają, i tym, w co wierzą.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Brian Smrz (reżyser drugiej ekipy) -
John Woo 8.5
William H. Burton (reżyser drugiej ekipy) -
Scenariusz
Średnia
Robert Towne -
Producenci
Średnia
Terence Chang producent wykonawczy -
Paul Hitchcock producent wykonawczy -
Amy Stevens producent wykonawczy -
Paula Wagner -
Aktorzy
Średnia
Tom Cruise
Ethan Hunt
7.2
Dougray Scott
Sean Ambrose
7.0
Thandie Newton
Nyah Nordoff-Hall
6.5
Ving Rhames
Luther Stickell
7.2
Richard Roxburgh
Hugh Stamp
9.0
John Polson
Billy Baird
7.0
Brendan Gleeson
John C. McCloy
7.5
Rade Šerbedžija
Dr Nekhorvich
8.0
William Mapother
Wallis
8.0
Dominic Purcell
Ulrich
7.0
Matthew Wilkinson Michael -
Nicholas Bell Księgowy McCloy'a -
Cristina Brogers Tancerz flamenco -
Kee Chan
Chemik McCloy'a
-
Kim Fleming Larrabee -
Alan Lovell
Biocyte, ochroniarz
-
Dan Luxton Relief Pilot -
Christian Manon Dr Gradsky -
Karl McMillan Biocyte, ochroniarz -
Lester Morris Bukmacher -
Kelly Ons Tancerz flamenco -
Nicholas Papademetriou Strażnik więzienny -
Brett Partridge Biocyte, ochroniarz -
Candice Partridge Tancerz flamenco -
Natalie Reis Tancerz flamenco -
Daniel Roberts Drugi pilot -
Adriana Rodríguez Tancerz flamenco -
Sandra Rodríguez Tancerz flamenco -
Nada Rogic Tancerz flamenco -
Antonio Vargas Senor De L'Arena -
Anthony Hopkins
Swanbeck, komandor misji (niewymieniony w czołówce)
8.5
Darren Schnase
Klient nightclubu (niewymieniony w czołówce)
-
Zdjęcia
Średnia
Jeffrey L. Kimball
(kierownik zdjęć)
8.0
Phil Pastuhov (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Kompozytorzy
Średnia
Hans Zimmer 9.3
Lisa Gerrard -
Kostiumy
Średnia
Montaż
Średnia
Steven Kemper 8.0
Charakteryzacja
Średnia
Mary Burton główny charakteryzator -
Kate Birch fryzjer -
Kate Birch charakteryzator -
Mitchell J. Coughlin efekty specjalne makijażu -
Dave Elsey efekty specjalne makijażu -
Mark Garbarino
efekty specjalne makijażu
-
Annette Hardy fryzjer -
Annette Hardy charakteryzator -
Robert McCann główny charakteryzator -
Carolyn Nott fryzjer -
Carolyn Nott charakteryzator -
Paul Pattison fryzjer -
Paul Pattison główny charakteryzator -
Zeljka Stanin fryzjer -
Zeljka Stanin charakteryzator -
Colin Ware efekty specjalne makijażu -
Erica Wells fryzjer (asystent) -
Erica Wells charakteryzator (asystent) -
Kevin Yagher efekty specjalne makijażu -
Peter Tothpal fryzjer -
Thomas Floutz efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Thomas E. Sanders scenograf 8.0
Nathan Crowley dyrektor artystyczny 8.0
Daniel T. Dorrance dyrektor artystyczny 7.0
Kevin Kavanaugh dyrektor artystyczny -
Michelle McGahey dyrektor artystyczny -
Kerrie Brown dekorator wnętrz -
Lauri Gaffin dekorator wnętrz -
Andrea Mae Fenton dekorator wnętrz (niewymieniony w czołówce) -
Chris Batson dyrektor artystyczny (asystent) -
Thomas Betts projektant wnętrz -
Lisa Brennan główny konstruktor dekoracji -
Richard K. Buoen scenopis obrazkowy (USA) -
Tom Callinicos rekwizytor -
Robert Consing scenopis obrazkowy -
R. Scott Doran główny konstruktor dekoracji -
Jamie Gardner główny architekt -
Mark Gatt główny architekt -
Trevor Goring scenopis obrazkowy -
Billy Ilams Jr. główny architekt -
Michael Anthony Jackson scenopis obrazkowy -
Glen W. Johnson rekwizytor -
Geoff Kemmis modelarz -
Peter Kobicek rekwizytor -
Elaine Kusmishko główny rekwizytor -
Sarah Light dyrektor artystyczny (asystent) -
Terry Lord główny architekt -
Clive Memmott dyrektor artystyczny (asystent) -
Don Miloyevich główny rekwizytor -
Gary Moreno rekwizytor -
John Rann główny architekt -
Larry Sandy główny architekt -
Brett C. Smith rekwizytor -
Mark Sexton scenopis obrazkowy -
Marcus Smith główny architekt -
David Swanson rekwizytor (druga ekipa) -
Sloane U'Ren projektant wnętrz -
Tony Xeros rekwizytor (druga ekipa) -
Jérémy Davis modelarz (niewymieniony w czołówce) -
John Fitzgerald modelarz (niewymieniony w czołówce) -
Dion Horstmans modelarz (niewymieniony w czołówce) -
Ian Kath modelarz (niewymieniony w czołówce) -
Paul Shopis modelarz (niewymieniony w czołówce) -
Tony Voevodin modelarz (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Chris Alderton mikser -
Carey Andrews dźwięk (dodatkowy) -
John H. Arrufat montaż dialogów -
Bob Baron mikser postsynchronu -
Todd Bassman mikrofoniarz -
Noah Blough montaż dialogów -
Bryan Bowen montaż efektów dźwiękowych -
Kerry Ann Carmean montaż efektów dźwiękowych -
Derek Casari technik postsynchronu -
Simon Coke montaż dialogów -
Rod Conder mikrofoniarz -
Anne Couk montaż dźwięku (asystent) -
Scott Curtis montaż imitacji -
Zack Davis montaż postsynchronu -
Dino Dimuro montaż imitacji -
Victor Ray Ennis montaż dźwięku (asystent) 8.0
Roger Fearing montaż dźwięku (asystent) -
Tammy Fearing montaż imitacji -
Dana LeBlanc Frankley montaż dźwięku (asystent) -
David Giammarco montaż postsynchronu -
Peter Gleaves
mikser postsynchronu
-
Kirke Godfrey dźwięk -
Robin Harlan imitator dźwięku -
Craig Heath operator dźwięku -
Susan Kurtz montaż dialogów -
Tony Lamberti
montaż efektów dźwiękowych
7.0
Lee W. Lebaigue montaż dźwięku (asystent) -
David Lucarelli operator postsynchronu -
Ron Meredith montaż dźwięku (asystent) -
Karen Minahan montaż dźwięku (asystent) -
Sarah Monat imitator dźwięku -
Glenn T. Morgan montaż imitacji -
Glenn T. Morgan montaż efektów dźwiękowych -
Philip D. Morrill montaż dźwięku (asystent) -
Andrew Neil mikser postsynchronu -
Mark Ormandy dźwięk (dodatkowy) -
David Pearson mikrofoniarz -
Michele Perrone montaż postsynchronu -
Alan Rankin montaż efektów dźwiękowych -
Robert Renga operator dźwięku -
Charleen Richards mikser postsynchronu -
Geoffrey G. Rubay montaż dźwięku -
Randy Singer mikser imitacji -
Nigel Squibbs mikser postsynchronu (dodatkowy) -
Mark P. Stoeckinger nadzorujący montaż dźwięku -
Peter Michael Sullivan dźwięk (dodatkowy) -
David Williams nadzorujący montaż dialogów -
Kerry Dean Williams nadzorca postsynchronu -
Scott Wolf montaż dźwięku -
Darren Henson technik dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Chris Roberts mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Herman Bron technik -
Patrick Carmiggelt technik -
Tony Chavez technik -
Michael Clarke technik -
Mike Clark technik -
Pauline Grebert technik -
Leo Henry technik -
Doug Hubbard nadzorca efektów specjalnych -
David P. Kelsey nadzorca efektów specjalnych -
Blair Maxwell technik -
Barry McQueary technik -
Kent Miklenda technik -
John Neal technik -
Dan Oliver technik -
Brian Osmond technik -
Daniel Patmore technik -
Richard Ratliff efekty specjalne -
Reece Robinson technik -
Conrad Rothmann technik -
Gerard Collins technik -
Phil Cory nadzorca efektów specjalnych -
Greg Dennison technik -
Lloyd Finnemore technik -
Scott Garcia technik 7.0
Conrad Rothmann technik -
David Simmons nadzorca efektów specjalnych -
R. Bruce Steinheimer koordynator efektów specjalnych -
Daniel Sudick nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) 8.0
Ted Treasure technik -
Taj Trengove technik -
Tony Vandenecker technik -
Thomas Van Koeverden technik -
Walter Van Veenendaal technik -
Aaron Walters technik -
Kevin Yagher makijaż -
Pozostała Ekipa
Średnia
Ray Anthony kaskader -
Greg Blandy kaskader -
Damian Bradford kaskader -
John Branagan
kaskader
-
Bob Brown
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
-
Amanda Buchanan kaskader -
Richard Burden
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Keith Campbell
kaskader dublujący: Tom Cruise
-
Gilbert B. Combs kaskader -
Danial Donai kaskader -
Nash Edgerton
kaskader dublujący: Dominic Purcell (niewymieniony w czołówce)
-
Corey Michael Eubanks kaskader -
Debbie Evans
kaskader
-
Ashley Fairfield kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Dane Farwell
kaskader
6.0
Jeff Habberstad
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
6.0
Nigel Harbach
kaskader
6.0
John Heaney kaskader -
Bob Hicks koordynator kaskaderów (druga ekipa) (Australia) (niewymieniony w czołówce) -
Lou Horvath kaskader -
Ron Kauk kaskader -
Nigel King kaskader -
Alex Kuzelicki kaskader -
Jake Lombard układacz (niewymieniony w czołówce) -
Tony Lynch kaskader -
Rocky McDonald koordynator kaskaderów (Australia) -
Matt Mingay kaskader -
Chris Mitchell kaskader -
Darren Andrew Mitchell kaskader -
William Morts kaskader -
Carol Neilson kaskader -
Brett Praed kaskader -
Jimmy N. Roberts
kaskader
-
Greg Robinson kaskader -
Robert Simper kaskader -
Brian Smrz koordynator kaskaderów -
Gregg Smrz koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce) -
Scott Sproule kaskader -
Erik Stabenau
kaskader
-
Glenn Suter kaskader -
Darko Tuscan kaskader -
Mick Van Moorsel kaskader -
Don Vaughn kaskader -
Ron Vreeken kaskader -
John Walton kaskader -
Garfield Wedderburn kaskader -
Earl Wiggins kaskader -
Danny Wynands
kaskader
-
Mark Connolly kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Alex Madison
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
William Morts kaskader dublujący: Dougray Scott (niewymieniony w czołówce) -
Craig Barron nadzorca efektów wizualnych -
Brad Kuehn nadzorca efektów wizualnych -
Henry LaBounta nadzorca efektów wizualnych -
Richard Yuricich nadzorca efektów wizualnych -
Gregory Lundsgaard operator steadicam -
Gregory Lundsgaard operator kamery -
Calum McFarlane operator kamery -
Darrin Keough operator kamery (druga ekipa) -
Brad Shield operator steadicam -
Ken Nishino kamerzysta (asystent) -
Hans Zimmer
dyrygent
9.3
Debra Coleman zecer (niewymieniony w czołówce) -
Bob Brown
kaskader
-
Nash Edgerton
kaskader
-
J.W. 'Corkey' Fornof kaskader -
Dean Gould kaskader -
Jeff Habberstad
kaskader
6.0
Bob Hicks kaskader -
Jake Lombard kaskader -
Rick MacLure kaskader -
Gregg Smrz kaskader -
Jörgtom Buttelmann kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce) -
Mick Corrigan kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Harry Dakanalis kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Debbie Evans
kierowca dublujący: Thandie Newton (niewymieniony w czołówce)
-
Scotty Gregory kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Mick Hodge kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Matt Mingay kaskader dublujący: Tom Cruise (niewymieniony w czołówce) -
Gary Robert kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jimmy N. Roberts
kaskader dublujący: Tom Cruise (niewymieniony w czołówce)
-
Martin Valinsky kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Gordon Waddell kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Gavin Wild kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Gregory Apps dobór obsady -
Deborah Aquila dobór obsady -
Sarah Finn dobór obsady -
Judith Cruden dobór obsady (asystent) -
Jane Dawkins dobór obsady (asystent) -
Jane Dawkins dodatkowy dobór obsady -
Barbara Fiorentino dodatkowy dobór obsady -
Barbara Harris dobór głosu -
Trish McAskill dobór obsady (asystent) -
Maria-Elena Navarro dobór obsady (asystent) -